. .
Andorra > 1a Divisió 2018/2019  Andorra >   1a Divisió 2018/2019 >
12:00 FC Ordino - FC Encamp -:-
14:00 UE Sant Julià - UE Santa Coloma -:-
16:00 FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
18:00 Inter Club d'Escaldes - FC Lusitanos la Posa -:-
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
Boca Juniors - San Lorenzo -:-
Argentinos Juniors - Vélez Sarsfield -:-
Estudiantes - Gimnasia de La Plata -:-
Defensa y Justicia - Banfield -:-
Colón de Santa Fe - Racing Club -:-
Belgrano de Córdoba - Patronato de Paraná -:-
Huracán - San Martín de Tucumán -:-
Independiente - Aldosivi -:-
Lanús - San Martín de San Juan -:-
Tigre - Unión de Santa Fe -:-
Atlético Tucumán - River Plate -:-
Godoy Cruz - Rosario Central -:-
Newell's Old Boys - Talleres de Córdoba -:-
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
11:00 Shirak FC - Pyunik FC -:-
11:00 FC Banants - Lori FC -:-
Australië > NPL New South Wales 2019  Australië >   NPL New South Wales 2019 >
05:00 Wollongong Wolves - Manly United -:-
05:00 APIA Leichhardt Tigers - Marconi Stallions -:-
05:00 Blacktown City FC - Mt Druitt Town Rangers -:-
06:00 Sydney Olympic - Sutherland Sharks -:-
07:00 Hakoah Sydney City East - Sydney FC (Y) -:-
07:00 Sydney United 58 - Rockdale City Suns -:-
Australië > NPL Queensland 2019  Australië >   NPL Queensland 2019 >
07:00 Sunshine Coast FC - Olympic FC -:-
Australië > NPL Northern NSW 2019  Australië >   NPL Northern NSW 2019 >
04:30 Broadmeadow Magic - Edgeworth FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2018/2019  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2018/2019 >
Gabala FK - Səbail FK -:-
Sumgayit FK - Neftçi PFK -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019  België >   Eerste klasse A 2018/2019 >
18:00 RSC Anderlecht - KV Kortrijk -:-
18:00 KAA Gent - KV Oostende -:-
18:00 KRC Genk - Sporting Lokeren -:-
18:00 Royal Excel Mouscron - Sint-Truidense VV -:-
18:00 AS Eupen - Club Brugge KV -:-
18:00 Cercle Brugge - Standard Luik -:-
18:00 Royal Antwerp FC - Sporting Charleroi -:-
18:00 Waasland-Beveren - SV Zulte Waregem -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
21:00 Royal Pari - Always Ready -:-
21:00 Real Potosí - Bolívar -:-
21:00 Guabirá - Aurora -:-
21:00 Oriente Petrolero - Blooming -:-
21:00 The Strongest - Nacional Potosí -:-
21:00 Sport Boys Warnes - San José -:-
21:00 Jorge Wilstermann - Destroyers -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2019 Taça Rio  Brazilië >   Campeonato Carioca 2019 Taça Rio >
Botafogo RJ - Madureira EC -:-
Fluminense RJ - AD Cabofriense -:-
AA Portuguesa (RJ) - Boavista -:-
Vasco da Gama - Flamengo RJ -:-
Volta Redonda - Bangu AC -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2019  Brazilië >   Campeonato Paulista 2019 >
Corinthians SP - Santos FC -:-
Mirassol FC - SE Palmeiras -:-
São Paulo FC - Ferroviária SP -:-
Ituano FC - Guarani FC -:-
ES São Bento - Ponte Preta -:-
Novorizontino - São Caetano -:-
Botafogo SP - Bragantino -:-
Oeste FC - Red Bull Brasil (SP) -:-
Colombia > Primera A 2019 Apertura  Colombia >   Primera A 2019 Apertura >
22:00 Rionegro Águilas Doradas - Envigado FC -:-
22:00 América de Cali - Once Caldas -:-
22:00 Cúcuta Deportivo - Unión Magdalena -:-
22:00 Deportivo Pasto - Deportivo Cali -:-
22:00 Deportes Tolima - Atlético Huila -:-
22:00 Independiente Medellín - Independiente Santa Fe -:-
22:00 Atlético Junior - Atlético Bucaramanga -:-
22:00 Millonarios - Atlético Nacional -:-
22:00 Patriotas FC - Jaguares de Córdoba -:-
22:00 Alianza Petrolera - La Equidad -:-
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Clausura >
21:00 AD Carmelita - Santos de Guápiles -:-
21:00 CS Cartaginés - Universidad de Costa Rica -:-
21:00 Municipal Grecia - Municipal Pérez Zeledón -:-
21:00 Guadalupe - Deportivo Saprissa -:-
21:00 CS Herediano - Limón FC -:-
21:00 AD San Carlos - LD Alajuelense -:-
Denemarken > Superliga 2018/2019  Denemarken >   Superliga 2018/2019 >
12:00 Randers FC - AC Horsens -:-
14:00 SønderjyskE - Esbjerg fB -:-
16:00 FC Nordsjælland - FC Kopenhagen -:-
18:00 Brøndby IF - Aalborg BK -:-
Denemarken > 1. Division 2018/2019  Denemarken >   1. Division 2018/2019 >
13:45 FC Fredericia - FC Helsingør -:-
13:45 Lyngby BK - Thisted FC -:-
13:45 Næstved BK - Silkeborg IF -:-
13:45 FC Roskilde - Fremad Amager -:-
13:45 Viborg FF - Hvidovre IF -:-
13:45 Nykøbing FC - HB Køge -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2018/2019 >
13:00 Skive IK - Ringkøbing IF -:-
13:00 Aarhus Fremad - Jammerbugt FC -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
13:00 BK Avarta - Brønshøj BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
15:30 1899 Hoffenheim - 1. FC Nürnberg -:-
18:00 Hannover 96 - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
13:30 FC St. Pauli - Hamburger SV -:-
13:30 1. FC Magdeburg - SV Sandhausen -:-
13:30 SpVgg Greuther Fürth - Dynamo Dresden -:-
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
13:00 1. FC Kaiserslautern - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 VfR Aalen - Hallescher FC -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
14:00 VfL Oldenburg - Weiche Flensburg 08 -:-
14:00 Eintracht Norderstedt - TSV Havelse -:-
14:00 Holstein Kiel II - SV Drochtersen/Assel -:-
14:00 Germania Egestorf/Langreder - U.S.I. Lupo-Martini -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 Union Fürstenwalde - Hertha BSC II -:-
13:30 Germania Halberstadt - Berliner AK 07 -:-
13:30 BFC Dynamo - Optik Rathenow -:-
13:30 Bischofswerdaer FV - FC Oberlausitz -:-
13:30 VfB Auerbach - FSV Budissa Bautzen -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
14:00 DJK Bamberg - TSV Großbardorf -:-
14:00 ASV Vach - SpVgg Jahn Forchheim -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
17:00 Türkgücü-Ataspor München - TSV Nördlingen -:-
Duitsland > Bremenliga 2018/2019  Duitsland >   Bremenliga 2018/2019 >
15:00 TuS Schwachhausen - OSC Bremerhaven -:-
15:00 SC Borgfeld - ESC Geestemünde -:-
15:00 Vatan Spor Bremen - FC Oberneuland -:-
15:00 Blumenthaler SV - BSC Hastedt -:-
15:30 SFL Bremerhaven - BTS Neustadt -:-
15:30 Habenhauser FV - Bremer SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 SpVgg Neu-Isenburg - Hünfelder SV -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 Eintracht Northeim - TuS Bersenbrück -:-
15:00 Arminia Hannover - SC Spelle-Venhaus -:-
15:00 FC Hagen/Uthlede - Eintracht Braunschweig II -:-
15:00 HSC Hannover - 1. FC Wunstorf -:-
15:00 MTV Gifhorn - BV Cloppenburg -:-
15:00 VfL Oythe - VfV Hildesheim -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - Atlas Delmenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
10:45 FC Teutonia 05 - TSV Buchholz 08 -:-
10:45 HEBC Hamburg - Wedeler TSV -:-
11:30 SC Condor Hamburg - SV Rugenbergen -:-
14:00 Niendorfer TSV - SV Curslack-Neuengamme -:-
14:00 Altona 93 - WTSV Concordia -:-
15:00 Meiendorfer SV - TSV Sasel -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2018/2019 >
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:00 SV Breinig - VfL 08 Vichttal -:-
15:00 FC Hürth - VfL Alfter -:-
15:15 SpVgg Frechen - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
15:30 Siegburger SV 04 - 1. FC Düren -:-
15:30 SV Deutz 05 - SSV Merten -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2018/2019 >
15:00 Schwarz-Weiß Essen - TV Jahn Hiesfeld -:-
15:00 VfB Speldorf - SSVg Velbert -:-
15:00 SC Velbert - 1. FC Kleve -:-
15:00 SC Union Nettetal - FSV Duisburg -:-
15:00 VfB Homberg - SC Düsseldorf-West -:-
15:00 Sportfreunde Baumberg - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 VfB 03 Hilden - SpVg Schonnebeck -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - 1. FC Monheim -:-
15:00 1. FC Bocholt - TSV Meerbusch -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
14:00 FC Anker Wismar - Hansa Rostock II -:-
14:00 Malchower SV 90 - TSG Neustrelitz -:-
14:00 Blau-Weiß 90 Berlin - Torgelower FC Greif -:-
14:00 SC Staaken - CFC Hertha 06 -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - FC Strausberg -:-
14:00 Greifswalder FC - TeBe Berlin -:-
14:00 SV Altlüdersdorf - Hertha Zehlendorf -:-
14:00 SV Lichtenberg 47 - Brandenburger SC Süd -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 Blau-Weiß Zorbau - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00 FC Einheit Rudolstadt - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 Wacker Nordhausen II - Union Sandersdorf -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - BSG Chemie Leipzig -:-
14:00 Askania Bernburg - VfL Halle 96 -:-
14:00 Ludwigsfelder FC - VFC Plauen -:-
14:00 FC Eilenburg - Inter Leipzig -:-
14:00 BSG Wismut Gera - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2018/2019 >
15:00 Holzwickeder SC - 1. FC Gievenbeck -:-
15:00 FC Brünninghausen - Westfalia Herne -:-
15:00 TSG Sprockhövel - ASC 09 Dortmund -:-
15:00 TuS Erndtebrück - Westfalia Rhynern -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - FC Gütersloh -:-
15:00 TuS Haltern - FC Schalke 04 II -:-
15:00 TuS Ennepetal - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 Hammer SpVg - FCE Rheine -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
14:00 SV Todesfelde - TSV Bordesholm -:-
14:00 TSV Lägerdorf - SV Eichede -:-
15:00 SV Frisia 03 - TSV Schilksee -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019 >
11:00 1. FFC Frankfurt II - BV Cloppenburg -:-
11:00 Bayern München II - 1. FC Köln -:-
11:00 SV 67 Weinberg - SGS Essen II -:-
11:00 1899 Hoffenheim II - VfL Wolfsburg II -:-
11:00 FSV Gütersloh 2009 - 1. FC Saarbrücken -:-
11:00 SV Meppen - FSV Hessen Wetzlar -:-
14:00 Turbine Potsdam II - FF USV Jena -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019 >
13:00 FC St. Pauli - Walddörfer SV -:-
13:00 TV Jahn Delmenhorst - SV Henstedt-Ulzburg -:-
14:00 TSG 07 Burg Gretesch - Holstein Kiel -:-
14:00 Werder Bremen II - TSV Limmer -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - SV Meppen II -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019 >
14:00 Bischofswerdaer FV - RB Leipzig -:-
14:00 SV Eintracht Leipzig-Süd - Magdeburger FFC -:-
14:00 SFC Stern 1900 - 1. FFC Fortuna Dresden -:-
14:00 Erzgebirge Aue - FF USV Jena II -:-
14:00 BSC Marzahn - 1. FC Union Berlin -:-
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - BW Hohen Neuendorf -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2018/2019 >
11:00 Bor. Mönchengladbach II - SV Budberg -:-
13:00 Arminia Bielefeld - Warendorfer SU -:-
13:00 SV 21 Bökendorf - Alemannia Aachen -:-
13:00 Borussia Bocholt - SpVg Berghofen -:-
15:00 VfL Bochum - Fortuna Köln -:-
15:00 1. FC Köln II - Germania Hauenhorst -:-
15:00 Herforder SV - Vorwärts Spoho 98 -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019 >
14:00 FC Bitburg - TSV Schott Mainz -:-
14:00 1. FFC 08 Niederkirchen - SG 99 Andernach -:-
14:00 TuS Issel - SC Siegelbach -:-
14:00 TuS Wörrstadt - SV Holzbach -:-
14:00 1. FFC Montabaur - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - Wormatia Worms -:-
14:00 FC Speyer 09 - 1. FC Riegelsberg -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019 >
14:00 VfL Sindelfingen - SC Sand II -:-
14:00 1. FC Nürnberg - SV Frauenbiburg -:-
14:00 SC Freiburg II - FC Forstern -:-
14:00 Hegauer FV - TSV Jahn Calden -:-
14:00 SV Alberweiler - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 Eintracht Frankfurt - TSV Crailsheim -:-
14:00 Wacker München - SC Regensburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 FC St. Pauli - Hannover 96 -:-
11:00 Niendorfer TSV - FC Carl Zeiss Jena -:-
11:00 1. FC Magdeburg - VfL Wolfsburg -:-
11:00 RB Leipzig - Hertha BSC -:-
11:00 Hamburger SV - 1. FC Union Berlin -:-
11:00 Dynamo Dresden - TSV Havelse -:-
11:00 Werder Bremen - VfL Osnabrück -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 1. FC Köln - Rot-Weiss Essen -:-
11:00 VfL Bochum - Borussia Dortmund -:-
11:00 SV Rödinghausen - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Preußen Münster - Bayer Leverkusen -:-
11:00 FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - MSV Duisburg -:-
11:00 SC Paderborn 07 - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 1. FC Kaiserslautern - 1899 Hoffenheim -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - 1. FC Nürnberg -:-
11:00 FSV Frankfurt - SC Freiburg -:-
11:00 Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
11:00 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg -:-
11:00 1. FSV Mainz 05 - Stuttgarter Kickers -:-
11:00 Bayern München - VfB Stuttgart -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 Energie Cottbus - Dynamo Dresden -:-
11:00 1. FC Union Berlin - SC Borgfeld -:-
11:00 Werder Bremen - RB Leipzig -:-
11:00 VfL Wolfsburg - FC St. Pauli -:-
11:00 Chemnitzer FC - Holstein Kiel -:-
11:00 Hannover 96 - Hertha BSC -:-
11:00 TeBe Berlin - Hamburger SV -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
Bayer Leverkusen - FC Hennef 05 -:-
MSV Duisburg - FC Schalke 04 -:-
Fortuna Düsseldorf - Preußen Münster -:-
Bor. Mönchengladbach - 1. FC Köln -:-
Borussia Dortmund - SG Unterrath -:-
Rot-Weiss Essen - VfL Bochum -:-
Arminia Bielefeld - SC Paderborn 07 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
1. FC Heidenheim 1846 - Eintracht Frankfurt -:-
FC Augsburg - FC Ingolstadt 04 -:-
VfB Stuttgart - Karlsruher SC -:-
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Nürnberg -:-
Stuttgarter Kickers - SpVgg Unterhaching -:-
1899 Hoffenheim - SV Wehen Wiesbaden -:-
SSV Ulm 1846 - Bayern München -:-
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
13:00 Birmingham City - Aston Villa -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019 >
14:30 USL Dunkerque - RC Lens -:-
15:00 Paris FC - Amiens SC -:-
15:00 Entente SSG - Lille OSC -:-
15:00 US Orléans - Valenciennes FC -:-
15:00 Le Havre AC - US Quevilly-Rouen -:-
15:00 USM Saran - US Boulogne -:-
15:00 SM Caen - Paris Saint-Germain -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019 >
15:00 Dijon FCO - AJ Auxerre -:-
15:00 FC Metz - US Torcy -:-
15:00 FC Sochaux - AS Nancy -:-
15:00 Le Puy Foot 43 - CSO Amnéville -:-
15:00 FC Fleury 91 - Olympique Lyon -:-
15:00 ESTAC Troyes - ASPTT Dijon -:-
15:00 RC Strasbourg - Stade Reims -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019 >
14:30 Pau FC - Stade Laval -:-
15:00 Chamois Niortais - Angers SCO -:-
15:00 Trélissac FC - Stade Rennes -:-
15:00 EA Guingamp - Girondins Bordeaux -:-
15:00 FC Nantes - Stade Brest -:-
15:00 Tours FC - SO Cholet -:-
15:00 LB Châteauroux - Vannes OC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019 >
15:00 Castelnau Le Crès FC - Montpellier HSC -:-
15:00 GFC Ajaccio - SC Bastia -:-
15:00 Sporting Club de Toulon - AC Ajaccio -:-
15:00 Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne -:-
15:00 AS Monaco - OGC Nice -:-
15:00 AS Cannes - Olympique Marseille -:-
15:00 Toulouse FC - AS Béziers -:-
Gibraltar > Premier Divison 2018/2019  Gibraltar >   Premier Divison 2018/2019 >
16:00 Lions Gibraltar - Lynx FC -:-
Griekenland > Superleague 2018/2019  Griekenland >   Superleague 2018/2019 >
Apollon Smyrnis - Olympiakos -:-
Aris Saloniki - AEK Athene -:-
Asteras Tripolis - Panetolikos -:-
Atromitos - Panionios GSS -:-
Levadiakos - Lamia -:-
OFI Heraklion - AE Larisa -:-
Panathinaikos - PAOK Saloniki -:-
PAS Giannina - Skoda Xanthi -:-
Griekenland > Football League 2018/2019  Griekenland >   Football League 2018/2019 >
Irodotos - Chania Kissamikos -:-
Sparta FC - AEP Iraklis FC -:-
Volos NFC - AO Trikala -:-
Aittitos Spaton - Apollon Larisa -:-
Platanias Chanion - Ergotelis -:-
AE Karaiskakis - Panachaiki GE -:-
Doxa Dramas FC - Aiginiakos FC -:-
AO Kerkyra - Apollon Kalamarias -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
Sanarate - Deportivo Chiantla -:-
Antigua GFC - Deportivo Guastatoya -:-
Comunicaciones - CD Puerto de Iztapa -:-
Siquinalá FC - CSD Municipal -:-
Cobán Imperial - Deportivo Petapa -:-
Deportivo Malacateco - Xelaju MC -:-
Honduras > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
19:00 Juticalpa FC - Lobos UPNFM -:-
20:00 CD Marathón - Platense FC -:-
20:30 CDS Vida - Real España -:-
21:00 CD Motagua - Real de Minas -:-
21:00 CD Honduras - CD Olimpia -:-
Hong-Kong > Premier League 2018/2019  Hong-Kong >   Premier League 2018/2019 >
07:30 Yuen Long FC - Hoi King SA -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2019 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2019 > Groep 1
16:00 ÍF Magni - Leiknir Reykjavík -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
12:30 Bologna FC - Cagliari Calcio -:-
15:00 Sampdoria - Atalanta -:-
15:00 Inter - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Frosinone Calcio - Torino FC -:-
18:00 Sassuolo Calcio - SSC Napoli -:-
20:30 ACF Fiorentina - Lazio Roma -:-
Italië > Serie C Girone A 2018/2019  Italië >   Serie C Girone A 2018/2019 >
16:30 AC Pisa - Lucchese -:-
16:30 Arzachena - Aurora Pro Patria -:-
16:30 Gozzano - Olbia -:-
16:30 Carrarese Calcio - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Pro Vercelli - Robur Siena -:-
16:30 Juventus II - Albissola -:-
16:30 Pro Piacenza - Piacenza Calcio -:-
16:30 US Arezzo - Novara Calcio -:-
16:30 US Pistoiese - AC Cuneo -:-
16:30 Virtus Entella - US Pontedera -:-
Italië > Serie C Girone B 2018/2019  Italië >   Serie C Girone B 2018/2019 >
16:30 AS Gubbio - Ternana Calcio -:-
16:30 FC Südtirol - Giana Erminio -:-
16:30 Fermana FC - AC Rimini -:-
16:30 Imolese Calcio - AC Renate -:-
16:30 Ravenna Calcio - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Sambenedettese - Vicenza Virtus -:-
16:30 SS Monza 1912 - Vis Pesaro -:-
16:30 UC AlbinoLeffe - Teramo Calcio -:-
16:30 Unione Triestina - Pordenone Calcio -:-
16:30 Virtus Verona - AC FeralpiSalò -:-
Italië > Serie C Girone C 2018/2019  Italië >   Serie C Girone C 2018/2019 >
16:30 SS Juve Stabia - Cavese -:-
16:30 Paganese Calcio - Reggina 1914 -:-
16:30 Potenza - FC Rieti -:-
16:30 Rende - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 US Siracusa - Virtus Francavilla -:-
16:30 Monopoli - Bisceglie -:-
16:30 Trapani Calcio - Casertana FC -:-
16:30 US Catanzaro - Calcio Catania -:-
16:30 Viterbese - Matera Calcio -:-
Jamaica > National Premier League 2018/2019  Jamaica >   National Premier League 2018/2019 >
21:30 Dunbeholden FC - Reno FC -:-
21:30 Tivoli Gardens - Portmore United -:-
21:30 Mount Pleasant Academy - Cavalier FC -:-
21:30 Montego Bay United FC - Arnett Gardens -:-
Kroatië > 2. HNL 2018/2019  Kroatië >   2. HNL 2018/2019 >
15:00 Hajduk Split II - NK Solin -:-
15:00 NK BSK Bijelo Brdo - Dinamo Zagreb II -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2018/2019  Luxemburg >   Nationaldivision 2018/2019 >
Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch -:-
Victoria Rosport - US Rumelange -:-
US Hostert - Progrès Niedercorn -:-
RM Hamm Benfica - RFCU Luxemburg -:-
FC Differdange 03 - Union Titus Pétange -:-
CS FOLA Esch - UNA Strassen -:-
US Mondorf - F91 Dudelange -:-
Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
14:00 Vardar Skopje - FK Belasica -:-
14:00 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi -:-
14:00 Akademija Pandev - FK Rabotnički -:-
14:00 Makedonija GP - FK Renova -:-
14:00 FK Pobeda - Sileks Kratovo -:-
Malta > Premier League 2018/2019  Malta >   Premier League 2018/2019 >
14:00 Valletta FC - Pietá Hotspurs -:-
16:00 Floriana FC - Balzan FC -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Clausura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Clausura >
00:00 CF Pachuca - Club Tijuana -:-
02:00 CF América - Puebla FC -:-
02:00 CF Monterrey - UANL Tigres -:-
04:00 Club Necaxa - Deportivo Toluca -:-
04:00 Gallos Blancos - Deportivo Guadalajara -:-
19:00 Pumas UNAM - Monarcas Morelia -:-
23:00 Lobos BUAP - Club León -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura >
02:00 Club Celaya - Correcaminos UAT -:-
03:00 Dorados de Sinaloa - Atlético Zacatepec -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2018/2019  Mexico >   Premier de Ascenso 2018/2019 >
00:00 Club Tepatitlán - Dorados UACH -:-
00:00 Yalmakan FC - Pioneros de Cancún -:-
00:00 Cocodrilos - Albinegros Orizaba -:-
00:00 Club Irapuato - Tuxtla FC -:-
03:00 Reboceros de La Piedad - Tlaxcala Fútbol Club -:-
18:00 Club Necaxa II - Coras de Nayarit -:-
19:00 Leones Negros II - Loros UCOL -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Pumas UNAM - Monarcas Morelia -:-
16:00 Lobos BUAP - Club León -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Pumas UNAM - Monarcas Morelia -:-
19:00 Lobos BUAP - Club León -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
12:15 PEC Zwolle - AZ Alkmaar -:-
14:30 Vitesse - Feyenoord -:-
14:30 FC Emmen - Heracles Almelo -:-
16:45 AFC Ajax - Fortuna Sittard -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2018/2019 >
14:00 ADO '20 - Dongen -:-
14:00 HBS - Jong FC Volendam -:-
14:00 JVC Cuijk - HSC'21 -:-
14:00 Quick'20 - OFC -:-
14:00 OJC Rosmalen - TEC -:-
14:00 Hercules - Westlandia -:-
14:30 EVV - Quick -:-
14:30 GOES - Blauw Geel '38 -:-
14:30 OSS '20 - UNA -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2018/2019  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2018/2019 >
02:00 Team Wellington - Auckland City FC -:-
02:00 Wellington Phoenix (R) - Hamilton Wanderers -:-
02:00 Tasman United - Eastern Suburbs AFC -:-
04:35 Waitakere United - Canterbury United -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >   Bundesliga 2018/2019 >
17:00 RB Salzburg - Sturm Graz -:-
17:00 SV Mattersburg - Rapid Wien -:-
17:00 Austria Wien - SCR Altach -:-
17:00 TSV Hartberg - Wolfsberger AC -:-
17:00 FC Admira Wacker - SKN St. Pölten -:-
17:00 LASK - FC Wacker Innsbruck -:-
Oostenrijk > 1. NÖ Landesliga 2018/2019  Oostenrijk >   1. NÖ Landesliga 2018/2019 >
SC Retz - SC Ortmann -:-
Kremser SC - SV Rohrbach -:-
SV Waidhofen/Thaya - ASK Kottingbrunn -:-
SV Stripfing/Weiden - SC Zwettl -:-
USV Scheiblingkirchen-Warth - ASV Spratzern -:-
SCU Kilb - Union St. Peter/Au -:-
SC Rohrendorf/Gedersdorf - SV Gaflenz -:-
SV Langenrohr - SCU Ardagger -:-
Paraguay > Primera División 2019 Apertura  Paraguay >   Primera División 2019 Apertura >
Deportivo Santaní - Guaraní -:-
Sportivo Luqueño - Sol de América -:-
Sportivo San Lorenzo - Cerro Porteño -:-
Club Nacional - Libertad -:-
Club Olimpia - Deportivo Capiatá -:-
Club Ríver Plate - General Díaz -:-
Portugal > Primeira Liga 2018/2019  Portugal >   Primeira Liga 2018/2019 >
16:00 CD Santa Clara - CD Aves -:-
17:00 GD Chaves - Rio Ave FC -:-
17:00 CD Feirense - FC Porto -:-
17:00 CS Marítimo - Moreirense FC -:-
17:00 Vitória Setúbal - CD Tondela -:-
17:00 Sporting Braga - Vitória Guimarães -:-
17:00 Boavista - Sporting CP -:-
17:00 SL Benfica - Os Belenenses -:-
17:00 Portimonense SC - CD Nacional -:-
Portugal > Segunda Liga 2018/2019  Portugal >   Segunda Liga 2018/2019 >
17:00 FC Arouca - CD Cova Piedade -:-
17:00 SL Benfica B - Paços de Ferreira -:-
17:00 GD Estoril - Vitória Guimarães B -:-
17:00 SC Farense - Varzim SC -:-
17:00 FC Penafiel - CD Mafra -:-
17:00 FC Porto B - Leixões SC -:-
17:00 FC Famalicão - Sporting Braga B -:-
17:00 Académico Viseu - Académica de Coimbra -:-
17:00 UD Oliveirense - Sporting Covilhã -:-
Rusland > Premier Liga 2018/2019  Rusland >   Premier Liga 2018/2019 >
Krylia Sovetov - Enisey Krasnoyarsk -:-
FK Rostov - Arsenal Tula -:-
CSKA Moskou - Rubin Kazan -:-
Akhmat Grozny - FC Ural -:-
Zenit St. Petersburg - FC Ufa -:-
Dinamo Moskou - Spartak Moskou -:-
FK Krasnodar - FK Orenburg -:-
Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskou -:-
Rusland > 1. Division 2018/2019  Rusland >   1. Division 2018/2019 >
FK Tambov - FK Tyumen -:-
FK Chertanovo Moskva - Mordovia Saransk -:-
Luch-Energia - SKA-Energia Khabarovsk -:-
FK Tom Tomsk - FK Krasnodar 2 -:-
PFC Sochi - FK Torpedo Armavir -:-
Avangard Kursk - Olimpiyets Nizhny Novgorod -:-
Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad -:-
Spartak Moskou 2 - Zenit St. Petersburg 2 -:-
Fakel Voronezh - Rotor Volgograd -:-
FK Khimki - Sibir Novosibirsk -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
Deportivo Alavés - SD Eibar -:-
Athletic Bilbao - Espanyol -:-
Atlético Madrid - CD Leganés -:-
FC Barcelona - Rayo Vallecano -:-
Getafe CF - SD Huesca -:-
Girona FC - Valencia CF -:-
Levante UD - Villarreal CF -:-
Celta de Vigo - Real Betis -:-
Real Valladolid - Real Madrid -:-
Sevilla FC - Real Sociedad -:-
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
Deportivo La Coruña - UD Las Palmas -:-
Granada CF - Real Zaragoza -:-
CD Lugo - CF Reus Deportiu -:-
Málaga CF - CA Osasuna -:-
RCD Mallorca - Real Oviedo -:-
Gimnàstic - Albacete -:-
Rayo Majadahonda - AD Alcorcón -:-
Sporting Gijón - UD Almería -:-
Elche CF - Cádiz CF -:-
Extremadura UD - Córdoba CF -:-
CD Tenerife - CD Numancia -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2018/2019 >
UD SS Reyes - Deportivo Fabril -:-
Coruxo FC - CD Guijuelo -:-
Rápido de Bouzas - Salamanca CF UDS -:-
Pontevedra CF - Burgos CF -:-
UD Las Palmas B - SD Ponferradina -:-
Atlético Madrid B - CF Fuenlabrada -:-
Real Madrid Castilla - Celta de Vigo B -:-
Unionistas CF - CF Internacional -:-
CD Leonesa - Real Valladolid B -:-
CDA Navalcarnero - Unión Adarve -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2018/2019 >
SD Gernika - SD Leioa -:-
Real Oviedo B - SD Amorebieta -:-
UD Logroñés - Gimnástica Torrelavega -:-
Real Sociedad B - CD Tudelano -:-
CD Mirandés - Athletic Bilbao B -:-
Arenas de Getxo - Real Unión -:-
CD Izarra - CD Calahorra -:-
Racing Santander - Sporting Gijón B -:-
Cultural Durango - UP Langreo -:-
Barakaldo CF - CD Vitoria -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2018/2019 >
Ontinyent CF - Atlético Baleares -:-
Villarreal CF B - FC Barcelona B -:-
Espanyol B - UB Conquense -:-
CD Ebro - CF Peralada -:-
CD Teruel - CE Sabadell -:-
UE Cornellà - SD Ejea -:-
Levante UD B - CD Alcoyano -:-
Valencia CF B - CD Castellón -:-
CF Badalona - Hércules CF -:-
Lleida Esportiu - UE Olot -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2018/2019 >
San Fernando CD - CD El Ejido 2012 -:-
Marbella FC - UD Ibiza -:-
Talavera CF - Real Murcia -:-
RB Linense - CD Badajoz -:-
Recreativo Granada - CF Villanovense -:-
Don Benito - Atlético Sanluqueño CF -:-
FC Cartagena - Sevilla Atlético -:-
UCAM Murcia CF - UD Melilla -:-
FC Jumilla - Atlético Malagueño -:-
UD Almería B - Recreativo Huelva -:-
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
Sivasspor - Yeni Malatyaspor -:-
Alanyaspor - BB Erzurumspor -:-
İstanbul Başakşehir F.K. - Fenerbahçe -:-
Galatasaray - Antalyaspor -:-
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor -:-
Göztepe - Kasımpaşa SK -:-
Beşiktaş - Atiker Konyaspor -:-
Çaykur Rizespor - Kayserispor -:-
MKE Ankaragücü - Bursaspor -:-
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
Gazişehir Gaziantep FK - Elazığspor -:-
Istanbulspor - Altınordu FSG -:-
Hatayspor - Eskişehirspor -:-
Karabükspor - Afjet Afyonspor -:-
Gençlerbirliği - Altay Izmir -:-
Giresunspor - Boluspor -:-
Balıkesirspor - Adanaspor -:-
Denizlispor - Ümraniyespor -:-
Adana Demirspor - Osmanlıspor FK -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2018/2019  Turkije >   2. Lig Beyaz 2018/2019 >
Bodrum Belediye - Keçiörengücü -:-
Gümüşhanespor - Amed SK -:-
Ankara Demirspor - Usakspor -:-
Inegölspor - Hacettepe -:-
Gaziantepspor - Sarıyer SK -:-
Kastamonuspor - Samsunspor -:-
Sancaktepe Belediye - Sakaryaspor -:-
Eyüpspor - Manisaspor -:-
Bayrampaşaspor - Niğde Anadolu FK -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2018/2019  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2018/2019 >
Manisa BBSK - Anadolu Selçukspor -:-
Kahramanmarasspor - Fethiyespor -:-
Kırklarelispor - Tokatspor -:-
Bugsaşspor - Darıca Gençlerbirliği -:-
Etimesgut Belediyespor - Fatih Karagümrük SK -:-
Pendikspor - Şanlıurfaspor -:-
Sivas Belediyespor - Tuzlaspor -:-
Zonguldak Kömürspor - Menemen Belediyespor -:-
Bandırmaspor - Tarsus Idman Yurdu -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
00:00 Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps -:-
02:00 San Jose Earthquakes - Minnesota United FC -:-
04:00 Seattle Sounders - Colorado Rapids -:-
20:00 New York City FC - D.C. United -:-
20:00 Sporting Kansas City - Philadelphia Union -:-
22:00 Atlanta United FC - FC Cincinnati -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
15:30 SuperSport United - Free State Stars -:-
15:30 Black Leopards - Chippa United -:-
15:30 Kaizer Chiefs - Maritzburg United -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
16:00 FC Luzern - FC St. Gallen -:-
16:00 FC Thun - FC Zürich -:-
Zwitserland > Challenge League 2018/2019  Zwitserland >   Challenge League 2018/2019 >
16:00 FC Vaduz - FC Chiasso -:-
16:00 Servette Genève - FC Schaffhausen -:-
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
FC La Chaux-de-Fonds - SC Brühl -:-
FC Sion II - Stade Nyonnais -:-
AC Bellinzona - SC Cham -:-
FC Münsingen - Yverdon-Sport FC -:-
FC Zürich II - FC Breitenrain Bern -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
FC Meyrin - FC Fribourg -:-
Martigny Sports - FC Azzurri 90 LS -:-
Etoile Carouge FC - FC Echallens -:-
BSC Young Boys II - FC Naters -:-
FC Vevey Sports - CS Chênois -:-
Team Vaud - FC Lancy -:-
FC Bulle - FC Thun II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
SC Goldau - FC Black Stars Basel -:-
FC Bassecourt - FC Schötz -:-
FC Langenthal - SC Zofingen -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2018/2019 >
FC Kosova Zürich - FC Red Star Zürich -:-
FC Gossau - FC Linth 04 -:-
FC Tuggen - FC Wettswil-Bonstetten -:-
FC Winterthur U21 - USV Eschen/Mauren -:-
FC St. Gallen II - FC Thalwil -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2018/2019  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2018/2019 >
BSC Young Boys - Servette FCCF -:-
FC Luzern - FC Basel 1893 -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Zürich Frauen -:-
FC Yverdon Féminin - Lugano Femminile -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner