2. Ronde
10.09.2022 Plymouth Argyle Plymouth Argyle - AFC Bournemouth AFC Bournemouth uitgest.
10.09.2022 Bristol Rovers Bristol Rovers - Oxford United Oxford United uitgest.
10.09.2022 Exeter City Exeter City - Newport County Newport County uitgest.
10.09.2022 Portsmouth FC Portsmouth FC - Cheltenham Town Cheltenham Town uitgest.
10.09.2022 Forest Green Rovers Forest Green Rovers - Swindon Town Swindon Town uitgest.
17.09.2022 Cheltenham Town Cheltenham Town - Oxford United Oxford United uitgest.
17.09.2022 12:00 Newport County Newport County - Portsmouth FC Portsmouth FC 2:3
17.09.2022 12:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle - Forest Green Rovers Forest Green Rovers 2:0
17.09.2022 12:00 Swindon Town Swindon Town - AFC Bournemouth AFC Bournemouth 1:0
17.09.2022 12:00 Bristol Rovers Bristol Rovers - Exeter City Exeter City 0:3
24.09.2022 Swindon Town Swindon Town - Bristol Rovers Bristol Rovers uitgest.
24.09.2022 Newport County Newport County - Plymouth Argyle Plymouth Argyle uitgest.
24.09.2022 12:00 AFC Bournemouth AFC Bournemouth - Cheltenham Town Cheltenham Town 4:0
24.09.2022 12:00 Exeter City Exeter City - Forest Green Rovers Forest Green Rovers 3:3
24.09.2022 12:00 Oxford United Oxford United - Portsmouth FC Portsmouth FC 2:1
3. Ronde
01.10.2022 12:00 Oxford United Oxford United - Exeter City Exeter City -:-
01.10.2022 12:00 Portsmouth FC Portsmouth FC - Swindon Town Swindon Town -:-
01.10.2022 12:00 Bristol Rovers Bristol Rovers - Plymouth Argyle Plymouth Argyle -:-
01.10.2022 12:00 Cheltenham Town Cheltenham Town - Newport County Newport County -:-
01.10.2022 12:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers - AFC Bournemouth AFC Bournemouth -:-
04.10.2022 13:00 Portsmouth FC Portsmouth FC - Plymouth Argyle Plymouth Argyle -:-
15.10.2022 12:00 Newport County Newport County - Swindon Town Swindon Town -:-
15.10.2022 12:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle - Exeter City Exeter City -:-
15.10.2022 12:00 AFC Bournemouth AFC Bournemouth - Oxford United Oxford United -:-
15.10.2022 12:00 Portsmouth FC Portsmouth FC - Bristol Rovers Bristol Rovers -:-
15.10.2022 12:00 Cheltenham Town Cheltenham Town - Forest Green Rovers Forest Green Rovers -:-
22.10.2022 12:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers - Bristol Rovers Bristol Rovers -:-
22.10.2022 12:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle - Oxford United Oxford United -:-
22.10.2022 12:00 Swindon Town Swindon Town - Cheltenham Town Cheltenham Town -:-
22.10.2022 12:00 AFC Bournemouth AFC Bournemouth - Newport County Newport County -:-
22.10.2022 12:30 Exeter City Exeter City - Portsmouth FC Portsmouth FC -:-
28.10.2022 13:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle - Portsmouth FC Portsmouth FC -:-
29.10.2022 12:00 Bristol Rovers Bristol Rovers - Swindon Town Swindon Town -:-
29.10.2022 12:00 Exeter City Exeter City - AFC Bournemouth AFC Bournemouth -:-
29.10.2022 12:00 Newport County Newport County - Forest Green Rovers Forest Green Rovers -:-
29.10.2022 12:00 Oxford United Oxford United - Cheltenham Town Cheltenham Town -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner