. .
CONMEBOL > U20 Copa Libertadores 2020 > Derde plaats CONMEBOL >   U20 Copa Libertadores 2020 > Derde plaats
22:00 Verliezer HF 1 - Verliezer HF 2 -:-
OFC > OFC Champions League 2020 > Groep C OFC >    OFC Champions League 2020 > Groep C
04:00 Solomon Warriors - AS Tiare Tahiti -:-
07:00 AS Magenta - Tupapa Maraerenga -:-
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
12:00 FC Santa Coloma - CE Carroi -:-
14:00 Inter Club d'Escaldes - FC Ordino -:-
16:00 UE Engordany - UE Santa Coloma -:-
18:00 UE Sant Julià - Atlétic Escaldes -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
01:45 Central Córdoba SdE - Banfield -:-
01:50 Godoy Cruz - Unión de Santa Fe -:-
21:35 Aldosivi - San Lorenzo -:-
23:40 Lanús - Estudiantes -:-
23:40 Rosario Central - Arsenal de Sarandí -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
01:00 Alvarado - Temperley -:-
21:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Platense -:-
21:00 Estudiantes de Caseros - Barracas Central -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
21:30 Gimnasia de Mendoza - Villa Dálmine -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
23:00 San Martín de San Juan - Agropecuario -:-
23:05 Mitre de Santiago del Estero - Ferro Carril Oeste -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura >
21:00 San Miguel - Defensores Unidos de Zárate -:-
21:00 Villa San Carlos - Acassuso -:-
21:05 Colegiales - Tristan Suárez -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
21:00 Olimpo de Bahía Blanca - Ferro Carril Oeste de General Pico -:-
21:00 Sansinena de General Cerri - Maipú -:-
21:00 Sol de Mayo de Viedma - Villa Mitre de Bahía Blanca -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
21:00 Crucero del Norte - Unión de Sunchales -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
21:30 Huracán de Las Heras - Cipolletti -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
23:00 Chaco For Ever - Belgrano de San Francisco -:-
Argentinië > Torneo de Reserva 2019/2020  Argentinië >   Torneo de Reserva 2019/2020 >
15:00 River Plate II - Defensa y Justicia II -:-
15:00 Huracán II - Independiente II -:-
15:00 Vélez Sarsfield II - Argentinos Juniors II -:-
15:00 Racing Club de Avellaneda II - Newell's Old Boys II -:-
15:00 Gimnasia de La Plata II - Atlético Tucumán II -:-
15:00 Lanús II - Estudiantes II -:-
15:00 Aldosivi II - San Lorenzo II -:-
15:00 Central Córdoba SdE II - Banfield II -:-
15:00 Rosario Central II - Arsenal de Sarandí II -:-
15:00 Colón de Santa Fe II - Boca Juniors II -:-
15:00 Patronato de Paraná II - Talleres de Córdoba II -:-
15:00 Godoy Cruz II - Unión de Santa Fe II -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Western United FC - Central Coast Mariners -:-
08:30 Melbourne City FC - Brisbane Roar -:-
Australië > NPL New South Wales 2020  Australië >   NPL New South Wales 2020 >
04:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney FC (Y) -:-
05:00 Blacktown City FC - Sydney United 58 -:-
06:00 Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
08:30 Rockdale City Suns - Manly United -:-
09:00 Marconi Stallions - Sutherland Sharks -:-
Australië > NPL Victoria 2020  Australië >   NPL Victoria 2020 >
07:00 St Albans Saints - Melbourne Knights -:-
Australië > NPL Queensland 2020  Australië >   NPL Queensland 2020 >
09:00 Olympic FC - Peninsula Power -:-
09:15 Eastern Suburbs - Brisbane Roar (Y) -:-
Australië > Vrouwen W-League 2019/2020  Australië >  Vrouwen W-League 2019/2020 >
06:00 Melbourne City FC - Brisbane Roar -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
12:00 Zira FK - Gabala FK -:-
14:00 Neftçi PFK - Səbail FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 KRC Genk - Club Brugge KV -:-
18:00 Sporting Charleroi - Standard Luik -:-
20:00 Cercle Brugge - KAA Gent -:-
Bolivia > Liga Profesional 2020 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2020 Apertura >
20:00 Nacional Potosí - The Strongest -:-
21:00 Bolívar - Real Potosí -:-
22:15 San José - Club Aurora -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
14:30 Čelik Zenica - Radnik Bijeljina -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2020 Taça Rio  Brazilië >   Campeonato Carioca 2020 Taça Rio >
20:00 Fluminense RJ - Madureira - RJ -:-
23:00 Botafogo - RJ - Boavista - RJ -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2020  Brazilië >   Campeonato Paulista 2020 >
15:00 Inter de Limeira - SP - Grêmio Novorizontino - SP -:-
20:00 São Paulo FC - Ponte Preta -:-
23:00 Ferroviária - SP - Botafogo - SP -:-
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2020  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2020 >
00:00 Petrolina - PE - Central - PE -:-
00:00 Salgueiro - PE - Decisão - PE -:-
20:00 Santa Cruz - PE - Náutico - PE -:-
20:00 Retrô - PE - Vitória - PE -:-
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2020 Segundo turno  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2020 Segundo turno >
20:00 Esportivo - RS - São Luiz - RS -:-
21:00 Aimoré - RS - Pelotas - RS -:-
Brazilië > Campeonato Mineiro 2020  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2020 >
14:30 Caldense - MG - Patrocinense - MG -:-
20:00 Cruzeiro - Uberlândia - MG -:-
20:00 U.R.T. - MG - Villa Nova - MG -:-
21:00 Coimbra - MG - Tupynambás - MG -:-
23:00 Boa Esporte - MG - Atlético Mineiro -:-
Brazilië > Campeonato Paraibano 2020  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2020 >
20:00 São Paulo Crystal - PB - Botafogo - PB -:-
20:00 Nacional - PB - Cajazeirense - PB -:-
21:00 Sousa - PB - Perilima - PB -:-
Brazilië > Campeonato Sergipano 2020 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Sergipano 2020 Primeira Fase >
20:00 Freipaulistano - SE - Sergipe - SE -:-
20:00 Confiança - SE - Boca Júnior - SE -:-
20:00 América - SE - Dorense - SE -:-
20:00 Itabaiana - SE - Lagarto - SE -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
13:15 Levski Sofia - Slavia Sofia -:-
15:45 Arda Kardzhali - PFC Ludogorets Razgrad -:-
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
00:30 Unión Española - Everton -:-
16:00 Coquimbo Unido - La Serena -:-
22:00 O'Higgins - Universidad de Chile -:-
Chili > Primera B 2020  Chili >   Primera B 2020 >
16:00 Puerto Montt - Deportes Temuco -:-
22:00 Cobreloa - San Marcos -:-
22:00 Ñublense - Magallanes -:-
China > Super League 2020  China >   Super League 2020 >
Tianjin Tianhai - Hebei China Fortune FC uitgest.
Chongqing Lifan - Dalian Yifang FC uitgest.
Shandong Luneng - Jiāngsū Sūníng uitgest.
Colombia > Primera A 2020 Apertura  Colombia >   Primera A 2020 Apertura >
00:10 América de Cali - Deportivo Cali -:-
02:15 Alianza Petrolera - Deportes Tolima -:-
20:00 Deportivo Pasto - La Equidad -:-
22:05 Rionegro Águilas Doradas - Envigado FC -:-
Colombia > Primera B 2020 Apertura  Colombia >   Primera B 2020 Apertura >
20:00 Llaneros FC - Real Cartagena -:-
21:30 Tigres FC - Atlético Huila -:-
21:30 Barranquilla FC - Bogotá FC -:-
22:30 Unión Magdalena - Boca Juniors de Cali -:-
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Clausura >
02:00 Municipal Pérez Zeledón - Jicaral -:-
18:00 La U Universitarios - Guadalupe -:-
22:00 Limón FC - LD Alajuelense -:-
22:00 Santos de Guápiles - CS Cartaginés -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Anorthosis Famagusta FC - AEK Larnaca -:-
17:00 Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nikosia -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 AC Horsens - Randers FC -:-
14:00 Odense BK - Silkeborg IF -:-
16:00 Brøndby IF - Lyngby BK -:-
18:00 FC Kopenhagen - Aalborg BK -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
14:00 Nykøbing FC - Skive IK -:-
15:00 Vejle BK - HB Køge -:-
15:00 Vendsyssel FF - FC Roskilde -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
13:30 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg -:-
15:30 RB Leipzig - Bayer Leverkusen -:-
18:00 Werder Bremen - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 Arminia Bielefeld - SV Wehen Wiesbaden -:-
13:30 FC St. Pauli - VfL Osnabrück -:-
13:30 VfL Bochum - SV Sandhausen -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 FC Ingolstadt 04 - Viktoria Köln -:-
14:00 SV Meppen - MSV Duisburg -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 FC St. Pauli II - SV Drochtersen/Assel -:-
14:00 Holstein Kiel II - Hannover 96 II -:-
14:00 VfB Oldenburg - TSV Havelse -:-
14:00 HSC Hannover - Eintracht Norderstedt -:-
15:00 Lüneburger SK Hansa - Altona 93 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
VSG Altglienicke - Wacker Nordhausen uitgest.
Rot-Weiß Erfurt - Berliner AK 07 niet gespeeld
13:30 Germania Halberstadt - SV Babelsberg 03 -:-
13:30 Union Fürstenwalde - Bischofswerdaer FV -:-
13:30 VfB Auerbach - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Borussia Dortmund II - 1. FC Köln II -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - FK Pirmasens -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - FC Astoria Walldorf -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
11:00 ESC Geestemünde - Habenhauser FV -:-
13:00 TuS Schwachhausen - FC Oberneuland -:-
15:00 SC Borgfeld - LTS Bremerhaven -:-
15:00 BSC Hastedt - Bremer SV -:-
15:30 SFL Bremerhaven - SV Hemelingen -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 Rot-Weiß Walldorf - FSV Fernwald -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - TuS Dietkirchen -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - HSC/BW Tündern -:-
14:00 TB Uphusen - VfL Oldenburg -:-
15:00 Heeslinger SC - FT Braunschweig -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - Atlas Delmenhorst -:-
15:00 Kickers Emden - MTV Gifhorn -:-
15:00 SC Spelle-Venhaus - VfV Hildesheim -:-
15:00 Germania Egestorf/Langreder - FC Hagen/Uthlede -:-
15:00 Arminia Hannover - MTV Eintracht Celle -:-
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - TuS Bersenbrück -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 1. CfR Pforzheim - SV Sandhausen II -:-
15:00 1. FC Rielasingen-Arlen - Göppinger SV -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - Meiendorfer SV -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - Niendorfer TSV -:-
15:00 TSV Sasel - HSV Barmbek-Uhlenhorst -:-
15:00 WTSV Concordia - SV Rugenbergen -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 FC Hennef 05 - FC Hürth -:-
15:00 1. FC Düren - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:15 Blau-Weiß Friesdorf - Borussia Freialdenhoven -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - Siegburger SV 04 -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - Fortuna Köln II -:-
15:30 FC Pesch 1956 - SV Deutz 05 -:-
18:00 SV 1914 Eilendorf - SV Breinig -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 FC Kray - Sportfreunde Niederwenigern -:-
15:00 Germania Ratingen 04/19 - TVD Velbert -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - TSV Meerbusch -:-
15:00 SC Velbert - Cronenberger SC -:-
15:00 1. FC Kleve - Sportfreunde Baumberg -:-
15:00 1. FC Bocholt - SV 19 Straelen -:-
15:00 Schwarz-Weiß Essen - SpVg Schonnebeck -:-
15:00 1. FC Monheim - SSVg Velbert -:-
15:30 VfB 03 Hilden - SC Union Nettetal -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 TSG Neustrelitz - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
14:00 TeBe Berlin - Hansa Rostock II -:-
14:00 CFC Hertha 06 - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 Victoria Seelow - SC Staaken -:-
14:00 Hertha Zehlendorf - FC Strausberg -:-
14:00 Greifswalder FC - SV Tasmania Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 FC Einheit Rudolstadt - FSV Martinroda -:-
14:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - VFC Plauen niet gespeeld
14:00 Inter Leipzig - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 SV 07 Elversberg II - Sportfreunde Eisbachtal -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 TuS Erndtebrück - SC Wiedenbrück -:-
15:00 Rot Weiss Ahlen - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
15:00 Hammer SpVg - Westfalia Rhynern -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - FCE Rheine -:-
15:00 Westfalia Herne - Preußen Münster II -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - Holzwickeder SC -:-
15:00 TSG Sprockhövel - FC Gütersloh -:-
15:00 RSV Meinerzhagen - ASC 09 Dortmund -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
15:00 Preußen 09 Reinfeld - SV Todesfelde -:-
15:00 SV Frisia 03 - Husumer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
14:00 1. FC Köln - 1. FFC Frankfurt -:-
14:00 FF USV Jena - VfL Wolfsburg -:-
14:00 SC Sand - Bayer Leverkusen -:-
14:00 MSV Duisburg - Bayern München -:-
14:00 1899 Hoffenheim - SC Freiburg -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 Werder Bremen - Bayern München II -:-
11:00 Turbine Potsdam II - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 BV Cloppenburg - 1. FC Saarbrücken -:-
11:00 1. FFC Frankfurt II - SV Meppen -:-
11:00 Arminia Bielefeld - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 VfL Wolfsburg II - FSV Gütersloh 2009 -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
14:00 SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - Alemannia Aachen -:-
11:00 FC Schalke 04 - SG Unterrath 12/24 -:-
13:00 SV Lippstadt 08 - 1. FC Köln -:-
13:00 Preußen Münster - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FC Nürnberg - 1. FSV Mainz 05 -:-
13:30 VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth -:-
Ecuador > Serie A 2020 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2020 Primera Etapa >
18:00 Macará - Emelec -:-
18:00 Orense SC - Guayaquil City -:-
18:00 Aucas - Mushuc Runa -:-
18:00 Barcelona - Liga de Portoviejo -:-
18:30 Independiente del Valle - Olmedo -:-
Ecuador > Serie B 2020  Ecuador >   Serie B 2020 >
16:00 América de Quito - Fuerza Amarilla -:-
20:45 Independiente Juniors - Atlético Porteño -:-
21:00 Chacaritas FC - Gualaceo SC -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Clausura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Clausura >
Santa Tecla FC - Alianza -:-
Jocoro FC - El Vencedor -:-
Isidro Metapán - Águila -:-
Sonsonate FC - Once Municipal -:-
Chalatenango - FAS -:-
Independiente San Vincente - Municipal Limeño -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Manchester City - Arsenal FC uitgest.
15:00 Everton FC - Manchester United -:-
15:00 Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
13:00 Coventry City - Sunderland AFC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
Notts County - Aldershot Town uitgest.
Engeland > League Cup 2019/2020 > Finale  Engeland >   League Cup 2019/2020 > Finale
17:30 Aston Villa - Manchester City -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 2 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 2 2019/2020 >
13:00 Sunderland AFC U23 - Fulham FC U23 -:-
Estland > Superkarikas 2020 > Finale  Estland >   Superkarikas 2020 > Finale
12:00 FC Flora - JK Narva Trans -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 FC Nantes - Lille OSC -:-
17:00 Girondins Bordeaux - OGC Nice -:-
21:00 Olympique Lyon - AS Saint-Étienne -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
14:30 Lille OSC - JA Drancy -:-
14:30 US Boulogne - Entente Feignies Aulnoye -:-
14:30 US Quevilly-Rouen - Le Havre AC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
14:30 Chamois Niortais - Aviron Bayonnais -:-
14:30 Vannes OC - Stade Laval -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2020  Georgië >   Erovnuli Liga 2020 >
12:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere -:-
15:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-
17:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Samtredia -:-
Ghana > Premier League 2020  Ghana >   Premier League 2020 >
16:00 Berekum Chelsea - King Faisal -:-
16:00 Ebusua Dwarfs Cape Coast - Inter Allies -:-
16:00 Hearts of Oak - Elmina Sharks -:-
16:00 Liberty Professionals - Karela FC -:-
16:00 WAFA - Ashanti Gold -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
18:00 AE Larisa - Asteras Tripolis -:-
18:00 Skoda Xanthi - PAOK Saloniki -:-
18:00 Aris Saloniki - Atromitos -:-
18:00 Olympiakos - Panetolikos -:-
18:00 OFI Heraklion - Lamia -:-
18:00 Panathinaikos - Volos NFC -:-
18:00 Panionios GSS - AEK Athene -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
13:45 AE Karaiskakis - Apollon Smyrnis -:-
14:00 Chania Kissamikos - Panachaiki GE -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Clausura >
02:00 Cobán Imperial - Santa Lucía -:-
02:00 Deportivo Mixco - Siquinalá FC -:-
18:30 Antigua GFC - Deportivo Guastatoya -:-
19:00 Deportivo Malacateco - Xelaju MC -:-
20:30 CD Puerto de Iztapa - CSD Municipal -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Clausura >
02:00 Lobos UPNFM - Real España -:-
02:15 Vida - Real Sociedad -:-
22:00 Marathón - Olimpia -:-
23:00 Motagua - Real de Minas -:-
23:00 Platense - Honduras Progreso -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 3
16:00 Þór Akureyri - Þróttur Reykjavík -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 4  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 4
17:00 ÍB Vestmannaeyja - IF Vestri -:-
India > Indian Super League 2019/2020 Playoffs > Halve Finale  India >   Indian Super League 2019/2020 Playoffs > Halve Finale
15:00 Bengaluru FC - ATK -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
12:30 TRAU FC - Mohun Bagan -:-
Indonesië > Liga 1 2020  Indonesië >   Liga 1 2020 >
09:30 Persija Jakarta - Pusamania Borneo -:-
09:30 Persipura Jayapura - PSIS Semarang -:-
12:30 Persib Bandung - Persela Lamongan -:-
12:30 PSM Makassar - PSS Sleman -:-
14:30 Bali United - Persita Tangerang -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
18:00 Sektzia Nes Tziona - Ironi Kiryat Shmona -:-
19:00 Beitar Jerusalem - FC Ashdod -:-
19:15 Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 AC Milan - Genoa CFC -:-
15:00 US Lecce - Atalanta -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Brescia Calcio -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - SPAL 2013 Ferrara -:-
18:00 Cagliari Calcio - AS Roma -:-
20:45 Juventus - Inter -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
21:00 Pescara Calcio - Ascoli Calcio -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
15:00 Reggina 1914 - Monopoli -:-
15:00 Rende - Viterbese -:-
15:00 FC Rieti - ASD Sicula Leonzio -:-
15:30 Calcio Catania - Vibonese -:-
17:30 SSC Bari - US Avellino -:-
17:30 Paganese Calcio - Teramo Calcio -:-
17:30 Potenza - US Catanzaro -:-
17:30 Ternana Calcio - Bisceglie -:-
17:30 Virtus Francavilla - AZ Picerno -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
SC Caronnese - USD Lavagnese 1919 uitgest.
Calcio Chieri - USD Fezzanese uitgest.
Fossano Calcio - Lucchese uitgest.
SC Ligorna 1922 - Ghivizzano Borgo uitgest.
AC Prato - Borgosesia Calcio uitgest.
Sanremese - Casale uitgest.
Savona FBC - Real Forte Querceta uitgest.
Seravezza - AC Bra uitgest.
Verbania Calcio - Vado FC uitgest.
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
GS Arconatese 1926 - Brusaporto uitgest.
USD Caravaggio - US Inveruno uitgest.
AC Pontisola - US Levico Terme uitgest.
AC Pro Sesto - US Folgore Caratese uitgest.
US Scanzorosciate - Milano City FC uitgest.
Seregno - Legnano uitgest.
Sondrio Calcio - Castellanzese uitgest.
US Dro - Virtus Bergamo uitgest.
Villa d'Almè - SS Tritium 1908 uitgest.
Virtus Bolzano - NibionnOggiono uitgest.
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
US Adriese - Gsd Ambrosiana uitgest.
AC Belluno - Luparense uitgest.
Caldiero Terme - Delta Rovigo uitgest.
ASD Campodarsego - Clodiense SSD uitgest.
ASD Cartigliano - ASD Cjarlins Muzane uitgest.
APC Chions - Polisportiva Tamai uitgest.
FC Legnago Salus - San Luigi uitgest.
AC Mestre - Union Feltre uitgest.
Calcio Montebelluna - SSD Vigasio uitgest.
ASD Villafranca - AC Este uitgest.
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
AC Calvina Sport - US Breno uitgest.
AC Fanfulla 1874 - US Fiorenzuola uitgest.
Forlì FC - Correggese uitgest.
Franciacorta - Mezzolara Calcio uitgest.
Lentigione Calcio - Savignanese uitgest.
Mantova 1911 SSD - AC Crema uitgest.
Sammaurese Calcio - Ciliverghe Mazzano uitgest.
ASD Sasso Marconi 1924 - Progresso uitgest.
USD Vigor Carpaneto 1922 - Alfonsine FC 1921 uitgest.
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
Aglianese Calcio - Grassina uitgest.
Foligno Calcio - ASD Cannara uitgest.
US Grosseto FC - Scandicci Calcio uitgest.
Montevarchi - US Gavorrano uitgest.
Pomezia Calcio - Virtus Flaminia uitgest.
FC Ponsacco - AC Sangiovannese uitgest.
San Donato Tavarnelle - Bastia Calcio uitgest.
SC Trestina - Monterosi FC uitgest.
Tuttocuoio - Albalonga uitgest.
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Avezzano Calcio - ASD Pineto Calcio -:-
14:30 Chieti Calcio - Real Giulianova -:-
14:30 Campobasso - Olympia Agnonese -:-
14:30 Atletico Terme Fiuggi - AC Cattolica Calcio -:-
14:30 Jesina Calcio - Porto Sant'Elpidio -:-
14:30 SN Notaresco - Vastese Calcio -:-
14:30 AC Sangiustese - Montegiorgio Calcio -:-
14:30 Tolentino - US Recanatese -:-
14:30 Vastogirardi - Matelica -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 FC Aprilia - Lanusei Calcio -:-
14:30 Arzachena - Muravera -:-
14:30 Budoni - Ostia Mare -:-
14:30 US Ladispoli - Cassino Calcio 1924 -:-
14:30 Team Nuova Florida - Portici 1906 -:-
14:30 SEF Torres 1903 - Latina Calcio -:-
14:30 ASD Trastevere - Città di Anagni -:-
14:30 FC Turris - Sassari Latte Dolce -:-
14:30 ASD Vis Artena - Tor Sapienza -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 Agropoli - FBC Gravina -:-
14:30 Team Altamura - Casarano -:-
14:30 Fidelis Andria - Città di Fasano -:-
14:30 US Bitonto - Brindisi -:-
14:30 Foggia Calcio - ACD Nardò -:-
14:30 FC Francavilla - ASG Nocerina -:-
14:30 Gelbison - Audace Cerignola -:-
14:30 Gladiator - Taranto FC -:-
14:30 Sorrento Calcio - Grumentum Val d'Agri -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Acireale - FC Messina -:-
14:30 Giugliano - Biancavilla -:-
14:30 US Castrovillari - Roccella -:-
14:30 ACR Messina - Licata -:-
14:30 US Palermo - ASD SS Nola 1925 -:-
14:30 San Tommaso - Marina di Ragusa -:-
14:30 AC Savoia 1908 - Corigliano -:-
14:30 ASD Troina - Calcio Cittanovese -:-
14:30 USD Palmese - Marsala -:-
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
21:30 Dunbeholden FC - Harbour View -:-
21:30 Portmore United - Tivoli Gardens -:-
21:30 Vere United - Humble Lions -:-
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
Oita Trinita - Shimizu S-Pulse uitgest.
Gamba Osaka - Vegalta Sendai uitgest.
Yokohama FC - Kashiwa Reysol uitgest.
Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima uitgest.
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
Mito HollyHock - Tochigi SC uitgest.
JEF United Chiba - Machida Zelvia uitgest.
Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa uitgest.
Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma uitgest.
Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata uitgest.
Kyoto Sanga FC - V-Varen Nagasaki uitgest.
Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata uitgest.
Ehime FC - Montedio Yamagata uitgest.
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
13:00 KF Flamurtari - FC Vushtrria -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
15:00 NK Rudeš - NK Kustošija -:-
15:00 NK Osijek II - HNK Šibenik -:-
15:00 Hajduk Split II - NK Croatia Zmijavci -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
16:00 Blue Boys Muhlenbach - FC Rodange 91 -:-
16:00 Jeunesse Esch - F91 Dudelange -:-
Maleisië > Super League 2020  Maleisië >   Super League 2020 >
14:00 Felda United FC - Petaling Jaya City FC -:-
14:00 PDRM FA - Sabah FA -:-
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
16:00 CR Khemis Zemamra - Moghreb de Tétouan -:-
18:00 Raja Beni Mellal - Olympique de Safi -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Clausura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Clausura >
00:00 CF Pachuca - Gallos Blancos -:-
02:00 CF América - Club Necaxa -:-
04:00 UANL Tigres - Pumas UNAM -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura >
00:00 Atlético Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas -:-
02:00 Club Celaya - TM Fútbol Club -:-
19:00 Leones Negros - Cimarrones de Sonora -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Cafetaleros de Chiapas II - Albinegros Orizaba geannuleerd
19:00 Atlético San Luis II - Sporting Canamy -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Cafessa Jalisco -:-
00:00 Correcaminos UAT II - Club Tepatitlán -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
19:00 Puebla FC - Deportivo Guadalajara -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Deportivo Guadalajara - Club León -:-
18:00 Santos Laguna - Atlas Guadalajara -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Atlas Guadalajara -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Club León -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 RKC Waalwijk - FC Utrecht -:-
14:30 PSV - Feyenoord -:-
16:45 Sparta Rotterdam - FC Emmen -:-
20:00 AFC Ajax - AZ Alkmaar -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 TEC - Jong Sparta Rotterdam -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Quick - Gemert -:-
14:00 DEM - UNA -:-
14:00 Hercules - ADO '20 -:-
14:00 Westlandia - EVV -:-
14:00 Dongen - Hoogland -:-
14:30 Groene Ster - FC Lienden -:-
14:30 Blauw Geel '38 - Jong ADO Den Haag -:-
14:30 HSC'21 - OSS '20 -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Clausura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Clausura >
02:00 Real Madriz - Walter Ferretti -:-
02:00 Juventus Managua - Real Estelí -:-
22:00 Chinandega - Diriangén -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
01:00 Hawke’s Bay United FC - Southern United -:-
02:00 Team Wellington - Eastern Suburbs AFC -:-
Nigeria > Professional League 2019/2020  Nigeria >   Professional League 2019/2020 >
16:00 Plateau United - Jigawa Golden Stars -:-
16:00 Kwara United - Lobi Stars -:-
16:00 Kano Pillars - Dakkada FC -:-
16:00 Heartland FC - Rivers United FC -:-
16:00 Ifeanyi Uba - MFM FC -:-
16:00 Enugu Rangers - Adamawa United FC -:-
16:00 Warri Wolves - Sunshine Stars -:-
16:00 Abia Warriors FC - Akwa United -:-
16:00 Enyimba Aba - Katsina United -:-
16:00 Wikki Tourists - Nasarawa United FC -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
14:00 Akademija Pandev - FK Borec -:-
14:00 KF Shkupi - FK Renova -:-
14:00 KF Shkëndija 79 - Makedonija GP -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 Zorya Lugansk - Olimpik Donetsk -:-
13:00 Kolos Kovalivka - Karpaty Lviv -:-
16:00 Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk -:-
Oezbekistan > Super League 2020  Oezbekistan >   Super League 2020 >
10:30 Termez Surkhon - Bunyodkor PFK -:-
12:45 Qizilqum Zarafshon - Nasaf Qarshi -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 SCR Altach - RB Salzburg -:-
17:00 SKN St. Pölten - Wolfsberger AC -:-
17:00 Sturm Graz - Austria Wien -:-
17:00 Rapid Wien - SV Mattersburg -:-
17:00 WSG Tirol - FC Admira Wacker -:-
17:00 LASK - TSV Hartberg -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
10:30 FC Dornbirn - FC Wacker Innsbruck -:-
Panama > Liga Panameña 2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2020 Apertura >
00:00 Atlético Chiriquí - Árabe Unido -:-
00:00 Tauro FC - Plaza Amador -:-
Paraguay > Primera División 2020 Apertura  Paraguay >   Primera División 2020 Apertura >
00:15 Club Nacional - Club Olimpia -:-
22:00 Cerro Porteño - General Díaz -:-
Peru > Primera División 2020 Apertura  Peru >   Primera División 2020 Apertura >
02:00 Alianza Universidad - Llacuabamba -:-
17:00 Universidad San Martín - Mannucci -:-
21:00 Carlos Stein - Deportivo Binacional -:-
21:00 Sport Boys - Universitario de Deportes -:-
23:45 Universidad Cesar Vallejo - Sporting Cristal -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
12:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk -:-
15:00 Arka Gdynia - ŁKS Łódź -:-
17:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:40 Olimpia Grudziądz - FKS Stal Mielec -:-
15:00 Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów -:-
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
16:00 CD Aves - Paços de Ferreira -:-
18:30 CS Marítimo - Sporting Braga -:-
21:00 Vitória Guimarães - CD Tondela -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:15 Varzim SC - CD Mafra -:-
15:00 Sporting Covilhã - GD Chaves -:-
16:00 Casa Pia - CD Cova Piedade -:-
16:00 GD Estoril - UD Vilafranquense -:-
16:00 FC Porto B - UD Oliveirense -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Apuramento Campeão  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Apuramento Campeão >
12:00 FC Famalicão - Sporting CP -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Descida Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Descida Norte >
16:00 Leixões SC - Paços de Ferreira -:-
16:00 CD Nacional - CD Aves -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Apuramento Campeão  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Apuramento Campeão >
16:00 Sporting Braga - FC Alverca -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020 Championship  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 Championship >
18:15 CS Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaş -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
12:00 FK Tambov - Rubin Kazan -:-
14:30 FK Krasnodar - FK Ufa -:-
17:00 PFC Sochi - Arsenal Tula -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 2. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 2. Phase >
SP Cailungo - SS Folgore/Falciano uitgest.
SS Virtus - SP Tre Fiori uitgest.
AC Libertas - SP La Fiorita uitgest.
SS Murata - SP Tre Penne uitgest.
Schotland > FA Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > Kwartfinale
16:00 St. Johnstone FC - Celtic FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 FK Voždovac - Vojvodina -:-
16:00 TSC Bačka Topola - FK Napredak -:-
16:00 FK Javor - Spartak Subotica -:-
16:00 Mladost Lučani - FK Čukarički-Stankom -:-
16:00 Proleter Novi Sad - FK Mačva Šabac -:-
16:00 Radnički Niš - FK Inđija -:-
16:00 Radnik Surdulica - FK Rad Beograd -:-
18:00 Rode Ster Belgrado - Partizan -:-
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
10:30 Young Lions - Hougang United -:-
10:30 Tampines Rovers - Balestier Khalsa -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
14:00 NK Triglav - NŠ Mura -:-
16:30 NK Domžale - NK Celje -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
15:30 FC Nitra - Slovan Bratislava -:-
15:30 FK Pohronie - FK Senica -:-
15:30 MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce -:-
15:30 FK AS Trenčín - ŠKF Sereď -:-
15:30 Spartak Trnava - Zlaté Moravce -:-
15:30 MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
12:00 Sevilla FC - CA Osasuna -:-
14:00 Athletic Bilbao - Villarreal CF -:-
16:00 Espanyol - Atlético Madrid -:-
18:30 RCD Mallorca - Getafe CF -:-
21:00 Real Madrid - FC Barcelona -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
12:00 CD Mirandés - Girona FC -:-
16:00 Deportivo La Coruña - CD Lugo -:-
16:00 Elche CF - CD Numancia -:-
18:15 CF Fuenlabrada - AD Alcorcón -:-
18:15 Real Oviedo - CD Tenerife -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
12:00 CF Internacional - UD Ibiza -:-
12:00 Sporting Gijón B - Atlético Baleares -:-
12:00 UD SS Reyes - Getafe CF B -:-
12:00 Rayo Majadahonda - Celta de Vigo B -:-
12:00 UD Las Palmas B - UD Melilla -:-
12:00 Peña Deportiva - Marino de Luanco -:-
17:00 UP Langreo - Las Rozas CF -:-
17:45 Coruxo FC - Atlético Madrid B -:-
18:00 Pontevedra CF - Real Madrid Castilla -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
SD Amorebieta - Athletic Bilbao B -:-
12:00 CD Alavés B - Real Sociedad B -:-
16:30 CD Tudelano - Unionistas CF -:-
17:00 Salamanca CF UDS - CD Guijuelo -:-
17:00 Haro Deportivo - Barakaldo CF -:-
18:30 CD Calahorra - SD Leioa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
12:00 Levante UD B - CD Ebro -:-
12:00 AE Prat - Lleida Esportiu -:-
12:00 SD Ejea - CD Castellón -:-
12:00 Gimnàstic - Valencia CF B -:-
17:00 Orihuela CF - FC Barcelona B -:-
17:00 CF Badalona - CF La Nucía -:-
17:30 Hércules CF - FC Andorra -:-
18:00 CE Sabadell - UE Llagostera -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
12:00 RB Linense - Recreativo Huelva -:-
17:00 Mérida AD - Real Murcia -:-
17:00 UCAM Murcia CF - Yeclano Deportivo -:-
17:00 CP Villarrobledo - CD Badajoz -:-
17:00 Talavera CF - Sevilla Atlético -:-
17:00 San Fernando CD - Cádiz CF B -:-
17:30 Don Benito - Villarrubia CF -:-
18:00 FC Cartagena - Marbella FC -:-
18:00 Córdoba CF - Algeciras CF -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
11:00 Rayo Vallecano - Real Betis -:-
13:00 FC Barcelona - Madrid CFF -:-
13:00 CD Tacón - Deportivo de La Coruña -:-
13:00 Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona -:-
13:00 Sporting de Huelva - EDF Logroño -:-
18:00 Atlético Madrid - Real Sociedad -:-
Thailand > Thai League 1 2020  Thailand >   Thai League 1 2020 >
12:00 Police Tero FC - Samut Prakan City FC -:-
12:00 Trat FC - BG Pathum United -:-
13:00 Buriram United - Port FC -:-
13:00 Muangthong United - Chonburi FC -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 1. FC Slovácko - Slavia Praag -:-
17:00 Bohemians 1905 - MFK Karvina -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
11:30 Denizlispor - Yeni Malatyaspor -:-
14:00 MKE Ankaragücü - Sivasspor -:-
17:00 Galatasaray - Gençlerbirliği -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
12:00 BB Erzurumspor - Menemen Belediyespor -:-
12:00 Ümraniyespor - Bursaspor -:-
14:30 Istanbulspor - Adanaspor -:-
17:00 Altay Izmir - Altınordu FSG -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
12:00 Şanlıurfaspor - Zonguldak Kömürspor -:-
12:00 Hekimoğlu Trabzon - Hacettepe -:-
12:00 Gümüşhanespor - Amed SK -:-
12:30 Samsunspor - Inegölspor -:-
12:30 Pendikspor - Manisa FK -:-
12:30 Sarıyer SK - Sancaktepe Belediye -:-
12:30 Tarsus Idman Yurdu - Çorumspor -:-
12:30 BAKspor - Afjet Afyonspor -:-
12:30 1922 Konyaspor - Kırklarelispor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Kahramanmarasspor - Elazığspor niet gespeeld
12:00 Sivas Belediyespor - Van BBSK -:-
12:30 Etimesgut Belediyespor - Sakaryaspor -:-
12:30 Niğde Anadolu FK - Bandırmaspor -:-
12:30 Karabükspor - Kırşehir Belediyespor -:-
12:30 Ergene Velimeşe - Bayburt İl Özel İdare -:-
12:30 Uşakspor - Kastamonuspor -:-
Uruguay > Primera División 2020 Apertura  Uruguay >   Primera División 2020 Apertura >
00:00 Montevideo Wanderers - Nacional -:-
Venezuela > Primera División 2020  Venezuela >   Primera División 2020 >
00:00 Deportivo Lara - Deportivo Táchira -:-
20:30 Yaracuyanos FC - Estudiantes de Mérida -:-
21:00 Portuguesa FC - Zulia FC -:-
21:00 Atlético Venezuela - Monagas -:-
22:00 Carabobo FC - Deportivo La Guaira -:-
23:00 Zamora FC - Metropolitanos FC -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 >
00:00 FC Dallas - Philadelphia Union -:-
00:00 Orlando City - Real Salt Lake -:-
02:00 Nashville SC - Atlanta United FC -:-
04:30 Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City -:-
18:30 Columbus Crew - New York City FC -:-
19:00 New York RB - FC Cincinnati -:-
21:00 Seattle Sounders - Chicago Fire -:-
23:30 Los Angeles FC - Inter Miami CF -:-
Vietnam > V.League 1 2020  Vietnam >   V.League 1 2020 >
Sông Lam Nghệ An - Bình Dương FC uitgest.
Hải Phòng FC - Quảng Nam FC uitgest.
Hồ Chí Minh City - FLC Thanh Hóa uitgest.
Vietnam > Super Cup 2019 > Finale  Vietnam >   Super Cup 2019 > Finale
13:00 Hà Nội FC - Hồ Chí Minh City -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
14:30 Cape Town City FC - Mamelodi Sundowns -:-
14:30 Bloemfontein Celtic - Baroka FC -:-
14:30 Polokwane City FC - Black Leopards -:-
Zuid-Korea > K League 1 2020  Zuid-Korea >   K League 1 2020 >
Gwangju FC - Seongnam FC uitgest.
Incheon United - Sangju Sangmu uitgest.
Pohang Steelers - Busan IPark uitgest.
Zuid-Korea > K League 2 2020  Zuid-Korea >   K League 2 2020 >
Jeju United - Suwon FC uitgest.
Chungnam Asan FC - Bucheon FC 1995 uitgest.
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 2  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 2
14:30 FK Karlskrona - Malmö FF -:-
14:30 AFC Eskilstuna - Syrianska FC -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 3  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 3
16:30 IF Brommapojkarna - Hammarby IF -:-
16:30 GIF Sundsvall - Varbergs BoIS -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 4  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 4
14:30 Örgryte IS - AIK Solna -:-
14:30 Kalmar FF - Jönköpings Södra IF -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 5  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > Groep 5
12:30 Tvååkers IF - IFK Norrköping -:-
12:30 Falkenbergs FF - Halmstads BK -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Luzern - FC Basel -:-
16:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Thun -:-
16:00 Servette Genève - FC Lugano -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
15:00 FC Vaduz - FC Winterthur -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
14:30 FC Münsingen - Etoile Carouge FC -:-
14:30 AC Bellinzona - FC Black Stars Basel -:-
15:00 FC Sion II - Yverdon-Sport FC -:-
15:00 Stade Nyonnais - FC Köniz -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
15:00 FC Biel/Bienne - SV Muttenz -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
17:00 FC St.Gallen II - FC Paradiso -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner