. .
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A
Turkije - Nederland -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B
Italië - Georgië -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep C UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep C
18:00 Noorwegen - Noord-Ierland -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep E UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep E
Albanië - Schotland -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep F UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep F
Slowakije - Hongarije -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G
Noord-Macedonië - Oostenrijk -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H
Kroatië - België -:-
Roemenië - Litouwen -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep A AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep A
Oman - Pakistan -:-
Palestina - Irak -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep B AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep B
Sri Lanka - Jemen -:-
Turkmenistan - Qatar -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep C AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep C
Malediven - Syrië -:-
Libanon - Tajikistan -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep D AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep D
Nepal - Iran -:-
Koerdistan - Ver. Arab. Emiraten -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep E AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep E
Bhutan - Bahrein -:-
Bangladesh - Jordanië -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep F AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep F
Afghanistan - Oezbekistan -:-
India - Saoedi-Arabië -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep G AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep G
Maleisië - Nördliche Marianen -:-
Cambodja - Thailand -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep H AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep H
Laos - Taiwan -:-
Macau - Australië -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep I AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep I
Singapore - China -:-
Myanmar - Zuid-Korea -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep J AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep J
Guam - Vietnam -:-
Mongolië - Japan -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep K AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep K
Timor-Leste - Noord-Korea -:-
Hong-Kong - Indonesië -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
23:00 Unión de Santa Fe - Atlético Tucumán -:-
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
FC Ararat-Armenia - FK Yerevan -:-
FC Noah - Lori FC -:-
Gandzasar Kapan - FC Urartu -:-
FC Alashkert - FC Ararat -:-
Pyunik FC - Shirak FC -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
09:30 Melbourne City FC - Central Coast Mariners -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
20:30 SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
Guarani - SP - Ponte Preta -:-
Botafogo - SP - Bragantino - SP -:-
São Bento - Cuiabá - MT -:-
Vila Nova - GO - Operário Ferroviário - PR -:-
Paraná Clube - Vitória - BA -:-
Londrina - PR - América - MG -:-
Figueirense - Coritiba FC -:-
Brasil de Pelotas - Oeste - SP -:-
Sport - PE - Criciúma - SC -:-
CR Brasil - AL - Atlético Goianiense -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
19:00 Randers FC - Aalborg BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
20:30 1. FC Köln - 1899 Hoffenheim -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
18:30 FC St. Pauli - VfL Bochum -:-
18:30 Dynamo Dresden - SV Wehen Wiesbaden -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
19:00 Viktoria Köln - FC Carl Zeiss Jena -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
18:30 FC St. Pauli II - VfB Oldenburg -:-
19:30 SV Drochtersen/Assel - Hannover 96 II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
19:00 SV Babelsberg 03 - Optik Rathenow -:-
19:00 Germania Halberstadt - 1. FC Lok Leipzig -:-
19:00 FC Viktoria 1889 Berlin - BFC Dynamo -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
19:00 FC Astoria Walldorf - TSV Steinbach Haiger -:-
19:00 FSV Frankfurt - 1899 Hoffenheim II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
19:00 SC Eltersdorf - DJK Ammerthal -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
19:30 FC Oberneuland - SFL Bremerhaven -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
19:00 FC Nöttingen - FC 08 Villingen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
19:30 Victoria Hamburg - Bramfelder SV -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
19:30 TeBe Berlin - Torgelower FC Greif -:-
19:30 MSV Pampow - TSG Neustrelitz -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
19:00 FC Eilenburg - FC Carl Zeiss Jena II -:-
19:30 Union Sandersdorf - Wacker Nordhausen II -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
19:00 Wormatia Worms - Arminia Ludwigshafen -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
19:30 SC Wiedenbrück - Westfalia Rhynern -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
AJ Auxerre - SM Caen -:-
AS Nancy - ESTAC Troyes -:-
EA Guingamp - AC Ajaccio -:-
FC Chambly - Clermont Foot -:-
FC Lorient - Chamois Niortais -:-
FC Sochaux - Le Havre AC -:-
Valenciennes FC - LB Châteauroux -:-
Le Mans FC - Grenoble Foot 38 -:-
Rodez AF - RC Lens -:-
US Orléans - Paris FC -:-
Frankrijk > National 2019/2020  Frankrijk >   National 2019/2020 >
US Boulogne - Red Star FC -:-
FC Bastia-Borgo - FC Bourg-Péronnas -:-
Le Puy Foot 43 - SC Toulon -:-
AS Lyon-Duchère - US Quevilly-Rouen -:-
SO Cholet - AS Béziers -:-
Stade Laval - GFC Ajaccio -:-
US Avranches - USL Dunkerque -:-
US Concarneau - Pau FC -:-
US Créteil-Lusitanos - FC Villefranche Beaujolais -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Kerala Blasters - Delhi Dynamos FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
12:30 Madura United FC - Bhayangkara FC -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
20:45 Sassuolo Calcio - Bologna FC -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
03:30 Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
23:00 Cruz Azul - Club Tijuana -:-
23:00 Gallos Blancos - UANL Tigres -:-
23:00 Club Necaxa - Atlético San Luis -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Monarcas Morelia - Puebla FC -:-
16:00 Veracruz - CF América -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Veracruz - CF América -:-
18:30 Monarcas Morelia - Puebla FC -:-
21:45 Club Tijuana - CF Monterrey -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
20:00 Vitesse - FC Groningen -:-
Nederland > Eerste Divisie 2019/2020  Nederland >   Eerste Divisie 2019/2020 >
20:00 FC Volendam - Jong FC Utrecht -:-
20:00 Jong PSV - SC Telstar -:-
20:00 Go Ahead Eagles - FC Dordrecht -:-
20:00 SBV Excelsior - FC Eindhoven -:-
20:00 NEC Nijmegen - TOP Oss -:-
20:00 Roda JC Kerkrade - SC Cambuur -:-
20:00 Jong Ajax - FC Den Bosch -:-
20:00 Almere City FC - NAC Breda -:-
20:00 Helmond Sport - De Graafschap -:-
20:00 Jong AZ Alkmaar - MVV Maastricht -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
19:10 FC Wacker Innsbruck - SK Austria Klagenfurt -:-
19:10 Floridsdorfer AC - SV Ried -:-
19:10 SKU Amstetten - Austria Lustenau -:-
19:10 Austria Wien (A) - Kapfenberger SV 1919 -:-
19:10 SV Lafnitz - Grazer AK -:-
19:10 SV Horn - FC Juniors OÖ -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
19:00 Deutschlandsberger SC - WSC Hertha -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
19:00 SV Mattersburg (A) - Rapid Wien (A) -:-
19:00 ASK-BSC Bruck/Leitha - SC Wiener Neustadt -:-
19:30 Wiener Sport-Club - ASV Draßburg -:-
19:30 FCM Traiskirchen - SC Neusiedl/See 1919 -:-
19:30 ASK Ebreichsdorf - SV Leobendorf -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
15:10 Al Sadd - Qatar SC -:-
17:20 Al Khor SC - Al Duhail SC -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
18:00 FC Hradec Králové - MFK Vítkovice -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
12:00 Club Africain - CA Bizertin -:-
12:00 US Monastir - JS Kairouan -:-
12:00 CS Hammam-Lif - ES Métlaoui -:-
12:00 CS Chebba - US Tataouine -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
18:30 Fenerbahçe - Kasımpaşa SK -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2019/2020  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2019/2020 >
15:00 Al Fujairah - Hatta Club -:-
15:00 Ajman Club - Al Khaleej -:-
17:45 Al Wahda - Al Wasl -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
20:45 Aberystwyth Town - Bala Town -:-
20:45 Newtown AFC - Caernarfon Town -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
Energetik-BGU Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Dinamo Minsk - Dnyapro Mogilev -:-
FK Vitebsk - BATE Borisov -:-
FK Isloch Minsk - Dinamo Brest -:-
Shakhter Soligorsk - FK Slaviya Mozyr -:-
FK Gomel - FK Minsk -:-
FK Slutsk - FK Gorodeya -:-
Neman Grodno - Torpedo Minsk -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
20:00 BidVest Wits - SuperSport United -:-
20:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner