Groep A
26.01.2019 13:00 FC Honka - FC Lahti 0:1
16:45 Inter Turku - IFK Mariehamn 2:1
29.01.2019 16:00 HJK Helsinki - Helsingfors IFK 1:0
02.02.2019 13:00 HJK Helsinki - IFK Mariehamn 2:2
13:00 FC Lahti - Helsingfors IFK 2:1
09.02.2019 12:00 Inter Turku - HJK Helsinki 1:0
15:00 Helsingfors IFK - FC Honka 1:2
10.02.2019 18:00 IFK Mariehamn - FC Lahti 1:0
16.02.2019 13:00 Inter Turku - FC Lahti 1:2
19.02.2019 16:00 HJK Helsinki - FC Honka 2:3
23.02.2019 12:00 Helsingfors IFK - Inter Turku 1:3
13:00 FC Honka - IFK Mariehamn 0:0
13:00 FC Lahti - HJK Helsinki 1:4
02.03.2019 13:00 FC Honka - Inter Turku 2:0
03.03.2019 17:00 IFK Mariehamn - Helsingfors IFK 3:0
Groep B
18.01.2019 18:00 Ilves Tampere - Kuopion PS 4:1
25.01.2019 18:00 KPV Kokkola - Kuopion PS 1:1
18:00 SJK Seinäjoki - Vaasan PS 1:2
26.01.2019 13:30 Ilves Tampere - Rovaniemi PS 1:1
02.02.2019 13:30 Ilves Tampere - SJK Seinäjoki 2:1
16:45 Vaasan PS - Kuopion PS 1:0
08.02.2019 18:00 KPV Kokkola - Ilves Tampere 1:2
09.02.2019 13:00 Kuopion PS - SJK Seinäjoki 2:2
16:45 Vaasan PS - Rovaniemi PS 2:1
16.02.2019 13:00 Rovaniemi PS - SJK Seinäjoki 3:2
16:45 Vaasan PS - KPV Kokkola 0:1
22.02.2019 18:00 SJK Seinäjoki - KPV Kokkola 1:1
23.02.2019 13:30 Ilves Tampere - Vaasan PS 3:0
28.02.2019 17:30 Rovaniemi PS - KPV Kokkola 0:2 (0:1)
03.03.2019 13:00 Rovaniemi PS - Kuopion PS 3:2
Groep C
26.01.2019 13:30 Haka Valkeakoski - MyPa Kouvola 2:2
17:00 Musan Salama - FF Jaro 1:1
02.02.2019 12:00 MyPa Kouvola - FF Jaro 0:0
13:30 Haka Valkeakoski - AC Oulu 2:1
09.02.2019 14:15 FF Jaro - AC Oulu 1:3
10.02.2019 12:00 MyPa Kouvola - Musan Salama 1:4
15.02.2019 17:30 Musan Salama - Haka Valkeakoski 2:0
23.02.2019 14:15 FF Jaro - Haka Valkeakoski 0:3
14:30 AC Oulu - Musan Salama 0:0
02.03.2019 14:30 AC Oulu - MyPa Kouvola 4:0
Groep D
25.01.2019 19:15 TPS Turku - TPV Tampere 2:0
26.01.2019 13:00 KTP - AC Kajaani 4:1
01.02.2019 19:15 TPS Turku - Ekenäs IF 3:1
02.02.2019 16:00 TPV Tampere - AC Kajaani 6:0
09.02.2019 13:00 KTP - TPS Turku 3:2
15:15 Ekenäs IF - TPV Tampere 3:5
16.02.2019 13:15 Ekenäs IF - KTP 1:0
18:00 AC Kajaani - TPS Turku 2:1
23.02.2019 16:00 TPV Tampere - KTP 1:1
17:00 AC Kajaani - Ekenäs IF 2:1
Achtste finale
15.03.2019 18:00 VJS - KPV Kokkola 0:3 (0:1)
18:00 IF Gnistan - Vaasan PS 1:3 (0:0, 1:1) n.v.
16.03.2019 13:30 Haka Valkeakoski - Rovaniemi PS 0:1 (0:0)
14:00 KTP - Ilves Tampere 0:2 (0:2)
14:30 AC Oulu - FC Honka 0:1 (0:0)
15:00 FC Kiisto - FC Lahti 0:5 (0:1)
15:00 TPV Tampere - IFK Mariehamn 0:2 (0:0)
17.03.2019 14:00 JS Hercules - Inter Turku 0:2 (0:1)
Kwartfinale
30.03.2019 14:00 Inter Turku - Vaasan PS -:-
15:00 Rovaniemi PS - KPV Kokkola -:-
15:00 FC Honka - Ilves Tampere -:-
31.03.2019 17:00 IFK Mariehamn - FC Lahti -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner