. .
FIFA > Vriendschappelijk 2019 > Maart FIFA >    Vriendschappelijk 2019 > Maart
20:30 Suriname - Guyana 3:1
23:00 Bahamas - Turks & Caicos 6:1 (3:0)
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Maart FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Maart
10:15 Nepal - Bangladesh 3:0 (3:0)
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B
14:00 Nederland - Servië 0:0
14:00 Zwitserland - Rusland 4:2
CAF > CAF Champions League 2018/2019 > Groep A CAF >    CAF Champions League 2018/2019 > Groep A
17:00 Lobi Stars - ASEC Mimosas 2:0 (2:0)
17:00 Wydad AC - Mamelodi Sundowns 1:0 (0:0)
CAF > CAF Champions League 2018/2019 > Groep B CAF >    CAF Champions League 2018/2019 > Groep B
14:00 FC Platinum - Espérance de Tunis 1:2 (0:1)
17:00 Horoya AC - Orlando Pirates 2:1 (0:0)
CAF > CAF Champions League 2018/2019 > Groep C CAF >    CAF Champions League 2018/2019 > Groep C
14:00 TP Mazembe - CS Constantine 2:0 (1:0)
14:00 Club Africain - Ismaily 1:0 (0:0)
CAF > CAF Champions League 2018/2019 > Groep D CAF >    CAF Champions League 2018/2019 > Groep D
17:00 Al-Ahly - JS Saoura 3:0 (2:0)
17:00 Simba SC - AS Vita Club 2:1 (1:1)
CONCACAF > U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe A CONCACAF >   U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe A
19:00 Maagdeneilanden - St. Vincent/Grenadines 0:1
21:30 Cayman Eilanden - Grenada 2:0
Albanië > Kategoria Superiore 2018/2019  Albanië >   Kategoria Superiore 2018/2019 >
17:00 KF Skënderbeu - FK Kukësi 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
01:10 Aldosivi - Colón de Santa Fe 3:0 (2:0)
17:15 Vélez Sarsfield - Atlético Tucumán 2:0 (1:0)
19:30 Unión de Santa Fe - Lanús 3:0 (2:0)
21:45 San Martín de San Juan - Argentinos Juniors 2:3 (1:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2018/2019  Argentinië >   Primera B Nacional 2018/2019 >
21:05 Platense - Arsenal de Sarandí 3:0 (1:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2018/2019  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2018/2019 >
17:05 Defensores Unidos de Zárate - Justo José de Urquiza 1:1
Argentinië > Torneo Federal A 2018/2019 Reválida > 1a Etapa Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2018/2019 Reválida > 1a Etapa Zona A
02:00 Ferro Carril Oeste de General Pico - Independiente de Neuquén 3:0
21:30 Deportivo Madryn - Deportivo Roca 4:0
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
11:00 Pyunik FC - Artsakh FC 1:0
Australië > A-League 2018/2019  Australië >   A-League 2018/2019 >
07:35 Newcastle United Jets - Central Coast Mariners 2:3 (0:0)
09:50 Melbourne Victory - Brisbane Roar 2:1 (2:0)
Australië > NPL New South Wales 2019  Australië >   NPL New South Wales 2019 >
08:30 Sutherland Sharks - Hakoah Sydney City East 0:1 (0:0)
09:00 Marconi Stallions - Rockdale City Suns 1:2 (1:0)
Australië > NPL Victoria 2019  Australië >   NPL Victoria 2019 >
05:15 Avondale FC - Pascoe Vale SC 3:1 (2:1)
08:00 Heidelberg United - Dandenong Thunder 2:0 (1:0)
08:00 Altona Magic SC - Oakleigh Cannons 2:1 (2:0)
Australië > NPL Queensland 2019  Australië >   NPL Queensland 2019 >
09:00 Olympic FC - Peninsula Power 1:5 (1:3)
09:30 Brisbane City FC - Eastern Suburbs 2:3 (2:1)
10:00 Western Pride - Redlands United 1:0 (1:0)
10:00 Gold Coast Knights - Gold Coast United 1:1 (0:1)
10:00 Magpies Crusaders FC - Sunshine Coast FC 5:1 (5:1)
Australië > NPL Northern NSW 2019  Australië >   NPL Northern NSW 2019 >
07:30 Adamstown Rosebud - Weston Workers FC 2:4 (2:2)
Australië > NPL Western Australia 2019  Australië >   NPL Western Australia 2019 >
08:00 Perth SC - ECU Joondalup 2:2 (2:1)
08:00 Balcatta SC - Rockingham City FC 4:0 (2:0)
08:00 Stirling Lions SC - Armadale SC 0:2 (0:0)
08:00 Sorrento FC - Cockburn City SC 2:3 (1:2)
12:00 Floreat Athena - Perth Glory (Y) 2:1 (0:0)
Australië > NPL South Australia 2019  Australië >   NPL South Australia 2019 >
05:30 Croydon Kings SC - Adelaide Olympic 1:1 (1:1)
05:30 Campbelltown City SC - South Adelaide Panthers 5:1 (1:0)
07:30 Adelaide Comets - MetroStars SC 1:4 (1:1)
08:30 Adelaide United (Y) - West Adelaide Hellas 4:2 (2:0)
Australië > NPL Tasmania 2019  Australië >   NPL Tasmania 2019 >
04:15 Devonport City - Glenorchy Knights 4:0 (4:0)
04:30 Kingborough Lions United - Riverside Olympic 2:1 (1:1)
06:30 Launceston City FC - South Hobart FC 1:5 (0:3)
België > Eerste klasse B 2018/2019 Playoff > Finale  België >   Eerste klasse B 2018/2019 Playoff > Finale
16:00 KV Mechelen - KFCO Beerschot Wilrijk 2:1 (0:0)
België > U18 Elite U18 2018/2019 Playoff  België >  U18 Elite U18 2018/2019 Playoff >
13:30 KRC Genk - Oud-Heverlee Leuven 1:0
13:30 Sint-Truidense VV - Sporting Charleroi 1:3
14:00 Standard Liège - RSC Anderlecht 3:0
België > U16 Elite U16 2018/2019 Playoff  België >  U16 Elite U16 2018/2019 Playoff >
14:00 KAA Gent - Club Brugge KV 0:0
14:00 Sporting Charleroi - Sint-Truidense VV 2:4
15:00 Oud-Heverlee Leuven - KRC Genk 0:2
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
01:00 Nacional Potosí - Destroyers 7:2 (2:2)
20:00 Always Ready - The Strongest 1:2 (0:1)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2018/2019  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2018/2019 >
15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Radnik Bijeljina 0:3 (0:3)
15:00 Sloboda Tuzla - Čelik Zenica 0:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Carioca 2019 Taça Rio  Brazilië >   Campeonato Carioca 2019 Taça Rio >
20:30 Resende - RJ - Madureira - RJ 0:2 (0:1)
23:00 Flamengo RJ - Volta Redonda - RJ 0:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Paulista 2019  Brazilië >   Campeonato Paulista 2019 >
00:30 Santos FC - Grêmio Novorizontino - SP 0:1 (0:1)
01:00 Ferroviária - SP - São Caetano 2:0 (1:0)
20:30 São Paulo FC - Palmeiras 0:1 (0:0)
23:00 Ponte Preta - Guarani - SP 3:0 (1:0)
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2019  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2019 >
22:00 Novo Hamburgo - RS - Juventude - RS 1:1 (1:1)
Brazilië > Campeonato Mineiro 2019  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2019 >
20:00 Guarani - MG - Tombense - MG 1:1 (1:0)
20:00 Tupi - MG - Cruzeiro 0:3 (0:2)
20:00 Villa Nova - MG - U.R.T. - MG 1:0 (0:0)
21:00 Patrocinense - MG - Boa Esporte - MG 1:2 (0:2)
Bulgarije > Parva Liga 2018/2019  Bulgarije >   Parva Liga 2018/2019 >
12:00 FK Vereya - Levski Sofia 3:4 (1:3)
14:15 PFC Ludogorets Razgrad - Septemvri Sofia 6:0 (4:0)
16:45 CSKA Sofia - PFC Beroe 2:0 (1:0)
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
00:30 Unión Española - Huachipato 2:1 (1:0)
22:00 Universidad de Concepción - Universidad de Chile 2:1 (0:1)
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
21:30 Melipilla - Rangers 0:0 (0:0)
21:45 Santiago Morning - Deportes Temuco 0:0 (0:0)
22:00 Puerto Montt - La Serena 1:0 (0:0)
22:00 San Luis - Santiago Wanderers 2:2 (2:1)
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
08:30 Guizhou Hengfeng - Changchun Yatai 2:1 (0:1)
08:30 Meizhou Hakka - Xinjiang Tianshan Leopard FC 4:0 (1:0)
08:30 Shaanxi Chang'an Athletic - Qingdao Huanghai 3:0 (1:0)
12:30 Shijiazhuang Ever Bright - Nei Mongol Zhongyou 3:0 (1:0)
12:35 Nantong Zhiyun - Liáoníng Hóngyùn 1:2 (1:1)
Colombia > Primera A 2019 Apertura  Colombia >   Primera A 2019 Apertura >
21:15 Independiente Medellín - Atlético Nacional 2:2 (1:1)
23:00 Deportivo Cali - América de Cali 0:1 (0:1)
23:30 La Equidad - Patriotas FC 2:2 (2:1)
Colombia > Primera B 2019 Apertura  Colombia >   Primera B 2019 Apertura >
20:30 Fortaleza FC - Boca Juniors de Cali 3:1 (3:0)
21:00 Valledupar FC Real - Atlético FC 1:1 (0:0)
21:00 Barranquilla FC - Real San Andrés 2:0 (1:0)
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Clausura >
23:00 UCR Fútbol Club - Municipal Grecia 2:1 (1:0)
Cyprus > First Division 2019 Playoff  Cyprus >   First Division 2019 Playoff >
16:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 1:0 (1:0)
17:00 Omonia Nikosia - AEL Limassol 3:1 (1:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2018/2019 >
13:00 Tarup-Paarup IF - Kolding IF 0:2 (0:1)
13:15 Vejgaard BK - Aarhus Fremad 4:1 (2:0)
14:00 Dalum IF - FC Sydvest 05 0:3 (0:1)
14:00 Jammerbugt FC - Odder IGF 1:1 (0:1)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
13:00 Skovshoved IF - Middelfart Fodbold 1:1 (0:0)
14:00 BK Frem København - BK Marienlyst 3:1 (2:0)
14:00 Hillerød GI - Hellerup IK 1:4 (0:4)
15:00 Brønshøj BK - Vanløse IF 2:1 (1:0)
15:00 Slagelse B&I - B.93 København 2:1 (2:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019 >
13:00 Silkeborg IF - SønderjyskE 3:1
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2018/2019 >
11:30 B.93 København - Næstved BK 2:3
12:00 Randers SK Freja - FK Viborg 1:1
13:00 FC Roskilde - Hellerup IK 2:1
14:30 HB Køge - AB Gladsaxe 1:1
15:00 Thisted FC - Hvidovre IF 1:3
15:15 Holbæk B&I - Næsby BK 1:0
15:30 FC Helsingør - AC Horsens 0:1
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019 >
14:15 Randers SK Freja - Brøndby IF 1:3 (0:2)
15:00 Aarhus GF - Esbjerg fB 5:1 (2:0)
15:15 Aalborg BK - Vejle BK 1:1 (0:0)
15:15 Lyngby BK - FC København 3:6 (1:3)
15:30 FC Nordsjælland - FC Midtjylland 4:3 (0:2)
15:30 Silkeborg IF - SønderjyskE 4:1
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2018/2019 >
12:00 Slagelse B&I - FK Viborg 1:1
12:00 HB Køge - AB Gladsaxe 4:2
13:00 Holbæk B&I - Næsby BK 0:4
13:00 Thisted FC - Hvidovre IF 0:3
13:15 B.93 København - Næstved BK 3:0
15:30 FC Helsingør - AC Horsens 3:3
15:30 FC Roskilde - Hellerup IK 0:1
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
15:30 VfB Stuttgart - 1899 Hoffenheim 1:1 (0:1)
15:30 FC Schalke 04 - RB Leipzig 0:1 (0:1)
15:30 FC Augsburg - Hannover 96 3:1 (0:1)
15:30 VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf 5:2 (1:1)
18:30 Hertha BSC - Borussia Dortmund 2:3 (2:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
13:00 Hamburger SV - SV Darmstadt 98 2:3 (2:0)
13:00 SV Sandhausen - FC St. Pauli 4:0 (2:0)
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg 1:1 (0:1)
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Preußen Münster 2:0 (1:0)
14:00 SpVgg Unterhaching - SG Sonnenhof Großaspach 0:0 (0:0)
14:00 Würzburger Kickers - TSV 1860 München 2:1 (2:1)
14:00 Sportfreunde Lotte - 1. FC Kaiserslautern 0:2 (0:0)
14:00 VfL Osnabrück - FC Carl Zeiss Jena 3:1 (1:1)
14:00 VfR Aalen - FSV Zwickau 1:1 (1:1)
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
13:30 Weiche Flensburg 08 - Holstein Kiel II 2:1 (1:1)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 VSG Altglienicke - FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 (0:0)
13:30 Optik Rathenow - Rot-Weiß Erfurt 2:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga West 2018/2019 >
14:00 SV Rödinghausen - Viktoria Köln 2:0 (1:0)
14:00 SC Wiedenbrück - Rot-Weiß Oberhausen 0:1 (0:0)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - SG Wattenscheid 09 2:2 (2:1)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2018/2019 >
14:00 FC 08 Homburg - Hessen Dreieich 1:0 (1:0)
14:00 SV 07 Elversberg - 1899 Hoffenheim II 1:0 (1:0)
14:00 TSG Balingen - Eintracht Stadtallendorf 3:1 (0:0)
14:00 FC Astoria Walldorf - SSV Ulm 1846 2:1 (0:1)
14:00 Wormatia Worms - FSV Frankfurt 1:2 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2018/2019 >
14:00 1. FC Nürnberg II - FV Illertissen 4:2 (3:1)
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - TSV 1860 Rosenheim 1:0 (0:0)
14:00 FC Pipinsried - SV Schalding-Heining 3:2 (1:1)
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - TSV Buchbach 0:3 (0:1)
14:00 SV Heimstetten - FC Memmingen 1:2 (0:2)
14:00 VfB Eichstätt - Viktoria Aschaffenburg 5:0 (2:0)
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
14:00 TSV Abtswind - ATSV Erlangen 2:1 (2:0)
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
14:00 SV Kirchanschöring - Jahn Regensburg II 1:0 (0:0)
14:00 1. FC Sonthofen - TSV Schwaben Augsburg 0:0 (0:0)
14:00 DJK Vilzing - SV Pullach 0:0 (0:0)
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 Bayern Alzenau - SC Waldgirmes 5:0 (3:0)
15:00 FV Bad Vilbel - SV Rot-Weiss Hadamar 1:2 (0:2)
15:00 FSC Lohfelden - SpVgg Neu-Isenburg 4:1 (2:1)
15:00 FC Gießen - SV Buchonia Flieden 4:1 (4:1)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
15:00 Atlas Delmenhorst - TB Uphusen 1:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 >
14:00 SGV Freiberg - FC Nöttingen 4:0 (1:0)
14:00 FV Ravensburg - FSV 08 Bissingen 1:1 (0:0)
14:00 Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer Sport-Union 3:0 (0:0)
15:00 SV Linx - Göppinger SV 1:4 (0:2)
15:00 TSG Backnang - SV Oberachern 3:2 (2:2)
15:00 TSV Ilshofen - Bahlinger SC 0:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
15:00 SV Curslack-Neuengamme - Victoria Hamburg 4:1 (2:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
14:00 Hansa Rostock II - Malchower SV 90 2:0 (2:0)
14:00 Brandenburger SC Süd - FC Anker Wismar 1:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 FC Eilenburg - Ludwigsfelder FC 0:1 (0:0)
14:00 VfB 1921 Krieschow - Wacker Nordhausen II 0:3 (0:1)
14:00 FSV 63 Luckenwalde - Blau-Weiß Zorbau 9:0 (4:0)
14:00 Inter Leipzig - BSG Wismut Gera 3:1 (1:0)
14:00 VfL Halle 96 - VFC Plauen 3:3 (3:2)
14:00 BSG Chemie Leipzig - Askania Bernburg 6:1 (3:1)
14:00 Union Sandersdorf - FC Carl Zeiss Jena II 3:0 (3:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
14:00 Eintracht Trier - FSV Jägersburg 4:0 (2:0)
15:00 FC Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 1:3 (1:1)
15:30 Hassia Bingen - 1. FC Kaiserslautern II 4:1 (2:1)
15:30 VfB Dillingen - FV 07 Diefflen 2:4 (1:3)
17:30 TSV Emmelshausen - FV Engers 07 1:3 (0:1)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
14:00 VfB Lübeck II - SV Frisia 03 2:2 (0:1)
15:00 TSV Bordesholm - PSV Union Neumünster 3:2 (1:0)
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
14:05 SGS Essen - 1. FFC Frankfurt 4:3 (2:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
13:00 Niendorfer TSV - Werder Bremen 1:7 (1:2)
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2018/2019 >
13:00 VfL Bochum - SC Paderborn 07 3:0 (1:0)
15:00 Alemannia Aachen - Fortuna Düsseldorf 0:1 (0:0)
13:00 Bor. Mönchengladbach - Rot-Weiss Essen 1:0 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
12:00 1. FC Kaiserslautern - 1899 Hoffenheim 2:7 (1:1)
Duitsland > A-jun DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019 > Halve Finale  Duitsland >  A-jun DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019 > Halve Finale
11:00 RB Leipzig - Borussia Dortmund 9:8 d.p.
12:00 VfB Stuttgart - SC Freiburg 4:0
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
21:00 Olmedo - Guayaquil City 1:1 (1:1)
23:15 Universidad Catolica - Delfín SC 2:1 (1:1)
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
01:30 Liga de Loja - Orense SC 1:2
21:00 Independiente Juniors - Atlético Porteño 1:0
21:00 Clan Juvenil - Gualaceo SC 0:2
21:30 Santa Rita - Puerto Quito 0:0
22:00 Manta - Liga de Portoviejo 0:0
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
17:00 Al-Masry Club - Smouha Sporting Club 4:2 (1:1)
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
16:00 West Ham United - Huddersfield Town 4:3 (1:2)
16:00 Burnley FC - Leicester City 1:2 (1:1)
16:00 AFC Bournemouth - Newcastle United 2:2 (0:1)
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
13:30 Leeds United - Sheffield United 0:1 (0:0)
16:00 Aston Villa - Middlesbrough FC 3:0 (2:0)
16:00 Brentford FC - West Bromwich Albion 0:1 (0:0)
16:00 Hull City - Queens Park Rangers 2:2 (2:0)
16:00 Ipswich Town - Nottingham Forest 1:1 (1:1)
16:00 Preston North End - Birmingham City 1:0 (0:0)
16:00 Rotherham United - Norwich City 1:2 (0:1)
16:00 Sheffield Wednesday - Blackburn Rovers 4:2 (1:0)
16:00 Stoke City - Reading FC 0:0 (0:0)
16:00 Wigan Athletic - Bolton Wanderers 5:2 (1:0)
Engeland > League One 2018/2019  Engeland >   League One 2018/2019 >
16:00 Bristol Rovers - Charlton Athletic 0:0 (0:0)
16:00 Burton Albion - Blackpool FC 3:0 (2:0)
16:00 Fleetwood Town - Plymouth Argyle 2:0 (0:0)
16:00 Luton Town - Gillingham FC 2:2 (1:0)
16:00 Oxford United - Bradford City 1:0 (0:0)
16:00 Peterborough United - Coventry City 1:2 (0:1)
16:00 Portsmouth FC - Scunthorpe United 2:0 (0:0)
16:00 Shrewsbury Town - Wycombe Wanderers 2:1 (0:0)
16:00 Southend United - AFC Wimbledon 0:1 (0:0)
16:00 Sunderland AFC - Walsall FC 2:1 (1:1)
Engeland > League Two 2018/2019  Engeland >   League Two 2018/2019 >
16:00 Crewe Alexandra - Crawley Town 6:1 (4:1)
16:00 Exeter City - Colchester United 3:0 (1:0)
16:00 Forest Green Rovers - Carlisle United 1:1 (1:0)
16:00 Grimsby Town - Northampton Town 0:0 (0:0)
16:00 Milton Keynes Dons - Stevenage FC 1:1 (0:1)
16:00 Notts County - Morecambe FC 0:0 (0:0)
16:00 Swindon Town - Port Vale FC 0:0 (0:0)
16:00 Yeovil Town - Macclesfield Town 0:2 (0:2)
Engeland > National League 2018/2019  Engeland >   National League 2018/2019 >
16:00 Aldershot Town - Salford City 0:1 (0:1)
16:00 Barnet FC - Hartlepool United 0:0 (0:0)
16:00 Dover Athletic - Halifax Town 2:1 (1:0)
16:00 Eastleigh FC - Barrow AFC 0:1 (0:1)
16:00 Ebbsfleet United - Boreham Wood 3:2 (2:1)
16:00 Harrogate Town - Maidenhead United 1:0 (0:0)
16:00 Havant & Waterlooville - Chesterfield FC 1:2 (1:0)
16:00 Solihull Moors - Braintree Town 2:1 (1:1)
16:00 Sutton United - Gateshead FC 4:2 (0:1)
16:00 Wrexham AFC - Maidstone United 1:0 (0:0)
Engeland > FA Cup 2018/2019 > Kwartfinale  Engeland >   FA Cup 2018/2019 > Kwartfinale
13:15 Watford FC - Crystal Palace 2:1 (1:0)
18:20 Swansea City - Manchester City 2:3 (2:0)
20:55 Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2:1 (0:0)
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 South >
12:00 Chelsea FC - Brighton & Hove Albion 0:1
12:00 Leicester City - Aston Villa 0:1
12:00 Reading FC - Fulham FC 3:2
12:00 West Ham United - Arsenal FC 2:5
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 North >
12:00 Stoke City - Derby County 2:3
12:30 West Bromwich Albion - Everton FC 1:3
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 South >
13:00 Norwich City - Tottenham Hotspur 0:3
13:00 Southampton FC - Swansea City 3:0
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 North >
13:30 Newcastle United - Manchester United 1:3
Engeland > U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division >
12:00 Lincoln City - Doncaster Rovers 1:3
13:00 Chesterfield FC - Hartlepool United 0:2
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 FC Kuressaare - FCI Levadia 0:1 (0:1)
12:00 Tulevik Viljandi - JK Tammeka 0:4 (0:3)
15:00 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 0:4 (0:2)
Finland > Suomen Cup 2019 > Achtste finale  Finland >   Suomen Cup 2019 > Achtste finale
13:30 Haka Valkeakoski - Rovaniemi PS 0:1 (0:0)
14:00 KTP - Ilves Tampere 0:2 (0:2)
14:30 AC Oulu - FC Honka 0:1 (0:0)
15:00 FC Kiisto - FC Lahti 0:5 (0:1)
15:00 TPV Tampere - IFK Mariehamn 0:2 (0:0)
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
20:00 Angers SCO - Amiens SC 0:0 (0:0)
20:00 SM Caen - AS Saint-Étienne 0:5 (0:3)
20:00 EA Guingamp - Dijon FCO 1:0 (0:0)
20:00 Nîmes Olympique - RC Strasbourg 2:2 (0:1)
Frankrijk > Ligue 2 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 2 2018/2019 >
15:00 FC Lorient - Stade Brest 1:1 (0:0)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2018/2019  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2018/2019 >
14:30 Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 1:7 (1:3)
14:30 Paris FC - ASJ Soyaux 0:0 (0:0)
14:30 FC Fleury 91 - Rodez Aveyron 0:0 (0:0)
14:30 FC Metz-Algrange - Montpellier HSC 0:7 (0:3)
14:30 Lille OSC - EA Guingamp 3:3 (0:3)
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
15:00 FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1:1 (1:1)
17:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 (0:0)
Griekenland > Super League 2018/2019  Griekenland >   Super League 2018/2019 >
16:15 Asteras Tripolis - Lamia 0:0 (0:0)
18:00 Panetolikos - PAOK Saloniki 1:2 (0:0)
18:30 PAS Giannina - AE Larisa 0:0 (0:0)
Griekenland > Football League 2018/2019  Griekenland >   Football League 2018/2019 >
14:00 Chania Kissamikos - AO Kerkyra 1:0 (0:0)
14:30 AO Trikala - Platanias Chanion 1:0 (1:0)
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
03:00 Deportivo Petapa - Antigua GFC 0:3 (0:1)
20:00 CD Puerto de Iztapa - Siquinalá FC 1:0 (0:0)
22:00 CSD Municipal - Cobán Imperial 1:1 (0:0)
Hong-Kong > Premier League 2018/2019  Hong-Kong >   Premier League 2018/2019 >
07:30 Guangzhou R&F - Kitchee SC 2:3 (0:1)
07:30 Southern District - Dreams FC 1:0 (0:0)
10:30 Hong Kong Pegasus FC - Tai Po FC 1:2 (1:0)
Hongarije > NB I 2018/2019  Hongarije >   NB I 2018/2019 >
17:00 Puskás FC - MTK Budapest 3:2 (1:2)
17:00 Ferencvárosi TC - Szombathelyi Haladás 2:0 (0:0)
17:00 Újpest FC - Kisvárda FC 1:0 (1:0)
17:00 Budapest Honvéd - Paksi SE 3:0 (2:0)
17:00 MOL Vidi FC - Mezõkövesd-Zsóry 1:0 (1:0)
19:30 Debreceni VSC - Diósgyöri VTK 1:0 (1:0)
IJsland > Lengjubikarinn 2019 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2019 > Groep 1
19:15 Þór Akureyri - UMF Grindavík 1:3
21:15 ÍF Magni - ÍA Akranes 1:4
IJsland > Lengjubikarinn 2019 > Groep 2  IJsland >   Lengjubikarinn 2019 > Groep 2
13:00 Víkingur Ólafsvík - Fylkir Reykjavík 0:1
15:00 UMF Njarðvík - ÍB Vestmannaeyja 1:2
IJsland > Lengjubikarinn 2019 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2019 > Groep 3
16:15 Fram Reykjavík - HK Kópavogur 6:3
IJsland > Lengjubikarinn 2019 > Groep 4  IJsland >   Lengjubikarinn 2019 > Groep 4
12:30 Grótta - Keflavík ÍF 1:1
13:15 Breiðablik - FH Hafnarfjörður 1:2
17:00 Haukar Hafnarfjörður - Víkingur Reykjavík 1:3
India > AIFF Super Cup 2019 > Voorronde  India >   AIFF Super Cup 2019 > Voorronde
13:30 Delhi Dynamos FC - Gokulam Kerala niet gespeeld
17:00 Chennaiyin FC - Aizawl FC niet gespeeld
Iran > Persian Gulf Pro League 2018/2019  Iran >   Persian Gulf Pro League 2018/2019 >
14:00 Sepidrood Rasht - Persepolis 1:3 (0:3)
16:30 Esteghlal - Nassaji Mazandaran 1:0 (1:0)
Israël > Ligat ha'Al 2019 Playoff  Israël >   Ligat ha'Al 2019 Playoff >
15:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera FC 2:0 (0:0)
Israël > Ligat ha'Al 2019 Relegation  Israël >   Ligat ha'Al 2019 Relegation >
17:00 Hapoel Ra'anana - Bnei Sachnin FC 2:2 (1:0)
17:15 Hapoel Tel Aviv - FC Ashdod 5:1 (1:0)
Israël > Ligat ha'Al 2019 Playoff  Israël >   Ligat ha'Al 2019 Playoff >
19:30 Maccabi Haifa - Bnei Yehuda Tel Aviv 0:2 (0:2)
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
15:00 Sassuolo Calcio - Sampdoria 3:5 (1:3)
18:00 SPAL 2013 Ferrara - AS Roma 2:1 (1:0)
20:30 Torino FC - Bologna FC 2:3 (1:2)
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
15:00 Benevento Calcio - Spezia Calcio 2:3 (1:1)
15:00 Foggia Calcio - AS Cittadella 1:1 (0:0)
15:00 AS Livorno - US Salernitana 1919 1:0 (1:0)
15:00 Calcio Padova - AC Perugia Calcio 0:1 (0:1)
18:00 Hellas Verona - Ascoli Calcio 1:1 (1:1)
Italië > Serie C Girone A 2018/2019  Italië >   Serie C Girone A 2018/2019 >
14:30 Carrarese Calcio - US Arezzo 3:0 (1:0)
14:30 Pro Vercelli - Arzachena 4:0 (2:0)
14:30 Novara Calcio - AC Cuneo 1:3 (0:2)
14:30 Olbia - AC Pisa 0:1 (0:1)
14:30 US Alessandria 1912 - Virtus Entella 0:0 (0:0)
16:30 Albissola - Gozzano 1:1 (1:0)
16:30 Robur Siena - Lucchese 1:0 (0:0)
18:30 Piacenza Calcio - US Pistoiese 1:0 (0:0)
20:30 US Pontedera - Juventus II 1:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone B 2018/2019  Italië >   Serie C Girone B 2018/2019 >
20:30 AC Renate - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:1)
Italië > Serie D Girone F 2018/2019  Italië >   Serie D Girone F 2018/2019 >
14:30 US Recanatese - GSD Castelfidardo 3:0
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
06:00 Tokyo Verdy - Tochigi SC 2:3 (2:1)
06:00 Yokohama FC - Albirex Niigata 1:2 (1:1)
10:00 FC Ryūkyū - Tokushima Vortis 2:1 (1:0)
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
05:00 Fujieda MYFC - Roasso Kumamoto 1:0 (0:0)
06:00 FC Tokyo II - Grulla Morioka 0:1 (0:1)
06:00 Cerezo Osaka II - Yokohama S&CC 1:0 (1:0)
Kosovo > Superliga 2018/2019  Kosovo >   Superliga 2018/2019 >
14:00 KF Llapi - KF Ballkani 1:1
14:00 Drita Gjilan - KF Liria 2:0
14:00 FK Drenica - KF Ferizaj 0:0
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
15:00 Lokomotiva Zagreb - Slaven Belupo 3:1 (1:1)
17:30 Hajduk Split - NK Rudeš 3:0 (1:0)
Kroatië > 2. HNL 2018/2019  Kroatië >   2. HNL 2018/2019 >
15:30 NK Solin - Hrvatski Dragovoljac 0:0 (0:0)
15:30 NK Zadar - NK Sesvete 2:0 (1:0)
15:30 NK Osijek II - NK BSK Bijelo Brdo 1:1 (0:1)
15:30 NK Varaždin ŠN - NK Dugopolje 1:0 (0:0)
Kuweit > Premier League 2018/2019  Kuweit >   Premier League 2018/2019 >
15:10 Qadsia SC - Al Fahaheel 4:0 (2:0)
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
14:00 FK Spartaks - FK Rīgas Futbola skola 2:3 (1:2)
16:00 FK Jelgava - FK Ventspils 2:1 (1:0)
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
14:00 FC Stumbras - FK Atlantas 2:0 (0:0)
16:00 FK Sūduva - Kauno Žalgiris 1:0 (0:0)
Marokko > GNF 1 2018/2019  Marokko >   GNF 1 2018/2019 >
15:00 CR Al Hoceima - Olympique de Safi 1:1 (0:1)
19:00 Moghreb de Tétouan - FUS de Rabat 0:0 (0:0)
Mexico > Primera División 2018/2019 Clausura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Clausura >
02:00 Monarcas Morelia - Lobos BUAP 1:1 (1:1)
04:00 Puebla FC - Pumas UNAM 1:0 (0:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura >
02:00 Cafetaleros de Tapachula - Atlético San Luis 2:2
02:00 CF Atlante - Club Celaya 1:2
04:00 Leones Negros - TM Fútbol Club 1:0
Mexico > Premier de Ascenso 2018/2019  Mexico >   Premier de Ascenso 2018/2019 >
01:00 Tecos Fútbol Club - Murciélagos FC 2:2
02:30 Atlético Reynosa - Cimarrones de Sonora II 3:0
03:00 Coras de Nayarit - Club Tepatitlán 4:2
03:00 Alacranes de Durango - Gavilanes de Matamoros 1:1
03:10 Pacific F. C. - Correcaminos UAT II 2:4
18:00 Tlaxcala Fútbol Club - Yalmakan FC 2:1
19:15 Deportivo Toluca II - Cocodrilos de Tabasco 2:0
21:00 Inter Playa - Club Irapuato 0:0 (0:0)
22:00 Tuxtla FC - Reboceros de La Piedad 0:0 (0:0)
22:00 Albinegros Orizaba - Real Zamora 3:0
23:00 Dorados UACH - Leones Negros II 3:1
23:00 Loros UCOL - Monarcas Morelia II 3:1
23:00 Pioneros de Cancún - Cruz Azul Hidalgo 0:2
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Clausura >
19:00 Pumas UNAM - CF Pachuca 0:1
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Cruz Azul - CF Pachuca 0:4
18:15 UANL Tigres - Gallos Blancos 2:2
19:00 Deportivo Guadalajara - CF América 2:0
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Deportivo Guadalajara - CF América 3:2
16:00 UANL Tigres - Gallos Blancos 0:1
19:00 Cruz Azul - CF Pachuca 0:2
20:45 Club Tijuana - CF Monterrey 3:2
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Puebla FC - Cruz Azul 2:1
16:00 Veracruz - Deportivo Toluca 0:2
16:00 Gallos Blancos - UANL Tigres 2:0
16:00 Atlas Guadalajara - Monarcas Morelia 2:0
17:00 Lobos BUAP - CF Pachuca 2:3
17:00 Santos Laguna - Deportivo Guadalajara 2:3
17:00 CF Monterrey - Club León 1:2
23:00 CF América - Pumas UNAM 2:0
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
14:00 FC Zimbru - CS Petrocub 0:1 (0:1)
16:00 FC Sheriff - Speranţa Nisporeni 1:0 (0:0)
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
18:30 sc Heerenveen - De Graafschap 0:3 (0:1)
19:45 Feyenoord - Willem II 2:3 (1:1)
19:45 NAC Breda - FC Utrecht 0:4 (0:2)
20:45 Heracles Almelo - Vitesse 3:2 (2:2)
Nederland > Tweede Divisie 2018/2019  Nederland >   Tweede Divisie 2018/2019 >
14:30 Scheveningen - Spakenburg 2:4 (0:0)
14:30 Excelsior Maassluis - De Treffers 2:0 (0:0)
14:30 GVVV - AFC 4:2 (3:1)
15:30 HHC Hardenberg - Jong Almere City FC 2:1 (1:0)
15:30 IJsselmeervogels - Katwijk 1:1 (1:0)
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 1:2 (0:1)
15:30 Rijnsburgse Boys - Barendrecht 3:2 (1:1)
15:30 Jong Vitesse - FC Lienden 4:2 (2:1)
18:00 VVSB - Koninklijke HFC 3:2 (1:1)
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2018/2019 >
14:30 Ajax (amateurs) - Hoek 3:1 (0:0)
14:30 DVS'33 Ermelo - VVOG 1:1 (0:0)
14:30 Noordwijk - FC Lisse 0:1 (0:1)
14:30 SteDoCo - Achilles'29 4:0 (3:0)
15:00 ASWH - Harkemase Boys 2:3 (2:2)
15:00 Jong FC Groningen - ODIN '59 3:1 (1:1)
15:00 ONS Sneek - SJC 4:3 (1:2)
15:00 Quick Boys - DOVO 5:0 (2:0)
17:00 De Dijk - Eemdijk 0:1 (0:1)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2018/2019 >
14:30 Jong FC Volendam - UNA 1:2 (1:1)
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2018/2019 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2018/2019 Playoffs >
12:30 NAC Breda - Vitesse 2:1 (1:0)
14:30 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)
15:00 AZ Alkmaar - NEC/FC Oss 2:0 (2:0)
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2018/2019  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2018/2019 >
04:00 Eastern Suburbs AFC - Southern United 3:0 (0:0)
Noord-Ierland > Premier League 2018/2019  Noord-Ierland >   Premier League 2018/2019 >
16:00 Ards FC - Warrenpoint Town 0:1 (0:1)
16:00 Ballymena United - Glentoran Belfast 0:2 (0:1)
16:00 Crusaders FC - Cliftonville FC 2:0 (2:0)
16:00 Glenavon FC - Dungannon Swifts 1:0 (0:0)
16:00 Linfield FC - Institute FC Drumahoe 2:0 (0:0)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Noord-Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
14:30 Akademija Pandev - Sileks Kratovo 2:0 (1:0)
14:30 KF Shkëndija 79 - FK Rabotnički 1:0 (0:0)
14:30 Vardar Skopje - KF Shkupi 1:0 (1:0)
14:30 Makedonija GP - FK Belasica 2:1 (1:0)
14:30 FK Pobeda - FK Renova 2:3 (0:2)
Oekraïne > Premyer Liga 2018/2019  Oekraïne >   Premyer Liga 2018/2019 >
13:00 Chernomorets Odessa - FC Oleksandriya 0:3 (0:3)
16:00 Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk 0:1 (0:1)
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
14:00 Pakhtakor Tashkent - Lokomotiv Tashkent 3:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2018/2019 >
14:00 FC Stadlau - SV Leobendorf 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2018/2019 >
15:00 SC Kalsdorf - Wolfsberger AC (A) 0:2 (0:1)
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
15:00 Union Kleinmünchen - SKV Altenmarkt 1:1
Paraguay > Primera División 2019 Apertura  Paraguay >   Primera División 2019 Apertura >
14:00 Deportivo Capiatá - Sportivo Luqueño 1:3 (0:1)
22:15 River Plate - Club Nacional 1:1 (1:0)
Peru > Primera División 2019 Apertura  Peru >   Primera División 2019 Apertura >
02:00 Sport Boys - Academia Cantolao 0:0 (0:0)
21:30 Unión Comercio - Universidad San Martín 0:0 (0:0)
23:45 Sport Huancayo - Ayacucho FC 2:2 (1:0)
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
15:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1:3 (0:2)
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
20:30 Legia Warschau - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Polen > I Liga 2018/2019  Polen >   I Liga 2018/2019 >
16:00 OKS Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 2:1 (2:0)
17:00 Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
17:00 GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1:2 (0:1)
17:00 ŁKS Łódź - Warta Poznań 3:0 (2:0)
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Garbarnia Krakow 0:1 (0:0)
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów 3:1 (2:1)
Portugal > Primeira Liga 2018/2019  Portugal >   Primeira Liga 2018/2019 >
16:30 Os Belenenses - Portimonense SC 2:2 (0:2)
16:30 Vitória Setúbal - Sporting Braga 0:1 (0:1)
19:00 Vitória Guimarães - Boavista 3:1 (1:0)
21:30 FC Porto - CS Marítimo 3:0 (0:0)
Portugal > Segunda Liga 2018/2019  Portugal >   Segunda Liga 2018/2019 >
12:00 Académica de Coimbra - Sporting Braga B 1:0 (0:0)
16:00 SL Benfica B - FC Penafiel 2:1 (0:0)
16:00 CD Mafra - Académico de Viseu 2:2 (1:0)
16:00 Leixões SC - FC Arouca 1:0 (1:0)
Qatar > Qatar Stars League 2018/2019  Qatar >   Qatar Stars League 2018/2019 >
15:00 Al Sailiya - Al Sadd 0:2 (0:1)
17:25 Umm-Salal - Al Duhail SC 1:3 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2018/2019 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2018/2019 Relegation >
12:00 FC Dunărea Călărași - FC Politehnica Iași 1:2 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2018/2019 Championship  Roemenië >   Liga 1 2018/2019 Championship >
19:30 FC Viitorul Constanța - CFR Cluj 0:1 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2018/2019  Rusland >   Premier Liga 2018/2019 >
09:30 FK Orenburg - Dinamo Moskou 1:0 (0:0)
12:00 FC Ural - CSKA Moskou 0:1 (0:0)
14:30 Rubin Kazan - FK Rostov 0:2 (0:0)
17:00 Arsenal Tula - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (1:0)
Rusland > 1. Division 2018/2019  Rusland >   1. Division 2018/2019 >
11:00 FK Tyumen - FK Chertanovo Moskva 1:1 (1:0)
13:00 FK Krasnodar 2 - PFC Sochi 0:2 (0:1)
16:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskou 2 2:0 (0:0)
San Marino > Campionato 2018/2019 2. Phase  San Marino >   Campionato 2018/2019 2. Phase >
15:00 SP Tre Fiori - SS Murata 5:1
15:00 FC Domagnano - SS Pennarossa 1:2
15:00 FC Fiorentino - SS Folgore/Falciano 2:3
15:00 AC Libertas - SP La Fiorita 1:1
Saoedi-Arabië > Premier League 2018/2019  Saoedi-Arabië >   Premier League 2018/2019 >
14:00 Al Hazem - Al Ittihad 0:3 (0:1)
18:30 Al Wehda - Al Nassr 0:4 (0:1)
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
16:00 Aberdeen FC - Livingston FC 1:1 (1:1)
16:00 Hamilton Academical - Heart of Midlothian 1:0 (1:0)
16:00 Hibernian FC - Motherwell FC 2:0 (2:0)
16:00 Rangers FC - Kilmarnock FC 1:1 (0:1)
Schotland > Championship 2018/2019  Schotland >   Championship 2018/2019 >
16:00 Falkirk FC - Partick Thistle 1:1 (1:1)
Schotland > League One 2018/2019  Schotland >   League One 2018/2019 >
16:00 Arbroath FC - East Fife FC 2:1 (1:1)
16:00 Forfar Athletic - Raith Rovers 2:1 (1:0)
16:00 Stenhousemuir FC - Stranraer FC 0:1 (0:1)
Schotland > League Two 2018/2019  Schotland >   League Two 2018/2019 >
16:00 Annan Athletic - Edinburgh City FC 3:1 (1:0)
16:00 Clyde FC - Stirling Albion FC 3:1 (1:0)
16:00 Queen's Park FC - Elgin City 4:1 (1:1)
Servië > Super Liga 2018/2019  Servië >   Super Liga 2018/2019 >
15:00 FK Zemun - Radnički Niš 0:1 (0:0)
15:00 Partizan - Spartak Subotica 1:3 (1:1)
16:00 Radnik Surdulica - FK Napredak 1:0 (0:0)
18:00 FK Mačva Šabac - Proleter Novi Sad 2:1 (1:1)
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
10:30 Geylang International - Tampines Rovers 0:1 (0:1)
10:30 Hougang United - Warriors FC 5:1 (4:0)
Slovenië > PrvaLiga 2018/2019  Slovenië >   PrvaLiga 2018/2019 >
14:45 NK Celje - NK Triglav 4:0 (1:0)
17:00 NŠ Mura - NK Krško 5:0 (2:0)
20:30 Olimpija Ljubljana - NK Maribor 0:0 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2018/2019 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 Meisterschaft >
15:30 ŠKF Sereď - Slovan Bratislava 1:4 (0:2)
17:00 MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 4:0 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2018/2019 Abstieg  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 Abstieg >
17:00 ŽP Šport Podbrezová - FC Nitra 1:1 (1:0)
17:00 Zlaté Moravce - FK Senica 3:2 (2:1)
17:00 FK AS Trenčín - Spartak Trnava 0:1 (0:1)
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
13:00 SD Huesca - Deportivo Alavés 1:3 (1:1)
16:15 Real Madrid - Celta de Vigo 2:0 (0:0)
18:30 Athletic Bilbao - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
20:45 CD Leganés - Girona FC 0:2 (0:2)
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
16:00 Albacete - Extremadura UD 1:0 (0:0)
18:00 Cádiz CF - CD Lugo 1:1 (0:0)
20:30 AD Alcorcón - CD Tenerife 1:1 (1:0)
20:30 Real Zaragoza - Elche CF 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2018/2019 >
16:30 Real Valladolid B - CDA Navalcarnero 2:1 (1:1)
19:00 SD Ponferradina - Atlético Madrid B 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2018/2019 >
16:00 SD Amorebieta - UD Logroñés 1:2 (1:2)
17:00 CD Vitoria - SD Gernika 2:2 (1:1)
17:00 SD Leioa - Real Oviedo B 2:2 (0:1)
17:00 Sporting Gijón B - Cultural Durango 1:2 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2018/2019 >
18:00 FC Barcelona B - Espanyol B 0:1 (0:1)
18:00 SD Ejea - Levante UD B 0:1 (0:0)
19:00 Hércules CF - Lleida Esportiu 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2018/2019 >
18:30 Atlético Sanluqueño CF - FC Cartagena 3:1 (1:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2018/2019  Spanje >  Vrouwen Primera División 2018/2019 >
14:00 Real Betis - Fundación Albacete 3:0
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
11:45 Chiangmai FC - Ratchaburi Mitr Phol 2:1 (2:0)
12:00 Suphanburi FC - Chonburi FC 3:0 (1:0)
13:00 Chiangrai United - Muangthong United 2:3 (1:2)
14:00 Nakhon Ratchasima - Trat FC 0:0 (0:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2018/2019 >
14:00 Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
15:00 Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín 1:0 (1:0)
15:00 1. FC Slovácko - FK Jablonec 0:0 (0:0)
17:30 Sparta Praag - Sigma Olomouc 2:1 (0:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2018/2019 >
10:15 FK Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 1:1 (1:1)
10:15 MFK Chrudim - FK Pardubice 1:1 (0:1)
15:00 Vysočina Jihlava - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
11:30 Atiker Konyaspor - Çaykur Rizespor 0:2 (0:1)
14:00 Akhisar Belediyespor - Kasımpaşa SK 2:3 (1:1)
14:00 BB Erzurumspor - Trabzonspor 0:1 (0:0)
17:00 Antalyaspor - Alanyaspor 3:0 (2:0)
17:00 Beşiktaş - Göztepe 1:0 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
11:30 Ümraniyespor - Gazişehir Gaziantep FK 1:2 (1:1)
11:30 Elazığspor - Adana Demirspor 0:2 (0:1)
14:00 Giresunspor - Istanbulspor 0:0 (0:0)
14:00 Osmanlıspor FK - Hatayspor 1:3 (0:2)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2018/2019  Turkije >   2. Lig Beyaz 2018/2019 >
13:00 Keçiörengücü - Kastamonuspor 0:0 (0:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2018/2019  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2018/2019 >
13:00 Fatih Karagümrük SK - Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0:2 (0:0)
Uruguay > Primera División 2019 Apertura  Uruguay >   Primera División 2019 Apertura >
20:30 Danubio - Nacional 2:0 (1:0)
20:30 Boston River - Fénix 1:3 (0:1)
20:30 Liverpool - Defensor Sporting 6:2 (1:1)
23:30 Cerro Largo - Cerro 4:1 (1:1)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
18:00 Chicago Fire - Seattle Sounders 2:4 (0:2)
19:00 Columbus Crew - FC Dallas 1:0 (1:0)
20:00 Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps 3:2 (2:1)
20:30 New York RB - San Jose Earthquakes 4:1 (0:1)
21:00 Orlando City - Impact de Montréal 1:3 (0:2)
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
00:00 Charlotte Independence - Indy Eleven 2:3 (0:2)
00:30 Atlanta United 2 - Louisville City FC 0:1 (0:0)
20:00 Real Monarchs SLC - El Paso Locomotive 0:0 (0:0)
22:00 Reno 1868 FC - Austin Bold 2:1 (0:1)
Wales > Premier League 2019 Championship  Wales >   Premier League 2019 Championship >
17:00 Barry Town United - Bala Town 0:2 (0:1)
Wit-Rusland > Kubok 2018/2019 > Kwartfinale  Wit-Rusland >   Kubok 2018/2019 > Kwartfinale
12:00 Lokomotiv Gomel - FK Vitebsk 1:2 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
14:30 Free State Stars - AmaZulu FC 4:1 (1:0)
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
06:00 Sangju Sangmu - Incheon United 2:0 (0:0)
08:00 Seongnam FC - Suwon Bluewings 2:1 (1:1)
08:00 FC Seoul - Jeju United 0:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
05:00 Asan Mugunghwa FC - Bucheon FC 1995 3:2 (2:1)
07:00 Suwon FC - Ansan Greeners 2:1 (1:0)
Zweden > Svenska Cupen 2018/2019 > Halve Finale  Zweden >   Svenska Cupen 2018/2019 > Halve Finale
18:15 Djurgårdens IF - BK Häcken 2:3 (2:1, 2:2) n.v.
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
FC Sion - Grasshopper Club Zürich 3:0 Toeg.
19:00 FC St.Gallen - FC Lugano 0:2 (0:1)
Zwitserland > Challenge League 2018/2019  Zwitserland >   Challenge League 2018/2019 >
17:00 FC Rapperswil-Jona - Servette Genève 1:2 (1:0)
17:30 FC Schaffhausen - FC Lausanne-Sport 0:2 (0:1)
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
15:00 SC Brühl - FC Wohlen 3:2 (1:0)
16:00 SC Cham - FC La Chaux-de-Fonds 1:0 (0:0)
16:00 FC Breitenrain Bern - FC Münsingen 0:1 (0:0)
16:00 FC Bavois - FC Zürich II 2:1 (1:1)
16:00 SC YF/Juventus Zürich - FC Köniz 0:1 (0:1)
17:00 Stade Lausanne-Ouchy - FC Sion II 5:0 (2:0)
17:30 Yverdon-Sport FC - AC Bellinzona 0:0 (0:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
16:00 FC Thun II - Team Vaud 4:0 (0:0)
17:00 CS Chênois - BSC Young Boys II 2:3 (1:2)
17:00 FC Echallens - Martigny Sports 0:0 (0:0)
17:00 FC Azzurri 90 LS - FC Fribourg 2:2 (2:0)
17:00 FC Bulle - FC Meyrin 3:1 (2:0)
17:30 FC Lancy - FC Vevey Sports 2:1 (2:1)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
16:00 FC Schötz - SC Goldau 0:2
16:00 FC Luzern II - FC Zug 0:1
17:00 SC Zofingen - BSC Old Boys 3:0
18:00 FC Bassecourt - SC Buochs 3:1
20:00 FC Black Stars Basel - FC Solothurn 4:1
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2018/2019 >
15:00 FC Mendrisio - FC Winterthur U21 0:3
15:00 USV Eschen/Mauren - FC Tuggen 0:3
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Linth 04 2:1
16:00 FC Red Star Zürich - FC Baden 0:2
16:00 FC United Zürich - FC St.Gallen II 2:2
16:00 FC Thalwil - SV Höngg 0:3
Zwitserland > U18 U18 League 2018/2019 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2018/2019 2. Phase >
14:00 FC Zürich - FC Winterthur 4:0
14:00 FC Biel/Bienne - Team FC Luzern/SC Kriens 2:1
14:00 Grasshopper Club Zürich - Team Vaud 1:2
14:00 BSC Young Boys - FC Thun 2:1
14:00 FC Basel - Team Aargau 0:2
15:00 FC Sion - Servette Genève 1:1
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner