Groep A
21.06.2019 22:00 Egypte - Zimbabwe -:-
22.06.2019 16:30 Congo DR - Oeganda -:-
26.06.2019 19:00 Oeganda - Zimbabwe -:-
22:00 Egypte - Congo DR -:-
30.06.2019 21:00 Oeganda - Egypte -:-
21:00 Zimbabwe - Congo DR -:-
Groep B
22.06.2019 19:00 Nigeria - Burundi -:-
22:00 Guinea - Madagascar -:-
26.06.2019 16:30 Nigeria - Guinea -:-
27.06.2019 16:30 Madagascar - Burundi -:-
30.06.2019 18:00 Madagascar - Nigeria -:-
18:00 Burundi - Guinea -:-
Groep C
23.06.2019 19:00 Senegal - Tanzania -:-
22:00 Algerije - Kenia -:-
27.06.2019 19:00 Senegal - Kenia -:-
22:00 Kenia - Tanzania -:-
01.07.2019 21:00 Kenia - Senegal -:-
21:00 Tanzania - Algerije -:-
Groep D
23.06.2019 16:30 Marokko - Namibië -:-
24.06.2019 16:30 Ivoorkust - Zuid-Afrika -:-
28.06.2019 19:00 Marokko - Ivoorkust -:-
22:00 Zuid-Afrika - Namibië -:-
01.07.2019 18:00 Zuid-Afrika - Marokko -:-
18:00 Namibië - Ivoorkust -:-
Groep E
24.06.2019 19:00 Tunesië - Angola -:-
22:00 Mali - Mauritanië -:-
28.06.2019 16:30 Tunesië - Mali -:-
29.06.2019 16:30 Mauritanië - Angola -:-
02.07.2019 21:00 Mauritanië - Tunesië -:-
21:00 Angola - Mali -:-
Groep F
25.06.2019 19:00 Kameroen - Guinea-Bissau -:-
22:00 Ghana - Benin -:-
29.06.2019 19:00 Kameroen - Ghana -:-
22:00 Benin - Guinea-Bissau -:-
02.07.2019 18:00 Benin - Kameroen -:-
18:00 Guinea-Bissau - Ghana -:-
Achtste finale
05.07.2019 18:00 Winnaar groep D - Derde in groep B/E/F -:-
21:00 Tweede in groep A - Tweede in groep C -:-
06.07.2019 19:00 Tweede in groep B - Tweede in groep F -:-
21:00 Winnaar groep A - Derde in groep C/D/E -:-
07.07.2019 18:00 Winnaar groep B - Derde in groep A/C/D -:-
21:00 Winnaar groep C - Derde in groep A/B/F -:-
08.07.2019 19:00 Winnaar groep E - Tweede in groep D -:-
21:00 Winnaar groep F - Tweede in groep E -:-
Kwartfinale
10.07.2019 19:00 Winnaar AF 2 - Winnaar AF 1 -:-
21:00 Winnaar AF 3 - Winnaar AF 4 -:-
11.07.2019 19:00 Winnaar AF 7 - Winnaar AF 6 -:-
21:00 Winnaar AF 5 - Winnaar AF 8 -:-
Halve Finale
14.07.2019 18:00 Winnaar KF 1 - Winnaar KF 4 -:-
21:00 Winnaar KF 3 - Winnaar KF 2 -:-
Derde plaats
17.07.2019 21:00 Verliezer HF 1 - Verliezer HF 2 -:-
Finale
19.07.2019 21:00 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner