24. Ronde
13.03.2020 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel - FSV Fernwald FSV Fernwald
14.03.2020 KSV Baunatal KSV Baunatal - VfB Ginsheim VfB Ginsheim
14.03.2020 Hessen Kassel Hessen Kassel - FC Hanau 93 FC Hanau 93
14.03.2020 Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf - Viktoria Griesheim Viktoria Griesheim
14.03.2020 Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg - SV Steinbach SV Steinbach
14.03.2020 SC Waldgirmes SC Waldgirmes - FC Eddersheim FC Eddersheim
14.03.2020 Hessen Dreieich Hessen Dreieich - TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
14.03.2020 SV Rot-Weiss Hadamar SV Rot-Weiss Hadamar - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
15.03.2020 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof - Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf
25. Ronde
20.03.2020 FC Eddersheim FC Eddersheim - FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
21.03.2020 Hessen Kassel Hessen Kassel - KSV Baunatal KSV Baunatal
21.03.2020 FSV Fernwald FSV Fernwald - Hessen Dreieich Hessen Dreieich
21.03.2020 Viktoria Griesheim Viktoria Griesheim - Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
21.03.2020 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
21.03.2020 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen - FC Hanau 93 FC Hanau 93
22.03.2020 SV Steinbach SV Steinbach - SC Waldgirmes SC Waldgirmes
22.03.2020 Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf - SV Rot-Weiss Hadamar SV Rot-Weiss Hadamar
22.03.2020 VfB Ginsheim VfB Ginsheim - SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
27. Ronde
04.04.2020 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SC Waldgirmes SC Waldgirmes uitgest.
04.04.2020 Viktoria Griesheim Viktoria Griesheim - FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel uitgest.
04.04.2020 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen - Hessen Kassel Hessen Kassel uitgest.
05.04.2020 FSV Fernwald FSV Fernwald - KSV Baunatal KSV Baunatal uitgest.
05.04.2020 SV Steinbach SV Steinbach - Hessen Dreieich Hessen Dreieich uitgest.
05.04.2020 Rot-Weiß Walldorf Rot-Weiß Walldorf - Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg uitgest.
05.04.2020 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof - Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf uitgest.
05.04.2020 VfB Ginsheim VfB Ginsheim - SV Rot-Weiss Hadamar SV Rot-Weiss Hadamar uitgest.
05.04.2020 FC Eddersheim FC Eddersheim - FC Hanau 93 FC Hanau 93 uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner