. .
FIFA > Vriendschappelijk 2018 > November FIFA >    Vriendschappelijk 2018 > November
Vietnam - Cambodja -:-
Maleisië - Myanmar -:-
FIFA > U17 (V) Wereldkampioenschap 2018 Uruguay > Kwartfinale FIFA >   U17 (V) Wereldkampioenschap 2018 Uruguay > Kwartfinale
B1 - A2 -:-
D1 - C2 -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Clausura >
Nacional Potosí - The Strongest -:-
Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann -:-
Universitario de Sucre - Guabirá -:-
Aurora - Destroyers -:-
Blooming - San José -:-
Bolívar - Real Potosí -:-
Royal Pari - Oriente Petrolero -:-
Brazilië > Série A 2018  Brazilië >   Série A 2018 >
Cruzeiro EC - Flamengo RJ -:-
Atlético Paranaense - Ceará SC -:-
América MG - EC Bahia -:-
EC Vitória BA - Grêmio Porto Alegre -:-
Vasco da Gama - SE Palmeiras -:-
Botafogo RJ - Paraná Clube -:-
São Paulo FC - Sport Club Recife -:-
Santos FC - Atlético Mineiro -:-
Corinthians SP - Chapecoense -:-
Internacional - Fluminense RJ -:-
Brazilië > Série B 2018  Brazilië >   Série B 2018 >
Guarani FC - Londrina EC -:-
ES São Bento - Vila Nova FC GO -:-
Juventude RS - CSA -:-
Avaí FC - Ponte Preta -:-
Criciúma EC - Sampaio Corrêa FC -:-
Goiás EC - GE Brasil Pelotas -:-
Boa EC - Oeste FC -:-
CR Brasil - Figueirense -:-
Coritiba FC - Fortaleza -:-
Paysandu SC - Atlético GO -:-
Bulgarije > Parva Liga 2018/2019  Bulgarije >   Parva Liga 2018/2019 >
17:00 Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa -:-
17:00 FK Botev Vratsa - PFC Beroe -:-
17:00 Cherno More Varna - Lokomotiv Plovdiv -:-
17:00 Levski Sofia - Etar Tarnovo -:-
17:00 PFC Ludogorets Razgrad - Slavia Sofia -:-
17:00 Septemvri Sofia - FC Dunav Ruse -:-
17:00 FK Vereya - CSKA Sofia -:-
Chili > Primera División 2018  Chili >   Primera División 2018 >
Huachipato - Colo-Colo -:-
Universidad de Chile - Iquique -:-
Universidad de Concepción - San Luis -:-
Antofagasta - Unión Española -:-
Everton - Palestino -:-
Universidad Católica - O'Higgins -:-
Audax Italiano - Curicó Unido -:-
Unión La Calera - Deportes Temuco -:-
Cyprus > First Division 2018/2019  Cyprus >   First Division 2018/2019 >
AEK Larnaca - APOEL Nicosia -:-
Apollon Limassol - Alki Oroklini -:-
Nea Salamina - AEL Limassol -:-
Omonia Nikosia - Anorthosis Famagusta FC -:-
Ermis Aradippou - Doxa Katokopias FC -:-
Paphos FC - Enosis Neon Paralimni -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019 >
12:00 Vejle BK - FC Nordsjælland -:-
12:30 Aarhus GF - Silkeborg IF -:-
12:30 SønderjyskE - FC Kopenhagen -:-
13:00 FC Midtjylland - Lyngby BK -:-
15:30 Esbjerg fB - Odense BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019 >
13:00 Esbjerg fB - Odense BK -:-
14:15 Vejle BK - FC Nordsjælland -:-
14:45 SønderjyskE - FC København -:-
14:45 Aarhus GF - Silkeborg IF -:-
15:15 Aalborg BK - Randers SK Freja -:-
15:15 FC Midtjylland - Lyngby BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
Bayern München - Fortuna Düsseldorf -:-
FC Schalke 04 - 1. FC Nürnberg -:-
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart -:-
Bor. Mönchengladbach - Hannover 96 -:-
Hertha BSC - 1899 Hoffenheim -:-
FC Augsburg - Eintracht Frankfurt -:-
SC Freiburg - Werder Bremen -:-
1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund -:-
VfL Wolfsburg - RB Leipzig -:-
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
14:00 Hallescher FC - SG Sonnenhof Großaspach -:-
14:00 Preußen Münster - Eintracht Braunschweig -:-
14:00 KFC Uerdingen 05 - VfR Aalen -:-
14:00 VfL Osnabrück - Energie Cottbus -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - Hansa Rostock -:-
14:00 1. FC Kaiserslautern - SV Wehen Wiesbaden -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 Fortuna Köln - Würzburger Kickers -:-
14:00 FSV Zwickau - SV Meppen -:-
14:00 Karlsruher SC - TSV 1860 München -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
13:00 Hamburger SV II - Werder Bremen II -:-
13:00 VfL Wolfsburg II - Holstein Kiel II -:-
13:30 Weiche Flensburg 08 - FC St. Pauli II -:-
16:00 SSV Jeddeloh - VfB Lübeck -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 Wacker Nordhausen - VSG Altglienicke -:-
13:30 ZFC Meuselwitz - FSV Budissa Bautzen -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2018/2019 >
SC Freiburg II - VfB Stuttgart II -:-
SV 07 Elversberg - Kickers Offenbach -:-
FC Astoria Walldorf - FK Pirmasens -:-
1. FSV Mainz 05 II - TSG Balingen -:-
SSV Ulm 1846 - Waldhof Mannheim -:-
1899 Hoffenheim II - TSV Steinbach -:-
Hessen Dreieich - Eintracht Stadtallendorf -:-
FSV Frankfurt - 1. FC Saarbrücken -:-
FC 08 Homburg - Wormatia Worms -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2018/2019 >
14:00 1. FC Nürnberg II - FC Ingolstadt 04 II -:-
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - VfR Garching -:-
14:00 FC Memmingen - FC Augsburg II -:-
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 SV Heimstetten - Viktoria Aschaffenburg -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - TSV Buchbach -:-
14:00 VfB Eichstätt - FV Illertissen -:-
14:00 Wacker Burghausen - SV Schalding-Heining -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
14:00 SC Eltersdorf - ASV Neumarkt -:-
14:00 ATSV Erlangen - SV Seligenporten -:-
14:00 DJK Gebenbach - TSV Abtswind -:-
14:00 SpVgg Bayern Hof - TSV Aubstadt -:-
14:00 TSV Großbardorf - SpVgg Ansbach -:-
14:00 1. FC Sand - FSV Erlangen-Bruck -:-
15:00 Würzburger FV - DJK Ammerthal -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
14:00 TSV Schwaben Augsburg - TSV Nördlingen -:-
14:00 Jahn Regensburg II - DJK Vilzing -:-
14:00 FC Unterföhring - TSV 1865 Dachau -:-
14:00 SV Pullach - FC Ismaning -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - 1. FC Sonthofen -:-
14:00 SpVgg Hankofen-Hailing - SV Kirchanschöring -:-
Duitsland > Bremenliga 2018/2019  Duitsland >   Bremenliga 2018/2019 >
13:00 Bremer SV - TuS Schwachhausen -:-
14:00 OSC Bremerhaven - BSC Hastedt -:-
14:00 BTS Neustadt - Werder Bremen III -:-
14:00 SG Aumund-Vegesack - Blumenthaler SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FC Gießen -:-
15:00 SC Waldgirmes - FSC Lohfelden -:-
15:00 Hessen Kassel - Hünfelder SV -:-
15:00 SV Buchonia Flieden - FC Eddersheim -:-
15:00 Viktoria Griesheim - Bayern Alzenau -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - KSV Baunatal -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 1. FC Wunstorf - TuS Bersenbrück -:-
14:00 Atlas Delmenhorst - FC Hagen/Uthlede -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 >
14:00 Göppinger SV - Bahlinger SC -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - FSV 08 Bissingen -:-
14:00 FV Ravensburg - TSG Backnang -:-
14:00 SGV Freiberg - FC Germania Friedrichstal -:-
14:30 SV Oberachern - Normannia Gmünd -:-
14:30 SSV Reutlingen - 1. CfR Pforzheim -:-
14:30 SV Spielberg - TSV Ilshofen -:-
14:30 FC 08 Villingen - SV Linx -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
13:30 Greifswalder FC - Hansa Rostock II -:-
13:30 Malchower SV 90 - 1. FC Lok Stendal -:-
13:30 FC Anker Wismar - TeBe Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
13:30 Wacker Nordhausen - FC Carl Zeiss Jena II -:-
13:30 FC Einheit Rudolstadt - Askania Bernburg -:-
13:30 Blau-Weiß Zorbau - VFC Plauen -:-
13:30 BSG Wismut Gera - VfL Halle 96 -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
14:30 TSG Pfeddersheim - Hassia Bingen -:-
14:30 1. FC Kaiserslautern II - SC 07 Idar-Oberstein -:-
14:30 FV 07 Diefflen - FC Karbach -:-
14:30 TSV Schott Mainz - FSV Jägersburg -:-
14:30 SV Röchling Völklingen - FC Hertha Wiesbach -:-
15:30 Arminia Ludwigshafen - TuS Mechtersheim -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
14:00 TSV Bordesholm - Weiche Flensburg 08 II -:-
14:00 VfB Lübeck II - NTSV Strand 08 -:-
14:00 SV Eutin 08 - SV Frisia 03 -:-
14:00 TSV Schilksee - SV Todesfelde -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
14:00 SGS Essen - SC Freiburg -:-
14:00 1. FFC Frankfurt - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019 >
BV Cloppenburg - 1. FC Köln -:-
FF USV Jena - 1899 Hoffenheim II -:-
1. FFC Frankfurt II - Turbine Potsdam II -:-
SV Meppen - Bayern München II -:-
FSV Gütersloh 2009 - SV 67 Weinberg -:-
1. FC Saarbrücken - VfL Wolfsburg II -:-
FSV Hessen Wetzlar - SGS Essen II -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 Hannover 96 - Dynamo Dresden -:-
11:00 FC Carl Zeiss Jena - VfL Osnabrück -:-
11:00 Niendorfer TSV - RB Leipzig -:-
12:00 1. FC Magdeburg - Hertha BSC -:-
14:00 FC St. Pauli - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 Rot-Weiss Essen - Rot-Weiß Oberhausen -:-
11:00 Borussia Dortmund - Alemannia Aachen -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - MSV Duisburg -:-
11:00 1. FC Köln - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 SV Rödinghausen - Bayer Leverkusen -:-
11:00 SC Paderborn 07 - FC Schalke 04 -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 FSV Frankfurt - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
11:00 Bayern München - Eintracht Frankfurt -:-
12:00 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 -:-
13:00 SC Freiburg - Stuttgarter Kickers -:-
13:00 FC Ingolstadt 04 - Karlsruher SC -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 FC St. Pauli - RB Leipzig -:-
11:00 VfL Wolfsburg - Energie Cottbus -:-
11:00 Chemnitzer FC - Werder Bremen -:-
13:00 TeBe Berlin - Dynamo Dresden -:-
13:00 Holstein Kiel - SC Borgfeld -:-
13:00 Hertha BSC - Hamburger SV -:-
14:00 Hannover 96 - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 SG Unterrath - FC Schalke 04 -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Bayer Leverkusen -:-
11:00 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 Rot-Weiss Essen - MSV Duisburg -:-
11:00 VfL Bochum - SC Paderborn 07 -:-
13:00 1. FC Köln - Preußen Münster -:-
14:00 Arminia Bielefeld - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 SpVgg Unterhaching - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
11:00 Stuttgarter Kickers - VfB Stuttgart -:-
11:00 1899 Hoffenheim - FC Augsburg -:-
11:00 SV Wehen Wiesbaden - Bayern München -:-
13:00 1. FC Nürnberg - Karlsruher SC -:-
El Salvador > Primera División 2018/2019 Apertura  El Salvador >   Primera División 2018/2019 Apertura >
Jocoro FC - Santa Tecla FC -:-
CD Audaz - Municipal Limeño -:-
AD Isidro Metapan - CD FAS -:-
Alianza FC - Sonsonate FC -:-
CD Águila - CD Chalatenango -:-
Luis Angel Firpo - Pasaquina FC -:-
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
AFC Bournemouth - Arsenal FC -:-
Brighton & Hove Albion - Leicester City -:-
Burnley FC - Newcastle United -:-
Everton FC - Cardiff City -:-
Fulham FC - Southampton FC -:-
Manchester United - Crystal Palace -:-
Tottenham Hotspur - Chelsea FC -:-
Watford FC - Liverpool FC -:-
West Ham United - Manchester City -:-
Wolverhampton Wanderers - Huddersfield Town -:-
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
16:00 Aston Villa - Birmingham City -:-
16:00 Brentford FC - Middlesbrough FC -:-
16:00 Millwall FC - Bolton Wanderers -:-
16:00 Hull City - Nottingham Forest -:-
16:00 Ipswich Town - West Bromwich Albion -:-
16:00 Leeds United - Bristol City -:-
16:00 Preston North End - Blackburn Rovers -:-
16:00 Rotherham United - Sheffield United -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Derby County -:-
16:00 Stoke City - Queens Park Rangers -:-
16:00 Swansea City - Norwich City -:-
16:00 Wigan Athletic - Reading FC -:-
Engeland > League One 2018/2019  Engeland >   League One 2018/2019 >
16:00 AFC Wimbledon - Southend United -:-
16:00 Barnsley FC - Doncaster Rovers -:-
16:00 Blackpool FC - Burton Albion -:-
16:00 Bradford City - Oxford United -:-
16:00 Charlton Athletic - Bristol Rovers -:-
16:00 Coventry City - Peterborough United -:-
16:00 Gillingham FC - Luton Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Fleetwood Town -:-
16:00 Rochdale AFC - Accrington Stanley -:-
16:00 Scunthorpe United - Portsmouth FC -:-
16:00 Walsall FC - Sunderland AFC -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Shrewsbury Town -:-
Engeland > League Two 2018/2019  Engeland >   League Two 2018/2019 >
16:00 Cambridge United - Bury FC -:-
16:00 Carlisle United - Forest Green Rovers -:-
16:00 Cheltenham Town - Newport County -:-
16:00 Colchester United - Exeter City -:-
16:00 Crawley Town - Crewe Alexandra -:-
16:00 Lincoln City - Mansfield Town -:-
16:00 Macclesfield Town - Yeovil Town -:-
16:00 Morecambe FC - Notts County -:-
16:00 Northampton Town - Grimsby Town -:-
16:00 Port Vale FC - Swindon Town -:-
16:00 Stevenage FC - Milton Keynes Dons -:-
16:00 Tranmere Rovers - Oldham Athletic -:-
Engeland > National League 2018/2019  Engeland >   National League 2018/2019 >
16:00 AFC Fylde - Boreham Wood -:-
16:00 Aldershot Town - Barrow AFC -:-
16:00 Barnet FC - Gateshead FC -:-
16:00 Bromley FC - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Dover Athletic - Hartlepool United -:-
16:00 Eastleigh FC - Chesterfield FC -:-
16:00 Ebbsfleet United - Halifax Town -:-
16:00 Harrogate Town - Braintree Town -:-
16:00 Havant & Waterlooville - Maidstone United -:-
16:00 Solihull Moors - Salford City -:-
16:00 Sutton United - Maidenhead United -:-
16:00 Wrexham FC - Leyton Orient -:-
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
Amiens SC - Olympique Marseille -:-
SM Caen - AS Monaco -:-
Dijon FCO - Girondins Bordeaux -:-
Olympique Lyon - AS Saint-Étienne -:-
Montpellier HSC - Stade Rennes -:-
FC Nantes - Angers SCO -:-
OGC Nice - Lille OSC -:-
Paris Saint-Germain - Toulouse FC -:-
Stade Reims - EA Guingamp -:-
RC Strasbourg - Nîmes Olympique -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2018/2019  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2018/2019 >
Girondins Bordeaux - ASJ Soyaux -:-
Dijon FCO - Paris FC -:-
EA Guingamp - Montpellier HSC -:-
FC Metz-Algrange - Lille OSC -:-
Olympique Lyon - FC Fleury 91 -:-
Rodez Aveyron - Paris Saint-Germain -:-
Hongarije > NB I 2018/2019  Hongarije >   NB I 2018/2019 >
Debreceni VSC - Videoton FC -:-
Budapest Honvéd - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Újpest FC - Paksi SE -:-
Ferencvárosi TC - Várda SE -:-
Puskás FC - Szombathelyi Haladás -:-
Diósgyöri VTK - MTK Budapest -:-
Indonesië > Liga 1 2018  Indonesië >   Liga 1 2018 >
07:00 Persipura Jayapura - PSMS Medan -:-
09:30 Arema Cronus FC - PS Barito Putera -:-
12:30 Persija Jakarta - Sriwijaya FC -:-
Japan > J1 League 2018  Japan >   J1 League 2018 >
08:00 Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol -:-
08:00 FC Tokyo - Kawasaki Frontale -:-
08:00 Gamba Osaka - V-Varen Nagasaki -:-
08:00 Júbilo Iwata - Consadole Sapporo -:-
08:00 Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos -:-
08:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus -:-
08:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe -:-
08:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds -:-
08:00 Vegalta Sendai - Kashima Antlers -:-
Japan > J3 League 2018  Japan >   J3 League 2018 >
Yokohama S&CC - Gainare Tottori -:-
Fujieda MYFC - Thespakusatsu Gunma -:-
Kazachstan > Kubok 2018 > Finale  Kazachstan >   Kubok 2018 > Finale
FK Atyrau - FK Kairat -:-
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
17:00 Hajduk Split - Slaven Belupo -:-
17:00 NK Inter Zaprešić - NK Rudeš -:-
17:00 HNK Gorica - NK Istra 1961 -:-
17:00 HNK Rijeka - Dinamo Zagreb -:-
17:00 Lokomotiva Zagreb - NK Osijek -:-
Marokko > GNF 1 2018/2019  Marokko >   GNF 1 2018/2019 >
Youssoufia Berrechid - CR Al Hoceima -:-
Hassania US Agadir - Difaâ d'el Jadida -:-
Raja Casablanca - Moghreb de Tétouan -:-
FAR de Rabat - Mouloudia Oujda -:-
Olympique de Khouribga - Rapide Oued Zem -:-
Renaissance de Berkane - FUS de Rabat -:-
Ittihad Tanger - Wydad AC -:-
Kawkab AC Marrakech - Olympique de Safi -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Apertura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Apertura >
02:00 Monarcas Morelia - Cruz Azul -:-
04:00 Puebla FC - Club Tijuana -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
16:00 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
16:00 Lobos BUAP - Deportivo Toluca -:-
18:00 CF América - Veracruz -:-
19:00 CF Pachuca - Club León -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
16:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres -:-
16:00 CF América - Veracruz -:-
16:00 Pumas UNAM - Santos Laguna -:-
16:30 CF Pachuca - Club León -:-
18:30 Gallos Blancos - Club Necaxa -:-
18:30 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2018  Moldavië >   Divizia Nationala 2018 >
14:00 FC Sheriff - FC Zaria -:-
14:00 FC Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni -:-
14:00 FC Milsami - Dinamo Auto -:-
14:00 CS Petrocub - FC Zimbru -:-
Montenegro > 1. CFL 2018/2019  Montenegro >   1. CFL 2018/2019 >
FK Budućnost Podgorica - FK Grbalj Radanovići -:-
FK Zeta - FK Sutjeska -:-
OFK Titograd - FK Mornar Bar -:-
Iskra Danilovgrad - FK Lovćen -:-
FK Rudar Pljevlja - OFK Petrovac -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
18:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag -:-
18:30 PSV - sc Heerenveen -:-
20:45 NAC Breda - AFC Ajax -:-
20:45 Fortuna Sittard - Heracles Almelo -:-
Nederland > Tweede Divisie 2018/2019  Nederland >   Tweede Divisie 2018/2019 >
15:30 Excelsior Maassluis - Jong Almere City FC -:-
15:30 HHC Hardenberg - IJsselmeervogels -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Scheveningen -:-
15:30 Spakenburg - Kozakken Boys -:-
18:00 Barendrecht - AFC -:-
18:00 GVVV - VVSB -:-
18:00 Jong Sparta Rotterdam - Koninklijke HFC -:-
18:00 FC Lienden - Katwijk -:-
Noord-Ierland > Premier League 2018/2019  Noord-Ierland >   Premier League 2018/2019 >
16:00 Crusaders FC - Institute FC Drumahoe -:-
16:00 Dungannon Swifts - Glentoran Belfast -:-
16:00 Glenavon FC - Ards FC -:-
16:00 Linfield FC - Cliftonville FC -:-
16:00 Newry City FC - Ballymena United -:-
16:00 Warrenpoint Town - Coleraine FC -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2018/2019  Oekraïne >   Premyer Liga 2018/2019 >
18:00 Chernomorets Odessa - Arsenal Kiev -:-
18:00 Karpaty Lviv - Desna Chernigov -:-
18:00 FK Mariupol - Vorskla Poltava -:-
18:00 Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk -:-
18:00 FC Aleksandriya - Dinamo Kiev -:-
18:00 Shakhtar Donetsk - FK Lviv -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2018/2019  Oostenrijk >   2. Liga 2018/2019 >
14:30 WSG Wattens - SV Horn -:-
14:30 FC Blau Weiß Linz - SV Lafnitz -:-
14:30 FC Wacker Innsbruck (A) - Austria Lustenau -:-
14:30 SK Austria Klagenfurt - FC Liefering -:-
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
Arka Gdynia - Wisła Kraków -:-
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław -:-
Korona Kielce - Górnik Zabrze -:-
Lech Poznań - Wisła Płock -:-
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok -:-
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec -:-
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica -:-
Zagłębie Lubin - Legia Warschau -:-
Polen > I Liga 2018/2019  Polen >   I Liga 2018/2019 >
18:00 Bytovia Bytów - Garbarnia Krakow -:-
18:00 ŁKS Łódź - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - OKS Stomil Olsztyn -:-
18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzebie -:-
18:00 Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice -:-
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów -:-
18:00 Stal Mielec - Warta Poznań -:-
18:00 Wigry Suwałki - Odra Opole -:-
18:00 GKS Tychy '71 - GKS Katowice -:-
Roemenië > Liga 1 2018/2019  Roemenië >   Liga 1 2018/2019 >
Sepsi OSK - Astra Giurgiu -:-
FC Botoşani - CS Universitatea Craiova -:-
FC Dunărea Călărași - FC Hermannstadt -:-
Concordia Chiajna - CFR Cluj -:-
FC Voluntari - FC Viitorul Constanța -:-
Dinamo Boekarest - Gaz Metan Mediaş -:-
CSM Politehnica Iași - FCSB -:-
Rusland > 1. Division 2018/2019  Rusland >   1. Division 2018/2019 >
Mordovia Saransk - FK Tyumen -:-
FK Tambov - SKA-Energia Khabarovsk -:-
FK Chertanovo Moskva - FK Krasnodar 2 -:-
FK Torpedo Armavir - Luch-Energia -:-
Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Tom Tomsk -:-
PFC Sochi - Baltika Kaliningrad -:-
Avangard Kursk - Zenit St. Petersburg 2 -:-
Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl -:-
Spartak Moskou 2 - FK Khimki -:-
Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2018/2019  Saoedi-Arabië >   Premier League 2018/2019 >
16:20 Al Ittihad - Al Ahli SFC -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
16:00 Hamilton Academical - Celtic FC -:-
16:00 Hibernian FC - Dundee FC -:-
16:00 Motherwell FC - Aberdeen FC -:-
16:00 Rangers FC - Livingston FC -:-
16:00 St. Johnstone FC - Kilmarnock FC -:-
16:00 St. Mirren FC - Heart of Midlothian -:-
Servië > Super Liga 2018/2019  Servië >   Super Liga 2018/2019 >
Partizan - Dinamo Vranje -:-
Radnik Surdulica - Mladost Lučani -:-
Vojvodina - FK Zemun -:-
FK Čukarički-Stankom - FK Rad Beograd -:-
FK Napredak - FK Mačva Šabac -:-
Spartak Subotica - Bačka Bačka Palanka -:-
FK Voždovac - Proleter Novi Sad -:-
Radnički Niš - Rode Ster Belgrado -:-
Slovenië > PrvaLiga 2018/2019  Slovenië >   PrvaLiga 2018/2019 >
NK Maribor - NK Krško -:-
NK Triglav - NK Domžale -:-
NK Celje - Rudar Velenje -:-
Olimpija Ljubljana - NŠ Mura -:-
ND Gorica - NK Aluminij -:-
Slowakije > Super Liga 2018/2019  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 >
14:00 DAC Dunajská Streda - FK AS Trenčín -:-
14:00 FK Senica - MFK Zemplín Michalovce -:-
14:00 Slovan Bratislava - MFK Ružomberok -:-
14:00 Spartak Trnava - FC Nitra -:-
14:00 Zlate Moravce - ŽP Šport Podbrezová -:-
17:00 ŠKF Sereď - MŠK Žilina -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2018/2019 >
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram -:-
MFK Karvina - Slavia Praag -:-
Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav -:-
FC FASTAV Zlín - SFC Opava -:-
Sparta Praag - FK Jablonec -:-
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň -:-
FK Dukla Praha - FK Teplice -:-
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2018/2019 >
FK Baník Sokolov - FC Vítkovice -:-
1. SC Znojmo - FC Hradec Králové -:-
FK MAS Táborsko - FK Varnsdorf -:-
FK Pardubice - Vysočina Jihlava -:-
SK Prostějov - FK Fotbal Třinec -:-
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim -:-
FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
České Budějovice - Viktoria Žižkov -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2018/2019  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2018/2019 >
13:40 Ittihad Kalba SCC - Al Ain FC -:-
13:50 Al Dhafra - Al Ahli Dubai -:-
16:30 Baniyas SC - Al Nasr SC -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2018  Wit-Rusland >   Cempionat 2018 >
Torpedo Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Dnepr Mogilev - Dinamo Minsk -:-
FK Slutsk - FK Isloch Minsk -:-
FK Vitebsk - FK Gorodeya -:-
Dinamo Brest - FK Gomel -:-
FK Minsk - Neman Grodno -:-
FK Smolevichy-STI - Shakhter Soligorsk -:-
BATE Borisov - Luch Minsk -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
Grasshopper Club Zürich - FC St. Gallen -:-
Neuchâtel Xamax FCS - FC Zürich -:-
FC Luzern - FC Basel -:-
FC Sion - FC Thun -:-
BSC Young Boys - FC Lugano -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2018/2019 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2018/2019 1. Phase >
BSC Young Boys - Team St.Gallen/Wil -:-
FC Winterthur - FC Basel -:-
FC Thun - FC Biel/Bienne -:-
Team Aargau - FC Sion -:-
Team Ticino - Team Vaud -:-
FC Zürich - Servette Genève -:-
Team FC Luzern/SC Kriens - Grasshopper Club Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner