Groep A
26.10.2019 22:00 Brazilië - Canada -:-
27.10.2019 01:00 Nieuw-Zeeland - Angola -:-
29.10.2019 21:00 Angola - Canada -:-
30.10.2019 00:00 Brazilië - Nieuw-Zeeland -:-
02.11.2019 00:00 Angola - Brazilië -:-
00:00 Canada - Nieuw-Zeeland -:-
Groep B
26.10.2019 22:00 Nigeria - Hongarije -:-
27.10.2019 01:00 Ecuador - Australië -:-
29.10.2019 21:00 Nigeria - Ecuador -:-
30.10.2019 00:00 Australië - Hongarije -:-
01.11.2019 21:00 Australië - Nigeria -:-
21:00 Hongarije - Ecuador -:-
Groep C
27.10.2019 21:00 Frankrijk - Chili -:-
28.10.2019 00:00 Zuid-Korea - Haiti -:-
30.10.2019 21:00 Zuid-Korea - Frankrijk -:-
31.10.2019 00:00 Chili - Haiti -:-
02.11.2019 21:00 Chili - Zuid-Korea -:-
21:00 Haiti - Frankrijk -:-
Groep D
27.10.2019 21:00 Verenigde Staten - Senegal -:-
28.10.2019 00:00 Japan - Nederland -:-
30.10.2019 21:00 Nederland - Senegal -:-
31.10.2019 00:00 Verenigde Staten - Japan -:-
03.11.2019 00:00 Nederland - Verenigde Staten -:-
00:00 Senegal - Japan -:-
Groep E
28.10.2019 21:00 Spanje - Argentinië -:-
29.10.2019 00:00 Tajikistan - Kameroen -:-
31.10.2019 21:00 Spanje - Tajikistan -:-
01.11.2019 00:00 Kameroen - Argentinië -:-
03.11.2019 20:00 Kameroen - Spanje -:-
20:00 Argentinië - Tajikistan -:-
Groep F
28.10.2019 21:00 Solomon Eilanden - Italië -:-
29.10.2019 00:00 Paraguay - Mexico -:-
31.10.2019 21:00 Solomon Eilanden - Paraguay -:-
01.11.2019 00:00 Mexico - Italië -:-
03.11.2019 23:00 Mexico - Solomon Eilanden -:-
23:00 Italië - Paraguay -:-
Achtste finale
05.11.2019 Tweede in groep A - Tweede in groep C -:-
Winnaar groep B - Derde in groep A/C/D -:-
06.11.2019 Winnaar groep D - Derde in groep B/E/F -:-
Winnaar groep E - Tweede in groep D -:-
Winnaar groep C - Derde in groep A/B/F -:-
Winnaar groep A - Derde in groep C/D/E -:-
07.11.2019 Winnaar groep F - Tweede in groep E -:-
Tweede in groep B - Tweede in groep F -:-
Kwartfinale
10.11.2019 Winnaar AF 1 - Winnaar AF 3 -:-
Winnaar AF 2 - Winnaar AF 7 -:-
11.11.2019 Winnaar AF 4 - Winnaar AF 5 -:-
Winnaar AF 8 - Winnaar AF 6 -:-
Halve Finale
14.11.2019 Winnaar KF 2 - Winnaar KF 1 -:-
Winnaar KF 3 - Winnaar KF 4 -:-
Derde plaats
17.11.2019 Verliezer HF 1 - Verliezer HF 2 -:-
Finale
17.11.2019 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner