2e Ronde
29.09.2018 16:30 Gondomar SC - CD Cova Piedade 1:2
20:45 Leça FC - Leixões SC 0:3
30.09.2018 13:00 SC Praiense - CD Pinhalnovense 5:1
16:00 JP Salgadas - Académica de Coimbra 1:0
16:00 Portalegrense 1925 - SC Farense 0:3
16:00 Caç. Taipas - FC Arouca 0:1
16:00 FC Alverca - Académico de Viseu 0:3
16:00 R.D. Águeda - FC Famalicão 1:0
16:00 SG Sacavenense - Varzim SC 2:1
16:00 CD Condeixa - Paços de Ferreira 1:3
16:00 FC Cesarense - Sporting Covilhã 1:2
16:00 CD Trofense - FC Penafiel 2:3
16:00 AD Os Limianos - CD Mafra 2:1
16:00 CD Fátima - AD Oliveirense 1:0
16:00 Vasco da Gama - GD Estoril 0:1
16:00 Vitória Sernache - Sertanense FC 1:3
16:00 União Tomar - UD Vilafranquense 0:3
16:00 SC Vila Real - AD Sanjoanense 5:4 d.p.
16:00 AD Fafe - Sporting Ideal 1:0
16:00 Caldas SC - GD Gafanha 0:3
16:00 Vila Flor SC - Amarante FC 0:5
16:00 Beneditense - Armacenenses 0:3
16:00 Rio Tinto - Moura Atletico 1:4
16:00 Silves FC - Paredes 2:1
16:00 Santa Iria - Lourinhanense 3:1
16:00 Praia de Milfontes - Valenciano 2:5
16:00 FC Oliveira do Hospital - Lusitano FCV 3:5 d.p.
16:00 GD Peniche - CDC Montalegre 1:3
16:00 Casa Pia - Montijo 2:0
16:00 Anadia FC - Mineiro Aljustrelense 3:1
16:00 Merelinense FC - União da Madeira 0:3
16:00 UD Eirense - União Torreense 0:3
16:00 Lusitano GC - Oriental 1:2
16:00 Gil Vicente - GD Chaves 0:1
16:00 GR Amigos da Paz - União FC 2:4
16:00 SC Espinho - União Sintrense 8:7 d.p.
16:00 CD Torres Novas - Maria da Fonte 0:4
16:00 Vila de Silgueiros - Angrense 0:1
16:00 Real SC - SC Mirandela 4:5 d.p.
16:00 Amora FC - Sporting Lamego 8:0
16:00 GD Mirandês - SC Coimbrões 2:3
16:00 FC Felgueiras - GD Joane 2:0
16:00 GS Loures - ARC Oleiros 1:0
16:00 Valadares Gaia - Louletano 0:1
16:00 SC Beira-Mar - São Martinho 0:1
17:00 FC Vale Formoso - União Leiria 0:3
3e Ronde
18.10.2018 21:45 Sertanense FC - SL Benfica 0:3 (0:1)
19.10.2018 21:15 SC Vila Real - FC Porto 0:6 (0:3)
20.10.2018 16:00 Valenciano - Vitória Guimarães 0:7 (0:2)
16:00 CD Cova Piedade - Portimonense SC 2:1 (2:0)
16:00 Amora FC - Os Belenenses 3:4 (2:0, 3:3) n.v.
17:00 SC Espinho - Académico de Viseu 11:10 (1:1, 2:2, 3:3) d.p.
21:45 GS Loures - Sporting CP 1:2 (0:1)
21.10.2018 15:00 FC Vale Formoso - SC Coimbrões 4:3 (1:2, 2:2) n.v.
16:00 Moura Atletico - CS Marítimo 3:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
16:00 CD Fátima - Boavista 1:4 (1:2)
16:00 Armacenenses - Vitória Setúbal 1:2 (0:1)
16:00 União Torreense - Rio Ave FC 1:5 (1:2)
16:00 São Martinho - Moreirense FC 0:1 (0:0)
16:00 Lusitano FCV - CD Nacional 4:3 (1:2, 2:2) n.v.
16:00 SC Mirandela - CD Feirense 1:2 (1:1, 1:1) n.v.
16:00 Maria da Fonte - CD Santa Clara 1:2 (0:0)
16:00 GD Estoril - CD Tondela 3:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
16:00 JP Salgadas - GD Chaves 1:4 (0:2)
16:00 Casa Pia - Angrense 2:1
16:00 AD Os Limianos - Sporting Covilhã 0:2
16:00 SC Farense - FC Arouca 1:3
16:00 CDC Montalegre - Oriental 2:1 n.v.
16:00 AD Fafe - FC Penafiel 0:1 d.p.
16:00 Paços de Ferreira - GD Gafanha 2:0 (0:0)
16:00 Santa Iria - SC Praiense 0:2 (0:1)
16:00 R.D. Águeda - Louletano 1:0
16:00 UD Vilafranquense - Anadia FC 0:4
16:00 Leixões SC - Amarante FC 3:1
16:00 Silves FC - GD Chaves B 2:1
16:00 União da Madeira - União Santiago 2:0 (1:0)
17:00 SG Sacavenense - CD Aves 1:3 (1:2)
21:00 FC Felgueiras - Sporting Braga 0:1 (0:0)
4e Ronde
22.11.2018 21:45 SL Benfica - FC Arouca 2:1 (1:1)
24.11.2018 15:30 CD Cova Piedade - CD Aves 0:3 (0:0, 0:0) n.v.
16:00 Lusitano FCV - Sporting CP 1:4 (1:1)
21:45 FC Porto - Os Belenenses 2:0 (1:0)
25.11.2018 15:30 Sporting Covilhã - Moreirense FC 0:3 (0:0)
15:30 CDC Montalegre - R.D. Águeda 1:0 (1:0)
16:00 Rio Ave FC - Silves FC 7:0 (4:0)
16:00 Leixões SC - Anadia FC 1:0 (1:0)
16:00 Paços de Ferreira - Casa Pia 3:1 (1:0)
16:00 FC Penafiel - Vitória Setúbal 1:4 (0:1)
16:00 SC Espinho - Boavista 0:4 (0:2)
16:00 União da Madeira - Vitória Guimarães 0:2 (0:1)
16:00 CD Tondela - FC Vale Formoso 7:0 (6:0)
17:00 CS Marítimo - CD Feirense 0:3 (0:2)
18:00 CD Santa Clara - GD Chaves 1:2 (0:2)
20:30 Sporting Braga - SC Praiense 2:1 (0:0)
Achtste finale
18.12.2018 20:00 Vitória Setúbal - Sporting Braga 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
21:00 Leixões SC - CD Tondela 4:2 (1:2, 2:2, 2:2) d.p.
21:45 FC Porto - Moreirense FC 4:3 (2:2)
19.12.2018 16:00 CD Feirense - Paços de Ferreira 4:2 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
17:00 CD Aves - GD Chaves 2:0 (0:0)
19:00 Boavista - Vitória Guimarães 0:1 (0:0)
20:30 Sporting CP - Rio Ave FC 5:2 (3:1)
21:45 CDC Montalegre - SL Benfica 0:1 (0:1)
Kwartfinale
15.01.2019 19:00 CD Aves - Sporting Braga 1:2 (0:2)
20:30 Leixões SC - FC Porto 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
21:45 Vitória Guimarães - SL Benfica 0:1 (0:1)
16.01.2019 21:45 CD Feirense - Sporting CP 0:2 (0:0)
Halve Finale
06.02.2019 21:45 SL Benfica - Sporting CP 2:1 (1:0)
26.02.2019 21:15 FC Porto - Sporting Braga 3:0 (1:0)
02.04.2019 21:15 Sporting Braga - FC Porto 1:1 (1:0)
03.04.2019 21:45 Sporting CP - SL Benfica 1:0 (0:0)
Finale
25.05.2019 18:15 FC Porto - Sporting CP 4:5 (1:1, 1:1, 2:2) d.p.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner