24. Ronde
01.04.2020 Kickers Emden Kickers Emden - MTV Gifhorn MTV Gifhorn
25. Ronde
01.04.2020 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede - Arminia Hannover Arminia Hannover
26. Ronde
13.03.2020 Kickers Emden Kickers Emden - VfL Oldenburg VfL Oldenburg
13.03.2020 SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus - Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
14.03.2020 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern - FT Braunschweig FT Braunschweig
14.03.2020 Heeslinger SC Heeslinger SC - VfV Hildesheim VfV Hildesheim
14.03.2020 Arminia Hannover Arminia Hannover - Germania Egestorf/Langreder Germania Egestorf/Langreder
15.03.2020 Eintracht Northeim Eintracht Northeim - MTV Gifhorn MTV Gifhorn
15.03.2020 MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle - TB Uphusen TB Uphusen
15.03.2020 MTV Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel - TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück
15.03.2020 U.S.I. Lupo-Martini U.S.I. Lupo-Martini - FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede
27. Ronde
20.03.2020 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede - TB Uphusen TB Uphusen uitgest.
21.03.2020 Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst - Eintracht Northeim Eintracht Northeim uitgest.
21.03.2020 FT Braunschweig FT Braunschweig - Arminia Hannover Arminia Hannover uitgest.
22.03.2020 MTV Gifhorn MTV Gifhorn - Heeslinger SC Heeslinger SC uitgest.
22.03.2020 VfL Oldenburg VfL Oldenburg - SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus uitgest.
22.03.2020 MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle - MTV Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel uitgest.
22.03.2020 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück - Kickers Emden Kickers Emden uitgest.
22.03.2020 Germania Egestorf/Langreder Germania Egestorf/Langreder - U.S.I. Lupo-Martini U.S.I. Lupo-Martini uitgest.
22.03.2020 VfV Hildesheim VfV Hildesheim - HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern uitgest.
29. Ronde
04.04.2020 Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst - HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern uitgest.
05.04.2020 MTV Gifhorn MTV Gifhorn - VfV Hildesheim VfV Hildesheim uitgest.
05.04.2020 VfL Oldenburg VfL Oldenburg - Heeslinger SC Heeslinger SC uitgest.
05.04.2020 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück - Eintracht Northeim Eintracht Northeim uitgest.
05.04.2020 MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle - SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus uitgest.
05.04.2020 Germania Egestorf/Langreder Germania Egestorf/Langreder - MTV Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel uitgest.
05.04.2020 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthlede - Kickers Emden Kickers Emden uitgest.
05.04.2020 Arminia Hannover Arminia Hannover - TB Uphusen TB Uphusen uitgest.
05.04.2020 FT Braunschweig FT Braunschweig - U.S.I. Lupo-Martini U.S.I. Lupo-Martini uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner