1e Ronde
15.05.2018 19:00 Växjö BK - FK Karlskrona 1:2
16.05.2018 19:00 Karlbergs BK - Vasalunds IF 3:2
22.05.2018 19:00 Hässleholms IF - Kristianstad FC 1:0
19:30 IF Sylvia - Oskarshamns AIK 2:0
23.05.2018 19:00 Enskede IK - Sollentuna FK 2:1
19:45 Tyresö FF - Arameisk-Syrianska IF 0:3
29.05.2018 19:00 Lindome GIF - Tvååkers IF 3:1
19:45 Brottby SK - IFK Haninge 4:2
30.05.2018 19:15 IS Halmia - Eskilsminne IF 0:1
06.06.2018 15:00 Tranås FF - Smedby AIS 1:2
17:00 Gamla Upsala SK - Strömsbergs IF 4:5 (0:1, 2:2, 2:2) d.p.
12.06.2018 19:00 Växjö United - Dalstorps IF 5:1
19:30 Skoftebyns IF - Stenungsunds IF 3:1 n.v.
13.06.2018 19:15 IFK Lidingö FK - Akropolis IF 0:1
19:30 IFK Aspudden-Tellus - Nyköpings BIS 1:4 d.p.
21.06.2018 19:00 Motala AIF - Husqvarna FF 5:3 n.v.
26.06.2018 18:45 Österlen FF - Lunds BK 2:3
19:00 Hisingsbacka FC - Utsiktens BK 3:1 n.v.
19:00 FK Besa - FC Rosengård 1917 0:5
19:00 Eslövs BK - Torns IF 0:2 n.v.
19:00 IFK Åmål - Karlstad BK 2:3
19:30 IFK Timra - Friska Viljor FC 1:6
20:00 Hudiksvalls FF - IFK Östersund 7:0
27.06.2018 19:00 IFK Luleå - Team ThorenGruppen FF 0:2
19:00 FC Gute - Värmdö IF 2:1
19:30 Kvarnsvedens IK - Sandvikens IF 0:2
03.07.2018 19:30 Onsala BK - Assyriska BK 1:3
20:00 Alingsås IF - Sävedalens IF 1:6
04.07.2018 19:00 IFK Falköping FF - Assyriska Turabdin IK 0:3
19:00 Lidköpings FK - Skövde AIK 0:3
19:00 Syrianska FC - Västerås SK 0:7
19:00 Karlslunds IF - Carlstad United BK 1:4 n.v.
2e Ronde
15.08.2018 18:00 Karlstad BK - Gefle IF 1:0 (0:0)
21.08.2018 18:30 Team ThorenGruppen FF - AFC Eskilstuna 0:3 (0:1)
18:30 Strömsbergs IF - IK Sirius 0:4 (0:3)
18:30 Karlbergs BK - Dalkurd FF 1:2 (0:0, 1:1) n.v.
18:30 Skoftebyns IF - Falkenbergs FF 1:4 (0:3)
18:30 Hässleholms IF - Trelleborgs FF 3:2 (1:1, 2:2) n.v.
22.08.2018 17:30 Nyköpings BIS - GIF Sundsvall 3:2 (0:0, 1:1) n.v.
18:00 FC Rosengård 1917 - Landskrona BoIS 2:0 (2:0)
18:00 Assyriska Turabdin IK - Kalmar FF 3:1 (1:1)
18:00 Sävedalens IF - Halmstads BK 0:2 (0:0)
18:30 Hudiksvalls FF - Jönköpings Södra IF 1:3 (0:0)
18:30 IF Sylvia - Djurgårdens IF 0:4 (0:2)
18:30 Eskilsminne IF - Helsingborgs IF 1:0 (0:0)
18:30 FK Karlskrona - Varbergs BoIS 0:6 (0:2)
18:30 Motala AIF - IF Elfsborg 0:4 (0:4)
18:30 Växjö United - BK Häcken 0:5 (0:4)
23.08.2018 18:00 Carlstad United BK - Hammarby IF 0:3 (0:2)
18:30 Brottby SK - IFK Norrköping 0:10 (0:4)
18:30 Enskede IK - Degerfors IF 1:2 (0:0, 1:1) n.v.
18:30 Arameisk-Syrianska IF - IK Frej 1:2 (0:1)
18:30 FC Gute - Östersunds FK 2:5 (0:3)
18:30 Akropolis IF - Örebro SK 1:2 (0:0)
18:30 Västerås SK - IK Brage 1:3 (0:3)
18:30 Sandvikens IF - AIK Solna 0:2 (0:1)
18:30 Friska Viljor FC - IF Brommapojkarna 1:3 (0:1) n.v.
18:30 Smedby AIS - GAIS Göteborg 0:3 (0:1)
18:30 Assyriska BK - IFK Värnamo 0:5 (0:3)
18:30 Lindome GIF - Norrby IF 0:1 (0:0)
18:30 Skövde AIK - Östers IF 0:3 (0:1)
18:30 Hisingsbacka FC - Örgryte IS 1:5 (1:4)
18:30 Torns IF - IFK Göteborg 0:4 (0:1)
22.11.2018 19:00 Lunds BK - Malmö FF 0:2 (0:0)
Groep 1
16.02.2019 14:00 AIK Solna - Jönköpings Södra IF 1:0 (1:0)
14:00 Örgryte IS - Norrby IF 2:0 (1:0)
24.02.2019 17:00 Norrby IF - AIK Solna 1:1 (1:1)
17:00 Örgryte IS - Jönköpings Södra IF 1:2 (1:0)
02.03.2019 14:00 Jönköpings Södra IF - Norrby IF 1:0 (1:0)
14:00 AIK Solna - Örgryte IS 1:0 (0:0)
Groep 2
17.02.2019 15:00 Assyriska Turabdin IK - AFC Eskilstuna 0:4 (0:3)
17:00 IFK Norrköping - IFK Värnamo 3:1 (1:0)
22.02.2019 19:00 Assyriska Turabdin IK - IFK Norrköping 0:2 (0:1)
23.02.2019 16:00 AFC Eskilstuna - IFK Värnamo 4:0 (1:0)
02.03.2019 14:00 IFK Värnamo - Assyriska Turabdin IK 3:4 (2:1)
14:00 IFK Norrköping - AFC Eskilstuna 1:1 (0:1)
Groep 3
17.02.2019 15:00 Malmö FF - Degerfors IF 3:2 (1:1)
15:00 Falkenbergs FF - Östers IF 1:2 (0:1)
23.02.2019 16:00 Falkenbergs FF - Degerfors IF 2:1 (0:1)
25.02.2019 19:00 Östers IF - Malmö FF 2:1 (0:0)
02.03.2019 16:00 Degerfors IF - Östers IF 1:3 (0:1)
16:00 Malmö FF - Falkenbergs FF 2:0 (2:0)
Groep 4
18.02.2019 19:00 Hammarby IF - Varbergs BoIS 3:0 (1:0)
19:00 Eskilsminne IF - Dalkurd FF 0:2 (0:1)
24.02.2019 15:00 Eskilsminne IF - Hammarby IF 1:1 (1:1)
15:00 Dalkurd FF - Varbergs BoIS 1:0 (1:0)
04.03.2019 19:00 Varbergs BoIS - Eskilsminne IF 1:1 (1:0)
19:00 Hammarby IF - Dalkurd FF 3:1 (2:1)
Groep 5
16.02.2019 14:00 BK Häcken - IK Brage 6:1 (4:0)
14:00 FC Rosengård 1917 - IF Brommapojkarna 1:3 (0:1)
24.02.2019 15:00 FC Rosengård 1917 - BK Häcken 0:4 (0:2)
15:00 IF Brommapojkarna - IK Brage 4:2 (0:1)
02.03.2019 16:00 IK Brage - FC Rosengård 1917 4:2 (1:0)
16:00 BK Häcken - IF Brommapojkarna 1:0 (0:0)
Groep 6
16.02.2019 16:00 Östersunds FK - Halmstads BK 0:0 (0:0)
16:00 Karlstad BK - IK Sirius 1:2 (0:1)
23.02.2019 14:00 Karlstad BK - Östersunds FK 3:2 (1:1)
14:00 IK Sirius - Halmstads BK 1:2 (1:2)
03.03.2019 15:00 Halmstads BK - Karlstad BK 1:1 (1:0)
15:00 Östersunds FK - IK Sirius 3:0 (1:0)
Groep 7
17.02.2019 15:00 Djurgårdens IF - IK Frej 2:1 (1:0)
15:00 Hässleholms IF - IF Elfsborg 1:5 (1:1)
23.02.2019 14:00 Hässleholms IF - Djurgårdens IF 0:3 (0:2)
14:00 IF Elfsborg - IK Frej 1:1 (0:1)
03.03.2019 15:00 IK Frej - Hässleholms IF 7:0 (2:0)
15:00 Djurgårdens IF - IF Elfsborg 3:2 (0:1)
Groep 8
16.02.2019 16:00 Örebro SK - GAIS Göteborg 2:1
17.02.2019 15:00 Nyköpings BIS - IFK Göteborg 0:2 (0:1)
24.02.2019 15:00 Nyköpings BIS - Örebro SK 1:0 (0:0)
26.02.2019 14:00 IFK Göteborg - GAIS Göteborg 0:3 Toeg.
03.03.2019 17:00 GAIS Göteborg - Nyköpings BIS 4:3 (1:2)
17:00 Örebro SK - IFK Göteborg 3:3 (3:1)
Kwartfinale
09.03.2019 14:00 BK Häcken - GAIS Göteborg 4:1 (1:0)
16:00 Östers IF - AIK Solna 2:4 (1:1, 2:2) n.v.
10.03.2019 15:00 Djurgårdens IF - Hammarby IF 4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
17:00 AFC Eskilstuna - Halmstads BK 2:1 (1:0, 1:1) n.v.
Halve Finale
16.03.2019 18:15 Djurgårdens IF - BK Häcken 2:3 (2:1, 2:2) n.v.
17.03.2019 18:15 AIK Solna - AFC Eskilstuna 5:6 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
Finale
30.05.2019 15:00 BK Häcken - AFC Eskilstuna 3:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner