3e Ronde
15.09.2018 15:00 Kitheron Kapareliou - Irodotos 1:3
15:30 Antimachos - Volos NFC 0:2
16.09.2018 10:00 Thyella Kamari - AE Sparti 1:0
15:30 Thesprotos - Apollon Larisa 2:3
15:30 AO Kardia - Apollon Pontou 1:5
15:30 Korinthos 2006 - Panachaiki GE 0:2
15:30 OFI Ierapetra - AE Karaiskakis 1:0
15:30 Apollon Paralimniou - Aiginiakos FC 5:4 d.p.
15:30 AE Ermionida FC - Chania Kissamikos 3:7
15:30 Anagennisi Giannitsa - AO Trikala 2:3
15:30 AO Tilikratis - Aittitos Spaton 0:5
15:30 Ermis Amyntaio - Ergotelis 0:3
15:30 Ethnikos Piräus - AEP Iraklis FC 1:2 d.p.
15:30 AO Episkopi - AO Kerkyra 0:1
17:30 Aris Avato - Platanias Chanion 2:1 d.p.
17:30 Niki Volou FC - Doxa Dramas FC 1:0
Groep 1
25.09.2018 20:30 Atromitos - PAS Giannina 1:2 (0:2)
03.10.2018 15:30 Thyella Kamari - AEP Iraklis FC 0:3 (0:0)
31.10.2018 16:15 AEP Iraklis FC - Atromitos 1:6 (0:1)
01.11.2018 18:30 PAS Giannina - Thyella Kamari 5:0 (3:0)
18.12.2018 18:30 AEP Iraklis FC - PAS Giannina 2:0 (0:0)
19.12.2018 16:10 Thyella Kamari - Atromitos 0:8 (0:5)
Groep 2
25.09.2018 15:30 Volos NFC - Apollon Larisa 5:1 (1:0)
12.10.2018 17:00 AEK Athene - Lamia 2:1 (0:0)
30.10.2018 18:30 Lamia - Volos NFC 1:1 (1:1)
31.10.2018 14:00 Apollon Larisa - AEK Athene 0:4 (0:2)
20.12.2018 14:00 Apollon Larisa - Lamia 0:7 (0:1)
14:00 Volos NFC - AEK Athene 1:3 (1:1)
Groep 3
25.09.2018 15:30 OFI Ierapetra - Chania Kissamikos 0:2 (0:0)
02.10.2018 16:30 Panetolikos - Panathinaikos 0:1 (0:0)
31.10.2018 14:00 Chania Kissamikos - Panetolikos 0:0 (0:0)
05.12.2018 15:00 Panathinaikos - OFI Ierapetra 2:2 (1:2)
18.12.2018 14:00 OFI Ierapetra - Panetolikos 0:0 (0:0)
19.12.2018 14:30 Chania Kissamikos - Panathinaikos 1:2 (0:1)
Groep 4
26.09.2018 15:30 Aittitos Spaton - Ergotelis 1:1 (0:1)
18:00 PAOK Saloniki - Aris Saloniki 1:1 (1:1)
31.10.2018 16:15 Aris Saloniki - Aittitos Spaton 2:1 (0:0)
14.11.2018 14:00 Ergotelis - PAOK Saloniki 1:2 (0:1)
20.12.2018 16:15 Ergotelis - Aris Saloniki 3:2 (1:0)
16:15 Aittitos Spaton - PAOK Saloniki 0:6 (0:2)
Groep 5
27.09.2018 15:30 Aris Avato - Panachaiki GE 0:1 (0:0)
20:30 Olympiakos - Levadiakos 1:0 (0:0)
30.10.2018 16:15 Levadiakos - Aris Avato 4:0 (1:0)
01.11.2018 16:15 Panachaiki GE - Olympiakos 0:2 (0:1)
19.12.2018 14:00 Aris Avato - Olympiakos 1:2 (1:2)
20.12.2018 18:30 Panachaiki GE - Levadiakos 2:1 (1:0)
Groep 6
25.09.2018 15:30 Apollon Paralimniou - AO Trikala 1:1 (1:1)
18:00 Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis 2:1 (0:0)
31.10.2018 18:30 AO Trikala - Asteras Tripolis 0:1 (0:1)
01.11.2018 14:00 Apollon Smyrnis - Apollon Paralimniou 5:0 (1:0)
18.12.2018 16:15 Apollon Paralimniou - Asteras Tripolis 0:4 (0:2)
20.12.2018 14:00 AO Trikala - Apollon Smyrnis 1:1 (0:0)
Groep 7
26.09.2018 15:30 Skoda Xanthi - OFI Heraklion 0:0 (0:0)
18:00 Niki Volou FC - AO Kerkyra 0:1 (0:1)
30.10.2018 14:00 OFI Heraklion - Niki Volou FC 3:0 (2:0)
01.11.2018 14:00 AO Kerkyra - Skoda Xanthi 0:1 (0:0)
19.12.2018 14:00 AO Kerkyra - OFI Heraklion 0:3 (0:2)
14:00 Niki Volou FC - Skoda Xanthi 1:0 (0:0)
Groep 8
27.09.2018 15:30 Irodotos - Apollon Pontou 0:1 (0:0)
03.10.2018 16:30 Panionios GSS - AE Larisa 2:0 (1:0)
30.10.2018 16:15 AE Larisa - Irodotos 4:1 (1:0)
31.10.2018 14:00 Apollon Pontou - Panionios GSS 0:4 (0:2)
18.12.2018 14:00 Irodotos - Panionios GSS 1:2 (0:1)
20.12.2018 18:30 Apollon Pontou - AE Larisa 0:4 (0:2)
Achtste finale
08.01.2019 14:00 PAS Giannina - Panionios GSS 1:1 (1:1)
16:00 Panachaiki GE - PAOK Saloniki 2:1 (1:0)
16:15 Skoda Xanthi - Olympiakos 0:0 (0:0)
18:30 Ergotelis - OFI Heraklion 1:1 (0:1)
09.01.2019 14:00 Apollon Smyrnis - Atromitos 0:3 (0:1)
16:15 AE Larisa - Asteras Tripolis 3:2 (3:1)
18:30 Chania Kissamikos - AEK Athene 1:1 (0:1)
10.01.2019 18:30 Lamia - Panathinaikos 1:0 (0:0)
22.01.2019 14:00 Panionios GSS - PAS Giannina 2:0 (0:0)
18:30 PAOK Saloniki - Panachaiki GE 5:0 (2:0)
23.01.2019 14:00 Atromitos - Apollon Smyrnis 2:1 (1:0)
16:15 AEK Athene - Chania Kissamikos 5:0 (2:0)
16:15 Asteras Tripolis - AE Larisa 5:3 (2:0)
18:30 Olympiakos - Skoda Xanthi 3:1 (1:0)
24.01.2019 16:15 OFI Heraklion - Ergotelis 3:4 (1:1, 1:1, 1:1) d.p.
18:30 Panathinaikos - Lamia 2:4 (0:0, 1:0, 1:0) d.p.
Kwartfinale
06.02.2019 16:00 Lamia - Olympiakos 3:3 (2:1)
18:00 Panionios GSS - PAOK Saloniki 2:1 (0:0)
07.02.2019 16:00 Ergotelis - Asteras Tripolis 0:1 (0:0)
18:30 Atromitos - AEK Athene 0:1 (0:0)
26.02.2019 18:30 AEK Athene - Atromitos 3:0 (1:0)
27.02.2019 16:15 Asteras Tripolis - Ergotelis 4:1 (1:0)
18:30 PAOK Saloniki - Panionios GSS 4:2 (1:1, 2:1) n.v.
28.02.2019 18:30 Olympiakos - Lamia 0:1 (0:0)
Halve Finale
03.04.2019 18:00 PAOK Saloniki - Asteras Tripolis 2:0 (1:0)
20:30 AEK Athene - Lamia 2:0 (0:0)
25.04.2019 15:00 Asteras Tripolis - PAOK Saloniki 0:0 (0:0)
17:00 Lamia - AEK Athene 0:4 (0:2)
Finale
11.05.2019 19:30 AEK Athene - PAOK Saloniki 0:1 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner