. .
FIFA > Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >    Vriendschappelijk 2019 > November
02:00 Nicaragua - Cuba 0:0 (0:0)
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > Halve Finale FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > Halve Finale
14:00 Kenia - Zambia 2:2 (1:1)
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November
01:30 Verenigde Staten - Zweden 3:2 (3:0)
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Achtste finale FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Achtste finale
00:00 Paraguay - Argentinië 3:2 (0:2)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A
17:00 Turkije - Nederland 0:8 (0:3)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B
17:30 Italië - Georgië 6:0 (5:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep C UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep C
18:00 Noorwegen - Noord-Ierland 6:0 (2:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep E UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep E
18:10 Albanië - Schotland 0:5 (0:2)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep F UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep F
17:00 Slowakije - Hongarije 0:0 (0:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G
18:00 Noord-Macedonië - Oostenrijk 0:3 (0:2)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H
17:00 Roemenië - Litouwen 3:0 (2:0)
18:00 Kroatië - België 1:4 (1:2)
CAF > U23 Africa Cup 2019 > Groep A CAF >   U23 Africa Cup 2019 > Groep A
18:00 Egypte - Mali 1:0 (1:0)
21:00 Kameroen - Ghana 1:1 (0:0)
CONCACAF > CONCACAF League 2019 > Finale CONCACAF >    CONCACAF League 2019 > Finale
03:30 Motagua - Deportivo Saprissa 0:1 (0:1)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep B AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep B
15:10 Sri Lanka - Jemen 0:3 (0:3)
17:20 Qatar - Turkmenistan 4:1 (0:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep D AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep D
12:15 Koerdistan - Ver. Arab. Emiraten 2:0 (2:0)
15:15 Iran - Nepal 4:0 (0:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep E AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep E
14:15 Bangladesh - Jordanië 1:1 (0:1)
17:00 Bahrein - Bhutan 4:0 (3:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep F AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep F
13:05 Afghanistan - Oezbekistan 0:2 (0:2)
17:05 Saoedi-Arabië - India 4:0 (4:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep G AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep G
09:30 Maleisië - Nördliche Marianen 10:0 (4:0)
12:30 Cambodja - Thailand 2:1 (2:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep H AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep H
09:00 Macau - Australië 0:6 (0:3)
12:00 Taiwan - Laos 1:2 (0:2)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep I AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep I
09:30 Singapore - China 0:2 (0:0)
12:30 Myanmar - Zuid-Korea 0:3 (0:3)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep J AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep J
10:00 Mongolië - Japan 0:9 (0:3)
13:00 Vietnam - Guam 4:1 (3:1)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep K AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep K
09:30 Timor-Leste - Noord-Korea 0:4 (0:2)
13:00 Indonesië - Hong-Kong 4:0 (2:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
18:00 KF Tiranë - FK Vllaznia 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
23:00 Estudiantes - Talleres de Córdoba 1:0 (1:0)
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
12:00 Gandzasar Kapan - FC Urartu 2:4
15:30 Pyunik FC - Shirak FC 1:0
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
09:30 Melbourne City FC - Central Coast Mariners 3:1 (1:0)
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
20:30 SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht 1:2 (0:1)
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
20:30 Excelsior Virton - Oud-Heverlee Leuven 0:1 (0:1)
20:30 Union St. Gilloise - KVC Westerlo 0:2 (0:1)
20:30 Lommel SK - KFCO Beerschot Wilrijk 1:0 (0:0)
20:30 KSV Roeselare - Sporting Lokeren 2:1 (0:0)
België > Reserve Pro League 2019/2020 Group 2  België >   Reserve Pro League 2019/2020 Group 2 >
19:30 Royal Antwerp FC II - Sporting Charleroi II 1:4
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
The Strongest - Oriente Petrolero uitgest.
Aurora - Jorge Wilstermann uitgest.
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
00:00 Botafogo - RJ - Flamengo RJ 0:1 (0:0)
01:00 Grêmio Porto Alegre - CSA 2:1 (1:0)
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
23:15 Botafogo - SP - Bragantino - SP 2:3 (0:1)
23:15 Paraná Clube - Vitória - BA 0:0 (0:0)
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
16:30 Lokomotiv Plovdiv - FK Botev Vratsa 2:0 (1:0)
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
18:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias FC 2:1 (1:0)
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
19:00 Randers FC - Aalborg BK 3:3 (2:1)
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
18:00 Viborg FF - Næstved BK 2:1 (0:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
18:00 FC Midtjylland - Odense BK 1:0 (1:0)
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
20:30 1. FC Köln - 1899 Hoffenheim 1:2 (1:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
18:30 FC St. Pauli - VfL Bochum 1:1 (1:1)
18:30 Dynamo Dresden - SV Wehen Wiesbaden 1:0 (1:0)
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
19:00 Viktoria Köln - FC Carl Zeiss Jena 2:2 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
18:30 FC St. Pauli II - VfB Oldenburg 3:0 (2:0)
19:30 SV Drochtersen/Assel - Hannover 96 II 2:1 (1:1)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
19:00 SV Babelsberg 03 - Optik Rathenow 3:2 (2:1)
19:00 Germania Halberstadt - 1. FC Lok Leipzig 0:2 (0:2)
19:00 FC Viktoria 1889 Berlin - BFC Dynamo 0:0 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
19:00 1. FSV Mainz 05 II - FK Pirmasens 4:4 (2:2)
19:00 FC Astoria Walldorf - TSV Steinbach Haiger 2:4 (1:0)
19:00 FSV Frankfurt - 1899 Hoffenheim II 0:0 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
19:00 TSV Buchbach - FV Illertissen 2:0 (1:0)
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
19:00 SC Eltersdorf - DJK Ammerthal 3:2 (0:2)
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
19:30 FC Oberneuland - SFL Bremerhaven 2:1 (0:1)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
19:30 SV Sandhausen II - Neckarsulmer Sport-Union 3:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
19:30 Victoria Hamburg - Bramfelder SV 5:0 (2:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
19:30 TeBe Berlin - Torgelower FC Greif 2:1 (0:0)
19:30 MSV Pampow - TSG Neustrelitz 2:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
19:00 FC Eilenburg - FC Carl Zeiss Jena II 1:1 (0:1)
19:30 Union Sandersdorf - Wacker Nordhausen II 6:0 (3:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
19:00 Wormatia Worms - Arminia Ludwigshafen 3:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
19:30 SC Wiedenbrück - Westfalia Rhynern 3:2 (2:1)
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
21:00 Norwich City - Watford FC 0:2 (0:1)
Engeland > FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde  Engeland >   FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde
20:55 Dulwich Hamlet - Carlisle United 1:4 (0:2)
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
20:45 OGC Nice - Girondins Bordeaux 1:1 (1:0)
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
20:00 AJ Auxerre - SM Caen 1:1 (0:0)
20:00 AS Nancy - ESTAC Troyes 0:0 (0:0)
20:00 FC Chambly - Clermont Foot 0:1 (0:0)
20:00 FC Lorient - Chamois Niortais 4:1 (4:1)
20:00 FC Sochaux - Le Havre AC 2:0 (1:0)
20:00 Valenciennes FC - LB Châteauroux 0:1 (0:0)
20:00 Le Mans FC - Grenoble Foot 38 0:0 (0:0)
20:00 US Orléans - Paris FC 0:1 (0:1)
Frankrijk > National 2019/2020  Frankrijk >   National 2019/2020 >
18:00 US Avranches - USL Dunkerque 2:0 (1:0)
20:00 US Boulogne - Red Star FC 0:1 (0:0)
20:00 FC Bastia-Borgo - FC Bourg-Péronnas 1:2 (1:1)
20:00 Le Puy Foot 43 - SC Toulon 0:0 (0:0)
20:00 AS Lyon-Duchère - US Quevilly-Rouen 1:2 (1:1)
20:00 SO Cholet - AS Béziers 2:1 (0:0)
20:00 Stade Laval - GFC Ajaccio 2:0 (2:0)
20:00 US Concarneau - Pau FC 0:1 (0:1)
20:00 US Créteil-Lusitanos - FC Villefranche Beaujolais 2:2 (2:1)
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
16:00 Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 2:0 (1:0)
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
16:00 Chania Kissamikos - PAS Giannina 0:1 (0:0)
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Kerala Blasters - Odisha FC 0:0 (0:0)
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 Arema Cronus FC - Madura United FC 2:0 (1:0)
Iran > Persian Gulf Pro League 2019/2020  Iran >   Persian Gulf Pro League 2019/2020 >
12:30 Machine Sazi - FC Zob Ahan 2:1 (0:1)
13:30 Shahr-e Khodro FC - Pars Jonoubi Jam 1:0 (0:0)
14:15 Naft Masjed Soleyman - Nassaji Mazandaran 0:0 (0:0)
15:15 Shahin Bushehr FC - Gol Gohar FC 1:1 (0:0)
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
20:45 Sassuolo Calcio - Bologna FC 3:1 (1:0)
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
21:00 FC Crotone - Ascoli Calcio 3:1 (2:1)
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
13:00 AC Perugia Calcio - Cosenza Calcio 3:2
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
18:00 NK Istra 1961 - HNK Gorica 2:2 (1:1)
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
13:30 NK Dubrava - NK BSK Bijelo Brdo 0:0 (0:0)
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
16:45 Al Arabi SC - Al Kuwait SC 0:3 (0:2)
Litouwen > A Lyga 2019 Meisterschaft  Litouwen >   A Lyga 2019 Meisterschaft >
17:00 FK Atlantas - FK Panevėžys 1:4 (1:1)
18:00 FK Žalgiris - FK Riteriai 1:3 (1:2)
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
18:00 Balzan FC - Mosta FC 5:0 (3:0)
19:00 Valletta FC - Senglea Athletics 1:0 (1:0)
20:15 Sliema Wanderers - Hamrun Spartans 2:0 (1:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
03:30 Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa 0:0
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
23:30 Murciélagos FC - Atlético Bahia 8:2
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
19:00 Atlas Guadalajara - Club León 1:3
22:45 Cruz Azul - Club Tijuana 2:2
23:00 Gallos Blancos - UANL Tigres 0:2
23:00 Club Necaxa - Atlético San Luis 1:1
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Monarcas Morelia - Puebla FC 4:0
16:00 Veracruz - CF América 1:3
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Veracruz - CF América 1:3
18:30 Monarcas Morelia - Puebla FC 2:0
21:45 Club Tijuana - CF Monterrey 4:2
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
20:00 Vitesse - FC Groningen 1:2 (0:2)
Nederland > Eerste Divisie 2019/2020  Nederland >   Eerste Divisie 2019/2020 >
20:00 FC Volendam - Jong FC Utrecht 1:0 (0:0)
20:00 Jong PSV - SC Telstar 1:1 (0:0)
20:00 Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3:1 (0:0)
20:00 SBV Excelsior - FC Eindhoven 5:4 (3:3)
20:00 NEC Nijmegen - TOP Oss 3:0 (1:0)
20:00 Roda JC Kerkrade - SC Cambuur 1:2 (1:1)
20:00 Jong Ajax - FC Den Bosch 5:1 (2:0)
20:00 Almere City FC - NAC Breda 1:0 (0:0)
20:00 Helmond Sport - De Graafschap 1:2 (0:0)
20:00 Jong AZ Alkmaar - MVV Maastricht 3:2 (2:1)
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
19:00 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 0:0
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
19:00 SK Brann - Odds BK 1:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
19:10 Floridsdorfer AC - SV Ried 1:2 (1:2)
19:10 SKU Amstetten - Austria Lustenau 2:0 (1:0)
19:10 Austria Wien (A) - Kapfenberger SV 1919 4:1 (1:0)
19:10 SV Horn - FC Juniors OÖ 1:3 (0:1)
20:15 FC Wacker Innsbruck - SK Austria Klagenfurt 2:4 (1:2)
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
18:00 Union Gurten - SV Ried (A) 2:1 (1:0)
19:00 Deutschlandsberger SC - WSC Hertha 2:0 (1:0)
19:00 Sturm Graz (A) - FC Gleisdorf 09 2:1 (0:1)
19:00 USV Allerheiligen - SC Weiz 2:0 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
18:30 FCM Traiskirchen - SC Neusiedl/See 1919 5:1 (3:0)
19:00 SV Mattersburg (A) - Rapid Wien (A) 0:1 (0:0)
19:00 ASK-BSC Bruck/Leitha - SC Wiener Neustadt 2:5 (0:2)
19:30 Wiener Sport-Club - ASV Draßburg 0:0 (0:0)
19:30 ASK Ebreichsdorf - SV Leobendorf 1:0 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
19:00 SV Seekirchen - RB Salzburg (A)/FC Anif 1:2 (0:1)
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
21:00 Real Garcilaso - Universidad Técnica 0:0 (0:0)
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
21:00 Los Caimanes - Cultural Santa Rosa 1:3
Peru > Copa Bicentenario 2019 > Finale  Peru >   Copa Bicentenario 2019 > Finale
02:00 Atlético Grau - Sport Huancayo 4:3 d.p.
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)
20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 3:1 (2:0)
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
19:10 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 3:1 (2:0)
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
21:30 CD Aves - Gil Vicente 1:2 (1:2)
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 >
12:00 Académica de Coimbra - CS Marítimo 0:0
15:00 Os Belenenses - Vitória Guimarães 1:0
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
15:10 Al Wakrah - Al Ahli Doha 2:1 (0:1)
17:20 Al Khor SC - Al Duhail SC 2:3 (2:1)
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
17:00 Astra Giurgiu - FC Voluntari 1:0 (1:0)
19:30 FC Hermannstadt - FC Viitorul Constanța 1:1 (1:1)
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
17:30 Akhmat Grozny - FC Ural 0:0 (0:0)
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
20:45 Dundee FC - Dundee United 0:2 (0:0)
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
21:00 Real Sociedad - CD Leganés 1:1 (0:0)
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
21:00 Girona FC - CD Tenerife 1:0 (0:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
18:00 FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
18:00 Baník Ostrava - MFK Karvina 3:0 (1:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
18:00 Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1 (2:0)
19:00 FC Zbrojovka Brno - SK Prostějov 5:0 (1:0)
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
18:30 Fenerbahçe - Kasımpaşa SK 3:2 (2:1)
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
17:00 Adana Demirspor - Eskişehirspor 2:3 (1:1)
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
00:00 Nacional - Fénix 2:0 (1:0)
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2019/2020  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2019/2020 >
15:00 Al Fujairah - Hatta Club 0:1 (0:1)
15:00 Ajman Club - Al Khaleej 1:1 (0:0)
17:45 Al Wahda - Al Wasl 2:2 (1:2)
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
20:45 Newtown AFC - Caernarfon Town 3:1 (2:0)
21:00 Aberystwyth Town - Bala Town 0:5 (0:2)
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
Neman Grodno - Torpedo Minsk 3:0 Toeg.
16:00 Dinamo Minsk - Dnyapro Mogilev 3:0 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
19:00 BidVest Wits - SuperSport United 0:1 (0:0)
19:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic 2:2 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
20:00 FC Winterthur - Grasshopper Club Zürich 1:1 (1:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner