. .
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
08:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-
10:00 Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Zira FK -:-
17:00 Səbail FK - Neftçi PFK -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 Fremad Amager - FC Roskilde -:-
15:00 Nykøbing FC - Hvidovre IF -:-
15:00 Skive IK - Næstved BK -:-
15:00 Vejle BK - FC Fredericia -:-
15:00 Vendsyssel FF - Kolding IF -:-
15:00 Viborg FF - HB Køge -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
Arminia Bielefeld - 1. FC Nürnberg -:-
Hannover 96 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Hamburger SV - Holstein Kiel -:-
VfL Bochum - FC St. Pauli -:-
Jahn Regensburg - SV Darmstadt 98 -:-
SV Wehen Wiesbaden - Dynamo Dresden -:-
SpVgg Greuther Fürth - SV Sandhausen -:-
VfB Stuttgart - VfL Osnabrück -:-
Erzgebirge Aue - Karlsruher SC -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Eintracht Norderstedt - TSV Havelse -:-
14:00 Holstein Kiel II - FC St. Pauli II -:-
15:00 HSC Hannover - Lüneburger SK Hansa -:-
15:00 VfB Oldenburg - SV Drochtersen/Assel -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
ZFC Meuselwitz - BFC Dynamo -:-
Optik Rathenow - Wacker Nordhausen -:-
Energie Cottbus - SV Babelsberg 03 -:-
VSG Altglienicke - SV Lichtenberg 47 -:-
Hertha BSC II - Germania Halberstadt -:-
Rot-Weiß Erfurt - Union Fürstenwalde -:-
1. FC Lok Leipzig - Bischofswerdaer FV -:-
VfB Auerbach - BSG Chemie Leipzig -:-
Berliner AK 07 - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
16:00 Jahn Regensburg II - SV Donaustauf -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - SV Hemelingen -:-
13:00 SC Borgfeld - Werder Bremen III -:-
15:00 BSC Hastedt - LTS Bremerhaven -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 SV 1910 Neuhof - Türk Gücü Friedberg -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - MTV Eintracht Celle -:-
15:00 TB Uphusen - U.S.I. Lupo-Martini -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - Arminia Hannover -:-
15:00 Kickers Emden - Germania Egestorf/Langreder -:-
15:00 FC Hagen/Uthlede - SC Spelle-Venhaus -:-
15:00 Heeslinger SC - TuS Bersenbrück -:-
15:00 MTV Gifhorn - FT Braunschweig -:-
15:00 VfV Hildesheim - Atlas Delmenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
15:00 1. FC Rielasingen-Arlen - SV Sandhausen II -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - TuS Osdorf -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - SV Curslack-Neuengamme -:-
14:00 SV Rugenbergen - Union Tornesch -:-
14:30 FC Teutonia 05 - Niendorfer TSV -:-
15:00 TSV Sasel - Hamm United -:-
15:30 WTSV Concordia - Hamburger SV III -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 FC Wegberg-Beeck - FC Hennef 05 -:-
15:00 1. FC Düren - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:15 Siegburger SV 04 - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - SV 1914 Eilendorf -:-
15:15 SpVgg Frechen - Fortuna Köln II -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - FC Hürth -:-
15:30 SV Deutz 05 - Borussia Freialdenhoven -:-
15:30 FC Pesch 1956 - SV Breinig -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 Sportfreunde Niederwenigern - SSVg Velbert -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - TVD Velbert -:-
15:00 SV 19 Straelen - SC Union Nettetal -:-
15:00 Cronenberger SC - 1. FC Kleve -:-
15:00 TSV Meerbusch - VfB 03 Hilden -:-
15:00 SC Velbert - 1. FC Monheim -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 1. FC Bocholt - FC Kray -:-
15:00 Sportfreunde Baumberg - Schwarz-Weiß Essen -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 Hansa Rostock II - Torgelower FC Greif -:-
14:00 SV Tasmania Berlin - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 FC Strausberg - SC Staaken -:-
14:00 Victoria Seelow - CFC Hertha 06 -:-
14:00 TeBe Berlin - TSG Neustrelitz -:-
14:00 Hertha Zehlendorf - Ludwigsfelder FC -:-
14:00 Greifswalder FC - 1. FC Lok Stendal -:-
14:00 MSV Pampow - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 FSV Martinroda - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 VFC Plauen - FC Grimma -:-
14:00 Union Sandersdorf - VfL Halle 96 -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - FC Oberlausitz -:-
14:00 FC Einheit Rudolstadt - Inter Leipzig -:-
14:00 FC Eilenburg - Askania Bernburg -:-
14:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - Wacker Nordhausen II -:-
14:00 1. FC Merseburg - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 SV Gonsenheim - FV Dudenhofen -:-
15:00 FV 07 Diefflen - Arminia Ludwigshafen -:-
15:00 SV Röchling Völklingen - TSV Schott Mainz -:-
15:00 Hassia Bingen - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:00 TuS Koblenz - FC Karbach -:-
15:00 TuS Mechtersheim - SV 07 Elversberg II -:-
15:00 FV Engers 07 - Eintracht Trier -:-
15:00 FC Hertha Wiesbach - Sportfreunde Eisbachtal -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 FCE Rheine - SC Wiedenbrück -:-
15:00 TuS Ennepetal - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - Westfalia Rhynern -:-
15:00 Hammer SpVg - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - TuS Erndtebrück -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - RSV Meinerzhagen -:-
15:00 Westfalia Herne - TSG Sprockhövel -:-
15:00 Holzwickeder SC - FC Gütersloh -:-
15:00 Preußen Münster II - ASC 09 Dortmund -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Todesfelde - Eckernförder SV -:-
14:00 SV Eichede - Inter Türkspor Kiel -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 1. FFC Frankfurt II - BV Cloppenburg -:-
11:00 SG 99 Andernach - Werder Bremen -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - 1. FC Saarbrücken -:-
11:00 Bayern München II - FSV Gütersloh 2009 -:-
11:00 SV Meppen - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 Arminia Bielefeld - Turbine Potsdam II -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - 1899 Hoffenheim II -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
21:00 Olympique Lyon - Olympique Marseille -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 US Orléans - JA Drancy -:-
15:00 Valenciennes FC - US Boulogne -:-
15:00 Amiens SC - Le Havre AC -:-
15:00 C' Chartres Football - RC Lens -:-
15:00 Paris Saint-Germain - US Quevilly-Rouen -:-
15:00 Évreux FC 27 - SM Caen -:-
15:00 Lille OSC - Entente Feignies Aulnoye -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
15:00 Paris FC - SAS Épinal -:-
15:00 ASPTT Dijon - Dijon FCO -:-
15:00 FC Sochaux - FC Bourg-Péronnas -:-
15:00 AJ Auxerre - US Torcy -:-
15:00 Le Puy Foot 43 - Olympique Lyon -:-
15:00 FC Montceau - ESTAC Troyes -:-
15:00 RC Strasbourg - FC Metz -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
15:00 Girondins Bordeaux - Chamois Niortais -:-
15:00 Tours FC - Vannes OC -:-
15:00 US Concarneau - LB Châteauroux -:-
15:00 EA Guingamp - Le Mans FC -:-
15:00 FC Nantes - Angers SCO -:-
15:00 Stade Rennes - Aviron Bayonnais -:-
15:00 Trélissac FC - Stade Laval -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
15:00 AS Porto Vecchio - Sporting Club de Toulon -:-
15:00 Castelnau Le Crès FC - FC Istres -:-
15:00 SC Bastia - AC Ajaccio -:-
15:00 OGC Nice - AS Monaco -:-
15:00 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC -:-
15:00 Toulouse FC - Nîmes Olympique -:-
15:00 AS Cannes - US Colomiers -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 R&F (HK) - Kitchee SC -:-
08:30 Hong Kong Rangers FC - Yuen Long FC -:-
08:30 Tai Po FC - Lee Man FC -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
Juventus - Atalanta -:-
Parma Calcio 1913 - Bologna FC -:-
ACF Fiorentina - Hellas Verona -:-
Cagliari Calcio - US Lecce -:-
SSC Napoli - AC Milan -:-
Brescia Calcio - AS Roma -:-
Udinese Calcio - Sampdoria -:-
Lazio Roma - Sassuolo Calcio -:-
Genoa CFC - SPAL 2013 Ferrara -:-
Inter - Torino FC -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 US Alessandria 1912 - US Pergolettese -:-
16:30 Carrarese Calcio - Juventus II -:-
16:30 Calcio Como - Robur Siena -:-
16:30 Giana Erminio - SS Monza 1912 -:-
16:30 Gozzano - US Arezzo -:-
16:30 Novara Calcio - Aurora Pro Patria -:-
16:30 Olbia - Calcio Lecco 1912 -:-
16:30 US Pistoiese - Pro Vercelli -:-
16:30 US Pontedera - US Pianese -:-
16:30 AC Renate - UC AlbinoLeffe -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 Union Arzignanochiampo - Fermana FC -:-
16:30 Carpi FC - Vis Pesaro -:-
16:30 Alma Juventus Fano - AC Cesena -:-
16:30 FeralpiSalò - Vicenza Virtus -:-
16:30 AS Gubbio - Sambenedettese -:-
16:30 Imolese Calcio - Calcio Padova -:-
16:30 Modena FC - Unione Triestina -:-
16:30 Reggio Audace FC - Virtus Verona -:-
16:30 AC Rimini - Piacenza Calcio -:-
16:30 FC Südtirol - Ravenna Calcio -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 Bisceglie - FC Rieti -:-
16:30 Casertana FC - Ternana Calcio -:-
16:30 US Catanzaro - Paganese Calcio -:-
16:30 Cavese - Virtus Francavilla -:-
16:30 Monopoli - AZ Picerno -:-
16:30 Potenza - SSC Bari -:-
16:30 Rende - Calcio Catania -:-
16:30 ASD Sicula Leonzio - US Avellino -:-
16:30 Teramo Calcio - Vibonese -:-
16:30 Viterbese - Reggina 1914 -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
15:00 SC Caronnese - Real Forte Querceta -:-
15:00 Calcio Chieri - Savona FBC -:-
15:00 USD Fezzanese - Borgosesia Calcio -:-
15:00 Fossano Calcio - Sanremese -:-
15:00 USD Lavagnese 1919 - Lucchese -:-
15:00 AC Prato - SC Ligorna 1922 -:-
15:00 Seravezza - Casale -:-
15:00 Vado FC - AC Bra -:-
15:00 Verbania Calcio - Ghivizzano Borgo -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
15:00 USD Caravaggio - US Dro -:-
15:00 Castellanzese - SS Tritium 1908 -:-
15:00 US Folgore Caratese - Virtus Bergamo -:-
15:00 US Inveruno - GS Arconatese 1926 -:-
15:00 US Levico Terme - Brusaporto -:-
15:00 Milano City FC - Virtus Bolzano -:-
15:00 NibionnOggiono - Legnano -:-
15:00 AC Pontisola - Seregno -:-
15:00 AC Pro Sesto - Sondrio Calcio -:-
15:00 US Scanzorosciate - Villa d'Almè -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
15:00 US Adriese - APC Chions -:-
15:00 Gsd Ambrosiana - Union Feltre -:-
15:00 AC Belluno - ASD Villafranca -:-
15:00 ASD Campodarsego - Caldiero Terme -:-
15:00 ASD Cartigliano - FC Legnago Salus -:-
15:00 ASD Cjarlins Muzane - AC Este -:-
15:00 Clodiense SSD - Calcio Montebelluna -:-
15:00 Luparense - AC Mestre -:-
15:00 San Luigi - Delta Rovigo -:-
15:00 SSD Vigasio - Polisportiva Tamai -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
15:00 AC Crema - Correggese -:-
15:00 AC Fanfulla 1874 - US Breno -:-
15:00 US Fiorenzuola - Progresso -:-
15:00 Forlì FC - Sammaurese Calcio -:-
15:00 Franciacorta - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
15:00 Lentigione Calcio - AC Calvina Sport -:-
15:00 Mantova 1911 SSD - Alfonsine FC 1921 -:-
15:00 Mezzolara Calcio - Savignanese -:-
15:00 ASD Sasso Marconi 1924 - Ciliverghe Mazzano -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
15:00 Albalonga - ASD Cannara -:-
15:00 Bastia Calcio - Scandicci Calcio -:-
15:00 Foligno Calcio - Aglianese Calcio -:-
15:00 US Grosseto FC - Pomezia Calcio -:-
15:00 FC Ponsacco - Virtus Flaminia -:-
15:00 San Donato Tavarnelle - Montevarchi -:-
15:00 AC Sangiovannese - Monterosi FC -:-
15:00 SC Trestina - Grassina -:-
15:00 Tuttocuoio - US Gavorrano -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
15:00 ASD Pineto Calcio - Olympia Agnonese -:-
15:00 Avezzano Calcio - AC Cattolica Calcio -:-
15:00 Campobasso - AC Sangiustese -:-
15:00 Jesina Calcio - Chieti Calcio -:-
15:00 Porto Sant'Elpidio - US Recanatese -:-
15:00 SN Notaresco - Real Giulianova -:-
15:00 Tolentino - Montegiorgio Calcio -:-
15:00 Vastese Calcio - Matelica -:-
15:00 Vastogirardi - Atletico Terme Fiuggi -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 FC Aprilia - Muravera -:-
14:30 Budoni - Portici 1906 -:-
14:30 US Ladispoli - Latina Calcio -:-
14:30 Lanusei Calcio - Cassino Calcio 1924 -:-
14:30 Sassari Latte Dolce - Città di Anagni -:-
14:30 Ostia Mare - Tor Sapienza -:-
14:30 ASD Trastevere - Arzachena -:-
14:30 FC Turris - Team Nuova Florida -:-
14:30 ASD Vis Artena - SEF Torres 1903 -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
15:00 Agropoli - Brindisi -:-
15:00 Team Altamura - Sorrento Calcio -:-
15:00 Fidelis Andria - US Bitonto -:-
15:00 Città di Fasano - Casarano -:-
15:00 FC Francavilla - Grumentum Val d'Agri -:-
15:00 Gelbison - Foggia Calcio -:-
15:00 Gladiator - ACD Nardò -:-
15:00 FBC Gravina - Audace Cerignola -:-
15:00 ASG Nocerina - Taranto FC -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
15:00 Acireale - US Palermo -:-
15:00 US Castrovillari - Corigliano -:-
15:00 Marsala - Licata -:-
15:00 ACR Messina - AC Savoia 1908 -:-
15:00 Marina di Ragusa - FC Messina -:-
15:00 Roccella - Calcio Cittanovese -:-
15:00 San Tommaso - Biancavilla -:-
15:00 ASD Troina - ASD SS Nola 1925 -:-
15:00 USD Palmese - Giugliano -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
16:30 Dinamo Zagreb II - HNK Šibenik -:-
16:30 NK Osijek II - NK Rudeš -:-
16:30 Hajduk Split II - NK Orijent Rijeka -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
FC Rodange 91 - US Hostert -:-
US Mondorf - F91 Dudelange -:-
Blue Boys Muhlenbach - Union Titus Pétange -:-
FC Differdange 03 - RFCU Luxemburg -:-
Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch -:-
CS FOLA Esch - Victoria Rosport -:-
UNA Strassen - Progrès Niedercorn -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Yalmakan FC - Cruz Azul Hidalgo -:-
Sporting Canamy - Inter Playa -:-
02:00 Club Irapuato - Cafessa Jalisco -:-
03:00 Reboceros de La Piedad - Albinegros Orizaba -:-
Club Tepatitlán - Mineros de Fresnillo FC -:-
Correcaminos UAT II - Leones Negros II -:-
Dorados UACH - Cimarrones de Sonora II -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 TEC - De Treffers -:-
Nederland > KNVB beker 2019/2020 > Finale  Nederland >   KNVB beker 2019/2020 > Finale
Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nigeria > Professional League 2019/2020  Nigeria >   Professional League 2019/2020 >
17:00 Heartland FC - Ifeanyi Uba -:-
17:00 Kano Pillars - Enugu Rangers -:-
17:00 Delta Force FC - Warri Wolves -:-
17:00 Plateau United - Abia Warriors FC -:-
17:00 Wikki Tourists - Enyimba Aba -:-
17:00 Jigawa Golden Stars - Katsina United -:-
17:00 Lobi Stars - Akwa United -:-
17:00 Akwa Starlets - Sunshine Stars -:-
17:00 Rivers United FC - Adamawa United FC -:-
17:00 Nasarawa United FC - MFM FC -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 FC Admira Wacker (A) - Wiener Sport-Club -:-
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
FC Südburgenland - FC Wacker Innsbruck -:-
FFC Vorderland - SV Horn -:-
SV Neulengbach - SKV Altenmarkt -:-
Sturm Graz - SKN St. Pölten -:-
USC Landhaus/Austria - FC Bergheim -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Sporting CP - Gil Vicente -:-
CS Marítimo - SL Benfica -:-
Rio Ave FC - Sporting Braga -:-
FC Famalicão - Portimonense SC -:-
Paços de Ferreira - FC Porto -:-
CD Aves - Moreirense FC -:-
Os Belenenses - CD Tondela -:-
Boavista - CD Santa Clara -:-
Vitória Guimarães - Vitória Setúbal -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académico de Viseu - Leixões SC -:-
17:00 SL Benfica B - CD Feirense -:-
17:00 Casa Pia - Académica de Coimbra -:-
17:00 Sporting Covilhã - Varzim SC -:-
17:00 GD Estoril - CD Mafra -:-
17:00 FC Porto B - FC Penafiel -:-
17:00 UD Oliveirense - GD Chaves -:-
17:00 SC Farense - CD Nacional -:-
17:00 UD Vilafranquense - CD Cova Piedade -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
Spartak Moskou - FK Tambov -:-
FK Krasnodar - Zenit St. Petersburg -:-
Dinamo Moskou - Arsenal Tula -:-
Lokomotiv Moskou - PFC Sochi -:-
Akhmat Grozny - CSKA Moskou -:-
Rubin Kazan - FK Orenburg -:-
Krylia Sovetov - FK Rostov -:-
FK Ufa - FC Ural -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
Albacete - AD Alcorcón -:-
UD Almería - Sporting Gijón -:-
Elche CF - Cádiz CF -:-
Extremadura UD - Racing Santander -:-
Girona FC - Real Zaragoza -:-
SD Huesca - UD Las Palmas -:-
CD Lugo - CD Numancia -:-
SD Ponferradina - CF Fuenlabrada -:-
Real Oviedo - CD Mirandés -:-
Rayo Vallecano - Málaga CF -:-
CD Tenerife - Deportivo La Coruña -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Real Madrid Castilla - Atlético Madrid B -:-
Getafe CF B - Real Oviedo B -:-
Celta de Vigo B - Atlético Baleares -:-
UD Melilla - UD Ibiza -:-
Las Rozas CF - Sporting Gijón B -:-
Marino de Luanco - Racing Ferrol -:-
Peña Deportiva - Coruxo FC -:-
UP Langreo - Pontevedra CF -:-
UD Las Palmas B - UD SS Reyes -:-
Rayo Majadahonda - CF Internacional -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
Unionistas CF - Burgos CF -:-
CD Guijuelo - UD Logroñés -:-
CD Izarra - Athletic Bilbao B -:-
SD Leioa - Real Unión -:-
Barakaldo CF - SD Amorebieta -:-
Real Sociedad B - Arenas de Getxo -:-
CD Alavés B - CA Osasuna B -:-
Haro Deportivo - CD Tudelano -:-
CD Calahorra - Salamanca CF UDS -:-
CD Leonesa - Real Valladolid B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
UE Cornellà - CD Ebro -:-
Lleida Esportiu - FC Andorra -:-
CD Castellón - FC Barcelona B -:-
Valencia CF B - UE Llagostera -:-
CF La Nucía - Orihuela CF -:-
UE Olot - Hércules CF -:-
Espanyol B - Levante UD B -:-
CF Badalona - Villarreal CF B -:-
Gimnàstic - AE Prat -:-
SD Ejea - CE Sabadell -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Real Murcia - Villarrubia CF -:-
Yeclano Deportivo - Recreativo Granada -:-
CD Badajoz - Recreativo Huelva -:-
Sevilla Atlético - Marbella FC -:-
Cádiz CF B - RB Linense -:-
Algeciras CF - Atlético Sanluqueño CF -:-
Córdoba CF - Don Benito -:-
San Fernando CD - Mérida AD -:-
Talavera CF - UCAM Murcia CF -:-
CP Villarrobledo - FC Cartagena -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Levante UD - Madrid CFF -:-
Sevilla FC - Deportivo de La Coruña -:-
Sporting de Huelva - Espanyol Barcelona -:-
EDF Logroño - Athletic Bilbao -:-
Rayo Vallecano - Real Sociedad -:-
FC Barcelona - Valencia CF -:-
Atlético Madrid - Real Betis -:-
CD Tacón - UDG Tenerife Sur -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
MKE Ankaragücü - Alanyaspor -:-
Antalyaspor - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
Denizlispor - Gaziantep FK -:-
Fenerbahçe - Göztepe -:-
Galatasaray - Trabzonspor -:-
Kasımpaşa SK - Sivasspor -:-
Kayserispor - Beşiktaş -:-
Atiker Konyaspor - Çaykur Rizespor -:-
Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adana Demirspor - Altay Izmir -:-
19:00 Akhisar Belediyespor - Balıkesirspor -:-
19:00 Bursaspor - Altınordu FSG -:-
19:00 Eskişehirspor - Istanbulspor -:-
19:00 Giresunspor - BB Erzurumspor -:-
19:00 Hatayspor - Keçiörengücü -:-
19:00 Fatih Karagümrük SK - Boluspor -:-
19:00 Menemen Belediyespor - Adanaspor -:-
19:00 Osmanlıspor FK - Ümraniyespor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Karabükspor - Uşakspor -:-
Kahramanmarasspor - Sakaryaspor -:-
Elazığspor - Eyüpspor -:-
Tuzlaspor - Van BBSK -:-
Bayburt İl Özel İdare - Kastamonuspor -:-
Bandırmaspor - Sivas Belediyespor -:-
Kırşehir Belediyespor - Etimesgut Belediyespor -:-
Bodrum Belediye - Ergene Velimeşe -:-
Niğde Anadolu FK - Ankara Demirspor -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
FC Basel - BSC Young Boys -:-
FC Luzern - FC Lugano -:-
Servette Genève - FC St.Gallen -:-
FC Thun - Neuchâtel Xamax FCS -:-
FC Zürich - FC Sion -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
FC Breitenrain Bern - FC Black Stars Basel -:-
SC YF/Juventus Zürich - FC Zürich II -:-
FC Bavois - AC Bellinzona -:-
14:30 FC Münsingen - Stade Nyonnais -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Lancy - Team Vaud -:-
BSC Young Boys II - FC Naters -:-
FC Vevey Sports - Olympique Genève -:-
FC La Chaux-de-Fonds - FC Echallens -:-
FC Meyrin - CS Chênois -:-
Martigny Sports - FC Bulle -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Langenthal - FC Bassecourt -:-
SC Buochs - FC Solothurn -:-
FC Luzern II - FC Schötz -:-
SR Delémont - SV Muttenz -:-
Grasshopper Club Zürich II - Zug 94 -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
FC Linth 04 - FC Tuggen -:-
USV Eschen/Mauren - FC Red Star Zürich -:-
FC Winterthur U21 - FC St.Gallen II -:-
15:30 FC Kosova Zürich - FC Balzers -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner