Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Chris Heck Duitsland 11.02.1974
01.07.2018 - 30.06.2019 Steffen Beck Duitsland 19.10.1963
21.11.2016 - 30.06.2018 Katja Greulich Duitsland 25.03.1985
04.11.2016 - 20.11.2016 Steffen Beck Duitsland 19.10.1963
01.07.2016 - 04.11.2016 Christian Franz-Pohlmann Duitsland 15.08.1980
30.01.2012 - 30.06.2016 Daniel Kraus Duitsland 11.05.1984
01.07.2011 - 29.01.2012 Martina Voss-Tecklenburg Duitsland 22.12.1967
29.12.2010 - 30.06.2011 Konrad Weise Duitsland 17.08.1951
04.11.2010 - 28.12.2010 Daniel Kraus Duitsland 11.05.1984
01.07.2010 - 03.11.2010 Thorsten Zaunmüller Duitsland 11.05.1970
01.07.2003 - 30.06.2010 Heidi Vater Duitsland 07.07.1966
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner