. .
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A
00:00 Angola - Brazilië -:-
00:00 Canada - Nieuw-Zeeland -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep C FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep C
21:00 Chili - Zuid-Korea -:-
21:00 Haiti - Frankrijk -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2019 > November
Italië - Engeland -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Finale AFC >    AFC Cup 2019 > Finale
N.N. - N.N. -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep A AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep A
Palestina - Oman -:-
Pakistan - Kuweit -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep G AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep G
Cambodja - Maleisië -:-
Nördliche Marianen - Brunei -:-
AFC > U19 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A AFC >   U19 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A
10:00 Thailand - Noord-Korea -:-
10:00 Australië - Vietnam -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Teuta Durrës - KF Tiranë -:-
FK Kukësi - KS Flamurtari Vlorë -:-
KF Skënderbeu - KF Laçi -:-
FK Vllaznia - KF Bylis Ballsh -:-
FK Partizani - Luftëtari Gjirokastër -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Aïn M'lila - ASO Chlef -:-
CS Constantine - CR Bélouizdad -:-
JS Saoura - US Biskra -:-
MC Alger - JS Kabylie -:-
USM Alger - NA Hussein Dey -:-
ES Sétif - USM Bel Abbes -:-
CA Bordj Bou Arreridj - Paradou AC -:-
MC Oran - NC Magra -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
17:15 Colón de Santa Fe - Atlético Tucumán -:-
19:30 Gimnasia de La Plata - Estudiantes -:-
21:45 Rosario Central - Godoy Cruz -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - Ramón Santamarina -:-
Gimnasia de Jujuy - Instituto de Córdoba -:-
All Boys - San Martín de Tucumán -:-
Atlético Rafaela - Almagro -:-
Quilmes - Villa Dálmine -:-
Defensores de Belgrano - Sarmiento de Junín -:-
Tigre - Riestra -:-
Brown de Adrogué - Chacarita Juniors -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Temperley -:-
Deportivo Morón - Platense -:-
Barracas Central - Independiente Rivadavia -:-
Agropecuario - Atlanta -:-
San Martín de San Juan - Ferro Carril Oeste -:-
Estudiantes de Caseros - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Belgrano de Córdoba - Nueva Chicago -:-
Alvarado - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
Flandria - Colegiales -:-
San Telmo - Los Andes -:-
Armenio - Justo José de Urquiza -:-
Tristan Suárez - San Miguel -:-
Sacachispas - Comunicaciones -:-
Almirante Brown - Villa San Carlos -:-
Fénix - Acassuso -:-
UAI Urquiza - Argentino de Quilmes -:-
Talleres de Remedios de Escalada - Defensores Unidos de Zárate -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:15 Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar -:-
09:30 Melbourne Victory - Western United FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Səbail FK - Keşlə FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 KAA Gent - Standard Luik -:-
18:00 AS Eupen - KRC Genk -:-
20:00 Royal Excel Mouscron Péruwelz - Royal Antwerp FC -:-
20:00 KV Mechelen - Sporting Charleroi -:-
20:00 Waasland-Beveren - SV Zulte Waregem -:-
20:00 Sint-Truidense VV - KV Oostende -:-
20:30 Club Brugge KV - KV Kortrijk -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
Oud-Heverlee Leuven - Union St. Gilloise -:-
KFCO Beerschot Wilrijk - KSV Roeselare -:-
Sporting Lokeren - Excelsior Virton -:-
KVC Westerlo - Lommel SK -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 Sint-Truidense VV - Sporting Charleroi -:-
14:15 KV Mechelen - Standard Liège -:-
14:30 Sporting Lokeren - Club Brugge KV -:-
14:30 KAA Gent - SV Zulte Waregem -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - KRC Genk -:-
15:00 RSC Anderlecht - AS Eupen -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
Velež Mostar - Sloboda Tuzla -:-
FK Sarajevo - Široki Brijeg -:-
Zvijezda 09 Bijeljina - Zrinjski Mostar -:-
Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina -:-
Željezničar Sarajevo - Čelik Zenica -:-
FK Tuzla City - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Levski Sofia - Etar Veliko Tarnovo -:-
FC Dunav Ruse - Botev Plovdiv -:-
Arda Kardzhali - Tsarsko Selo Sofia -:-
PFC Ludogorets Razgrad - PFC Beroe -:-
FK Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa -:-
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv -:-
Cherno More Varna - CSKA Sofia -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
Audax Italiano - Everton -:-
Coquimbo Unido - Huachipato -:-
Curicó Unido - Unión La Calera -:-
Iquique - Colo-Colo -:-
Palestino - Antofagasta -:-
Universidad de Chile - O'Higgins -:-
Universidad de Concepción - Cobresal -:-
Unión Española - Universidad Católica -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
07:30 Beijing Sport University - Guizhou Hengfeng -:-
07:30 Heilongjiang Lava Spring - Changchun Yatai -:-
07:30 Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin -:-
07:30 Nei Mongol Zhongyou - Liáoníng Hóngyùn -:-
07:30 Qingdao Huanghai - Nantong Zhiyun -:-
07:30 Shaanxi Chang'an Athletic - Sichuan Longfor -:-
07:30 Shijiazhuang Ever Bright - Xinjiang Tianshan Leopard FC -:-
07:30 Zheijiang Greentown - Guangdong Southern Tigers -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Ethnikos Achna - Omonia Nikosia -:-
17:00 AEL Limassol - Paphos FC -:-
17:00 Anorthosis Famagusta FC - Olympiakos Nikosia -:-
17:00 APOEL Nicosia - AEK Larnaca -:-
17:00 Doxa Katokopias FC - Nea Salamina -:-
17:00 Enosis Neon Paralimni - Apollon Limassol -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 FC Helsingør - Slagelse B&I -:-
13:00 Vanløse IF - Hellerup IK -:-
13:45 FA 2000 - BK Frem København -:-
14:00 Hillerød GI - B.93 København -:-
15:00 Skovshoved IF - Brønshøj BK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
14:00 Brabrand IF - VSK Aarhus -:-
14:00 Dalum IF - Vejgaard BK -:-
14:00 Næsby BK - Jammerbugt FC -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Vejle BK - Aalborg BK -:-
12:30 Odense BK - Randers SK Freja -:-
13:00 Esbjerg fB - SønderjyskE -:-
13:00 FC Kopenhagen - Silkeborg IF -:-
13:00 Brøndby IF - Aarhus GF -:-
13:15 Lyngby BK - FC Nordsjælland -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 AC Horsens - B.93 København -:-
13:00 FC Roskilde - HB Køge -:-
13:00 FC Helsingør - Næsby BK -:-
15:15 Kolding IF - Holbæk B&I -:-
15:15 Hvidovre IF - Næstved BK -:-
15:30 Hellerup IK - AB Gladsaxe -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 Brøndby IF - Aarhus GF -:-
13:00 Lyngby BK - FC Nordsjælland -:-
13:00 Esbjerg fB - SønderjyskE -:-
15:00 Vejle BK - Aalborg BK -:-
15:00 Odense BK - Randers SK Freja -:-
15:15 FC København - Silkeborg IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Hvidovre IF - Næstved BK -:-
13:00 Hellerup IK - AB Gladsaxe -:-
13:00 Kolding IF - Holbæk B&I -:-
15:15 AC Horsens - B.93 København -:-
15:30 FC Roskilde - HB Køge -:-
15:30 FC Helsingør - Næsby BK -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Vejle BK - Aalborg BK -:-
13:00 FC København - Silkeborg IF -:-
15:00 Odense BK - Randers SK Freja -:-
15:15 Brøndby IF - Aarhus GF -:-
16:15 Esbjerg fB - SønderjyskE -:-
16:30 Lyngby BK - Farum BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg -:-
15:30 RB Leipzig - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30 Bayer Leverkusen - Bor. Mönchengladbach -:-
15:30 Eintracht Frankfurt - Bayern München -:-
15:30 Werder Bremen - SC Freiburg -:-
18:30 1. FC Union Berlin - Hertha BSC -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 FC St. Pauli - Karlsruher SC -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98 -:-
13:00 Erzgebirge Aue - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Braunschweig - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 Preußen Münster - Chemnitzer FC -:-
14:00 1. FC Kaiserslautern - Würzburger Kickers -:-
14:00 TSV 1860 München - Viktoria Köln -:-
14:00 1. FC Magdeburg - Hallescher FC -:-
14:00 Waldhof Mannheim - SpVgg Unterhaching -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Heider SV - VfB Oldenburg -:-
16:00 SSV Jeddeloh - Eintracht Norderstedt -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Optik Rathenow - BSG Chemie Leipzig -:-
13:30 VfB Auerbach - SV Babelsberg 03 -:-
13:30 VSG Altglienicke - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiss Essen - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Wuppertaler SV -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - TuS Haltern -:-
14:00 SC Verl - Borussia Dortmund II -:-
14:00 FC Schalke 04 II - VfB Homberg -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - SV Rödinghausen -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1899 Hoffenheim II - SC Freiburg II -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - TSG Balingen -:-
14:00 FK Pirmasens - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 FC 08 Homburg - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 SV 07 Elversberg - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 Bahlinger SC - FC Gießen -:-
14:00 VfR Aalen - SSV Ulm 1846 -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 Wacker Burghausen - TSV 1860 Rosenheim -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - VfR Garching -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - Viktoria Aschaffenburg -:-
14:00 Türkgücü-Ataspor München - SV Schalding-Heining -:-
14:00 VfB Eichstätt - SV Heimstetten -:-
14:00 TSV Aubstadt - 1. FC Schweinfurt 05 -:-
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - TSV 1896 Rain am Lech -:-
14:00 FC Augsburg II - TSV Buchbach -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 1. FC Sand - TSV Abtswind -:-
14:00 SpVgg Ansbach - TSV Großbardorf -:-
14:00 ATSV Erlangen - SC Eltersdorf -:-
14:00 Eintracht Bamberg - DJK Bamberg -:-
14:00 Würzburger FV - TSV Karlburg -:-
15:00 ASV Cham - DJK Vilzing -:-
15:00 Viktoria Kahl - SV Seligenporten -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Pipinsried - TSV Schwaben Augsburg -:-
14:00 FC Ismaning - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
14:00 TSV Landsberg - TSV Schwabmünchen -:-
14:00 SV Donaustauf - TSV 1860 München II -:-
14:00 Türkspor Augsburg - TSV 1865 Dachau -:-
15:00 SV Kirchanschöring - SV Pullach -:-
18:30 TSV Wasserburg - TSV Kottern-St. Mang -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - BSC Hastedt -:-
13:00 Werder Bremen III - TuS Schwachhausen -:-
14:00 Brinkumer SV - SC Borgfeld -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Hessen Kassel - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:00 KSV Baunatal - SV 1910 Neuhof -:-
14:30 FSV Fernwald - Viktoria Griesheim -:-
14:30 TuS Dietkirchen - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
14:30 FC Hanau 93 - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Atlas Delmenhorst - VfV Hildesheim -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 TSV Ilshofen - FC Nöttingen -:-
14:00 FV Ravensburg - Freiburger FC -:-
14:30 SV Linx - SV Sandhausen II -:-
15:00 SV Oberachern - Göppinger SV -:-
15:30 VfB Stuttgart II - 1. CfR Pforzheim -:-
17:30 FC 08 Villingen - SGV Freiberg -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 TVD Velbert - Cronenberger SC -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 Blau-Weiß 90 Berlin - FC Strausberg -:-
13:30 Torgelower FC Greif - SC Staaken -:-
13:30 Ludwigsfelder FC - MSV Pampow -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:30 FC Grimma - FSV Martinroda -:-
13:30 FC Einheit Rudolstadt - FC Carl Zeiss Jena II -:-
13:30 FC Oberlausitz - FC Eilenburg -:-
13:30 Askania Bernburg - 1. FC Merseburg -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 TSV Schott Mainz - Wormatia Worms -:-
14:30 FV 07 Diefflen - FC Karbach -:-
14:30 FC Hertha Wiesbach - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:30 TSG Pfeddersheim - Hassia Bingen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 VfB Lübeck II - 1. FC Phönix Lübeck -:-
14:00 TSV Kropp - SV Eichede -:-
14:00 TSV Bordesholm - TSB Flensburg -:-
14:00 Weiche Flensburg 08 II - SV Todesfelde -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - Husumer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 TSG 07 Burg Gretesch - Walddörfer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
15:00 FFV Fortuna Göcklingen - 1. FC Saarbrücken II -:-
17:00 1. FFC 08 Niederkirchen - TSV Schott Mainz -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Jahn Calden - TSG Neu-Isenburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Niendorfer TSV - 1. FC Magdeburg -:-
12:00 Hannover 96 - Chemnitzer FC -:-
12:00 Energie Cottbus - Hertha BSC -:-
12:00 Holstein Kiel - FC St. Pauli -:-
12:30 RB Leipzig - Dynamo Dresden -:-
14:00 Hamburger SV - VfL Wolfsburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 VfL Bochum - Rot-Weiß Oberhausen -:-
13:00 Bor. Mönchengladbach - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg -:-
11:00 SpVgg Greuther Fürth - SC Freiburg -:-
11:00 Bayern München - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 1. FC Heidenheim 1846 - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Dynamo Dresden - FC St. Pauli -:-
12:00 Hertha BSC - Hannover 96 -:-
13:00 Energie Cottbus - FC Carl Zeiss Jena -:-
13:00 Eintracht Braunschweig - Hallescher FC -:-
13:00 1. FC Union Berlin - Chemnitzer FC -:-
15:00 VfL Wolfsburg - Werder Bremen -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 1. FC Köln - SG Unterrath 12/24 -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - FC Hennef 05 -:-
11:00 FC Schalke 04 - Wuppertaler SV -:-
11:00 Borussia Dortmund - Alemannia Aachen -:-
14:30 Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SV Darmstadt 98 - Bayern München -:-
11:00 Karlsruher SC - 1899 Hoffenheim -:-
11:00 SpVgg Unterhaching - SC Freiburg -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - Eintracht Frankfurt -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
Independiente San Vincente - Jocoro FC -:-
Isidro Metapán - Chalatenango -:-
El Vencedor - Once Municipal -:-
Alianza - Municipal Limeño -:-
Sonsonate FC - FAS -:-
Águila - Santa Tecla FC -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
AFC Bournemouth - Manchester United -:-
Arsenal FC - Wolverhampton Wanderers -:-
Aston Villa - Liverpool FC -:-
Brighton & Hove Albion - Norwich City -:-
Crystal Palace - Leicester City -:-
Everton FC - Tottenham Hotspur -:-
Manchester City - Southampton FC -:-
Sheffield United - Burnley FC -:-
Watford FC - Chelsea FC -:-
West Ham United - Newcastle United -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Barnsley FC - Bristol City -:-
16:00 Blackburn Rovers - Sheffield Wednesday -:-
16:00 Brentford FC - Huddersfield Town -:-
16:00 Cardiff City - Birmingham City -:-
16:00 Charlton Athletic - Preston North End -:-
16:00 Derby County - Middlesbrough FC -:-
16:00 Fulham FC - Hull City -:-
16:00 Leeds United - Queens Park Rangers -:-
16:00 Luton Town - Nottingham Forest -:-
16:00 Reading FC - Millwall FC -:-
16:00 Stoke City - West Bromwich Albion -:-
16:00 Wigan Athletic - Swansea City -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Lincoln City -:-
16:00 Blackpool FC - Peterborough United -:-
16:00 Bolton Wanderers - Fleetwood Town -:-
16:00 Coventry City - Accrington Stanley -:-
16:00 Doncaster Rovers - Burton Albion -:-
16:00 Gillingham FC - Rotherham United -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Tranmere Rovers -:-
16:00 Portsmouth FC - Oxford United -:-
16:00 Sunderland AFC - Southend United -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Shrewsbury Town -:-
16:00 Rochdale AFC - Bristol Rovers -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Exeter City -:-
16:00 Cambridge United - Crawley Town -:-
16:00 Carlisle United - Macclesfield Town -:-
16:00 Cheltenham Town - Forest Green Rovers -:-
16:00 Crewe Alexandra - Port Vale FC -:-
16:00 Mansfield Town - Colchester United -:-
16:00 Morecambe FC - Leyton Orient -:-
16:00 Newport County - Salford City -:-
16:00 Oldham Athletic - Northampton Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Grimsby Town -:-
16:00 Scunthorpe United - Stevenage FC -:-
16:00 Swindon Town - Walsall FC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Dover Athletic -:-
16:00 Aldershot Town - Maidenhead United -:-
16:00 Barnet FC - Chorley FC -:-
16:00 Barrow AFC - Sutton United -:-
16:00 Eastleigh FC - Harrogate Town -:-
16:00 Ebbsfleet United - Chesterfield FC -:-
16:00 Halifax Town - Torquay United -:-
16:00 Notts County - Hartlepool United -:-
16:00 Solihull Moors - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Stockport County - Woking FC -:-
16:00 Wrexham AFC - Bromley FC -:-
16:00 Yeovil Town - Boreham Wood -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
13:00 Chelsea FC U23 - Blackburn Rovers U23 -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Middlesbrough FC - Sunderland AFC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:30 Brighton & Hove Albion - Aston Villa -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:30 Manchester United - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Fulham FC - Norwich City -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Doncaster Rovers - Lincoln City -:-
12:00 Notts County - Chesterfield FC -:-
12:00 Bradford City - Scunthorpe United -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 Tulevik Viljandi - Maardu Linnameeskond -:-
12:00 JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev -:-
15:00 FCI Levadia - JK Nõmme Kalju -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - AS Monaco -:-
Dijon FCO - Paris Saint-Germain -:-
FC Metz - Montpellier HSC -:-
Toulouse FC - Olympique Lyon -:-
Girondins Bordeaux - FC Nantes -:-
OGC Nice - Stade Reims -:-
Olympique Marseille - Lille OSC -:-
Nîmes Olympique - Stade Rennes -:-
Amiens SC - Stade Brest -:-
Angers SCO - RC Strasbourg -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Montpellier HSC - Olympique Lyon -:-
Stade Reims - Paris FC -:-
FC Fleury 91 - Olympique Marseille -:-
Paris Saint-Germain - EA Guingamp -:-
Girondins Bordeaux - ASJ Soyaux -:-
Dijon FCO - FC Metz-Algrange -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
11:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi -:-
11:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi -:-
11:00 Dila Gori - FC Saburtalo -:-
11:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
11:00 WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
AEK Athene - Atromitos -:-
AE Larisa - OFI Heraklion -:-
Skoda Xanthi - Olympiakos -:-
Panetolikos - Asteras Tripolis -:-
Panionios GSS - Aris Saloniki -:-
PAOK Saloniki - Panathinaikos -:-
Lamia - Volos NFC -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
07:30 R&F (HK) - Lee Man FC -:-
07:30 Yuen Long FC - Tai Po FC -:-
10:30 Hong Kong Pegasus FC - Southern District -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Diósgyöri VTK - Kisvárda FC -:-
Kaposvári RFC - Újpest FC -:-
Ferencvárosi TC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Zalaegerszegi TE - Fehérvár FC -:-
Puskás FC - Budapest Honvéd -:-
Debreceni VSC - Paksi SE -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 FC Pune City - Kerala Blasters -:-
Iran > Persian Gulf Pro League 2019/2020  Iran >   Persian Gulf Pro League 2019/2020 >
Machine Sazi - Foolad FC -:-
Naft Masjed Soleyman - Shahin Bushehr FC -:-
Pars Jonoubi Jam - Sanat Naft FC -:-
Persepolis - Paykan FC -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa -:-
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba -:-
Hapoel Hadera FC - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
FC Ashdod - Sektzia Nes Tziona -:-
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya -:-
Hapoel Ra'anana - Maccabi Tel Aviv -:-
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 AS Roma - SSC Napoli -:-
18:00 Bologna FC - Inter -:-
20:45 Torino FC - Juventus -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Ascoli Calcio - Venezia FC -:-
Benevento Calcio - Empoli FC -:-
AS Cittadella - Frosinone Calcio -:-
Cosenza Calcio - US Cremonese -:-
FC Crotone - AC Perugia Calcio -:-
AS Livorno - SS Juve Stabia -:-
Pescara Calcio - AC Pisa -:-
Pordenone Calcio - Trapani Calcio -:-
US Salernitana 1919 - Virtus Entella -:-
Spezia Calcio - Chievo Verona -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 Cagliari Calcio - Atalanta -:-
15:00 Empoli FC - Sampdoria -:-
15:00 Genoa CFC - Juventus -:-
15:00 Inter - AS Roma -:-
15:00 Lazio Roma - Chievo Verona -:-
15:00 SSC Napoli - ACF Fiorentina -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Pescara Calcio -:-
15:00 Torino FC - Bologna FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 Brescia Calcio - US Cremonese -:-
15:00 Virtus Entella - Spezia Calcio -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - Pordenone Calcio -:-
15:00 SPAL 2013 Ferrara - AC Milan -:-
15:00 Udinese Calcio - Venezia FC -:-
15:00 Hellas Verona - AS Cittadella -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Ascoli Calcio - Frosinone Calcio -:-
15:00 Benevento Calcio - SS Juve Stabia -:-
15:00 Cosenza Calcio - US Salernitana 1919 -:-
15:00 US Lecce - AC Perugia Calcio -:-
15:00 AC Pisa - FC Crotone -:-
15:00 Trapani Calcio - AS Livorno -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
05:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai -:-
06:00 Consadole Sapporo - Nagoya Grampus -:-
06:00 Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos -:-
06:00 Shimizu S-Pulse - Júbilo Iwata -:-
07:00 Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga -:-
07:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds -:-
07:05 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima -:-
07:05 Oita Trinita - FC Tokyo -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
12:00 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy -:-
12:00 FC Gifu - Tokushima Vortis -:-
12:00 Kagoshima United - Fagiano Okayama -:-
12:00 Mito HollyHock - Montedio Yamagata -:-
12:00 Omiya Ardija - Kashiwa Reysol -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
05:00 Tokyo Musashino City FC - Honda Lock -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
15:00 FK Aktobe - Shakter Karaganda -:-
15:00 FK Atyrau - FK Ordabasy -:-
15:00 Irtysh Pavlodar - FK Kairat -:-
15:00 FK Okzhetpes - Zhetysu Taldykorgan -:-
15:00 FK Taraz - Kaysar Kyzylorda -:-
15:00 Tobyl Kostanay - FK Astana -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
17:00 HNK Gorica - Hajduk Split -:-
17:00 Lokomotiva Zagreb - NK Varaždin ŠN -:-
17:00 NK Osijek - HNK Rijeka -:-
17:00 Slaven Belupo - NK Istra 1961 -:-
17:00 Dinamo Zagreb - NK Inter Zaprešić -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
NK BSK Bijelo Brdo - NK Croatia Zmijavci -:-
HNK Cibalia - NK Orijent Rijeka -:-
Hrvatski Dragovoljac - NK Osijek II -:-
NK Međimurje - NK Dugopolje -:-
Dinamo Zagreb II - NK Dubrava -:-
NK Sesvete - NK Rudeš -:-
HNK Šibenik - NK Kustošija -:-
NK Solin - Hajduk Split II -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Tarxien Rainbows - Gżira United -:-
Hamrun Spartans - St. Luċija FC -:-
Senglea Athletics - Balzan FC -:-
Mosta FC - Floriana FC -:-
Hibernians FC - Sliema Wanderers -:-
Sirens FC - Valletta FC -:-
Birkirkara FC - Gudja United -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 Renaissance de Berkane - Youssoufia Berrechid -:-
20:00 Olympique de Khouribga - Mouloudia Oujda -:-
20:00 FAR de Rabat - Ittihad Tanger -:-
20:00 Raja Beni Mellal - Wydad AC -:-
20:00 CR Khemis Zemamra - Difaâ d'el Jadida -:-
20:00 Raja Casablanca - FUS de Rabat -:-
20:00 Moghreb de Tétouan - Rapide Oued Zem -:-
20:00 Olympique de Safi - Hassania US Agadir -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:00 Puebla FC - Pumas UNAM -:-
04:00 Atlas Guadalajara - Atlético San Luis -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Loros UCOL - TM Fútbol Club -:-
03:08 Correcaminos UAT - Mineros de Zacatecas -:-
04:00 Venados FC - CF Atlante -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
02:30 Atlético Reynosa - Tuzos de la UAZ -:-
03:00 Murciélagos FC - Dorados UACH -:-
03:00 Coras de Nayarit - Gavilanes de Matamoros -:-
03:00 Alacranes de Durango - Cimarrones de Sonora II -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
03:00 FC Juárez - Gallos Blancos -:-
18:00 Atlas Guadalajara - UANL Tigres -:-
19:00 CF América - Cruz Azul -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Gallos Blancos - UANL Tigres -:-
16:00 CF Monterrey - Veracruz -:-
18:00 CF América - Santos Laguna -:-
18:30 Club Necaxa - CF Pachuca -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 CF América - Santos Laguna -:-
16:00 Club Necaxa - CF Pachuca -:-
18:30 Gallos Blancos - UANL Tigres -:-
18:30 CF Monterrey - Veracruz -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Cruz Azul - Pumas UNAM -:-
16:00 Puebla FC - Club Tijuana -:-
16:00 UANL Tigres - Club León -:-
16:00 Monarcas Morelia - Atlas Guadalajara -:-
17:00 Santos Laguna - Club Necaxa -:-
18:00 FC Juárez - Veracruz -:-
23:00 CF América - CF Pachuca -:-
23:00 Deportivo Guadalajara - Gallos Blancos -:-
23:00 Atlético San Luis - CF Monterrey -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
CS Petrocub - Speranţa Nisporeni -:-
FC Codru Lozova - FC Sheriff -:-
FC Sfîntul Gheorghe - FC Zimbru -:-
FC Milsami - Dinamo Auto -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:30 FK Zeta - FK Budućnost Podgorica -:-
13:30 OFK Petrovac - FK Grbalj Radanovići -:-
13:30 FK KOM Podgorica - OFK Titograd -:-
13:30 OFK Mladost Lješkopolje - FK Sutjeska -:-
13:30 FK Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo -:-
19:45 Sparta Rotterdam - PSV -:-
19:45 FC Utrecht - Fortuna Sittard -:-
20:45 AZ Alkmaar - FC Twente -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - De Treffers -:-
15:30 HHC Hardenberg - GVVV -:-
15:30 IJsselmeervogels - Jong FC Volendam -:-
15:30 Katwijk - Noordwijk -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys -:-
15:30 Scheveningen - Spakenburg -:-
18:00 AFC - Excelsior Maassluis -:-
18:00 TEC - Quick Boys -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Excelsior '31 - HSV Hoek -:-
14:30 DOVO - Barendrecht -:-
14:30 DVS'33 Ermelo - VVOG -:-
14:30 FC Lisse - Ter Leede -:-
15:00 Sparta Nijkerk - Harkemase Boys -:-
15:00 Jong Almere City FC - Ajax (amateurs) -:-
15:00 ONS Sneek - ODIN '59 -:-
18:00 GOES - SteDoCo -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
14:30 AFC Ajax - Almere City FC -:-
14:30 NAC Breda - FC Utrecht -:-
16:00 Sparta Rotterdam - NEC/FC Oss -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
22:00 ART Municipal - Managua FC -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Ballymena United - Larne FC -:-
16:00 Crusaders FC - Institute FC Drumahoe -:-
16:00 Dungannon Swifts - Coleraine FC -:-
16:00 Glenavon FC - Cliftonville FC -:-
16:00 Linfield FC - Carrick Rangers -:-
16:00 Warrenpoint Town - Glentoran Belfast -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
Molde FK - Kristiansund BK -:-
Vålerenga IF - SK Brann -:-
Ranheim IL - Stabæk IF -:-
Sarpsborg 08 - Tromsø IL -:-
Odds BK - Mjøndalen IF -:-
FK Bodø/Glimt - FK Haugesund -:-
Strømsgodset IF - Rosenborg BK -:-
Viking FK - Lillestrøm SK -:-
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2019  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2019 >
13:00 Klepp IL - Arna-Bjørnar -:-
13:00 LSK Kvinner - FL Fart -:-
13:00 Lyn Oslo - Røa IL -:-
13:00 IL Sandviken - Kolbotn IL -:-
13:00 SK Trondheims-Ørn - Stabæk FK -:-
13:00 Vålerenga IF - Avaldsnes IL -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 SK Dnipro-1 - Zorya Lugansk -:-
17:00 Dinamo Kiev - FK Lviv -:-
17:00 Karpaty Lviv - Shakhtar Donetsk -:-
17:00 Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk -:-
17:00 FC Oleksandriya - FK Mariupol -:-
17:00 Vorskla Poltava - Desna Chernigov -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 SV Mattersburg - RB Salzburg -:-
17:00 Sturm Graz - Wolfsberger AC -:-
17:00 Rapid Wien - SKN St. Pölten -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 Austria Wien (A) - FC Dornbirn -:-
16:30 Austria Lustenau - FC Wacker Innsbruck -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
14:00 FC Langenegg - FC Wolfurt -:-
14:30 SC Röthis - Austria Lustenau (A) -:-
14:30 SCR Altach (A) - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
14:30 Dornbirner SV - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
16:00 VfB Hohenems - FC Lauterach -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
14:00 Wolfsberger AC (A) - TuS Bad Gleichenberg -:-
14:00 Sturm Graz (A) - SV Ried (A) -:-
14:00 Union Gurten - SC Weiz -:-
14:00 Union Vöcklamarkt - SC Kalsdorf -:-
14:00 FC Wels - FC Gleisdorf 09 -:-
19:00 USV St. Anna - WSC Hertha -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
15:00 SC Wiener Viktoria - SV Mattersburg (A) -:-
17:30 SV Leobendorf - FCM Traiskirchen -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
14:00 SK Bischofshofen - FC Pinzgau Saalfelden -:-
14:00 TSV St. Johann - SV Seekirchen -:-
14:00 RB Salzburg (A)/FC Anif - SV Grödig -:-
14:00 SV Kuchl - SV Wals-Grünau -:-
15:30 Austria Salzburg - Salzburger AK 1914 -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
SV Wörgl - SC Imst -:-
FC Wacker Innsbruck (A) - SV Hall -:-
14:00 FC Kitzbühel - SC Schwaz -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
02:00 San Francisco FC - Atlético Chiriquí -:-
02:00 Costa del Este - Sporting San Miguelito -:-
02:00 Tauro FC - Alianza -:-
02:00 Árabe Unido - Plaza Amador -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Arka Gdynia - Legia Warschau -:-
18:00 KS Cracovia - Lechia Gdańsk -:-
18:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice -:-
18:00 Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź -:-
18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin -:-
18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań -:-
18:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków -:-
18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice -:-
FKS Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec -:-
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz -:-
Olimpia Grudziądz - Odra Opole -:-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Jastrzębie -:-
Miedź Legnica - Radomiak Radom -:-
Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów -:-
GKS Tychy '71 - OKS Stomil Olsztyn -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
15:15 Qatar SC - Al Shahaniya -:-
17:25 Al Duhail SC - Al Sadd -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
CFR Cluj - Academica Clinceni -:-
CS Universitatea Craiova - Dinamo Boekarest -:-
FC Viitorul Constanța - Chindia Târgoviște -:-
Gaz Metan Mediaş - FC Hermannstadt -:-
FCSB - Sepsi OSK -:-
FC Voluntari - FC Botoşani -:-
Astra Giurgiu - FC Politehnica Iași -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
09:30 FK Ufa - Lokomotiv Moskou -:-
12:00 Dinamo Moskou - Akhmat Grozny -:-
14:30 PFC Sochi - FK Tambov -:-
17:00 Zenit St. Petersburg - CSKA Moskou -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
13:00 Al Adalh - Al Hazem -:-
16:00 Al Taawoun - Al Shabab -:-
17:50 Al Nassr - Abha Club -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Aberdeen FC - Kilmarnock FC -:-
16:00 Hamilton Academical - Ross County FC -:-
16:00 Heart of Midlothian - Celtic FC -:-
16:00 Motherwell FC - Livingston FC -:-
16:00 Rangers FC - St. Johnstone FC -:-
16:00 St. Mirren FC - Hibernian FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Arbroath FC - Alloa Athletic -:-
16:00 Ayr United - Partick Thistle -:-
16:00 Dundee FC - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Queen Of The South -:-
16:00 Inverness CT - Dundee United -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Airdrieonians - Dumbarton FC -:-
16:00 East Fife FC - Montrose FC -:-
16:00 Forfar Athletic - Falkirk FC -:-
16:00 Peterhead FC - Raith Rovers -:-
16:00 Stranraer FC - Clyde FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Brechin City FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Cove Rangers -:-
16:00 Elgin City - Annan Athletic -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Queen's Park FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Albion Rovers -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Aluminij - NK Domžale -:-
NK Bravo - NK Maribor -:-
NK Celje - NK Triglav -:-
NK Tabor Sežana - Rudar Velenje -:-
NŠ Mura - Olimpija Ljubljana -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď -:-
17:00 MFK Zemplín Michalovce - Zlaté Moravce -:-
17:00 FC Nitra - Spartak Trnava -:-
17:00 FK Pohronie - MFK Ružomberok -:-
17:00 Slovan Bratislava - FK Senica -:-
17:00 FK AS Trenčín - MŠK Žilina -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko -:-
17:00 MFK Karvina - FK Jablonec -:-
17:00 Slovan Liberec - 1. FK Příbram -:-
17:00 SFC Opava - Sparta Praag -:-
17:00 Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav -:-
17:00 Slavia Praag - Baník Ostrava -:-
17:00 FK Teplice - České Budějovice -:-
17:00 FC FASTAV Zlín - Viktoria Plzeň -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
14:00 MFK Vítkovice - FK Varnsdorf -:-
14:00 FC Zbrojovka Brno - Slavoj Vyšehrad -:-
14:00 FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové -:-
14:00 FK Baník Sokolov - FK Fotbal Třinec -:-
14:00 FK Dukla Praha - SK Líšeň -:-
14:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov -:-
14:00 FK Pardubice - MFK Chrudim -:-
14:00 SK Prostějov - Vysočina Jihlava -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
12:00 JS Kairouan - CS Chebba -:-
12:00 ES Métlaoui - US Monastir -:-
12:00 US Tataouine - Club Africain -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
13:00 Atiker Konyaspor - Gençlerbirliği -:-
15:30 Alanyaspor - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
15:30 Trabzonspor - Göztepe -:-
18:00 Antalyaspor - Beşiktaş -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Airbus UK - Aberystwyth Town -:-
15:30 Caernarfon Town - Barry Town United -:-
15:30 Carmarthen Town - Cefn Druids -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
06:00 Bucheon FC 1995 - Seoul E-Land FC -:-
08:00 Daejeon Citizen - FC Anyang -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
13:00 AIK Solna - GIF Sundsvall -:-
13:00 Falkenbergs FF - AFC Eskilstuna -:-
13:00 IFK Göteborg - Östersunds FK -:-
13:00 Hammarby IF - BK Häcken -:-
13:00 Helsingborgs IF - IF Elfsborg -:-
13:00 IFK Norrköping - Djurgårdens IF -:-
13:00 Örebro SK - Malmö FF -:-
13:00 IK Sirius - Kalmar FF -:-
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
19:00 IK Brage - Västerås SK -:-
19:00 Dalkurd FF - Degerfors IF -:-
19:00 GAIS Göteborg - Trelleborgs FF -:-
19:00 Jönköpings Södra IF - IF Brommapojkarna -:-
19:00 Norrby IF - Örgryte IS -:-
19:00 Östers IF - IK Frej -:-
19:00 Syrianska FC - Halmstads BK -:-
19:00 Varbergs BoIS - Mjällby AIF -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 FC St.Gallen - FC Sion -:-
19:00 FC Thun - FC Zürich -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Chiasso - FC Lausanne-Sport -:-
Grasshopper Club Zürich - SC Kriens -:-
FC Schaffhausen - FC Winterthur -:-
Stade Lausanne-Ouchy - FC Aarau -:-
FC Vaduz - FC Wil 1900 -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
16:00 FC Basel II - FC Köniz -:-
16:00 SC Cham - Yverdon-Sport FC -:-
16:00 FC Rapperswil-Jona - FC Sion II -:-
16:00 FC Bavois - FC Zürich II -:-
16:00 SC Brühl - FC Black Stars Basel -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Breitenrain Bern -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Echallens - CS Chênois -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Schötz - FC Bassecourt -:-
SV Muttenz - SC Goldau -:-
FC Wohlen - FC Baden -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:00 FC Linth 04 - FC Gossau -:-
16:00 SV Höngg - FC St.Gallen II -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Dietikon -:-
16:00 FC Balzers - FC Tuggen -:-
17:30 FC Paradiso - FC Red Star Zürich -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
Lugano Femminile - Servette FCCF -:-
FC St.Gallen - FC Zürich Frauen -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Basel 1893 -:-
FC Luzern - BSC Young Boys -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
FC Thun - Neuchâtel Xamax -:-
Team St.Gallen/Wil - Team Ticino -:-
FC Winterthur - Team Vaud -:-
BSC Young Boys - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Sion - FC Basel -:-
Servette Genève - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
FC Zürich - Team Aargau -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner