. .
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2020 > Februari FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2020 > Februari
13:00 Servië - Noorwegen -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari
09:00 Paraguay - Italië -:-
12:00 Kroatië - Rusland -:-
12:00 Turkije - Frankrijk -:-
14:30 Oostenrijk - Saoedi-Arabië -:-
CAF > CAF Champions League 2019/2020 > Kwartfinale CAF >    CAF Champions League 2019/2020 > Kwartfinale
17:00 Al-Ahly - Mamelodi Sundowns -:-
20:00 Wydad AC - Étoile du Sahel -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Tiranë - FK Partizani -:-
KF Teuta Durrës - FK Kukësi -:-
FK Vllaznia - KF Skënderbeu -:-
KF Bylis Ballsh - KS Flamurtari Vlorë -:-
Luftëtari Gjirokastër - KF Laçi -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 CR Bélouizdad - JS Kabylie -:-
15:00 AS Aïn M'lila - CA Bordj Bou Arreridj -:-
17:00 CS Constantine - NC Magra -:-
17:00 USM Bel Abbes - US Biskra -:-
17:00 ES Sétif - NA Hussein Dey -:-
17:00 JS Saoura - USM Alger -:-
17:45 MC Alger - MC Oran -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
01:10 Colón de Santa Fe - Boca Juniors -:-
21:35 Gimnasia de La Plata - Atlético Tucumán -:-
23:40 River Plate - Defensa y Justicia -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
21:00 Riestra - San Martín de Tucumán -:-
21:00 Chacarita Juniors - Instituto de Córdoba -:-
21:00 Brown de Adrogué - Ramón Santamarina -:-
21:00 Quilmes - Atlético Rafaela -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
21:00 Mitre de Santiago del Estero - Ferro Carril Oeste -:-
21:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Platense -:-
21:00 Alvarado - Temperley -:-
21:00 Belgrano de Córdoba - Deportivo Morón -:-
21:00 San Martín de San Juan - Agropecuario -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura >
Colegiales - Tristan Suárez -:-
Armenio - Sacachispas -:-
San Telmo - Almirante Brown -:-
Flandria - Fénix -:-
Los Andes - UAI Urquiza -:-
Justo José de Urquiza - Talleres de Remedios de Escalada -:-
San Miguel - Defensores Unidos de Zárate -:-
Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
Villa San Carlos - Acassuso -:-
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
11:00 Shirak FC - FC Noah -:-
11:45 Pyunik FC - Gandzasar Kapan -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Newcastle United Jets - Perth Glory -:-
09:30 Melbourne Victory - Adelaide United -:-
Australië > NPL New South Wales 2020  Australië >   NPL New South Wales 2020 >
08:00 North Shore Mariners - APIA Leichhardt Tigers -:-
Australië > NPL Victoria 2020  Australië >   NPL Victoria 2020 >
07:00 Heidelberg United - Altona Magic SC -:-
09:00 Dandenong Thunder - Bentleigh Greens -:-
10:00 Hume City FC - Dandenong City SC -:-
Australië > NPL Queensland 2020  Australië >   NPL Queensland 2020 >
09:00 Gold Coast United - Lions FC -:-
09:30 Brisbane Strikers - Moreton Bay United -:-
09:45 Capalaba FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:00 Redlands United - Gold Coast Knights -:-
10:30 Magpies Crusaders FC - Brisbane City FC -:-
Australië > NPL South Australia 2020  Australië >   NPL South Australia 2020 >
05:30 Cumberland United - MetroStars SC -:-
09:30 Adelaide Olympic - Adelaide Comets -:-
Australië > Vrouwen W-League 2019/2020  Australië >  Vrouwen W-League 2019/2020 >
07:00 Melbourne Victory - Sydney FC -:-
12:15 Perth Glory - Western Sydney Wanderers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
13:00 Sumgayit FK - Keşlə FK -:-
15:00 Qarabağ FK - Sabah FK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
15:10 Al Muharraq - Manama Club -:-
16:30 Al Najma - Riffa SC -:-
17:30 Al Hala - Al Ahli -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Waasland-Beveren - RSC Anderlecht -:-
20:00 AS Eupen - Royal Excel Mouscron Péruwelz -:-
20:00 SV Zulte Waregem - KV Kortrijk -:-
20:30 Royal Antwerp FC - KV Oostende -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - Standard Liège -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - Sporting Charleroi -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
14:30 Zvijezda 09 Bijeljina - Željezničar Sarajevo -:-
14:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - Široki Brijeg -:-
16:30 Borac Banja Luka - FK Sarajevo -:-
17:30 Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2020 Taça Rio  Brazilië >   Campeonato Carioca 2020 Taça Rio >
18:00 Cabofriense - RJ - Flamengo RJ -:-
23:00 Resende - RJ - Vasco da Gama -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2020  Brazilië >   Campeonato Paulista 2020 >
01:30 Red Bull Bragantino - Ituano - SP -:-
20:00 Santos FC - Palmeiras -:-
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2020  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2020 >
20:00 Sport - PE - Afogados da Ingazeira - PE -:-
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2020 Segundo turno  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2020 Segundo turno >
15:00 Grêmio Porto Alegre - Juventude - RS -:-
23:00 S.E.R. Caxias - RS - Internacional -:-
23:30 Brasil de Pelotas - RS - Novo Hamburgo - RS -:-
Brazilië > Campeonato Mineiro 2020  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2020 >
20:00 América - MG - Tombense - MG -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
11:30 FC Dunav Ruse - FK Botev Vratsa -:-
14:00 Botev Plovdiv - Cherno More Varna -:-
16:30 Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia -:-
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
16:00 Cobresal - Iquique -:-
22:00 Colo-Colo - Universidad de Concepción -:-
Chili > Primera B 2020  Chili >   Primera B 2020 >
23:00 Santa Cruz - Rangers -:-
China > Super League 2020  China >   Super League 2020 >
Qingdao Huanghai - Tianjin Teda uitgest.
Guangzhou R&F - Wuhan Zall FC uitgest.
Colombia > Primera A 2020 Apertura  Colombia >   Primera A 2020 Apertura >
01:40 Atlético Junior - Jaguares de Córdoba -:-
20:00 Patriotas FC - Boyacá Chicó -:-
22:05 Atlético Nacional - Independiente Medellín -:-
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Clausura >
22:00 CS Herediano - Municipal Grecia -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
16:00 AEL Limassol - Ethnikos Achna -:-
16:00 Doxa Katokopias FC - Paphos FC -:-
16:00 Nea Salamina - Apollon Limassol -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
16:00 Esbjerg fB - FC Nordsjælland -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
13:00 Kolding IF - Næstved BK -:-
14:00 Fremad Amager - FC Fredericia -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 Randers SK Freja - FC Midtjylland -:-
12:30 Vejle BK - Silkeborg IF -:-
13:00 Aalborg BK - Odense BK -:-
13:00 Brøndby IF - SønderjyskE -:-
15:15 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
17:15 Aarhus GF - FC Kopenhagen -:-
12:30 Vejle BK - FC Nordsjælland -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Hobro IK - HB Køge -:-
12:00 AC Horsens - AB Gladsaxe -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 Brøndby IF - SønderjyskE -:-
13:00 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
14:00 Randers SK Freja - FC Midtjylland -:-
15:00 Vejle BK - Silkeborg IF -:-
15:15 Aarhus GF - FC København -:-
15:15 Aalborg BK - Odense BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
15:30 Hobro IK - HB Køge -:-
14:15 AC Horsens - AB Gladsaxe -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Vejle BK - Silkeborg IF -:-
13:00 Aalborg BK - Odense BK -:-
13:00 Aarhus GF - FC København -:-
14:00 Randers SK Freja - FC Midtjylland -:-
15:15 Brøndby IF - SønderjyskE -:-
16:15 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 1899 Hoffenheim - Bayern München -:-
15:30 FC Augsburg - Bor. Mönchengladbach -:-
15:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg -:-
15:30 1. FSV Mainz 05 - SC Paderborn 07 -:-
18:30 1. FC Köln - FC Schalke 04 -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 SV Darmstadt 98 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - VfB Stuttgart -:-
13:00 Erzgebirge Aue - Hamburger SV -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 TSV 1860 München - Chemnitzer FC -:-
14:00 Eintracht Braunschweig - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 FSV Zwickau - Würzburger Kickers -:-
14:00 Waldhof Mannheim - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 1. FC Magdeburg - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Hallescher FC -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 VfL Wolfsburg II - VfB Lübeck -:-
14:00 Heider SV - SSV Jeddeloh -:-
14:00 Schwarz-Weiß Rehden - Hamburger SV II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
SV Lichtenberg 47 - BSG Chemie Leipzig uitgest.
13:30 Energie Cottbus - Optik Rathenow -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Wuppertaler SV - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Alemannia Aachen - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
14:00 SV Rödinghausen - TuS Haltern -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - VfB Homberg -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - SC Verl -:-
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Bonner SC -:-
15:30 Fortuna Köln - FC Schalke 04 II -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 Kickers Offenbach - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 FC Gießen - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 Bahlinger SC - SV 07 Elversberg -:-
14:00 Bayern Alzenau - FSV Frankfurt -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 TSV Aubstadt - VfR Garching -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 Werder Bremen III - Union 60 Bremen -:-
14:00 Brinkumer SV - BTS Neustadt -:-
15:00 Blumenthaler SV - SG Aumund-Vegesack -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - KSV Baunatal -:-
14:00 FV Bad Vilbel - VfB Ginsheim -:-
14:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FC Eddersheim -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - Hessen Kassel -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - FC Hanau 93 -:-
14:30 SC Waldgirmes - Hessen Dreieich -:-
14:30 Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
FC 08 Villingen - SSV Reutlingen uitgest.
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - Freiburger FC -:-
14:00 SGV Freiberg - FV Ravensburg -:-
14:00 TSV Ilshofen - VfB Stuttgart II -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - FSV 08 Bissingen -:-
15:00 SV Oberachern - SV Linx -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 TuS Dassendorf - TuS Osdorf -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 Ludwigsfelder FC - 1. FC Lok Stendal -:-
14:00 MSV Pampow - Torgelower FC Greif -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:00 FC Eilenburg - Union Sandersdorf -:-
13:30 FC Oberlausitz - FC Grimma -:-
14:00 1. FC Merseburg - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - VfL Halle 96 -:-
14:00 Askania Bernburg - Wacker Nordhausen II -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
13:30 1. FC Kaiserslautern II - TSV Schott Mainz -:-
14:30 FC Karbach - Arminia Ludwigshafen -:-
15:00 FV Engers 07 - FC Hertha Wiesbach -:-
15:30 Hassia Bingen - SV Gonsenheim -:-
15:30 TuS Koblenz - SV Röchling Völklingen -:-
16:00 TSG Pfeddersheim - FV Dudenhofen -:-
16:00 Eintracht Trier - Wormatia Worms -:-
17:00 TuS Mechtersheim - FV 07 Diefflen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - SV Eutin 08 -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - Eckernförder SV -:-
14:00 TSV Bordesholm - Oldenburger SV -:-
14:00 TSV Kropp - PSV Union Neumünster -:-
14:00 VfB Lübeck II - SV Eichede -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - TSB Flensburg -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
16:00 1899 Hoffenheim II - SG 99 Andernach -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 FC St. Pauli - Energie Cottbus -:-
11:00 Werder Bremen - Chemnitzer FC -:-
11:00 Dynamo Dresden - Niendorfer TSV -:-
12:00 Hertha BSC - 1. FC Magdeburg -:-
13:00 Hamburger SV - Holstein Kiel -:-
13:30 RB Leipzig - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Viktoria Köln - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 MSV Duisburg - FC Schalke 04 -:-
11:00 1. FC Köln - Wuppertaler SV -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - VfL Bochum -:-
13:00 Rot-Weiß Oberhausen - Preußen Münster -:-
15:30 Arminia Bielefeld - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 FC Ingolstadt 04 - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg -:-
12:00 Kickers Offenbach - 1. FC Kaiserslautern -:-
13:30 VfB Stuttgart - Karlsruher SC -:-
14:00 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim -:-
14:00 Bayern München - SSV Ulm 1846 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Energie Cottbus - VfL Wolfsburg -:-
11:00 Hannover 96 - FC Carl Zeiss Jena -:-
11:00 Chemnitzer FC - Werder Bremen -:-
12:00 Hallescher FC - RB Leipzig -:-
13:30 Eintracht Braunschweig - FC St. Pauli -:-
14:00 Hertha BSC - Hamburger SV -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Arminia Bielefeld - VfL Bochum -:-
11:00 Borussia Dortmund - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Wuppertaler SV - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SpVgg Unterhaching - Bayern München -:-
11:00 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt -:-
13:00 Stuttgarter Kickers - FC Augsburg -:-
13:00 Karlsruher SC - SV Darmstadt 98 -:-
13:30 1899 Hoffenheim - SV Wehen Wiesbaden -:-
Ecuador > Serie A 2020 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2020 Primera Etapa >
01:00 El Nacional - LDU Quito -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Aston Villa - Sheffield United uitgest.
13:30 Brighton & Hove Albion - Crystal Palace -:-
16:00 AFC Bournemouth - Chelsea FC -:-
16:00 Newcastle United - Burnley FC -:-
16:00 West Ham United - Southampton FC -:-
18:30 Watford FC - Liverpool FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Hull City - Leeds United -:-
16:00 Blackburn Rovers - Swansea City -:-
16:00 Cardiff City - Brentford FC -:-
16:00 Fulham FC - Preston North End -:-
16:00 Huddersfield Town - Charlton Athletic -:-
16:00 Luton Town - Stoke City -:-
16:00 Millwall FC - Bristol City -:-
16:00 Queens Park Rangers - Birmingham City -:-
16:00 Reading FC - Barnsley FC -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Derby County -:-
16:00 West Bromwich Albion - Wigan Athletic -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 Blackpool FC - Ipswich Town -:-
16:00 Bolton Wanderers - Accrington Stanley -:-
16:00 Bristol Rovers - Shrewsbury Town -:-
16:00 Burton Albion - Peterborough United -:-
16:00 Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers -:-
16:00 Gillingham FC - AFC Wimbledon -:-
16:00 Oxford United - Southend United -:-
16:00 Rotherham United - Milton Keynes Dons -:-
16:00 Tranmere Rovers - Fleetwood Town -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Plymouth Argyle -:-
16:00 Cambridge United - Carlisle United -:-
16:00 Colchester United - Cheltenham Town -:-
16:00 Exeter City - Crawley Town -:-
16:00 Forest Green Rovers - Leyton Orient -:-
16:00 Grimsby Town - Northampton Town -:-
16:00 Macclesfield Town - Salford City -:-
16:00 Mansfield Town - Swindon Town -:-
16:00 Morecambe FC - Crewe Alexandra -:-
16:00 Oldham Athletic - Newport County -:-
16:00 Port Vale FC - Scunthorpe United -:-
16:00 Stevenage FC - Walsall FC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 Barrow AFC - Dagenham & Redbridge -:-
Chesterfield FC - Harrogate Town uitgest.
Dagenham & Redbridge - AFC Fylde uitgest.
16:00 Boreham Wood - Hartlepool United -:-
16:00 Bromley FC - Sutton United -:-
16:00 Eastleigh FC - Halifax Town -:-
16:00 Ebbsfleet United - Stockport County -:-
16:00 Solihull Moors - Dover Athletic -:-
16:00 Torquay United - Chorley FC -:-
16:00 Woking FC - Maidenhead United -:-
16:00 Yeovil Town - Wrexham AFC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Derby County - Stoke City -:-
12:00 Manchester City - Blackburn Rovers -:-
12:00 Middlesbrough FC - Liverpool FC -:-
12:00 West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
12:00 Leicester City - Swansea City -:-
12:30 Tottenham Hotspur - Southampton FC -:-
13:00 Brighton & Hove Albion - Arsenal FC -:-
13:00 Fulham FC - Aston Villa -:-
13:00 Norwich City - West Ham United -:-
Engeland > U18 FA Youth Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2019/2020 > Kwartfinale
20:00 Manchester City - Burnley FC -:-
20:00 Blackburn Rovers - Arsenal FC -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Chesterfield FC - Mansfield Town -:-
12:00 Grimsby Town - Doncaster Rovers -:-
12:00 Huddersfield Town (U17) - Bradford City -:-
Faroer Eilanden > Stórsteypadystur 2020 > Finale  Faroer Eilanden >   Stórsteypadystur 2020 > Finale
20:00 KÍ Klaksvík - HB Tórshavn -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep A  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep A
14:15 Inter Turku - TPS Turku -:-
18:00 IFK Mariehamn - Helsingfors IFK -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 Paris Saint-Germain - Dijon FCO -:-
20:00 AS Monaco - Stade Reims -:-
20:00 Toulouse FC - Stade Rennes -:-
20:00 Montpellier HSC - RC Strasbourg -:-
20:00 Amiens SC - FC Metz -:-
20:00 Stade Brest - Angers SCO -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
15:00 FC Lorient - FC Chambly -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Angoulême CFC - Blois Foot 41 -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2020  Georgië >   Erovnuli Liga 2020 >
15:00 Dinamo Tbilisi - Kakheti Telavi -:-
17:00 Dinamo Batumi - FC Merani Tbilisi -:-
Ghana > Premier League 2020  Ghana >   Premier League 2020 >
16:00 Dreams FC - Aduana Stars -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Championship >
16:00 Lions Gibraltar - Europa FC -:-
18:15 FCB Magpies - St. Joseph's FC -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
14:00 AO Kerkyra - Platanias Chanion -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Clausura >
18:00 Antigua GFC - Deportivo Guastatoya -:-
18:00 Cobán Imperial - Santa Lucía -:-
18:00 Comunicaciones - Sanarate -:-
18:00 CD Puerto de Iztapa - CSD Municipal -:-
18:00 Deportivo Malacateco - Xelaju MC -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 R&F (HK) - Tai Po FC -:-
08:30 Happy Valley - Kitchee SC -:-
11:30 Hong Kong Pegasus FC - Lee Man FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:00 Budapest Honvéd - Diósgyöri VTK -:-
17:00 Mezõkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi TE -:-
17:00 Fehérvár FC - Kaposvári RFC -:-
17:00 Kisvárda FC - Paksi SE -:-
17:00 Újpest FC - Puskás FC -:-
19:30 Ferencvárosi TC - Debreceni VSC -:-
Ierland > Premier Division 2020  Ierland >   Premier Division 2020 >
20:45 Sligo Rovers - Waterford FC -:-
Ierland > First Division 2020  Ierland >   First Division 2020 >
16:00 Shamrock Rovers II - Galway United -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 1
14:00 Leiknir Fáskrúðsfirði - KR Reykjavík -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 2  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 2
16:00 KA Akureyri - Keflavík ÍF -:-
18:00 ÍF Magni - Fram Reykjavík -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 3
15:00 Grótta - UMF Grindavík -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 4  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 4
15:00 Víkingur Ólafsvík - UMF Stjarnan -:-
India > Indian Super League 2019/2020 Playoffs > Halve Finale  India >   Indian Super League 2019/2020 Playoffs > Halve Finale
15:00 Chennaiyin FC - FC Goa -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
09:30 Real Kashmir - Aizawl FC -:-
12:30 East Bengal FC - Churchill Brothers -:-
14:30 Gokulam Kerala - Minerva Punjab FC -:-
Indonesië > Liga 1 2020  Indonesië >   Liga 1 2020 >
12:30 Persebaya Surabaya - Persik Kediri -:-
13:00 Madura United FC - PS Barito Putera -:-
14:30 Persiraja Banda Aceh - Bhayangkara FC -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
14:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana -:-
16:15 Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv -:-
18:50 Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera FC -:-
18:50 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
Udinese Calcio - ACF Fiorentina uitgest.
15:00 Lazio Roma - Bologna FC -:-
20:45 SSC Napoli - Torino FC -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 Venezia FC - Cosenza Calcio -:-
15:00 AS Cittadella - US Cremonese -:-
15:00 AC Pisa - AC Perugia Calcio -:-
15:00 Empoli FC - Pordenone Calcio -:-
15:00 Benevento Calcio - Spezia Calcio -:-
15:00 SS Juve Stabia - Trapani Calcio -:-
18:00 Chievo Verona - AS Livorno -:-
18:00 Frosinone Calcio - US Salernitana 1919 -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
20:45 Union Arzignanochiampo - Ravenna Calcio -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
20:45 Casertana FC - Cavese -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
14:30 Brescia Calcio - AS Cittadella -:-
14:30 Virtus Entella - US Cremonese -:-
14:30 Parma Calcio 1913 - Venezia FC -:-
14:30 SPAL 2013 Ferrara - Pordenone Calcio -:-
14:30 Udinese Calcio - Spezia Calcio -:-
14:30 Hellas Verona - AC Milan -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
14:30 Ascoli Calcio - US Salernitana 1919 -:-
14:30 Benevento Calcio - FC Crotone -:-
14:30 Cosenza Calcio - AC Perugia Calcio -:-
14:30 SS Juve Stabia - AS Livorno -:-
14:30 US Lecce - Frosinone Calcio -:-
14:30 AC Pisa - Trapani Calcio -:-
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo uitgest.
Sagan Tosu - Cerezo Osaka uitgest.
Nagoya Grampus - Shonan Bellmare uitgest.
FC Tokyo - Yokohama F. Marinos uitgest.
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
Omiya Ardija - Tokushima Vortis uitgest.
Renofa Yamaguchi - Giravanz Kitakyushu uitgest.
FC Ryūkyū - Fagiano Okayama uitgest.
Kazachstan > Superkubok 2020 > Finale  Kazachstan >   Superkubok 2020 > Finale
10:00 FK Astana - Kaysar Kyzylorda -:-
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
13:00 KF Feronikeli - KF Trepça'89 -:-
13:00 KF Dukagjini - KF Gjilani -:-
17:00 Prishtina KF - KF Ballkani -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
15:00 NK Osijek - Hajduk Split -:-
17:30 Dinamo Zagreb - HNK Rijeka -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
15:00 NK Dugopolje - NK Dubrava -:-
15:00 HNK Cibalia - NK Solin -:-
15:00 NK Orijent Rijeka - NK BSK Bijelo Brdo -:-
Litouwen > Supercup 2020 > Finale  Litouwen >   Supercup 2020 > Finale
17:00 FK Sūduva - FK Žalgiris -:-
Maleisië > Super League 2020  Maleisië >   Super League 2020 >
14:00 Pahang FA - Selangor FA -:-
14:00 Terengganu FA - Perak TBG -:-
14:00 UiTM FC - Melaka United -:-
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
18:00 Mouloudia Oujda - Difaâ d'el Jadida -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Clausura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Clausura >
02:00 Atlético San Luis - FC Juárez -:-
02:00 Deportivo Toluca - CF Monterrey -:-
04:00 Monarcas Morelia - Cruz Azul -:-
04:10 Club Tijuana - Puebla FC -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura >
03:00 CF Atlante - Venados FC -:-
04:00 Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos UAT -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
19:00 Pumas UNAM II - Reboceros de La Piedad -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Cafessa Jalisco -:-
23:00 Tlaxcala Fútbol Club - Cruz Azul Hidalgo -:-
02:00 Tecos Fútbol Club - Atlético Reynosa -:-
03:00 Alacranes de Durango - Coras de Nayarit -:-
18:00 Leones Negros II - Murciélagos FC -:-
23:00 Tuzos de la UAZ - Mineros de Fresnillo FC -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
03:00 FC Juárez - CF Monterrey -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
00:45 Club Tijuana - Puebla FC -:-
18:00 CF América - Club Necaxa -:-
18:15 UANL Tigres - Pumas UNAM -:-
19:00 CF Pachuca - Gallos Blancos -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 CF América - Club Necaxa -:-
16:00 UANL Tigres - Pumas UNAM -:-
16:30 CF Pachuca - Gallos Blancos -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Gallos Blancos - FC Juárez -:-
16:00 Cruz Azul - CF América -:-
16:00 Puebla FC - Club Tijuana -:-
16:00 Monarcas Morelia - UANL Tigres -:-
17:00 CF Pachuca - Deportivo Toluca -:-
23:00 Deportivo Guadalajara - Atlético San Luis -:-
23:00 CF Monterrey - Club León -:-
23:00 Club Necaxa - Santos Laguna -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
FK Zeta - Iskra Danilovgrad -:-
FK Rudar Pljevlja - FK Sutjeska -:-
FK Podgorica - OFK Titograd -:-
FK KOM Podgorica - FK Grbalj Radanovići -:-
OFK Petrovac - FK Budućnost Podgorica -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 ADO Den Haag - Heracles Almelo -:-
19:45 VVV-Venlo - Fortuna Sittard -:-
19:45 PEC Zwolle - Vitesse -:-
20:45 FC Twente - sc Heerenveen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 Noordwijk - GVVV -:-
15:00 ASWH - Excelsior Maassluis -:-
15:00 Kozakken Boys - Quick Boys -:-
15:00 Spakenburg - Jong FC Volendam -:-
15:30 Katwijk - HHC Hardenberg -:-
15:30 Koninklijke HFC - Scheveningen -:-
15:30 AFC - IJsselmeervogels -:-
18:00 De Treffers - Rijnsburgse Boys -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Hoek - Ter Leede -:-
14:30 DOVO - Jong Almere City FC -:-
14:30 DVS'33 Ermelo - Sparta Nijkerk -:-
14:30 Ajax (amateurs) - Harkemase Boys -:-
14:30 FC Lisse - Barendrecht -:-
14:30 ODIN '59 - Excelsior '31 -:-
15:00 ONS Sneek - GOES -:-
18:00 VVSB - SteDoCo -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs >
14:00 PSV Eindhoven - FC Twente -:-
14:30 sc Heerenveen - AZ Alkmaar -:-
14:30 Feyenoord - FC Groningen -:-
14:30 FC Utrecht - AFC Ajax -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
04:00 Waitakere United - Hamilton Wanderers -:-
Noord-Ierland > Irish Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Noord-Ierland >   Irish Cup 2019/2020 > Kwartfinale
16:00 Ballinamallard United FC - Ballymena United -:-
16:00 Dungannon Swifts - Cliftonville FC -:-
16:00 Glentoran Belfast - Crusaders FC -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
14:00 Vardar Skopje - FK Rabotnički -:-
14:00 FC Struga - Sileks Kratovo -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 Desna Chernigov - FK Mariupol -:-
13:00 FK Lviv - FC Oleksandriya -:-
Oezbekistan > Super League 2020  Oezbekistan >   Super League 2020 >
10:30 FK Mash'al Mubarek - So’g’diyona Jizzax -:-
12:45 FC AGMK - Metallurg Bekobod -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 SV Lafnitz - Kapfenberger SV 1919 -:-
15:30 FC Blau Weiß Linz - Grazer AK -:-
17:30 FC Liefering - SK Austria Klagenfurt -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
15:00 ASK-BSC Bruck/Leitha - SV Leobendorf -:-
15:00 FC Mannsdorf/Großenzersdorf - FC Admira Wacker (A) -:-
15:00 SC Wiener Viktoria - SC Neusiedl/See 1919 -:-
17:00 FC Mauerwerk - SV Stripfing/Weiden -:-
Panama > Liga Panameña 2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2020 Apertura >
03:00 San Francisco FC - Sporting San Miguelito -:-
21:00 UD Universitario - Independiente de La Chorrera -:-
Paraguay > Primera División 2020 Apertura  Paraguay >   Primera División 2020 Apertura >
00:00 Guaireña FC - Libertad -:-
22:00 River Plate - 12 de Octubre de Itauguá -:-
Peru > Primera División 2020 Apertura  Peru >   Primera División 2020 Apertura >
02:00 Alianza Lima - Deportivo Municipal -:-
17:00 Carlos Stein - Deportivo Binacional -:-
19:00 Academia Cantolao - Atlético Grau -:-
21:30 Cienciano - Ayacucho FC -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 Wisła Kraków - Wisła Płock -:-
17:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin -:-
20:00 Legia Warschau - KS Cracovia -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:40 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec -:-
17:00 GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie -:-
17:00 GKS Tychy '71 - Sandecja Nowy Sącz -:-
17:30 OKS Stomil Olsztyn - Odra Opole -:-
18:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chojniczanka Chojnice -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
19:00 Rio Ave FC - Os Belenenses -:-
21:30 Boavista - Gil Vicente -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:00 SC Farense - Académico de Viseu -:-
16:00 FC Penafiel - CD Nacional -:-
18:15 CD Feirense - Académica de Coimbra -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Descida Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Descida Norte >
16:00 FC Vizela - CD Feirense -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Descida Sul  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Descida Sul >
16:00 CD Tondela - Vitória Setúbal -:-
16:00 SG Sacavenense - Os Belenenses -:-
16:00 União Leiria - Amora FC -:-
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020 Apuramento Campeão  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 Apuramento Campeão >
12:00 SL Benfica - Rio Ave FC -:-
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020 Qualificação Taça  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 Qualificação Taça >
12:00 Portimonense SC - CS Marítimo -:-
12:00 Vitória Setúbal - Os Belenenses -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
14:50 Al Khor SC - Qatar SC -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 Relegation >
16:30 FC Viitorul Constanța - FC Voluntari -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020 Championship  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 Championship >
19:30 FC Botoşani - FCSB -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
12:00 CSKA Moskou - FC Ural -:-
14:30 Dinamo Moskou - Spartak Moskou -:-
17:00 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moskou -:-
17:00 Akhmat Grozny - FK Rostov -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 2. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 2. Phase >
15:00 SS San Giovanni - SS Cosmos -:-
15:00 AC Juvenes/Dogana - FC Domagnano -:-
15:00 SC Faetano - SS Pennarossa -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
13:40 Al Fateh - Al Wehda -:-
16:20 Al Ettifaq - Abha Club -:-
18:40 Al Ittihad - Al Shabab -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
Inverness CT - Partick Thistle uitgest.
16:00 Alloa Athletic - Ayr United -:-
16:00 Dundee FC - Arbroath FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Dundee United -:-
16:00 Queen Of The South - Greenock Morton FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Falkirk FC -:-
16:00 Dumbarton FC - Raith Rovers -:-
16:00 Forfar Athletic - East Fife FC -:-
16:00 Montrose FC - Airdrieonians -:-
16:00 Stranraer FC - Peterhead FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Elgin City -:-
16:00 Brechin City FC - Stirling Albion FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Queen's Park FC - Annan Athletic -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Cove Rangers -:-
Schotland > FA Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > Kwartfinale
18:30 Heart of Midlothian - Rangers FC -:-
20:20 St. Mirren FC - Aberdeen FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
18:00 FK Voždovac - Vojvodina -:-
18:00 Proleter Novi Sad - FK Mačva Šabac -:-
18:00 Radnički Niš - FK Inđija -:-
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
10:30 Albirex Niigata (S) - Geylang International -:-
10:30 Home United - Brunei DPMM FC -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
14:00 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana -:-
14:30 NK Bravo - NK Aluminij -:-
18:00 NK Maribor - NK Tabor Sežana -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
13:00 SD Eibar - Levante UD -:-
16:00 Valencia CF - Real Betis -:-
18:30 CD Leganés - Deportivo Alavés -:-
21:00 Granada CF - Celta de Vigo -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
16:00 SD Huesca - Extremadura UD -:-
16:00 SD Ponferradina - Sporting Gijón -:-
18:15 Cádiz CF - UD Almería -:-
20:30 Albacete - Rayo Vallecano -:-
21:00 Racing Santander - Real Zaragoza -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
18:00 Racing Ferrol - Real Oviedo B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
16:15 Real Valladolid B - Real Unión -:-
16:30 CA Osasuna B - Burgos CF -:-
18:00 Arenas de Getxo - UD Logroñés -:-
19:00 CD Leonesa - CD Izarra -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
17:00 Villarreal CF B - UE Cornellà -:-
17:00 Espanyol B - UE Olot -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
18:00 Atlético Sanluqueño CF - Recreativo Granada -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
11:00 Sevilla FC - Levante UD -:-
18:30 UDG Tenerife Sur - Valencia CF -:-
Thailand > Thai League 1 2020  Thailand >   Thai League 1 2020 >
11:45 PTT Rayong FC - Suphanburi FC -:-
12:00 PT Prachuap FC - Sukhothai FC -:-
12:00 Bangkok United - Chiangrai United -:-
14:00 Nakhon Ratchasima - Ratchaburi Mitr Phol -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 FK Jablonec - Viktoria Plzeň -:-
14:30 SFC Opava - Sigma Olomouc -:-
14:30 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav -:-
14:30 FK Teplice - Slovan Liberec -:-
17:00 Sparta Praag - FC FASTAV Zlín -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa SK -:-
15:00 Trabzonspor - Çaykur Rizespor -:-
18:00 Antalyaspor - Fenerbahçe -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
12:00 Osmanlıspor FK - Fatih Karagümrük SK -:-
14:30 Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor -:-
17:00 Adana Demirspor - Hatayspor -:-
Uruguay > Primera División 2020 Apertura  Uruguay >   Primera División 2020 Apertura >
00:00 Peñarol - Danubio -:-
00:00 Cerro Largo - Boston River -:-
21:00 River Plate - Defensor Sporting -:-
Venezuela > Primera División 2020  Venezuela >   Primera División 2020 >
21:00 LALA - Trujillanos FC -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 >
19:00 D.C. United - Colorado Rapids -:-
21:00 Impact de Montréal - New England Revolution -:-
21:30 Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-
23:30 San Jose Earthquakes - Toronto FC -:-
Vietnam > V.League 1 2020  Vietnam >   V.League 1 2020 >
SHB Đà Nẵng FC - Sài Gòn FC uitgest.
Than Quảng Ninh FC - Hà Nội FC uitgest.
Thể Công FC - Hoàng Anh Gia Lai uitgest.
Wales > Welsh Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Wales >   Welsh Cup 2019/2020 > Kwartfinale
15:30 Connah's Quay Nomads - Cardiff Metropolitan -:-
15:30 The New Saints - Newtown AFC -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
14:30 Orlando Pirates - Kaizer Chiefs -:-
14:30 Golden Arrows - Highlands Park -:-
17:00 Chippa United - AmaZulu FC -:-
19:15 SuperSport United - BidVest Wits -:-
Zuid-Korea > K League 1 2020  Zuid-Korea >   K League 1 2020 >
Jeonbuk FC - Suwon Bluewings uitgest.
Daegu FC - Gangwon FC uitgest.
Ulsan Hyundai - FC Seoul uitgest.
Zuid-Korea > K League 2 2020  Zuid-Korea >   K League 2 2020 >
FC Anyang - Jeonnam Dragons uitgest.
Daejeon Hana Citizen - Gyeongnam FC uitgest.
Seoul E-Land FC - Ansan Greeners uitgest.
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 6  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 6
14:30 Eskilsminne IF - BK Häcken -:-
14:30 Östersunds FK - GAIS Göteborg -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 7  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 7
12:30 Sollentuna FK - IFK Göteborg -:-
12:30 IK Sirius - Västerås SK -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 8  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 8
16:30 Oskarshamns AIK - IF Elfsborg -:-
16:30 Örebro SK - IK Brage -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 FC Sion - FC St.Gallen -:-
19:00 BSC Young Boys - FC Zürich -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
17:00 Stade Lausanne-Ouchy - FC Chiasso -:-
17:30 SC Kriens - FC Schaffhausen -:-
17:30 FC Wil 1900 - FC Lausanne-Sport -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Basel II - SC YF/Juventus Zürich -:-
16:00 SC Cham - FC Zürich II -:-
16:00 SC Brühl - FC Breitenrain Bern -:-
16:00 FC Bavois - FC Rapperswil-Jona -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
16:00 Team Vaud - Olympique Genève -:-
16:30 US Terre Sainte - FC Echallens -:-
16:30 Martigny Sports - FC La Chaux-de-Fonds -:-
17:00 FC Azzurri 90 LS - FC Vevey Sports -:-
17:00 FC Bulle - CS Chênois -:-
17:00 FC Meyrin - FC Naters -:-
17:30 FC Lancy - BSC Young Boys II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
15:00 FC Langenthal - SR Delémont -:-
16:00 FC Baden - FC Luzern II -:-
16:00 Zug 94 - FC Schötz -:-
16:00 FC Wohlen - FC Solothurn -:-
16:00 FC Bassecourt - SC Goldau -:-
16:30 Grasshopper Club Zürich II - SC Buochs -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:00 FC Linth 04 - FC Thalwil -:-
15:00 USV Eschen/Mauren - FC Kosova Zürich -:-
16:00 FC Gossau - SV Höngg -:-
16:00 FC Dietikon - FC Balzers -:-
16:00 FC Red Star Zürich - FC Tuggen -:-
16:30 FC Winterthur U21 - FC Wettswil-Bonstetten -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
16:00 Lugano Femminile - FC Zürich Frauen -:-
16:45 FC St.Gallen - FC Basel 1893 -:-
18:00 FC Luzern - Servette FCCF -:-
19:00 Grasshopper Club Zürich - BSC Young Boys -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 2. Phase >
11:30 FC Zürich - FC Basel -:-
13:30 BSC Young Boys - Servette Genève -:-
14:00 Neuchâtel Xamax - Team Ticino -:-
14:00 Grasshopper Club Zürich - Team Vaud -:-
14:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Sion -:-
15:45 Team Aargau - FCO St.Gallen/Wil -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2019/2020  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2019/2020 >
12:00 FC Luzern - Grasshopper Club Zürich -:-
13:30 Team Aargau - Team Vaud -:-
14:00 Neuchâtel Xamax - FC Basel -:-
14:00 FC Zürich - Team Ticino -:-
14:00 Servette Genève - FC Thun -:-
14:30 BSC Young Boys - FC Winterthur -:-
16:00 FC Sion - FCO St.Gallen/Wil -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner