31. Ronde
07.04.2020 Barnet FC Barnet FC - Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
39. Ronde
13.03.2020 Solihull Moors Solihull Moors - Harrogate Town Harrogate Town
14.03.2020 Barrow AFC Barrow AFC - Wrexham AFC Wrexham AFC
14.03.2020 Boreham Wood Boreham Wood - Torquay United Torquay United
14.03.2020 Bromley FC Bromley FC - Chorley FC Chorley FC
14.03.2020 Woking FC Woking FC - Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
14.03.2020 Yeovil Town Yeovil Town - Barnet FC Barnet FC
14.03.2020 16:00 AFC Fylde AFC Fylde - Aldershot Town Aldershot Town
14.03.2020 16:00 Dover Athletic Dover Athletic - Chesterfield FC Chesterfield FC
14.03.2020 16:00 Maidenhead United Maidenhead United - Stockport County Stockport County
14.03.2020 16:00 Notts County Notts County - Eastleigh FC Eastleigh FC
14.03.2020 16:00 Sutton United Sutton United - Hartlepool United Hartlepool United
14.03.2020 18:20 Halifax Town Halifax Town - Ebbsfleet United Ebbsfleet United
40. Ronde
21.03.2020 Aldershot Town Aldershot Town - Woking FC Woking FC uitgest.
21.03.2020 Barnet FC Barnet FC - Sutton United Sutton United uitgest.
21.03.2020 Chesterfield FC Chesterfield FC - Maidenhead United Maidenhead United uitgest.
21.03.2020 Chorley FC Chorley FC - AFC Fylde AFC Fylde uitgest.
21.03.2020 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Dover Athletic Dover Athletic uitgest.
21.03.2020 Eastleigh FC Eastleigh FC - Yeovil Town Yeovil Town uitgest.
21.03.2020 Ebbsfleet United Ebbsfleet United - Bromley FC Bromley FC uitgest.
21.03.2020 Hartlepool United Hartlepool United - Halifax Town Halifax Town uitgest.
21.03.2020 Torquay United Torquay United - Solihull Moors Solihull Moors uitgest.
21.03.2020 Wrexham AFC Wrexham AFC - Boreham Wood Boreham Wood uitgest.
24.03.2020 Stockport County Stockport County - Notts County Notts County uitgest.
01.04.2020 Harrogate Town Harrogate Town - Barrow AFC Barrow AFC uitgest.
41. Ronde
07.04.2020 Notts County Notts County - Harrogate Town Harrogate Town uitgest.
43. Ronde
10.04.2020 Bromley FC Bromley FC - Maidenhead United Maidenhead United uitgest.
10.04.2020 Chesterfield FC Chesterfield FC - Stockport County Stockport County uitgest.
10.04.2020 Chorley FC Chorley FC - Notts County Notts County uitgest.
10.04.2020 Eastleigh FC Eastleigh FC - Solihull Moors Solihull Moors uitgest.
10.04.2020 Ebbsfleet United Ebbsfleet United - Boreham Wood Boreham Wood uitgest.
10.04.2020 Halifax Town Halifax Town - Barrow AFC Barrow AFC uitgest.
10.04.2020 Harrogate Town Harrogate Town - AFC Fylde AFC Fylde uitgest.
10.04.2020 Sutton United Sutton United - Aldershot Town Aldershot Town uitgest.
10.04.2020 Torquay United Torquay United - Barnet FC Barnet FC uitgest.
10.04.2020 Woking FC Woking FC - Dover Athletic Dover Athletic uitgest.
10.04.2020 Wrexham AFC Wrexham AFC - Hartlepool United Hartlepool United uitgest.
10.04.2020 Yeovil Town Yeovil Town - Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge uitgest.
44. Ronde
13.04.2020 AFC Fylde AFC Fylde - Halifax Town Halifax Town uitgest.
13.04.2020 Aldershot Town Aldershot Town - Torquay United Torquay United uitgest.
13.04.2020 Barnet FC Barnet FC - Wrexham AFC Wrexham AFC uitgest.
13.04.2020 Barrow AFC Barrow AFC - Chesterfield FC Chesterfield FC uitgest.
13.04.2020 Boreham Wood Boreham Wood - Bromley FC Bromley FC uitgest.
13.04.2020 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC Eastleigh FC uitgest.
13.04.2020 Dover Athletic Dover Athletic - Sutton United Sutton United uitgest.
13.04.2020 Hartlepool United Hartlepool United - Chorley FC Chorley FC uitgest.
13.04.2020 Maidenhead United Maidenhead United - Yeovil Town Yeovil Town uitgest.
13.04.2020 Notts County Notts County - Ebbsfleet United Ebbsfleet United uitgest.
13.04.2020 Solihull Moors Solihull Moors - Woking FC Woking FC uitgest.
13.04.2020 Stockport County Stockport County - Harrogate Town Harrogate Town uitgest.
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner