. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek
10:00 Odra Opole - GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
10:00 Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
10:30 ŁKS Łódź - GKS Tychy '71 2:1 (0:1)
11:00 Wisła Płock - Raków Częstochowa 1:4 (0:1)
11:00 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
11:00 SC Cham - FC Baden 3:2 (1:1)
11:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha 2:4 (0:3)
11:00 1. FC Slovácko - FK AS Trenčín 1:1 (1:0)
11:30 Ruch Chorzów - Stal Rzeszow 0:0 (0:0)
12:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
12:00 Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 7:1 (6:1)
12:00 Mansfield Town - Swansea City 1:2
12:00 Wigan Athletic - Curzon Ashton 1:0
12:30 FKS Stal Mielec - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
13:00 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück 1:2 (1:1)
13:00 Vejle BK - Esbjerg fB 1:0
13:00 Wacker Nordhausen - Hallescher FC 1:1
13:30 BFC Dynamo - Sparta Lichtenberg 9:0
14:00 FC Liefering - Bayern München II 1:2 (1:1)
14:00 CS FOLA Esch - Waldhof Mannheim 4:0
14:00 Viktoria Köln - AS Eupen 1:1
14:00 AFC Ajax - RSC Anderlecht 5:2 (2:1)
14:00 Yate Town - Bristol Rovers 1:10 (1:3)
14:00 Lincoln City - Lincoln United 4:1 (1:0)
14:00 Concord Rangers - Millwall FC 0:4 (0:1)
14:00 Parkgate FC - Rotherham United 0:7 (0:4)
14:00 SønderjyskE - Weiche Flensburg 08 1:2 (0:1)
14:00 Sportfreunde Lotte - Jong FC Utrecht 4:2
14:30 FC Groningen - Preußen Münster 3:0 (1:0)
14:30 VPV Purmersteijn - FC Volendam 0:6 (0:1)
14:30 Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0:18 (0:8)
15:00 FC Dordrecht - Feyenoord 1:2 (0:0)
15:00 SV Schalding-Heining - Jahn Regensburg 1:0
15:00 SC Paderborn 07 - Ipswich Town 3:2 (3:1)
15:00 MZC'11 - SBV Excelsior 0:10 (0:3)
15:00 Willem II - KV Oostende 2:1 (1:1)
15:00 FC Carl Zeiss Jena - FK Ústí nad Labem 0:0
15:00 RKSV Mierlo-Hout - Helmond Sport 1:4 (1:2)
15:00 Vorstenbossche Boys - FC Den Bosch 1:14 (0:8)
15:00 Bahlinger SC - SV Sandhausen 2:2 (0:1)
15:00 1. FC Magdeburg - Royal Antwerp FC 1:1
15:00 SpVgg Unterhaching - TSG Balingen 4:1
15:00 Trelleborgs FF - Silkeborg IF 1:2 (1:1)
15:00 FC Nordsjælland - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)
15:00 FC Thun - SC Kriens 0:3 (0:0)
15:00 Glenavon FC - Heart of Midlothian 2:1 (1:0)
15:00 Linfield FC - St. Johnstone FC 2:4 (1:1)
15:00 Darlington FC - Motherwell FC 0:3 (0:2)
15:00 Albion Rovers FC - Hamilton Academical 1:3 (0:1)
15:00 1. FC Schweinfurt 05 - 1. FC Saarbrücken 1:2 (1:1)
15:00 FC Utrecht - MSV Duisburg 3:2 (0:1)
15:30 1. FC Union Berlin - Brøndby IF 2:1 (0:0)
15:30 VfB Stuttgart - FC Zürich 5:3 (2:2)
15:30 Rapid Wien - FK Jablonec 2:1 (1:1)
16:00 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
16:00 AZ Alkmaar - Club Brugge KV 5:2 (2:0)
16:00 ASC Waterwijk - Almere City FC 0:10 (0:3)
16:00 VfL Wolfsburg - Hansa Rostock 2:1 (2:0)
16:00 FC Klingnau - FC Aarau 2:7 (0:5)
16:00 Gainsborough Trinity - Lincoln City 0:3 (0:2)
16:00 Chester FC - Wigan Athletic 1:7 (1:3)
16:00 Dorking Wanderers - East Grinstead Town 2:1 (2:0)
16:00 Brighouse Town - Farsley Celtic 1:3 (0:3)
16:00 Arsenal Tula - RB Salzburg 1:1 (1:0)
16:00 Boreham Wood - Arsenal FC U23 3:3 (3:1)
16:00 Halesowen Town FC - Solihull Moors 1:3 (0:1)
16:00 Folkestone Invicta - Dover Athletic 2:3 (1:1)
16:00 Bamber Bridge - Preston North End 0:2 (0:2)
16:00 Piast Gliwice - Miedź Legnica 7:1 (4:1)
16:00 Guiseley AFC - Bradford City 0:2 (0:1)
16:00 Aberdeen FC - Inverness CT 1:1 (0:0)
16:00 Leamington - Coventry City 0:4 (0:3)
16:00 Alfreton Town - Walsall FC 2:1 (1:1)
16:00 Nantwich Town - Crewe Alexandra 2:1 (1:0)
16:00 Northampton Sileby Rangers - Northampton Town 0:7 (0:2)
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 4:0 (1:0)
16:00 KAA Gent - Aris Saloniki 3:0
16:00 Bromley FC - Fulham FC U23 0:0 (0:0)
16:00 Barrow AFC - Blackburn Rovers 1:2 (1:1)
16:00 Jersey Bulls - Stevenage FC 3:4 (1:1)
16:00 Cleethorpes Town - Grimsby Town 0:8 (0:4)
16:00 HSC Hannover - VfV Hildesheim 3:1 (0:1)
16:00 Dumbarton FC - Dundee United 3:2 (0:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Hibernian FC 1:3 (1:0)
16:00 Forfar Athletic - Greenock Morton FC 1:0 (1:0)
16:00 Raith Rovers - Spartans FC 2:0 (2:0)
16:00 Stranraer FC - Coleraine FC 0:1 (0:1)
16:00 Fraserburgh FC - Peterhead FC 1:2 (1:1)
16:00 Welwyn Garden City - Luton Town 1:3 (1:2)
16:00 Harlow Town - Leyton Orient 0:5 (0:2)
16:00 Kidsgrove Athletic - Port Vale FC 1:2 (0:1)
16:00 Hemsworth Miners Welfare - Bradford Park Avenue 2:2 (1:1)
16:00 Herne Bay - Maidstone United 1:1 (0:0)
16:00 Haringey Borough - St. Albans City 1:2 (1:1)
16:30 Kapfenberger SV 1919 - Sturm Graz 3:3 (2:2)
16:30 Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo 0:4 (0:1)
16:30 FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:2 (1:2)
16:30 MFK Karvina - FK Pohronie 2:0 (0:0)
17:00 SV Linx - SC Freiburg 0:2
17:00 LASK - Bohemians 1905 2:1
17:00 Wuppertaler SV - Bayer Leverkusen 0:4 (0:3)
17:00 KFC Uerdingen 05 - Arminia Bielefeld 0:2 (0:1)
17:00 SSV Ulm 1846 - FC Augsburg II 2:0
17:00 De Graafschap - Zagłębie Lubin 4:0 (3:0)
17:00 Arka Gdynia - Chemnitzer FC 2:2 (0:0)
17:00 SC Telstar - VV IJmuiden 6:0 (4:0)
17:00 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 0:10 (0:7)
17:00 Madese Boys - NAC Breda 1:7 (0:3)
17:00 SSV Reutlingen - VfR Aalen 1:1
17:00 SV Sandhausen - AS Nancy 1:0 (1:0)
17:00 Korona Kielce - Vitesse 1:1 (1:0)
17:00 Lech Poznań - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
17:00 Legia Warschau - Pogoń Siedlce 6:0 (4:0)
17:00 EA Guingamp - US Avranches 2:0 (0:0)
17:00 1. FK Příbram - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 (2:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Nitra 4:0 (2:0)
17:00 KV Kortrijk - Valenciennes FC 1:1 (1:1)
17:00 Le Havre AC - Paris FC 4:0 (1:0)
18:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz 0:0 (0:0)
18:00 SV Würmla - SKN St. Pölten 1:10
18:00 BMR - MVV Maastricht 0:12 (0:8)
18:00 TSV Hartberg - Hannover 96 2:0 (0:0)
18:00 NK Celje - Krylia Sovetov 1:2 (0:1)
18:00 FC Thun - FC St.Gallen 1:5 (1:1)
18:00 Clermont Foot - Rodez AF 2:0
18:00 Gainsborough Trinity - Lincoln United 1:1 (1:0)
18:00 FC FASTAV Zlín - FK Senica 3:0 (1:0)
19:00 FVC Leeuwarden - SC Cambuur 0:4 (0:3)
19:00 Lommel SK - FC Eindhoven 3:1 (3:0)
19:00 Sportclub NEC - NEC Nijmegen 0:7 (0:1)
19:00 Schagen United - Jong AZ Alkmaar 0:7 (0:5)
19:00 WDZ - Roda JC Kerkrade 0:7 (0:4)
19:00 Cercle Brugge - AS Monaco 1:4 (1:2)
20:15 Olimpija Ljubljana - Partizan 1:0 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:1 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:3 d.p.
23:15 Peñarol - Nacional 2:1 (1:0)
23:45 Cruz Azul - Monarcas Morelia 5:6 (0:0, 0:0) d.p.
FIFA > Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Derde plaats FIFA >   Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Derde plaats
17:00 Engeland - Zweden 1:2 (1:2)
FIFA > U16 (V) Freundschaft 2019 > Juli FIFA >   U16 (V) Freundschaft 2019 > Juli
18:00 Noorwegen - Duitsland 1:7 (0:3)
UEFA > Česko-slovenský Superpohár 2019 > Finale UEFA >    Česko-slovenský Superpohár 2019 > Finale
18:00 Spartak Trnava - Slavia Praag 0:3 (0:1)
CONMEBOL > Copa América 2019 Brazilië > Derde plaats CONMEBOL >    Copa América 2019 Brazilië > Derde plaats
21:00 Argentinië - Chili 2:1 (2:0)
CAF > Afrika Cup 2019 Ägypten > Achtste finale CAF >    Afrika Cup 2019 Ägypten > Achtste finale
19:00 Nigeria - Kameroen 3:2 (1:2)
21:00 Egypte - Zuid-Afrika 0:1 (0:0)
Australië > NPL New South Wales 2019  Australië >   NPL New South Wales 2019 >
10:30 Sutherland Sharks - Marconi Stallions 0:3 (0:1)
11:00 Sydney FC (Y) - Rockdale City Suns 3:1 (0:1)
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney United 58 0:0 (0:0)
Australië > NPL Victoria 2019  Australië >   NPL Victoria 2019 >
07:00 Green Gully SC - South Melbourne FC 0:0 (0:0)
09:30 Hume City FC - Port Melbourne Sharks 1:0 (1:0)
10:00 Altona Magic SC - Heidelberg United 0:1 (0:0)
11:00 Dandenong Thunder - Dandenong City SC 1:1 (1:0)
Australië > NPL Queensland 2019  Australië >   NPL Queensland 2019 >
09:15 Redlands United - SWQ Thunder 4:2 (2:0)
10:00 Brisbane Strikers - Eastern Suburbs 5:2 (3:1)
10:30 Gold Coast Knights - Moreton Bay United 1:0 (1:0)
11:00 Magpies Crusaders FC - Peninsula Power 1:7 (1:4)
11:00 Western Pride - Sunshine Coast FC 6:0 (3:0)
Australië > NPL Northern NSW 2019  Australië >   NPL Northern NSW 2019 >
08:30 Valentine Phoenix - Weston Workers FC 1:3 (1:1)
09:00 Hamilton Olympic - Edgeworth FC 1:4 (1:0)
Australië > NPL Western Australia 2019  Australië >   NPL Western Australia 2019 >
09:00 Cockburn City SC - Floreat Athena 0:3 (0:2)
09:00 ECU Joondalup - Stirling Lions SC 1:1 (0:0)
09:00 Balcatta SC - Inglewood United 0:1 (0:1)
09:00 Sorrento FC - Rockingham City FC 3:0 (2:0)
09:00 Perth SC - Perth Glory (Y) 5:0 (1:0)
09:00 Armadale SC - Bayswater City SC 0:3 (0:0)
Australië > NPL South Australia 2019  Australië >   NPL South Australia 2019 >
07:30 MetroStars SC - Croydon Kings SC 1:4 (1:2)
07:30 Adelaide Raiders - West Adelaide Hellas 4:1 (1:1)
07:30 Adelaide Comets - South Adelaide Panthers 6:0 (3:0)
07:30 Adelaide United (Y) - Para Hills Knights SC 3:0 (1:0)
07:30 Campbelltown City SC - Adelaide City FC 3:3 (2:1)
07:30 Adelaide Blue Eagles - Adelaide Olympic 0:4 (0:2)
Australië > NPL Capital Football 2019  Australië >   NPL Capital Football 2019 >
07:00 Woden Weston FC - Riverina Rhinos 1:1 (1:1)
07:00 Belconnen United - Cooma FC 2:3 (1:2)
Australië > NPL Tasmania 2019  Australië >   NPL Tasmania 2019 >
06:30 Riverside Olympic - South Hobart FC 0:0 (0:0)
08:30 Launceston City FC - Clarence United 4:0 (4:0)
10:00 Kingborough Lions United - Olympia FC Warriors 2:3 (1:0)
Canada > Premier League 2019 Fall Season  Canada >   Premier League 2019 Fall Season >
19:00 Forge FC - FC Edmonton 1:2
21:30 HFX Wanderers - York9 FC 1:0
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
13:35 Beijing Guoan - Wuhan Zall FC 3:0 (1:0)
13:35 Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 4:2 (1:1)
13:35 Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 3:1 (1:0)
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
11:30 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Guangdong Southern Tigers 2:2 (1:1)
13:30 Beijing Sport University - Meizhou Hakka 3:1 (2:1)
13:30 Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Chang'an Athletic 0:0 (0:0)
13:30 Nei Mongol Zhongyou - Sichuan Longfor 1:0 (0:0)
13:30 Qingdao Huanghai - Zheijiang Greentown 1:1 (1:1)
13:35 Nantong Zhiyun - Shijiazhuang Ever Bright 2:2 (0:0)
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
02:15 Universidad Catolica - Técnico Universitario 6:2 (2:1)
18:30 Mushuc Runa - América de Quito 2:1 (2:0)
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
15:00 FCI Levadia - FC Flora 1:2 (0:1)
18:00 Tulevik Viljandi - JK Tammeka 0:1 (0:0)
Finland > Veikkausliiga 2019  Finland >   Veikkausliiga 2019 >
16:00 KPV Kokkola - Vaasan PS 2:1 (1:0)
16:00 Rovaniemi PS - IFK Mariehamn 1:2 (0:2)
16:00 FC Honka - Kuopion PS 1:2 (0:1)
Finland > Ykkönen 2019  Finland >   Ykkönen 2019 >
16:00 AC Kajaani - TPS Turku 0:1 (0:0)
16:00 AC Oulu - TPV Tampere 3:3 (2:2)
16:00 FF Jaro - KTP 3:2 (2:1)
16:00 Musan Salama - Haka Valkeakoski 1:5 (1:0)
16:00 Myllykosken Pallo −47 - Ekenäs IF 0:3 (0:1)
IJsland > Úrvalsdeild 2019  IJsland >   Úrvalsdeild 2019 >
16:00 ÍA Akranes - Fylkir Reykjavík 2:0 (1:0)
18:00 ÍB Vestmannaeyja - KR Reykjavík 1:2 (0:1)
IJsland > 1. deild 2019  IJsland >   1. deild 2019 >
18:00 Þróttur Reykjavík - ÍF Magni 7:0
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
13:30 PSIS Semarang - Persela Lamongan 2:0 (0:0)
Irak > Super League 2018/2019  Irak >   Super League 2018/2019 >
16:00 Al Naft - Naft Maysan 1:1 (1:1)
16:00 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Naft Al Junoob 1:0 (1:0)
16:00 Amanat Baghdad - Al Samawa 1:2 (0:1)
16:00 Erbil SC - Al Karkh SC 1:0 (0:0)
17:00 Al Talaba - Al Kahraba 0:0 (0:0)
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
11:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe 2:1 (1:1)
12:00 Kashima Antlers - Júbilo Iwata 2:0 (2:0)
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 1:1 (0:1)
12:00 Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai 1:0 (1:0)
12:00 Yokohama F. Marinos - Oita Trinita 1:0 (0:0)
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
12:00 Albirex Niigata - Omiya Ardija 2:1 (1:1)
12:00 Avispa Fukuoka - FC Gifu 1:3 (0:2)
12:00 FC Ryūkyū - Tochigi SC 3:0 (2:0)
12:00 Tokyo Verdy - Yokohama FC 2:3 (1:2)
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
10:00 SC Sagamihara - Vanraure Hachinohe 1:0 (1:0)
10:00 FC Tokyo II - Kataller Toyama 1:1 (0:1)
11:00 Kamatamare Sanuki - Cerezo Osaka II 2:3 (1:1)
11:00 Giravanz Kitakyushu - AC Nagano Parceiro 2:2 (1:0)
12:00 Gainare Tottori - Azul Claro Numazu 2:1 (0:0)
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
14:00 FK Taraz - FK Aktobe 1:1 (1:0)
15:00 Irtysh Pavlodar - FK Okzhetpes 2:1 (0:0)
16:00 FK Atyrau - Zhetysu Taldykorgan 2:1 (1:0)
16:00 Kaysar Kyzylorda - Shakter Karaganda 2:2 (2:1)
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
16:00 FK Ventspils - FS Metta/LU 2:1 (1:0)
18:00 FK Rīgas Futbola skola - FK Jelgava 2:0 (1:0)
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
FC Stumbras - FK Atlantas 0:3 Toeg.
Maleisië > Super League 2019  Maleisië >   Super League 2019 >
15:00 Petaling Jaya City FC - Melaka United 1:2 (1:2)
15:00 Pahang FA - Kuala Lumpur FA 2:0 (0:0)
15:00 Perak TBG - Johor Darul Ta’zim 0:3 (0:1)
Moldavië > Cupa Moldova 2019/2020 > Achtste finale  Moldavië >   Cupa Moldova 2019/2020 > Achtste finale
17:00 FCM Ungheni - FC Sfîntul Gheorghe 0:2
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
16:00 Brattvåg IL - Nardo FK 1:0 (0:0)
16:00 IL Stjørdals-Blink - Kvik Halden 3:1 (1:0)
Peru > Copa Bicentenario 2019 > Groep A  Peru >   Copa Bicentenario 2019 > Groep A
18:15 Sporting Cristal - Universidad Cesar Vallejo 1:1
Peru > Copa Bicentenario 2019 > Groep C  Peru >   Copa Bicentenario 2019 > Groep C
22:30 Unión Huaral - Deportivo Coopsol 0:0
Peru > Copa Bicentenario 2019 > Groep F  Peru >   Copa Bicentenario 2019 > Groep F
00:45 Deportivo Municipal - Ayacucho FC 2:1
Peru > Copa Bicentenario 2019 > Groep H  Peru >   Copa Bicentenario 2019 > Groep H
03:00 FBC Melgar - Sport Victoria 4:0
Roemenië > Supercupa 2019 > Finale  Roemenië >   Supercupa 2019 > Finale
19:00 CFR Cluj - FC Viitorul Constanța 0:1 (0:0)
Rusland > Superkubok 2019 > Finale  Rusland >   Superkubok 2019 > Finale
18:00 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moskou 2:3 (1:1)
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
11:30 Warriors FC - Brunei DPMM FC 3:3 (1:2)
11:30 Young Lions - Albirex Niigata (S) 1:2 (0:1)
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
12:45 Sukhothai FC - Chiangmai FC 1:2 (0:2)
13:00 PTT Rayong FC - PT Prachuap FC 3:1 (2:0)
14:00 Chainat Hornbill FC - Trat FC 3:2 (2:0)
15:00 Ratchaburi Mitr Phol - Port FC 1:1 (0:1)
Uruguay > Segunda División 2019  Uruguay >   Segunda División 2019 >
15:05 Sud América - Villa Teresa 0:1
20:00 Bella Vista - Tacuarembó 1:1
20:00 Deportivo Maldonado - Villa Española 1:1 (0:1)
20:00 Atenas - Rentistas 1:2 (1:1)
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
01:00 New York RB II - Ottawa Fury 1:1 (0:1)
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2019  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2019 >
01:30 NC Courage - Houston Dash 5:2 (3:2)
05:00 Portland Thorns - Reign FC 0:1 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
16:00 Energetik-BGU Minsk - Neman Grodno 2:4 (0:4)
17:45 Shakhter Soligorsk - FK Minsk 3:2 (2:2)
19:45 FK Vitebsk - Dinamo Brest 0:1 (0:0)
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
12:00 Sangju Sangmu - Pohang Steelers 1:1 (1:0)
12:00 FC Seoul - Gangwon FC 2:2 (1:1)
12:00 Ulsan Hyundai - Incheon United 1:0 (0:0)
12:30 Daegu FC - Gyeongnam FC 1:1 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
12:00 Gwangju FC - Ansan Greeners 1:0 (1:0)
12:00 Busan IPark - Seoul E-Land FC 3:1
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
15:00 Kalmar FF - AIK Solna 0:1 (0:0)
15:00 IK Sirius - Östersunds FK 1:1 (0:0)
16:00 IFK Göteborg - GIF Sundsvall 2:1 (2:0)
19:00 Malmö FF - Örebro SK 2:1 (1:1)
Zweden > Division 1 Norra 2019  Zweden >   Division 1 Norra 2019 >
15:00 Karlslunds IF - Team ThorenGruppen FF 1:1
16:00 Akropolis IF - Sandvikens IF 1:3
16:00 BK Forward - Carlstad United BK 2:2
16:00 Gefle IF - Karlstad BK 0:5
16:00 Rynninge IK - IF Sylvia 1:1
Zweden > Division 1 Södra 2019  Zweden >   Division 1 Södra 2019 >
16:00 Kristianstad FC - Ljungskile SK 2:3
16:00 Tvååkers IF - Landskrona BoIS 1:2
16:00 Utsiktens BK - Åtvidabergs FF 3:0
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner