20. Ronde
14.03.2020 TeBe Berlin TeBe Berlin - Brandenburger SC Süd Brandenburger SC Süd
14.03.2020 MSV Pampow MSV Pampow - FC Strausberg FC Strausberg
14.03.2020 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC
14.03.2020 Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin - Victoria Seelow Victoria Seelow
15.03.2020 SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin - Torgelower FC Greif Torgelower FC Greif
15.03.2020 Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - SC Staaken SC Staaken
15.03.2020 Greifswalder FC Greifswalder FC - Hansa Rostock II Hansa Rostock II
15.03.2020 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 - 1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal
21. Ronde
21.03.2020 Brandenburger SC Süd Brandenburger SC Süd - Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf uitgest.
21.03.2020 Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin - TeBe Berlin TeBe Berlin uitgest.
21.03.2020 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC - CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 uitgest.
21.03.2020 Torgelower FC Greif Torgelower FC Greif - TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz uitgest.
21.03.2020 Hansa Rostock II Hansa Rostock II - MSV Pampow MSV Pampow uitgest.
21.03.2020 SC Staaken SC Staaken - Greifswalder FC Greifswalder FC uitgest.
22.03.2020 1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal - Victoria Seelow Victoria Seelow uitgest.
22.03.2020 FC Strausberg FC Strausberg - SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin uitgest.
22. Ronde
03.04.2020 Victoria Seelow Victoria Seelow - Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC uitgest.
04.04.2020 FC Strausberg FC Strausberg - Torgelower FC Greif Torgelower FC Greif uitgest.
04.04.2020 MSV Pampow MSV Pampow - SC Staaken SC Staaken uitgest.
04.04.2020 TeBe Berlin TeBe Berlin - 1. FC Lok Stendal 1. FC Lok Stendal uitgest.
05.04.2020 Greifswalder FC Greifswalder FC - Brandenburger SC Süd Brandenburger SC Süd uitgest.
05.04.2020 SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin - Hansa Rostock II Hansa Rostock II uitgest.
05.04.2020 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 - TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz uitgest.
05.04.2020 Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin uitgest.
23. Ronde
09.04.2020 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz - Victoria Seelow Victoria Seelow uitgest.
10.04.2020 Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin - Greifswalder FC Greifswalder FC uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner