5. Ronde
27.09.2020 FC Gütersloh FC Gütersloh - ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund uitgest.
27.09.2020 15:00 Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern - SV Schermbeck 1912 SV Schermbeck 1912 1:1
27.09.2020 15:00 1. FC Kaan-Marienborn 1. FC Kaan-Marienborn - SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II afgebr.
27.09.2020 15:00 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel - TuS Haltern TuS Haltern 2:1
27.09.2020 15:00 Preußen Münster II Preußen Münster II - SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:1
27.09.2020 15:00 SpVgg Vreden - Hammer SpVg Hammer SpVg 2:1
27.09.2020 15:00 TuS Ennepetal TuS Ennepetal - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen 2:1
27.09.2020 15:00 Holzwickeder SC Holzwickeder SC - Viktoria Clarholz 3:0
27.09.2020 15:15 Westfalia Herne Westfalia Herne - TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 1:2
27.09.2020 15:30 FC Finnentrop - FCE Rheine FCE Rheine 1:2
6. Ronde
30.09.2020 19:15 SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II - FC Gütersloh FC Gütersloh -:-
01.10.2020 19:00 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen -:-
01.10.2020 19:00 Viktoria Clarholz - TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel -:-
01.10.2020 19:00 FCE Rheine FCE Rheine - Preußen Münster II Preußen Münster II -:-
01.10.2020 19:00 SV Schermbeck 1912 SV Schermbeck 1912 - 1. FC Kaan-Marienborn 1. FC Kaan-Marienborn -:-
01.10.2020 19:00 SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 - Westfalia Herne Westfalia Herne -:-
01.10.2020 19:00 TuS Haltern TuS Haltern - TuS Ennepetal TuS Ennepetal -:-
01.10.2020 19:00 Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen - SpVgg Vreden -:-
01.10.2020 19:00 Hammer SpVg Hammer SpVg - Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern -:-
01.10.2020 19:30 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund - FC Finnentrop -:-
7. Ronde
04.10.2020 15:00 Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern - Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen -:-
04.10.2020 15:00 SG Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 - FCE Rheine FCE Rheine -:-
04.10.2020 15:00 Holzwickeder SC Holzwickeder SC - TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück -:-
04.10.2020 15:00 FC Gütersloh FC Gütersloh - SV Schermbeck 1912 SV Schermbeck 1912 -:-
04.10.2020 15:00 Preußen Münster II Preußen Münster II - ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund -:-
04.10.2020 15:00 FC Finnentrop - SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II -:-
04.10.2020 15:00 SpVgg Vreden - TuS Haltern TuS Haltern -:-
04.10.2020 15:00 TuS Ennepetal TuS Ennepetal - Viktoria Clarholz -:-
04.10.2020 15:00 1. FC Kaan-Marienborn 1. FC Kaan-Marienborn - Hammer SpVg Hammer SpVg -:-
04.10.2020 15:15 Westfalia Herne Westfalia Herne - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner