13. Ronde
31.10.2020 VfB Auerbach VfB Auerbach - Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
31.10.2020 FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin - 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig
31.10.2020 13:30 SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 - Hertha BSC II Hertha BSC II
01.11.2020 TeBe Berlin TeBe Berlin - Berliner AK 07 Berliner AK 07
01.11.2020 13:30 BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig - Chemnitzer FC Chemnitzer FC
01.11.2020 13:30 Energie Cottbus Energie Cottbus - FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
01.11.2020 13:30 Optik Rathenow Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV
01.11.2020 13:30 Germania Halberstadt Germania Halberstadt - SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
01.11.2020 13:30 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz - BFC Dynamo BFC Dynamo
01.11.2020 13:30 VSG Altglienicke VSG Altglienicke - FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
14. Ronde
07.11.2020 FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde - VSG Altglienicke VSG Altglienicke uitgest.
07.11.2020 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - TeBe Berlin TeBe Berlin uitgest.
07.11.2020 Berliner AK 07 Berliner AK 07 - SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 uitgest.
07.11.2020 BFC Dynamo BFC Dynamo - FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin uitgest.
08.11.2020 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig - VfB Auerbach VfB Auerbach uitgest.
08.11.2020 Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde - Germania Halberstadt Germania Halberstadt uitgest.
08.11.2020 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 - BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig uitgest.
08.11.2020 Chemnitzer FC Chemnitzer FC - Optik Rathenow Optik Rathenow uitgest.
08.11.2020 Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV - Energie Cottbus Energie Cottbus uitgest.
08.11.2020 Hertha BSC II Hertha BSC II - ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz uitgest.
17. Ronde
06.12.2020 BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig - Energie Cottbus Energie Cottbus uitgest.
06.12.2020 Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde - 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig uitgest.
06.12.2020 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 - BFC Dynamo BFC Dynamo uitgest.
06.12.2020 Germania Halberstadt Germania Halberstadt - Hertha BSC II Hertha BSC II uitgest.
06.12.2020 VfB Auerbach VfB Auerbach - Berliner AK 07 Berliner AK 07 uitgest.
06.12.2020 FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin - FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena uitgest.
06.12.2020 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz - FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde uitgest.
06.12.2020 SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 - Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV uitgest.
06.12.2020 TeBe Berlin TeBe Berlin - Chemnitzer FC Chemnitzer FC uitgest.
06.12.2020 VSG Altglienicke VSG Altglienicke - Optik Rathenow Optik Rathenow uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner