. .
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Tiranë - KF Laçi -:-
KF Teuta Durrës - KS Flamurtari Vlorë -:-
FK Vllaznia - FK Partizani -:-
KF Skënderbeu - FK Kukësi -:-
Luftëtari Gjirokastër - KF Bylis Ballsh -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
CS Constantine - JS Kabylie -:-
USM Bel Abbes - CR Bélouizdad -:-
AS Aïn M'lila - US Biskra -:-
JS Saoura - NC Magra -:-
ES Sétif - ASO Chlef -:-
MC Alger - NA Hussein Dey -:-
USM Alger - CA Bordj Bou Arreridj -:-
MC Oran - Paradou AC -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
18:15 Banfield - Atlético Tucumán -:-
18:15 Patronato de Paraná - Newell's Old Boys -:-
20:30 Colón de Santa Fe - Godoy Cruz -:-
22:45 Boca Juniors - Racing Club -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Chacarita Juniors - Gimnasia de Mendoza -:-
Riestra - Brown de Adrogué -:-
Sarmiento de Junín - Tigre -:-
Villa Dálmine - Defensores de Belgrano -:-
Almagro - Quilmes -:-
San Martín de Tucumán - Atlético Rafaela -:-
Instituto de Córdoba - All Boys -:-
Ramón Santamarina - Gimnasia de Jujuy -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Guillermo Brown de Puerto Madryn - Mitre de Santiago del Estero -:-
Nueva Chicago - Alvarado -:-
Estudiantes de Río Cuarto - Belgrano de Córdoba -:-
Ferro Carril Oeste - Estudiantes de Caseros -:-
Atlanta - San Martín de San Juan -:-
Independiente Rivadavia - Agropecuario -:-
Platense - Barracas Central -:-
Temperley - Deportivo Morón -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
Colegiales - Defensores Unidos de Zárate -:-
Argentino de Quilmes - Talleres de Remedios de Escalada -:-
Acassuso - UAI Urquiza -:-
Villa San Carlos - Fénix -:-
Comunicaciones - Almirante Brown -:-
San Miguel - Sacachispas -:-
Justo José de Urquiza - Tristan Suárez -:-
Los Andes - Armenio -:-
Flandria - San Telmo -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
Estudiantes de San Luis - Olimpo de Bahía Blanca -:-
Peñarol de Chimbas - Huracán de Las Heras -:-
Ferro Carril Oeste de General Pico - Sansinena de General Cerri -:-
Cipolletti - Sol de Mayo de Viedma -:-
Maipú - Desamparados de San Juan -:-
Villa Mitre de Bahía Blanca - Juventud Unida Universitario -:-
Camioneros - Círculo Deportivo -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
San Martín de Formosa - Güemes de Santiago del Estero -:-
Sarmiento de Resistencia - Defensores de Pronunciamiento -:-
Juventud Unida de Gualeguaychú - Douglas Haig -:-
Central Norte - Boca Unidos -:-
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Chaco For Ever -:-
Gimnasia de Concepción del Uruguay - Crucero del Norte -:-
Belgrano de San Francisco - Unión de Sunchales -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
08:15 Western United FC - Perth Glory -:-
10:30 Central Coast Mariners - Newcastle United Jets -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Qarabağ FK -:-
17:00 Keşlə FK - Sabah FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Standard Luik - KRC Genk -:-
20:00 KV Kortrijk - SV Zulte Waregem -:-
20:00 KV Oostende - AS Eupen -:-
20:30 KAA Gent - Waasland-Beveren -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
KFCO Beerschot Wilrijk - Excelsior Virton -:-
Lommel SK - Oud-Heverlee Leuven -:-
KSV Roeselare - Union St. Gilloise -:-
KVC Westerlo - Sporting Lokeren -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
14:00 AS Eupen - KRC Genk -:-
14:15 KV Mechelen - SV Zulte Waregem -:-
14:30 KAA Gent - Club Brugge KV -:-
14:30 Sporting Lokeren - Standard Liège -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truidense VV -:-
15:00 RSC Anderlecht - Sporting Charleroi -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - AS Eupen -:-
13:30 SV Zulte Waregem - KV Mechelen -:-
13:30 Sint-Truidense VV - Oud-Heverlee Leuven -:-
14:00 Standard Liège - Sporting Lokeren -:-
14:00 Sporting Charleroi - RSC Anderlecht -:-
14:00 Club Brugge KV - KAA Gent -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
00:15 Sport Boys Warnes - Blooming -:-
02:30 Nacional Potosí - San José -:-
21:00 The Strongest - Aurora -:-
23:15 Royal Pari - Destroyers -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C
02:00 Universitario de Sucre - Deportivo Fortaleza -:-
02:00 Real Tomayapo - Nacional SENAC -:-
21:30 Stormers de Potosí - Wilstermann Cooperativas -:-
21:30 Independiente Petrolero - Stormers de Sucre -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
Široki Brijeg - Sloboda Tuzla -:-
Velež Mostar - Zrinjski Mostar -:-
FK Sarajevo - Čelik Zenica -:-
FK Tuzla City - Radnik Bijeljina -:-
Zvijezda 09 Bijeljina - Borac Banja Luka -:-
Željezničar Sarajevo - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
FC Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo -:-
Levski Sofia - Arda Kardzhali -:-
Botev Plovdiv - PFC Ludogorets Razgrad -:-
Tsarsko Selo Sofia - FK Botev Vratsa -:-
PFC Beroe - Slavia Sofia -:-
Vitosha Bistritsa - Cherno More Varna -:-
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia -:-
Canada > Premier League 2019 Fall Season  Canada >   Premier League 2019 Fall Season >
19:30 York9 FC - Forge FC -:-
21:30 Cavalry FC - FC Edmonton -:-
21:30 Pacific FC - Valour FC -:-
21:30 York9 FC - HFX Wanderers -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
Audax Italiano - Cobresal -:-
Coquimbo Unido - O'Higgins -:-
Curicó Unido - Antofagasta -:-
Iquique - Huachipato -:-
Palestino - Unión Española -:-
Universidad Católica - Colo-Colo -:-
Universidad de Chile - Everton -:-
Universidad de Concepción - Unión La Calera -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
11:30 Guangzhou R&F - Shandong Luneng -:-
13:35 Beijing Guoan - Shanghai SIPG -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
09:30 Qingdao Huanghai - Beijing Sport University -:-
09:30 Nei Mongol Zhongyou - Shanghai Shenxin -:-
10:00 Sichuan Longfor - Xinjiang Tianshan Leopard FC -:-
13:30 Liáoníng Hóngyùn - Guangdong Southern Tigers -:-
13:30 Shijiazhuang Ever Bright - Guizhou Hengfeng -:-
13:30 Zheijiang Greentown - Nantong Zhiyun -:-
13:30 Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava Spring -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
18:00 Ethnikos Achna - Apollon Limassol -:-
18:00 AEL Limassol - AEK Larnaca -:-
18:00 Anorthosis Famagusta FC - Omonia Nikosia -:-
18:00 APOEL Nicosia - Doxa Katokopias FC -:-
18:00 Olympiakos Nikosia - Paphos FC -:-
18:00 Enosis Neon Paralimni - Nea Salamina -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Vanløse IF - Slagelse B&I -:-
13:45 FA 2000 - BK Avarta -:-
14:00 BK Frem København - B.93 København -:-
14:00 Hillerød GI - Brønshøj BK -:-
15:00 Skovshoved IF - Hellerup IK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
14:00 Brabrand IF - Middelfart Fodbold -:-
14:00 Aarhus Fremad - Vejgaard BK -:-
14:00 Næsby BK - VSK Aarhus -:-
14:00 Jammerbugt FC - FC Sydvest 05 -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 Randers SK Freja - FC Kopenhagen -:-
12:30 Odense BK - Esbjerg fB -:-
12:30 Vejle BK - Brøndby IF -:-
13:00 Aalborg BK - FC Nordsjælland -:-
13:00 Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
15:45 FC Midtjylland - SønderjyskE -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 FC Roskilde - Slagelse B&I -:-
13:00 Hobro IK - AB Gladsaxe -:-
13:00 AC Horsens - Holbæk B&I -:-
13:00 FC Helsingør - Næstved BK -:-
15:15 Hvidovre IF - FK Viborg -:-
15:15 Kolding IF - Næsby BK -:-
15:30 Hellerup IK - HB Køge -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:30 FC Midtjylland - SønderjyskE -:-
14:00 Randers SK Freja - FC København -:-
15:00 Odense BK - Esbjerg fB -:-
15:00 Vejle BK - Brøndby IF -:-
15:15 Aalborg BK - FC Nordsjælland -:-
15:30 Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Hellerup IK - HB Køge -:-
13:00 Kolding IF - Næsby BK -:-
13:00 Hvidovre IF - FK Viborg -:-
15:15 Hobro IK - AB Gladsaxe -:-
15:15 AC Horsens - Holbæk B&I -:-
15:30 FC Helsingør - Næstved BK -:-
15:30 FC Roskilde - Slagelse B&I -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 FC Midtjylland - SønderjyskE -:-
13:00 Aalborg BK - Farum BK -:-
14:00 Randers SK Freja - FC København -:-
15:00 Odense BK - Esbjerg fB -:-
15:30 Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 RB Leipzig - VfL Wolfsburg -:-
15:30 Werder Bremen - Hertha BSC -:-
15:30 Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30 FC Augsburg - Bayern München -:-
15:30 1. FC Union Berlin - SC Freiburg -:-
18:30 Borussia Dortmund - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Jahn Regensburg - SV Sandhausen -:-
13:00 FC St. Pauli - SV Darmstadt 98 -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 Preußen Münster - SG Sonnenhof Großaspach -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - Chemnitzer FC -:-
14:00 TSV 1860 München - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 1. FC Magdeburg - Hansa Rostock -:-
14:00 Waldhof Mannheim - Hallescher FC -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Hannover 96 II - Eintracht Norderstedt -:-
14:00 Heider SV - Weiche Flensburg 08 -:-
16:00 SSV Jeddeloh - Hamburger SV II -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - SV Rödinghausen -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Wuppertaler SV -:-
14:00 SC Verl - Alemannia Aachen -:-
14:00 FC Schalke 04 II - TuS Haltern -:-
14:00 Bonner SC - Borussia Dortmund II -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - VfB Homberg -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - FC Gießen -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 FK Pirmasens - FSV Frankfurt -:-
14:00 FC 08 Homburg - TSG Balingen -:-
14:00 SV 07 Elversberg - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 Kickers Offenbach - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 Bahlinger SC - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 VfR Aalen - Bayern Alzenau -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 Wacker Burghausen - TSV Aubstadt -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 VfR Garching - FC Augsburg II -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - FV Illertissen -:-
14:00 SV Schalding-Heining - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 SV Heimstetten - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - VfB Eichstätt -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 SV Seligenporten - Eintracht Bamberg -:-
15:00 Würzburger FV - Viktoria Kahl -:-
15:00 DJK Vilzing - SpVgg Ansbach -:-
15:00 SpVgg Bayern Hof - ASV Cham -:-
16:00 TSV Großbardorf - TSV Abtswind -:-
16:00 TSV Karlburg - DJK Ammerthal -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Kottern-St. Mang - SV Pullach -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 II - FC Ismaning -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - TSV Landsberg -:-
15:00 FC Deisenhofen - TSV Wasserburg -:-
15:30 TSV Schwaben Augsburg - Türkspor Augsburg -:-
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - SV Kirchanschöring -:-
16:00 FC Pipinsried - SV Donaustauf -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - SG Aumund-Vegesack -:-
13:00 Werder Bremen III - SC Borgfeld -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Hessen Kassel - Viktoria Griesheim -:-
15:00 FSV Fernwald - FC Eddersheim -:-
15:00 TuS Dietkirchen - SV Steinbach -:-
15:00 FC Hanau 93 - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:00 Hessen Dreieich - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 SC Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - VfB Ginsheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
16:00 Atlas Delmenhorst - Heeslinger SC -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 TSV Ilshofen - Sportfreunde Dorfmerkingen -:-
14:00 SSV Reutlingen - SV Sandhausen II -:-
15:30 SV Oberachern - SGV Freiberg -:-
15:30 FC Nöttingen - Göppinger SV -:-
15:30 Neckarsulmer Sport-Union - FV Ravensburg -:-
15:30 SV Linx - Freiburger FC -:-
15:30 VfB Stuttgart II - FSV 08 Bissingen -:-
18:30 FC 08 Villingen - Stuttgarter Kickers -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 TuS Dassendorf - Victoria Hamburg -:-
14:00 SV Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 TVD Velbert - SpVg Schonnebeck -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 Blau-Weiß 90 Berlin - MSV Pampow -:-
14:00 Torgelower FC Greif - Hansa Rostock II -:-
14:00 Ludwigsfelder FC - Hertha Zehlendorf -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 FC Grimma - VFC Plauen -:-
15:00 VfL Halle 96 - Union Sandersdorf -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 TSV Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen -:-
15:00 FV 07 Diefflen - Eintracht Trier -:-
15:30 TuS Mechtersheim - Hassia Bingen -:-
15:30 TSG Pfeddersheim - FC Karbach -:-
16:30 TuS Koblenz - FV Dudenhofen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eutin 08 - Oldenburger SV -:-
14:00 TSV Kropp - VfB Lübeck II -:-
14:00 TSV Bordesholm - PSV Union Neumünster -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - SV Eichede -:-
16:15 Weiche Flensburg 08 II - TSB Flensburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Hamburger SV - RB Leipzig -:-
11:00 Holstein Kiel - Dynamo Dresden -:-
13:00 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg -:-
13:00 Niendorfer TSV - FC St. Pauli -:-
13:30 Chemnitzer FC - Hertha BSC -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 1. FC Köln - Bor. Mönchengladbach -:-
13:00 VfL Bochum - Viktoria Köln -:-
13:00 Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt -:-
13:00 FC Augsburg - VfB Stuttgart -:-
13:00 Bayern München - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC Ingolstadt 04 -:-
13:30 1899 Hoffenheim - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Chemnitzer FC - Hannover 96 -:-
11:00 Energie Cottbus - Werder Bremen -:-
13:00 Dynamo Dresden - RB Leipzig -:-
14:00 VfL Wolfsburg - Hamburger SV -:-
14:00 Hertha BSC - FC St. Pauli -:-
14:30 Hallescher FC - FC Carl Zeiss Jena -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Bor. Mönchengladbach - 1. FC Köln -:-
11:00 Borussia Dortmund - FC Hennef 05 -:-
11:00 FC Schalke 04 - Alemannia Aachen -:-
15:00 Arminia Bielefeld - SG Unterrath 12/24 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg - FC Augsburg -:-
11:00 Stuttgarter Kickers - Bayern München -:-
12:00 VfB Stuttgart - 1899 Hoffenheim -:-
13:00 Karlsruher SC - Eintracht Frankfurt -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
Once Municipal - Águila -:-
El Vencedor - Isidro Metapán -:-
Jocoro FC - Municipal Limeño -:-
FAS - Independiente San Vincente -:-
Chalatenango - Alianza -:-
Santa Tecla FC - Sonsonate FC -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Everton FC - West Ham United -:-
16:00 AFC Bournemouth - Norwich City -:-
16:00 Aston Villa - Brighton & Hove Albion -:-
16:00 Chelsea FC - Newcastle United -:-
16:00 Leicester City - Burnley FC -:-
16:00 Tottenham Hotspur - Watford FC -:-
16:00 Wolverhampton Wanderers - Southampton FC -:-
18:30 Crystal Palace - Manchester City -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Blackburn Rovers - Huddersfield Town -:-
16:00 Barnsley FC - Swansea City -:-
16:00 Brentford FC - Millwall FC -:-
16:00 Charlton Athletic - Derby County -:-
16:00 Hull City - Queens Park Rangers -:-
16:00 Leeds United - Birmingham City -:-
16:00 Luton Town - Bristol City -:-
16:00 Middlesbrough FC - West Bromwich Albion -:-
16:00 Reading FC - Preston North End -:-
16:00 Stoke City - Fulham FC -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Portsmouth FC -:-
16:00 Accrington Stanley - Ipswich Town -:-
16:00 Bolton Wanderers - Rochdale AFC -:-
16:00 Doncaster Rovers - Bristol Rovers -:-
16:00 Fleetwood Town - Burton Albion -:-
16:00 Gillingham FC - Peterborough United -:-
16:00 Lincoln City - Shrewsbury Town -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Coventry City -:-
16:00 Rotherham United - Oxford United -:-
16:00 Tranmere Rovers - Southend United -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Sunderland AFC -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Crawley Town -:-
16:00 Cambridge United - Exeter City -:-
16:00 Colchester United - Morecambe FC -:-
16:00 Crewe Alexandra - Swindon Town -:-
16:00 Forest Green Rovers - Mansfield Town -:-
16:00 Grimsby Town - Leyton Orient -:-
16:00 Newport County - Scunthorpe United -:-
16:00 Northampton Town - Salford City -:-
16:00 Oldham Athletic - Macclesfield Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Carlisle United -:-
16:00 Port Vale FC - Stevenage FC -:-
16:00 Walsall FC - Cheltenham Town -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
14:00 Manchester City U23 - Brighton & Hove Albion U23 -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
13:00 Blackburn Rovers - West Bromwich Albion -:-
13:00 Wolverhampton Wanderers - Everton FC -:-
13:30 Manchester United - Middlesbrough FC -:-
14:00 Liverpool FC - Newcastle United -:-
14:00 Sunderland AFC - Derby County -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
14:00 Swansea City - Fulham FC -:-
14:00 West Ham United - Brighton & Hove Albion -:-
14:30 Aston Villa - Reading FC -:-
15:00 Chelsea FC - Norwich City -:-
15:00 Southampton FC - Leicester City -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Bradford City - Burton Albion -:-
12:00 Chesterfield FC - Lincoln City -:-
12:00 Notts County - Rotherham United -:-
12:00 Scunthorpe United - Mansfield Town -:-
12:30 Huddersfield Town (U17) - Grimsby Town -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 FCI Levadia - FC Kuressaare -:-
12:00 Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev -:-
15:00 JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond -:-
Finland > Veikkausliiga 2019 Meisterschaft  Finland >   Veikkausliiga 2019 Meisterschaft >
Inter Turku - Kuopion PS -:-
Ilves Tampere - HJK Helsinki -:-
FC Honka - IFK Mariehamn -:-
Finland > Veikkausliiga 2019 Abstieg  Finland >   Veikkausliiga 2019 Abstieg >
SJK Seinäjoki - FC Lahti -:-
Helsingfors IFK - Rovaniemi PS -:-
KPV Kokkola - Vaasan PS -:-
Finland > Ykkönen 2019  Finland >   Ykkönen 2019 >
13:00 Ekenäs IF - AC Oulu -:-
13:00 FF Jaro - AC Kajaani -:-
13:00 Haka Valkeakoski - Myllykosken Pallo −47 -:-
13:00 TPS Turku - Musan Salama -:-
13:00 TPV Tampere - KTP -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Monaco - Stade Rennes -:-
FC Metz - FC Nantes -:-
Toulouse FC - Lille OSC -:-
Girondins Bordeaux - AS Saint-Étienne -:-
OGC Nice - Paris Saint-Germain -:-
Olympique Lyon - Dijon FCO -:-
Olympique Marseille - RC Strasbourg -:-
Nîmes Olympique - Amiens SC -:-
Angers SCO - Stade Brest -:-
Stade Reims - Montpellier HSC -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Dijon FCO - Olympique Lyon -:-
Paris Saint-Germain - Paris FC -:-
Stade Reims - EA Guingamp -:-
FC Fleury 91 - ASJ Soyaux -:-
Girondins Bordeaux - Olympique Marseille -:-
Montpellier HSC - FC Metz-Algrange -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
12:00 Chikhura Sachkhere - FC Rustavi -:-
12:00 Dila Gori - Dinamo Batumi -:-
12:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi -:-
12:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo -:-
12:00 WIT Georgia - Sioni Bolnisi -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
AEK Athene - Volos NFC -:-
Skoda Xanthi - Aris Saloniki -:-
Atromitos - Panathinaikos -:-
Olympiakos - OFI Heraklion -:-
Panetolikos - AE Larisa -:-
Panionios GSS - Asteras Tripolis -:-
PAOK Saloniki - Lamia -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
19:00 Siquinalá FC - Sanarate -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 R&F (HK) - Yuen Long FC -:-
08:30 Tai Po FC - Kitchee SC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Kaposvári RFC - Kisvárda FC -:-
Debreceni VSC - Diósgyöri VTK -:-
Puskás FC - Paksi SE -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Fehérvár FC -:-
Ferencvárosi TC - Újpest FC -:-
Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd -:-
Ierland > Premier Division 2019  Ierland >   Premier Division 2019 >
20:45 Sligo Rovers - Derry City -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
13:30 Persib Bandung - Persebaya Surabaya -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba -:-
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona -:-
Hapoel Hadera FC - Maccabi Netanya -:-
FC Ashdod - Maccabi Tel Aviv -:-
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva -:-
Hapoel Ra'anana - Hapoel Haifa -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 Lazio Roma - Atalanta -:-
18:00 SSC Napoli - Hellas Verona -:-
20:45 Juventus - Bologna FC -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Benevento Calcio - AC Perugia Calcio -:-
Chievo Verona - Ascoli Calcio -:-
AS Cittadella - Cosenza Calcio -:-
Empoli FC - US Cremonese -:-
Frosinone Calcio - AS Livorno -:-
SS Juve Stabia - Pordenone Calcio -:-
Pescara Calcio - Spezia Calcio -:-
AC Pisa - FC Crotone -:-
Venezia FC - US Salernitana 1919 -:-
Virtus Entella - Trapani Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 Bologna FC - Sampdoria -:-
15:00 ACF Fiorentina - Chievo Verona -:-
15:00 Genoa CFC - Inter -:-
15:00 Lazio Roma - Atalanta -:-
15:00 SSC Napoli - AS Roma -:-
15:00 Pescara Calcio - Juventus -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Empoli FC -:-
15:00 Torino FC - Cagliari Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - US Cremonese -:-
15:00 Brescia Calcio - Spezia Calcio -:-
15:00 Virtus Entella - Udinese Calcio -:-
15:00 Pordenone Calcio - AS Cittadella -:-
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Venezia FC -:-
15:00 Hellas Verona - Parma Calcio 1913 -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Ascoli Calcio - Benevento Calcio -:-
15:00 Cosenza Calcio - SS Juve Stabia -:-
15:00 US Lecce - US Salernitana 1919 -:-
15:00 AS Livorno - AC Pisa -:-
15:00 AC Perugia Calcio - Frosinone Calcio -:-
15:00 Trapani Calcio - FC Crotone -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
06:00 Vissel Kobe - FC Tokyo -:-
07:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale -:-
07:00 Nagoya Grampus - Vegalta Sendai -:-
07:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima -:-
07:00 Urawa Red Diamonds - Oita Trinita -:-
07:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare -:-
08:00 Júbilo Iwata - Sagan Tosu -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
07:00 Avispa Fukuoka - Albirex Niigata -:-
07:00 Kyoto Sanga FC - Yokohama FC -:-
08:00 Tokyo Verdy - Ventforet Kofu -:-
09:00 Omiya Ardija - Tokushima Vortis -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Fukushima United - Blaublitz Akita -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
06:00 Honda Lock - Nara Club -:-
06:00 Suzuka Unlimited - Verspah Oita -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
15:00 FK Aktobe - FK Okzhetpes -:-
15:00 FK Atyrau - Zhetysu Taldykorgan -:-
15:00 Irtysh Pavlodar - Kaysar Kyzylorda -:-
15:00 FK Astana - FK Kairat -:-
15:00 FK Taraz - Shakter Karaganda -:-
15:00 Tobyl Kostanay - FK Ordabasy -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 HNK Gorica - Dinamo Zagreb -:-
19:00 Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split -:-
19:00 Slaven Belupo - HNK Rijeka -:-
19:00 NK Varaždin ŠN - NK Istra 1961 -:-
19:00 NK Inter Zaprešić - NK Osijek -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
NK BSK Bijelo Brdo - HNK Šibenik -:-
HNK Cibalia - NK Osijek II -:-
Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split II -:-
NK Međimurje - NK Croatia Zmijavci -:-
Dinamo Zagreb II - NK Kustošija -:-
NK Orijent Rijeka - NK Rudeš -:-
NK Sesvete - NK Dugopolje -:-
NK Solin - NK Dubrava -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
13:00 FK Ventspils - Riga FC -:-
15:00 FK Rīgas Futbola skola - BFC Daugavpils -:-
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
12:00 FK Riteriai - Kauno Žalgiris -:-
14:00 FK Palanga - FK Sūduva -:-
16:00 FK Panevėžys - FK Atlantas -:-
18:00 FK Žalgiris - FC Stumbras 3:0 Toeg.
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Mosta FC - St. Luċija FC -:-
Senglea Athletics - Sliema Wanderers -:-
Sirens FC - Floriana FC -:-
Tarxien Rainbows - Balzan FC -:-
Gudja United - Valletta FC -:-
Birkirkara FC - Gżira United -:-
Hibernians FC - Hamrun Spartans -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 Mouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid -:-
20:00 Renaissance de Berkane - Ittihad Tanger -:-
20:00 Olympique de Khouribga - Wydad AC -:-
20:00 FAR de Rabat - Difaâ d'el Jadida -:-
20:00 Raja Beni Mellal - FUS de Rabat -:-
20:00 CR Khemis Zemamra - Rapide Oued Zem -:-
20:00 Raja Casablanca - Hassania US Agadir -:-
20:00 Moghreb de Tétouan - Olympique de Safi -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:00 Puebla FC - Atlas Guadalajara -:-
04:00 Veracruz - UANL Tigres -:-
04:00 Santos Laguna - Club Tijuana -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Potros UAEM - Cafetaleros de Chiapas -:-
02:00 Mineros de Zacatecas - Leones Negros -:-
04:00 Venados FC - TM Fútbol Club -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
02:30 Atlético Reynosa - Gavilanes de Matamoros -:-
03:00 Murciélagos FC - Atlético Saltillo -:-
03:00 Coras de Nayarit - Tecos Fútbol Club -:-
03:00 Alacranes de Durango - Correcaminos UAT II -:-
19:00 Pumas UNAM II - Inter Playa -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Cruz Azul Hidalgo -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
18:00 Atlas Guadalajara - Deportivo Guadalajara -:-
19:00 Pumas UNAM - Club León -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Cruz Azul - Monarcas Morelia -:-
18:30 Club Necaxa - CF América -:-
19:00 CF Pachuca - FC Juárez -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Club Necaxa - CF América -:-
16:30 CF Pachuca - FC Juárez -:-
18:00 Cruz Azul - Monarcas Morelia -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Cruz Azul - Puebla FC -:-
16:00 Gallos Blancos - Santos Laguna -:-
16:00 UANL Tigres - Monarcas Morelia -:-
17:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
18:00 FC Juárez - Pumas UNAM -:-
23:00 CF América - Club Tijuana -:-
23:00 Club Necaxa - CF Monterrey -:-
23:00 Deportivo Guadalajara - Club León -:-
23:00 Atlético San Luis - Atlas Guadalajara -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
FC Codru Lozova - Speranţa Nisporeni -:-
Dinamo Auto - FC Zimbru -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:30 FK Zeta - OFK Petrovac -:-
13:30 FK KOM Podgorica - FK Budućnost Podgorica -:-
13:30 OFK Mladost Lješkopolje - FK Grbalj Radanovići -:-
13:30 FK Rudar Pljevlja - OFK Titograd -:-
13:30 Iskra Danilovgrad - FK Sutjeska -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 AZ Alkmaar - sc Heerenveen -:-
18:30 RKC Waalwijk - AFC Ajax -:-
19:45 VVV-Venlo - Vitesse -:-
20:45 FC Utrecht - PSV -:-
20:45 FC Twente - Willem II -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
14:00 PSV Eindhoven - FC Twente -:-
14:30 sc Heerenveen - FC Utrecht -:-
14:30 Vitesse - Feyenoord -:-
14:30 AFC Ajax - ADO Den Haag -:-
14:45 NEC/FC Oss - FC Groningen -:-
15:00 AZ Alkmaar - Almere City FC -:-
16:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Carrick Rangers - Dungannon Swifts -:-
16:00 Crusaders FC - Coleraine FC -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Cliftonville FC -:-
16:00 Larne FC - Glentoran Belfast -:-
16:00 Linfield FC - Ballymena United -:-
16:00 Warrenpoint Town - Glenavon FC -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
14:30 Sileks Kratovo - FK Renova -:-
14:30 FK Rabotnički - FC Struga -:-
14:30 FK Borec - KF Shkupi -:-
14:30 Makedonija GP - Vardar Skopje -:-
14:30 KF Shkëndija 79 - Akademija Pandev -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
Molde FK - FK Haugesund -:-
Kristiansund BK - Rosenborg BK -:-
Vålerenga IF - Stabæk IF -:-
Ranheim IL - Odds BK -:-
Sarpsborg 08 - SK Brann -:-
FK Bodø/Glimt - Mjøndalen IF -:-
Strømsgodset IF - Lillestrøm SK -:-
Viking FK - Tromsø IL -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
IK Start - KFUM Oslo -:-
Kongsvinger IL - Hamarkameratene -:-
Nest-Sotra - Sandnes Ulf -:-
Sandefjord Fotball - Notodden FK -:-
Skeid Fotball - Ullensaker/Kisa IL -:-
Sogndal IL - FK Jerv -:-
Strømmen IF - Raufoss IL -:-
Tromsdalen UIL - Aalesunds FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
13:00 Byåsen Toppfotball - IL Hødd -:-
13:00 Egersunds IK - IL Stjørdals-Blink -:-
13:00 FK Arendal - FK Vidar -:-
13:00 Fredrikstad FK - Kvik Halden -:-
13:00 Levanger FK - Bryne FK -:-
13:00 Nardo FK - Brattvåg IL -:-
13:00 Sola Fotball - Moss FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2019 >
13:00 Alta IF - Grorud IL -:-
13:00 Åsane Fotball - FK Mjølner -:-
13:00 Asker SK - Florø SK -:-
13:00 Bærum SK - FK Senja -:-
13:00 Fram Larvik - Kjelsås Fotball -:-
13:00 Oppsal IF - Elverum Fotball -:-
13:00 Sotra SK - Odds BK II -:-
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2019  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2019 >
15:00 Avaldsnes IL - IL Sandviken -:-
15:00 FL Fart - Vålerenga IF -:-
15:00 Røa IL - Klepp IL -:-
15:00 Stabæk FK - Lyn Oslo -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 Dinamo Kiev - FC Oleksandriya -:-
17:00 Zorya Lugansk - Desna Chernigov -:-
17:00 Karpaty Lviv - FK Lviv -:-
17:00 FK Mariupol - SK Dnipro-1 -:-
17:00 Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava -:-
17:00 Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka -:-
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
12:00 FK Qo’qon 1912 - Metallurg Bekobod -:-
12:00 Pakhtakor Tashkent - So’g’diyona Jizzax -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 LASK - SV Mattersburg -:-
17:00 Sturm Graz - RB Salzburg -:-
17:00 SCR Altach - FC Admira Wacker -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 FC Liefering - SV Ried -:-
16:00 FC Dornbirn - FC Juniors OÖ -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
14:00 Dornbirner SV - SC Röthis -:-
16:00 FC Langenegg - Austria Lustenau (A) -:-
16:00 VfB Hohenems - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
17:00 FC Lauterach - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
15:00 Sturm Graz (A) - ATSV Stadl-Paura -:-
15:00 FC Wels - SC Weiz -:-
15:00 Wolfsberger AC (A) - SV Ried (A) -:-
15:00 Union Gurten - WSC Hertha -:-
15:00 Union Vöcklamarkt - FC Gleisdorf 09 -:-
19:00 USV St. Anna - Deutschlandsberger SC -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:00 SC Wiener Viktoria - Wiener Sport-Club -:-
19:00 SV Leobendorf - FC Admira Wacker (A) -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
16:00 RB Salzburg (A)/FC Anif - SK Bischofshofen -:-
16:00 Austria Salzburg - SV Grödig -:-
16:00 SV Kuchl - FC Pinzgau Saalfelden -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
FC Wacker Innsbruck (A) - SVG Reichenau -:-
16:30 FC Kitzbühel - FC Kufstein -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
23:00 Sporting San Miguelito - Atlético Chiriquí -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk -:-
18:00 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź -:-
18:00 Jagiellonia Białystok - KS Cracovia -:-
18:00 Korona Kielce - Wisła Płock -:-
18:00 Legia Warschau - Lech Poznań -:-
18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław -:-
18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice -:-
18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec -:-
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów -:-
FKS Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz -:-
Wigry Suwałki - Odra Opole -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie -:-
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom -:-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Bełchatów -:-
Miedź Legnica - OKS Stomil Olsztyn -:-
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy '71 -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
16:25 Al Sailiya - Al Wakrah -:-
18:35 Al Arabi - Al Gharafa -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
CFR Cluj - CS Universitatea Craiova -:-
Academica Clinceni - FC Viitorul Constanța -:-
Dinamo Boekarest - Gaz Metan Mediaş -:-
Chindia Târgoviște - FCSB -:-
FC Hermannstadt - FC Voluntari -:-
Sepsi OSK - Astra Giurgiu -:-
FC Politehnica Iași - FC Botoşani -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
Avangard Kursk - Tekstilshchik Ivanovo -:-
Luch-Energia - Enisey Krasnoyarsk -:-
FK Torpedo Armavir - Rotor Volgograd -:-
FK Nizhny Novgorod - FK Khimki -:-
Mordovia Saransk - FK Krasnodar 2 -:-
SKA-Energia Khabarovsk - FK Tom Tomsk -:-
Baltika Kaliningrad - FC Neftekhimik -:-
Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl -:-
Chayka Peschanokopskoye - Spartak Moskou 2 -:-
FK Chertanovo Moskva - Torpedo Moskva -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
17:05 Al Shabab - Al Ettifaq -:-
17:10 Al Ra’ed - Al Nassr -:-
19:00 Al Wehda - Al Ittihad -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Celtic FC - Ross County FC -:-
16:00 Hamilton Academical - Hibernian FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - Livingston FC -:-
16:00 Motherwell FC - Aberdeen FC -:-
16:00 St. Mirren FC - St. Johnstone FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Arbroath FC - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dundee FC - Partick Thistle -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Ayr United -:-
16:00 Inverness CT - Alloa Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Dundee United -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Airdrieonians - Montrose FC -:-
16:00 Clyde FC - Raith Rovers -:-
16:00 East Fife FC - Forfar Athletic -:-
16:00 Falkirk FC - Peterhead FC -:-
16:00 Stranraer FC - Dumbarton FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 FK Čukarički-Stankom - Vojvodina -:-
17:00 Rode Ster Belgrado - FK Rad Beograd -:-
17:00 FK Voždovac - FK Mačva Šabac -:-
17:00 FK Javor - TSC Bačka Topola -:-
17:00 Mladost Lučani - Partizan -:-
17:00 Proleter Novi Sad - Radnik Surdulica -:-
17:00 Radnički Niš - FK Napredak -:-
17:00 Spartak Subotica - FK Inđija -:-
Singapore > Cup 2019 > Groep A  Singapore >   Cup 2019 > Groep A
11:30 Balestier Khalsa - Tampines Rovers -:-
11:30 Warriors FC - Home United -:-
Singapore > Cup 2019 > Groep B  Singapore >   Cup 2019 > Groep B
11:30 Hougang United - Brunei DPMM FC -:-
11:30 Geylang International - Albirex Niigata (S) -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Aluminij - NK Bravo -:-
NK Celje - NK Domžale -:-
NK Tabor Sežana - NK Maribor -:-
NŠ Mura - NK Triglav -:-
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 DAC Dunajská Streda - Zlaté Moravce -:-
17:00 FC Nitra - MFK Ružomberok -:-
17:00 ŠKF Sereď - Spartak Trnava -:-
17:00 Slovan Bratislava - FK Pohronie -:-
17:00 FK AS Trenčín - FK Senica -:-
17:00 MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 Bohemians 1905 - SFC Opava -:-
17:00 MFK Karvina - 1. FC Slovácko -:-
17:00 Slovan Liberec - FK Jablonec -:-
17:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava -:-
17:00 Sigma Olomouc - České Budějovice -:-
17:00 Slavia Praag - 1. FK Příbram -:-
17:00 FK Teplice - Sparta Praag -:-
17:00 FC FASTAV Zlín - FK Mladá Boleslav -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
15:30 SK Prostějov - Viktoria Žižkov -:-
15:30 FK Pardubice - FK Fotbal Třinec -:-
15:30 MFK Vítkovice - FK Dukla Praha -:-
15:30 FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim -:-
15:30 FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf -:-
15:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové -:-
15:30 FK Baník Sokolov - SK Líšeň -:-
15:30 Slavoj Vyšehrad - Vysočina Jihlava -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
14:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği -:-
16:30 İstanbul Başakşehir F.K. - Göztepe -:-
16:30 Trabzonspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
19:00 MKE Ankaragücü - Beşiktaş -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
Metropolitanos FC - Deportivo Anzoátegui niet gespeeld
23:00 Aragua FC - Deportivo Lara -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2019/2020  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2019/2020 >
16:30 Al Ain FC - Hatta Club -:-
16:30 Al Wahda - Al Nasr SC -:-
16:30 Shabab Al Ahli Club - Baniyas SC -:-
19:00 Al Khaleej - Al Jazira Club -:-
19:00 Al Wasl - Sharjah FC -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
02:30 Rio Grande Valley FC - Portland Timbers 2 -:-
04:30 Phoenix Rising - OKC Energy FC -:-
21:00 Real Monarchs SLC - Sacramento Republic -:-
22:00 Tulsa Roughnecks - Reno 1868 FC -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Airbus UK - Newtown AFC -:-
15:30 Bala Town - Barry Town United -:-
15:30 Cardiff Metropolitan - Connah's Quay Nomads -:-
15:30 Carmarthen Town - Aberystwyth Town -:-
15:30 Penybont FC - The New Saints -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
06:00 Gwangju FC - FC Anyang -:-
08:00 Jeonnam Dragons - Bucheon FC 1995 -:-
10:00 Asan Mugunghwa FC - Daejeon Citizen -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2019  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2019 >
15:00 Kungsbacka DFF - KIF Örebro DFF -:-
18:00 Eskilstuna United - Kristianstads DFF -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 FC Basel - FC Thun -:-
19:00 BSC Young Boys - Neuchâtel Xamax FCS -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - FC Lausanne-Sport -:-
FC Chiasso - SC Kriens -:-
FC Schaffhausen - Grasshopper Club Zürich -:-
Stade Lausanne-Ouchy - FC Wil 1900 -:-
FC Winterthur - FC Vaduz -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
16:00 FC Basel II - Stade Nyonnais -:-
16:00 SC Cham - AC Bellinzona -:-
16:00 FC Bavois - FC Köniz -:-
16:00 SC Brühl - Yverdon-Sport FC -:-
16:00 FC Breitenrain Bern - FC Sion II -:-
17:00 FC Rapperswil-Jona - SC YF/Juventus Zürich -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Zürich II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Azzurri 90 LS - FC Naters -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Baden - FC Solothurn -:-
FC Schötz - SV Muttenz -:-
FC Wohlen - Zug 94 -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:00 FC Linth 04 - FC St.Gallen II -:-
16:00 SV Höngg - FC Red Star Zürich -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Tuggen -:-
16:00 FC Gossau - FC Thalwil -:-
16:00 USV Eschen/Mauren - FC Winterthur U21 -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
FC St.Gallen - Servette FCCF -:-
Lugano Femminile - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Basel 1893 - BSC Young Boys -:-
FC Zürich Frauen - FC Luzern -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner