Periode Trainer Land geb.
26.02.2018 - 30.06.2020 Thomas Gerstner Duitsland 06.11.1966
14.02.2018 - 25.02.2018 Robert Augustin Duitsland 14.02.1992
01.07.2017 - 14.02.2018 Christian Franz-Pohlmann Duitsland 15.08.1980
01.07.2014 - 30.06.2017 Inka Grings Duitsland 31.10.1978
01.03.2013 - 30.06.2014 Sven Kahlert Duitsland 14.10.1970
29.10.2012 - 28.02.2013 Petra Hauser Duitsland 15.01.1971
18.02.2011 - 28.10.2012 Marco Ketelaer Duitsland 18.07.1969
12.02.2008 - 17.02.2011 Martina Voss-Tecklenburg Duitsland 22.12.1967
17.11.2006 - 10.02.2008 Thomas Obliers Duitsland 21.10.1967
01.07.2005 - 16.11.2006 Dietmar Herhaus Duitsland
01.07.2000 - 30.06.2005 Jürgen Krust Duitsland 15.08.1943
01.07.1999 - 30.06.2000 Jürgen Krust Duitsland 15.08.1943
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner