1e voorronde
18.08.2018 14:30 FC 's-Gravenzande - Quick 3:2 (1:0)
14:30 ASWH - MASV 5:0 (1:0)
15:00 Eemdijk - VC Vlissingen 3:0 (1:0)
17:00 Quick'20 - DVS'33 Ermelo 2:6 (0:2)
17:00 VV Alverna - ODIN '59 0:2 (0:1)
17:00 HSV Hoek - ADO '20 3:0 (1:0)
17:00 SV Urk - SDO Bussum 5:4 (1:0, 1:1, 2:2) d.p.
17:00 Harkemase Boys - De Dijk 2:1 (1:0)
17:00 Sportlust '46 - HBS 1:4 (1:1)
17:00 ZVV Zaanlandia - Achilles'29 4:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
17:00 GOES - Staphorst 0:4 (0:2)
17:00 OSS '20 - Noordwijk 2:4 (2:2, 2:2, 2:4) n.v.
17:00 EVV - VV Brielle 7:0 (1:0)
17:00 SteDoCo - RKSV Cluzona 1:0 (0:0)
19.08.2018 14:00 JOS Watergraafsmeer - Westlandia 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) n.v.
14:30 RKSV Bekkerveld - Hercules 2:4 (2:1)
2e voorronde
18.08.2018 14:30 DZC '68 - Scheveningen 0:2 (0:0)
14:30 Rijnsburgse Boys - Ajax (amateurs) 3:1 (1:1)
14:30 DFS - Barendrecht 2:1 (0:0, 1:1, 2:1) n.v.
14:30 DOVO - Quick Boys 3:0 (1:0)
16:00 Spakenburg - RKSV Wittenhorst 4:1 (2:0)
18:00 JVC Cuijk - Koninklijke HFC 2:3 (1:1)
21.08.2018 20:00 Alcides - VVOG 2:0 (0:0)
20:00 GVVV - TEC 0:3 (0:2)
20:00 FC 's-Gravenzande - Excelsior Maassluis 1:2 (0:2)
20:00 IJsselmeervogels - Noordwijk 2:3 (2:0, 2:2, 2:3) n.v.
22.08.2018 18:00 Hercules - ASWH 0:4 (0:1)
20:00 RKSV Groene Ster - FC Lienden 2:1 (0:1)
20:00 VV Uno Animo - VVSB 1:6 (1:3)
20:00 OJC Rosmalen - Flevo Boys 4:1 (1:0, 1:1, 4:1) n.v.
20:00 HHC Hardenberg - OFC 0:3 (0:2)
20:00 SJC - FC Lisse 0:2 (0:1)
20:00 HBS - ONS Sneek 2:3 (1:1)
20:00 Gemert - HSV Hoek 3:2 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 Blauw Geel '38 - SV Urk 0:1 (0:0)
20:00 Achilles'29 - Harkemase Boys 1:6 (0:5)
20:00 RKAV Volendam - EVV 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) n.v.
20:00 UNA - Eemdijk 2:4 (1:1)
20:00 Staphorst - HSC'21 2:1 (0:0, 1:1, 2:1) n.v.
20:00 ODIN '59 - Dongen 1:0 (1:0)
20:00 De Treffers - DVS'33 Ermelo 1:2 (1:0, 1:1, 1:2) n.v.
20:00 Westlandia - SteDoCo 2:1 (2:0)
25.08.2018 14:30 HVV Te Werve - SV Marvilde 3:1 (0:0, 1:1, 3:1) n.v.
1e Ronde
25.09.2018 17:00 AFC - SC Telstar 5:0 (1:0)
18:30 RKC Waalwijk - NAC Breda 2:0 (1:0)
19:45 Noordwijk - Sparta Rotterdam 3:2 (1:2)
19:45 FC Den Bosch - Heracles Almelo 1:2 (1:1)
19:45 DVS'33 Ermelo - Roda JC Kerkrade 0:6 (0:3)
19:45 VVSB - De Graafschap 3:5 (1:1, 2:2, 3:3) d.p.
19:45 Scheveningen - SC Cambuur 2:3 (2:1, 2:2, 2:3) n.v.
19:45 Koninklijke HFC - Harkemase Boys 4:0 (1:0)
19:45 Helmond Sport - Fortuna Sittard 0:5 (0:1)
19:45 Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 2:0 (0:0)
19:45 Almere City FC - FC Dordrecht 1:0 (1:0)
19:45 ODIN '59 - FC Lisse 1:0 (1:0)
19:45 FC Volendam - Willem II 1:2 (1:1)
19:45 Westlandia - VVV-Venlo 0:3 (0:1)
19:45 Rijnsburgse Boys - TOP Oss 4:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
19:45 Spakenburg - DFS 3:0 (1:0)
20:00 Kozakken Boys - ONS Sneek 3:1 (3:1)
20:45 SBV Excelsior - NEC Nijmegen 2:3 (2:1, 2:2, 2:3) n.v.
26.09.2018 17:00 OJC Rosmalen - ADO Den Haag 0:6 (0:3)
18:30 Excelsior Maassluis - PSV 0:4 (0:2)
19:45 RKAV Volendam - Vitesse 1:2 (0:2)
19:45 Eemdijk - ASWH 1:4 (0:2)
19:45 DOVO - SV Urk 4:5 (0:0, 1:1, 2:2) d.p.
19:45 Katwijk - sc Heerenveen 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) n.v.
19:45 RKSV Groene Ster - TEC 2:1 (1:0)
19:45 Staphorst - PEC Zwolle 0:1 (0:1)
20:45 HVV Te Werve - AFC Ajax 0:7 (0:4)
27.09.2018 17:00 Alcides - AZ Alkmaar 0:6 (0:4)
17:00 OFC - FC Emmen 1:3 (0:1)
18:30 FC Groningen - FC Twente 0:2 (0:1)
19:45 FC Utrecht - MVV Maastricht 2:0 (0:0)
20:45 Gemert - Feyenoord 0:4 (0:2)
2e Ronde
30.10.2018 18:30 PSV - RKC Waalwijk -:-
19:45 Kozakken Boys - Almere City FC -:-
19:45 FC Twente - Noordwijk -:-
19:45 SC Cambuur - Koninklijke HFC -:-
19:45 AFC - TOP Oss -:-
19:45 SV Urk - Roda JC Kerkrade -:-
20:45 De Graafschap - PEC Zwolle -:-
31.10.2018 18:30 Heracles Almelo - Vitesse -:-
19:45 Willem II - Spakenburg -:-
19:45 FC Utrecht - ASWH -:-
19:45 FC Emmen - ODIN '59 -:-
19:45 AZ Alkmaar - VVV-Venlo -:-
19:45 RKSV Groene Ster - sc Heerenveen -:-
20:45 AFC Ajax - Go Ahead Eagles -:-
01.11.2018 18:30 NEC Nijmegen - Fortuna Sittard -:-
20:45 Feyenoord - ADO Den Haag -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner