8. Ronde
25.10.2020 SV Breinig SV Breinig - 1. FC Düren 1. FC Düren uitgest.
25.10.2020 Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 - BC Viktoria Glesch-Paffendorf BC Viktoria Glesch-Paffendorf uitgest.
25.10.2020 Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling-Urfeld - SV Deutz 05 SV Deutz 05 uitgest.
25.10.2020 15:00 Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler - FC Hennef 05 FC Hennef 05
25.10.2020 15:00 Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven - VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal
25.10.2020 15:30 FC Pesch 1956 FC Pesch 1956 - FC Hürth FC Hürth
25.10.2020 15:30 SpVgg Frechen SpVgg Frechen - VfL Alfter VfL Alfter
26.11.2020 Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf - Fortuna Köln II Fortuna Köln II uitgest.
9. Ronde
08.11.2020 FC Hennef 05 FC Hennef 05 - SpVgg Frechen SpVgg Frechen uitgest.
08.11.2020 VfL Alfter VfL Alfter - FC Pesch 1956 FC Pesch 1956 uitgest.
08.11.2020 BC Viktoria Glesch-Paffendorf BC Viktoria Glesch-Paffendorf - SV Breinig SV Breinig uitgest.
08.11.2020 1. FC Düren 1. FC Düren - SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf uitgest.
08.11.2020 Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling-Urfeld - Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf uitgest.
08.11.2020 SV Deutz 05 SV Deutz 05 - FC Hürth FC Hürth uitgest.
08.11.2020 VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal - Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler uitgest.
08.11.2020 Fortuna Köln II Fortuna Köln II - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 uitgest.
24. Ronde
18.04.2021 Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 FC Hennef 05 uitgest.
18.04.2021 Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler - VfL Alfter VfL Alfter uitgest.
18.04.2021 SpVgg Frechen SpVgg Frechen - FC Hürth FC Hürth uitgest.
18.04.2021 Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf - BC Viktoria Glesch-Paffendorf BC Viktoria Glesch-Paffendorf uitgest.
18.04.2021 1. FC Düren 1. FC Düren - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 uitgest.
18.04.2021 FC Pesch 1956 FC Pesch 1956 - SV Deutz 05 SV Deutz 05 uitgest.
18.04.2021 SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf - VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal uitgest.
18.04.2021 Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling-Urfeld - Fortuna Köln II Fortuna Köln II uitgest.
25. Ronde
25.04.2021 1. FC Düren 1. FC Düren - SV Breinig SV Breinig uitgest.
25.04.2021 Fortuna Köln II Fortuna Köln II - Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf uitgest.
25.04.2021 FC Hennef 05 FC Hennef 05 - Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler uitgest.
25.04.2021 VfL 08 Vichttal VfL 08 Vichttal - Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven uitgest.
25.04.2021 BC Viktoria Glesch-Paffendorf BC Viktoria Glesch-Paffendorf - Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 uitgest.
25.04.2021 SV Deutz 05 SV Deutz 05 - Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling-Urfeld uitgest.
25.04.2021 FC Hürth FC Hürth - FC Pesch 1956 FC Pesch 1956 uitgest.
25.04.2021 VfL Alfter VfL Alfter - SpVgg Frechen SpVgg Frechen uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner