. .
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Kwartfinale FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Kwartfinale
Winnaar AF 1 - Winnaar AF 3 -:-
Winnaar AF 2 - Winnaar AF 7 -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D
Moldavië - Azerbeidzjan -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep A AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep A
Kuweit - Palestina -:-
Irak - Oman -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep B AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep B
Qatar - Jemen -:-
Turkmenistan - Sri Lanka -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep C AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep C
Tajikistan - Syrië -:-
Libanon - Malediven -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep D AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep D
Ver. Arab. Emiraten - Iran -:-
Koerdistan - Nepal -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep E AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep E
Jordanië - Bahrein -:-
Bangladesh - Bhutan -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep F AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep F
Saoedi-Arabië - Oezbekistan -:-
India - Afghanistan -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep G AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep G
Brunei - Cambodja -:-
Thailand - Maleisië -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep H AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep H
Australië - Taiwan -:-
Macau - Laos -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep I AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep I
Zuid-Korea - China -:-
Myanmar - Singapore -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep J AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep J
Japan - Vietnam -:-
Mongolië - Guam -:-
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep K AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep K
Indonesië - Noord-Korea -:-
Hong-Kong - Timor-Leste -:-
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
UE Sant Julià - UE Engordany -:-
Atlétic Escaldes - FC Santa Coloma -:-
UE Santa Coloma - FC Ordino -:-
CE Carroi - Inter Club d'Escaldes -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
00:00 Godoy Cruz - Independiente -:-
01:10 Central Córdoba SdE - Patronato de Paraná -:-
15:00 River Plate - Rosario Central -:-
17:15 Aldosivi - Gimnasia de La Plata -:-
19:30 Newell's Old Boys - Defensa y Justicia -:-
21:45 Racing Club - Huracán -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
Camioneros - Maipú -:-
Círculo Deportivo - Cipolletti -:-
Juventud Unida Universitario - Ferro Carril Oeste de General Pico -:-
Desamparados de San Juan - Peñarol de Chimbas -:-
Sol de Mayo de Viedma - Estudiantes de San Luis -:-
Sansinena de General Cerri - Deportivo Madryn -:-
Huracán de Las Heras - Olimpo de Bahía Blanca -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
Belgrano de San Francisco - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:-
Unión de Sunchales - Central Norte -:-
Crucero del Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú -:-
Chaco For Ever - Sarmiento de Resistencia -:-
Boca Unidos - San Martín de Formosa -:-
Douglas Haig - Las Parejas -:-
Defensores de Pronunciamiento - Güemes de Santiago del Estero -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-
08:00 Adelaide United - Brisbane Roar -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Qarabağ FK - Zira FK -:-
17:00 Sabah FK - Sumgayit FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 Royal Antwerp FC - Club Brugge KV -:-
18:00 KRC Genk - KAA Gent -:-
20:00 Standard Luik - KV Mechelen -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
21:00 Guabirá - Nacional Potosí -:-
21:00 The Strongest - Sport Boys Warnes -:-
21:00 Aurora - Royal Pari -:-
21:00 San José - Oriente Petrolero -:-
21:00 Blooming - Jorge Wilstermann -:-
21:00 Destroyers - Bolívar -:-
21:00 Always Ready - Real Potosí -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
Internacional - Fluminense RJ -:-
Cruzeiro - Atlético Mineiro -:-
Fortaleza - Ceará SC -:-
Palmeiras - Corinthians SP -:-
São Paulo FC - Athletico Paranaense -:-
Flamengo RJ - EC Bahia -:-
Botafogo - RJ - Avaí FC -:-
Chapecoense - Grêmio Porto Alegre -:-
Goiás - Santos FC -:-
CSA - Vasco da Gama -:-
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
LD Alajuelense - Jicaral -:-
Guadalupe - AD San Carlos -:-
Limón FC - CS Cartaginés -:-
Municipal Pérez Zeledón - CS Herediano -:-
Santos de Guápiles - La U Universitarios -:-
Deportivo Saprissa - Municipal Grecia -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland -:-
14:00 Aarhus GF - SønderjyskE -:-
14:00 Lyngby BK - Odense BK -:-
16:00 Brøndby IF - Esbjerg fB -:-
18:00 FC Midtjylland - FC Kopenhagen -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 Fremad Amager - Vendsyssel FF -:-
15:00 FC Fredericia - Skive IK -:-
15:00 Kolding IF - HB Køge -:-
15:00 Nykøbing FC - Vejle BK -:-
15:00 FC Roskilde - Hvidovre IF -:-
15:00 Viborg FF - Næstved BK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 BK Avarta - FC Helsingør -:-
13:00 Slagelse B&I - Hillerød GI -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
13:30 Bor. Mönchengladbach - Werder Bremen -:-
15:30 VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen -:-
18:00 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 1. FC Nürnberg - Arminia Bielefeld -:-
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - Hannover 96 -:-
13:30 SV Darmstadt 98 - Jahn Regensburg -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 Bayern München II - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 Chemnitzer FC - Würzburger Kickers -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 HSC Hannover - TSV Havelse -:-
14:00 Altona 93 - Eintracht Norderstedt -:-
14:00 Lüneburger SK Hansa - Werder Bremen II -:-
14:00 Holstein Kiel II - Schwarz-Weiß Rehden -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Wacker Nordhausen - Berliner AK 07 -:-
13:30 SV Lichtenberg 47 - Rot-Weiß Erfurt -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Borussia Dortmund II - Bor. Mönchengladbach II -:-
14:00 Wuppertaler SV - Rot-Weiss Essen -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - VfR Aalen -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - FC 08 Homburg -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - FK Pirmasens -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 DJK Bamberg - Würzburger FV -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Schwabmünchen - SV Donaustauf -:-
15:00 FC Ingolstadt 04 II - TSV Landsberg -:-
16:00 TSV 1860 München II - Türkspor Augsburg -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - ESC Geestemünde -:-
15:00 BSC Hastedt - SC Borgfeld -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:30 SV Steinbach - VfB Ginsheim -:-
14:30 Rot-Weiß Walldorf - TuS Dietkirchen -:-
15:30 FC Eddersheim - Viktoria Griesheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 MTV Wolfenbüttel - U.S.I. Lupo-Martini -:-
14:00 Kickers Emden - Arminia Hannover -:-
14:00 TB Uphusen - FT Braunschweig -:-
14:00 MTV Gifhorn - Atlas Delmenhorst -:-
14:00 VfV Hildesheim - VfL Oldenburg -:-
14:00 Heeslinger SC - MTV Eintracht Celle -:-
14:00 Eintracht Northeim - FC Hagen/Uthlede -:-
14:00 SC Spelle-Venhaus - Germania Egestorf/Langreder -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 SV Oberachern - TSV Ilshofen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - FC Süderelbe -:-
13:30 FC Teutonia 05 - SV Curslack-Neuengamme -:-
14:00 Niendorfer TSV - TSV Sasel -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - Union Tornesch -:-
14:00 SV Rugenbergen - TuS Osdorf -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - TuS Dassendorf -:-
14:30 WTSV Concordia - Hamm United -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
14:30 Borussia Freialdenhoven - FC Hürth -:-
14:30 Viktoria Arnoldsweiler - SV Breinig -:-
14:45 Spvg Wesseling-Urfeld - Fortuna Köln II -:-
14:45 SpVgg Frechen - SV 1914 Eilendorf -:-
14:45 Siegburger SV 04 - FC Hennef 05 -:-
15:00 FC Pesch 1956 - FC Wegberg-Beeck -:-
15:00 SV Deutz 05 - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:00 VfL 08 Vichttal - 1. FC Düren -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
14:30 FC Kray - 1. FC Monheim -:-
14:30 Schwarz-Weiß Essen - Germania Ratingen 04/19 -:-
14:30 TSV Meerbusch - TVD Velbert -:-
14:30 Cronenberger SC - SSVg Velbert -:-
14:30 SV 19 Straelen - Sportfreunde Niederwenigern -:-
15:00 1. FC Bocholt - VfB 03 Hilden -:-
15:00 SC Velbert - 1. FC Kleve -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - SC Union Nettetal -:-
15:00 Sportfreunde Baumberg - SpVg Schonnebeck -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 Hansa Rostock II - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
13:30 FC Strausberg - 1. FC Lok Stendal -:-
13:30 SV Tasmania Berlin - Ludwigsfelder FC -:-
14:00 Hertha Zehlendorf - Victoria Seelow -:-
14:00 Greifswalder FC - CFC Hertha 06 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 FSV Martinroda - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 SV 07 Elversberg II - SV Gonsenheim -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
14:30 1. FC Kaan-Marienborn - SC Paderborn 07 II -:-
14:30 Hammer SpVg - Sportfreunde Siegen -:-
14:30 Rot Weiss Ahlen - SV Schermbeck 1912 -:-
14:30 TuS Erndtebrück - Westfalia Herne -:-
14:30 RSV Meinerzhagen - Holzwickeder SC -:-
14:30 TSG Sprockhövel - Preußen Münster II -:-
14:30 FC Gütersloh - FCE Rheine -:-
14:30 ASC 09 Dortmund - TuS Ennepetal -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eichede - Eckernförder SV -:-
14:00 SV Frisia 03 - Oldenburger SV -:-
14:00 Preußen 09 Reinfeld - Weiche Flensburg 08 II -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 TV Jahn Delmenhorst - Hannover 96 -:-
13:00 FC St. Pauli - Werder Bremen II -:-
14:00 SV Henstedt-Ulzburg - TuS Büppel -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - Walddörfer SV -:-
14:00 Hamburger SV - SV Meppen II -:-
14:00 TSG 07 Burg Gretesch - Holstein Kiel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 1. FC Union Berlin - SV Eintracht Leipzig-Süd -:-
13:30 Erzgebirge Aue - FF USV Jena II -:-
13:30 Bischofswerdaer FV - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
13:30 Magdeburger FFC - BW Hohen Neuendorf -:-
13:30 FC Phoenix Leipzig - 1. FFV Erfurt -:-
14:00 SFC Stern 1900 - RB Leipzig -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2019/2020 >
13:00 Borussia Bocholt - SpVg Berghofen -:-
13:00 SV Budberg - VfL Bochum -:-
14:00 Vorwärts Spoho 98 - SV 21 Bökendorf -:-
15:00 Herforder SV - GSV Moers -:-
15:00 SV Menden - Bor. Mönchengladbach II -:-
15:00 1. FFC Recklinghausen - 1. FC Köln II -:-
15:00 SGS Essen II - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1. FFC 08 Niederkirchen - FC Bitburg -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - TuS Wörrstadt -:-
14:00 1. FC Saarbrücken II - TuS Issel -:-
14:00 SV Göttelborn - SG Fidei 2015 -:-
14:00 SC Siegelbach - 1. FC Riegelsberg -:-
14:30 1. FFC Montabaur - FFV Fortuna Göcklingen -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 VfB Obertürkheim - Hegauer FV -:-
11:00 FSV Hessen Wetzlar - SC Freiburg II -:-
13:00 TSG Neu-Isenburg - Sportclub Würzburg -:-
14:00 SV 67 Weinberg - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 SC Sand II - TSV Jahn Calden -:-
14:00 FC Forstern - TSV Crailsheim -:-
14:00 SV Alberweiler - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
13:00 VfL Wolfsburg - RB Leipzig -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Kickers Offenbach - Bayern München -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
12:00 Hannover 96 - Energie Cottbus -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:-
14:00 VfB Stuttgart - SpVgg Unterhaching -:-
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
Santa Rita - Independiente Juniors -:-
Manta - Gualaceo SC -:-
Clan Juvenil - Atlético Santo Domingo -:-
Liga de Loja - Liga de Portoviejo -:-
Orense SC - Atlético Porteño -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
21:00 Olympique Marseille - Olympique Lyon -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 C' Chartres Football - JA Drancy -:-
15:00 Paris Saint-Germain - US Boulogne -:-
15:00 Valenciennes FC - RC Lens -:-
15:00 Évreux FC 27 - US Quevilly-Rouen -:-
15:00 Lille OSC - Le Havre AC -:-
15:00 Amiens SC - SM Caen -:-
15:00 US Orléans - Entente Feignies Aulnoye -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
15:00 AJ Auxerre - SAS Épinal -:-
15:00 Le Puy Foot 43 - Dijon FCO -:-
15:00 ASPTT Dijon - US Torcy -:-
15:00 FC Montceau - Olympique Lyon -:-
15:00 RC Strasbourg - FC Bourg-Péronnas -:-
15:00 FC Sochaux - ESTAC Troyes -:-
15:00 Paris FC - FC Metz -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
15:00 EA Guingamp - Chamois Niortais -:-
15:00 FC Nantes - Vannes OC -:-
15:00 Tours FC - Le Mans FC -:-
15:00 Stade Rennes - Angers SCO -:-
15:00 Trélissac FC - LB Châteauroux -:-
15:00 US Concarneau - Aviron Bayonnais -:-
15:00 Girondins Bordeaux - Stade Laval -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
15:00 OGC Nice - Sporting Club de Toulon -:-
15:00 AS Saint-Étienne - FC Istres -:-
15:00 Castelnau Le Crès FC - AS Monaco -:-
15:00 Toulouse FC - Montpellier HSC -:-
15:00 AS Cannes - AC Ajaccio -:-
15:00 SC Bastia - Nîmes Olympique -:-
15:00 AS Porto Vecchio - US Colomiers -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Chania Kissamikos - Apollon Larisa -:-
18:00 Doxa Dramas FC - Levadiakos -:-
18:00 Ergotelis - Panachaiki GE -:-
18:00 PAS Giannina - Platanias Chanion -:-
18:00 AE Karaiskakis - Apollon Pontou -:-
18:00 AO Kerkyra - Apollon Smyrnis -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Deportivo Guastatoya - Siquinalá FC -:-
Xelaju MC - Cobán Imperial -:-
Antigua GFC - Santa Lucía -:-
Deportivo Malacateco - Deportivo Mixco -:-
CSD Municipal - Sanarate -:-
CD Puerto de Iztapa - Comunicaciones -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Honduras Progreso - Marathón -:-
Motagua - Real de Minas -:-
Platense - Real España -:-
Lobos UPNFM - Real Sociedad -:-
Vida - Olimpia -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Bengaluru FC - Chennaiyin FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 PSM Makassar - Bali United -:-
09:30 TIRA-Persikabo - PSIS Semarang -:-
12:30 Persib Bandung - PS Barito Putera -:-
12:30 PSS Sleman - Pusamania Borneo -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Cagliari Calcio - ACF Fiorentina -:-
15:00 Lazio Roma - US Lecce -:-
15:00 Sampdoria - Atalanta -:-
15:00 Udinese Calcio - SPAL 2013 Ferrara -:-
18:00 Parma Calcio 1913 - AS Roma -:-
20:45 Juventus - AC Milan -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 UC AlbinoLeffe - US Pontedera -:-
16:30 US Arezzo - Olbia -:-
16:30 Juventus II - US Pistoiese -:-
16:30 Calcio Lecco 1912 - AC Renate -:-
16:30 SS Monza 1912 - Carrarese Calcio -:-
16:30 Novara Calcio - Calcio Como -:-
16:30 US Pianese - US Pergolettese -:-
16:30 Aurora Pro Patria - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Pro Vercelli - Giana Erminio -:-
16:30 Robur Siena - Gozzano -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 Union Arzignanochiampo - Carpi FC -:-
16:30 AC Cesena - Reggio Audace FC -:-
16:30 Fermana FC - Virtus Verona -:-
16:30 Modena FC - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Calcio Padova - FC Südtirol -:-
16:30 Piacenza Calcio - AS Gubbio -:-
16:30 Ravenna Calcio - FeralpiSalò -:-
16:30 Sambenedettese - AC Rimini -:-
16:30 Unione Triestina - Vicenza Virtus -:-
16:30 Vis Pesaro - Imolese Calcio -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 US Avellino - Potenza -:-
16:30 Bisceglie - SSC Bari -:-
16:30 Calcio Catania - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 Cavese - US Catanzaro -:-
16:30 Monopoli - Viterbese -:-
16:30 AZ Picerno - Teramo Calcio -:-
16:30 Reggina 1914 - Casertana FC -:-
16:30 Ternana Calcio - Paganese Calcio -:-
16:30 Vibonese - FC Rieti -:-
16:30 Virtus Francavilla - Rende -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
14:30 Borgosesia Calcio - Seravezza -:-
14:30 AC Bra - SC Caronnese -:-
14:30 Casale - Savona FBC -:-
14:30 Ghivizzano Borgo - AC Prato -:-
14:30 USD Lavagnese 1919 - Calcio Chieri -:-
14:30 Lucchese - Verbania Calcio -:-
14:30 Real Forte Querceta - Fossano Calcio -:-
14:30 Sanremese - SC Ligorna 1922 -:-
14:30 Vado FC - USD Fezzanese -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
14:30 GS Arconatese 1926 - US Folgore Caratese -:-
14:30 Brusaporto - Legnano -:-
14:30 AC Pontisola - NibionnOggiono -:-
14:30 AC Pro Sesto - US Scanzorosciate -:-
14:30 Seregno - US Inveruno -:-
14:30 Sondrio Calcio - USD Caravaggio -:-
14:30 US Dro - US Levico Terme -:-
14:30 Villa d'Almè - Milano City FC -:-
14:30 Virtus Bergamo - SS Tritium 1908 -:-
14:30 Virtus Bolzano - Castellanzese -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 US Adriese - SSD Vigasio -:-
14:30 Caldiero Terme - Clodiense SSD -:-
14:30 ASD Cartigliano - ASD Campodarsego -:-
14:30 APC Chions - Vigontina San Paolo FC -:-
14:30 AC Este - Delta Rovigo -:-
14:30 Union Feltre - Polisportiva Tamai -:-
14:30 FC Legnago Salus - AC Belluno -:-
14:30 AC Mestre - ASD Cjarlins Muzane -:-
14:30 Calcio Montebelluna - San Luigi -:-
14:30 ASD Villafranca - Gsd Ambrosiana -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 Alfonsine FC 1921 - Forlì FC -:-
14:30 US Breno - Lentigione Calcio -:-
14:30 Ciliverghe Mazzano - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
14:30 Correggese - AC Fanfulla 1874 -:-
14:30 AC Crema - Franciacorta -:-
14:30 US Fiorenzuola - Mezzolara Calcio -:-
14:30 Sammaurese Calcio - AC Calvina Sport -:-
14:30 Savignanese - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
14:30 Progresso - Mantova 1911 SSD -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
14:30 Aglianese Calcio - Pomezia Calcio -:-
14:30 Albalonga - San Donato Tavarnelle -:-
14:30 ASD Cannara - FC Ponsacco -:-
14:30 Virtus Flaminia - US Grosseto FC -:-
14:30 US Gavorrano - Foligno Calcio -:-
14:30 Grassina - Montevarchi -:-
14:30 Monterosi FC - Tuttocuoio -:-
14:30 AC Sangiovannese - Bastia Calcio -:-
14:30 Scandicci Calcio - SC Trestina -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Olympia Agnonese - Jesina Calcio -:-
14:30 Chieti Calcio - Atletico Terme Fiuggi -:-
14:30 AC Cattolica Calcio - Campobasso -:-
14:30 Real Giulianova - AC Sangiustese -:-
14:30 Matelica - SN Notaresco -:-
14:30 Montegiorgio Calcio - Vastogirardi -:-
14:30 Porto Sant'Elpidio - Avezzano Calcio -:-
14:30 US Recanatese - ASD Pineto Calcio -:-
14:30 Vastese Calcio - Tolentino -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 Città di Anagni - US Ladispoli -:-
14:30 Lanusei Calcio - Sassari Latte Dolce -:-
14:30 Latina Calcio - Team Nuova Florida -:-
14:30 Muravera - ASD Trastevere -:-
14:30 Cosenza Calcio - Budoni -:-
14:30 Ostia Mare - FC Turris -:-
14:30 Portici 1906 - ASD Vis Artena -:-
14:30 Tor Sapienza - FC Aprilia -:-
14:30 SEF Torres 1903 - Arzachena -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 ACD Nardò - US Bitonto -:-
14:30 Audace Cerignola - FC Francavilla -:-
14:30 Brindisi - Gelbison -:-
14:30 Casarano - Gladiator -:-
14:30 Foggia Calcio - Sorrento Calcio -:-
14:30 FBC Gravina - Fidelis Andria -:-
14:30 ASG Nocerina - Città di Fasano -:-
14:30 Taranto FC - Agropoli -:-
14:30 Grumentum Val d'Agri - Team Altamura -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Biancavilla - Acireale -:-
14:30 FC Messina - US Castrovillari -:-
14:30 Calcio Cittanovese - San Tommaso -:-
14:30 Corigliano - ACR Messina -:-
14:30 Licata - ASD Troina -:-
14:30 US Palermo - AC Savoia 1908 -:-
14:30 Marina di Ragusa - USD Palmese -:-
14:30 Roccella - Marsala -:-
14:30 ASD SS Nola 1925 - Giugliano -:-
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
Dunbeholden FC - Mount Pleasant Academy -:-
Harbour View - Arnett Gardens -:-
Humble Lions - UWI Pelicans -:-
Portmore United - Waterhouse FC -:-
Tivoli Gardens - Molynes United -:-
Vere United - Cavalier FC -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
05:05 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse -:-
06:00 Oita Trinita - Gamba Osaka -:-
07:00 Sagan Tosu - Matsumoto Yamaga -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
12:00 JEF United Chiba - Tokyo Verdy -:-
12:00 Machida Zelvia - Renofa Yamaguchi -:-
12:00 Mito HollyHock - Ehime FC -:-
12:00 Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki -:-
12:00 FC Ryūkyū - Kyoto Sanga FC -:-
12:00 Tochigi SC - Omiya Ardija -:-
12:00 Tokushima Vortis - Yokohama FC -:-
12:00 Ventforet Kofu - Avispa Fukuoka -:-
12:00 Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Vanraure Hachinohe - Thespakusatsu Gunma -:-
Fukushima United - Kamatamare Sanuki -:-
SC Sagamihara - Yokohama S&CC -:-
Kataller Toyama - AC Nagano Parceiro -:-
Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC -:-
Roasso Kumamoto - Giravanz Kitakyushu -:-
Cerezo Osaka II - Gainare Tottori -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
04:00 Matsue City FC - Verspah Oita -:-
05:00 FC Imabari - Maruyasu Okazaki -:-
05:00 Tokyo Musashino City FC - Tegevajaro Miyazaki -:-
05:00 Nara Club - FC Osaka -:-
05:00 ReinMeer Aomori - Sony Sendai -:-
05:00 Veertien Mie - Suzuka Unlimited -:-
05:00 Honda Lock - MIO Biwako Shiga -:-
05:00 Ryutsu Keizai Dragons - Honda FC -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
15:00 FK Astana - Irtysh Pavlodar -:-
15:00 FK Kairat - FK Atyrau -:-
15:00 Kaysar Kyzylorda - FK Okzhetpes -:-
15:00 FK Ordabasy - FK Taraz -:-
15:00 Tobyl Kostanay - FK Aktobe -:-
15:00 Zhetysu Taldykorgan - Shakter Karaganda -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Atlético San Luis - Club Necaxa -:-
02:00 UANL Tigres - CF Pachuca -:-
04:00 Deportivo Guadalajara - Gallos Blancos -:-
04:00 Club León - Deportivo Toluca -:-
19:00 Pumas UNAM - FC Juárez -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
01:00 Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya -:-
03:00 Cafetaleros de Chiapas - Atlético Zacatepec -:-
19:00 Leones Negros - Loros UCOL -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Yalmakan FC - Albinegros Orizaba -:-
Sporting Canamy - Cafessa Jalisco -:-
02:00 Club Irapuato - Cañoneros Marina -:-
03:00 Reboceros de La Piedad - Inter Playa -:-
Dorados UACH - Tecos Fútbol Club -:-
00:30 Gavilanes de Matamoros - Alacranes de Durango -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - FC Juárez -:-
18:00 Santos Laguna - Cruz Azul -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - FC Juárez -:-
16:00 Santos Laguna - Cruz Azul -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 AFC Ajax - FC Utrecht -:-
14:30 Willem II - PSV -:-
14:30 FC Twente - PEC Zwolle -:-
16:45 Feyenoord - RKC Waalwijk -:-
20:00 AZ Alkmaar - FC Emmen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 De Treffers - Koninklijke HFC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Gemert - RKSV Groene Ster -:-
14:00 Quick - Westlandia -:-
14:00 RKVV DEM - Blauw Geel '38 -:-
14:00 Hercules - Dongen -:-
14:30 FC Lienden - Jong ADO Den Haag -:-
14:30 EVV - OFC -:-
14:30 UNA - HSC'21 -:-
14:30 OSS '20 - ADO '20 -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
22:00 Real Estelí - ART Municipal -:-
22:00 Walter Ferretti - Managua FC -:-
22:00 Juventus Managua - Deportivo Las Sabanas -:-
22:00 Deportivo Ocotal - Chinandega -:-
22:00 Real Madriz - Diriangén -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:00 FC Struga - Vardar Skopje -:-
13:00 FK Renova - Akademija Pandev -:-
13:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Borec - Makedonija GP -:-
13:00 Sileks Kratovo - KF Shkupi -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
Aalesunds FK - Sandefjord Fotball -:-
FK Jerv - Kongsvinger IL -:-
Hamarkameratene - Nest-Sotra -:-
KFUM Oslo - Sogndal IL -:-
Notodden FK - IK Start -:-
Raufoss IL - Skeid Fotball -:-
Sandnes Ulf - Strømmen IF -:-
Ullensaker/Kisa IL - Tromsdalen UIL -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 LASK - FC Admira Wacker -:-
14:30 Austria Wien - SV Mattersburg -:-
17:00 Wolfsberger AC - RB Salzburg -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
14:00 FC Wolfurt - SC Röthis -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:00 FC Admira Wacker (A) - SC Wiener Viktoria -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
00:00 UD Universitario - Tauro FC -:-
00:00 Alianza - Sporting San Miguelito -:-
00:00 Independiente de La Chorrera - Costa del Este -:-
00:00 Árabe Unido - Atlético Chiriquí -:-
02:00 Plaza Amador - San Francisco FC -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
Libertad - General Díaz -:-
Sportivo Luqueño - River Plate -:-
Cerro Porteño - Club Nacional -:-
Deportivo Santaní - Club Olimpia -:-
Deportivo Capiatá - Sol de América -:-
San Lorenzo - Guaraní -:-
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
Universitario de Deportes - Ayacucho FC -:-
Mannucci - Universidad Cesar Vallejo -:-
FBC Melgar - Sporting Cristal -:-
Universidad San Martín - Academia Cantolao -:-
Pirata - Deportivo Municipal -:-
Alianza Universidad - Sport Boys -:-
Deportivo Binacional - Alianza Lima -:-
Real Garcilaso - Universidad Técnica -:-
Unión Comercio - Sport Huancayo -:-
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
Sport Victoria - Atlético Grau niet gespeeld
Alianza Atlético - Comerciantes Unidos -:-
Cienciano - Santos FC -:-
Unión Huaral - Deportivo Coopsol -:-
Los Caimanes - Cultural Santa Rosa -:-
Sport Loreto - Juan Aurich -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
FC Famalicão - Moreirense FC -:-
Paços de Ferreira - CD Tondela -:-
Boavista - FC Porto -:-
CS Marítimo - Portimonense SC -:-
Rio Ave FC - Vitória Setúbal -:-
CD Aves - Gil Vicente -:-
Sporting CP - Os Belenenses -:-
CD Santa Clara - SL Benfica -:-
Vitória Guimarães - Sporting Braga -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académica de Coimbra - SC Farense -:-
17:00 Académico de Viseu - UD Vilafranquense -:-
17:00 CD Cova Piedade - GD Estoril -:-
17:00 GD Chaves - Casa Pia -:-
17:00 CD Feirense - Varzim SC -:-
17:00 Leixões SC - UD Oliveirense -:-
17:00 CD Mafra - FC Porto B -:-
17:00 CD Nacional - Sporting Covilhã -:-
17:00 FC Penafiel - SL Benfica B -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
09:30 FK Orenburg - FK Ufa -:-
12:00 Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg -:-
14:30 PFC Sochi - CSKA Moskou -:-
17:00 Lokomotiv Moskou - FK Krasnodar -:-
San Marino > Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde
15:00 SC Faetano - SS Folgore/Falciano -:-
15:00 AC Libertas - AC Juvenes/Dogana -:-
15:00 SS Cosmos - SS San Giovanni -:-
15:00 SP La Fiorita - SS Pennarossa -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Celtic FC - Motherwell FC -:-
16:00 Livingston FC - Rangers FC -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Deportivo Alavés - Real Valladolid -:-
Athletic Bilbao - Levante UD -:-
Atlético Madrid - Espanyol -:-
FC Barcelona - Celta de Vigo -:-
Real Betis - Sevilla FC -:-
SD Eibar - Real Madrid -:-
Getafe CF - CA Osasuna -:-
RCD Mallorca - Villarreal CF -:-
Real Sociedad - CD Leganés -:-
Valencia CF - Granada CF -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
Albacete - CD Lugo -:-
UD Almería - Real Zaragoza -:-
Deportivo La Coruña - Elche CF -:-
Girona FC - CD Tenerife -:-
SD Huesca - Real Oviedo -:-
UD Las Palmas - AD Alcorcón -:-
CD Mirandés - Extremadura UD -:-
Málaga CF - CF Fuenlabrada -:-
Racing Santander - SD Ponferradina -:-
Rayo Vallecano - Cádiz CF -:-
Sporting Gijón - CD Numancia -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Real Oviedo B - CF Internacional -:-
Atlético Madrid B - Atlético Baleares -:-
Real Madrid Castilla - UD Ibiza -:-
Getafe CF B - Sporting Gijón B -:-
Celta de Vigo B - Racing Ferrol -:-
UD Melilla - Coruxo FC -:-
Las Rozas CF - Pontevedra CF -:-
Marino de Luanco - UD SS Reyes -:-
Peña Deportiva - Rayo Majadahonda -:-
UP Langreo - UD Las Palmas B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
UD Logroñés - Real Valladolid B -:-
Burgos CF - Athletic Bilbao B -:-
Unionistas CF - Real Unión -:-
CD Guijuelo - SD Amorebieta -:-
CD Izarra - Arenas de Getxo -:-
SD Leioa - CA Osasuna B -:-
Barakaldo CF - CD Tudelano -:-
Real Sociedad B - Salamanca CF UDS -:-
CD Alavés B - CD Leonesa -:-
Haro Deportivo - CD Calahorra -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
FC Andorra - CE Sabadell -:-
CD Ebro - FC Barcelona B -:-
UE Cornellà - UE Llagostera -:-
Lleida Esportiu - Orihuela CF -:-
CD Castellón - Hércules CF -:-
Valencia CF B - Levante UD B -:-
CF La Nucía - Villarreal CF B -:-
UE Olot - AE Prat -:-
Espanyol B - SD Ejea -:-
CF Badalona - Gimnàstic -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Recreativo Granada - FC Cartagena -:-
Villarrubia CF - Recreativo Huelva -:-
Real Murcia - Marbella FC -:-
Yeclano Deportivo - RB Linense -:-
CD Badajoz - Atlético Sanluqueño CF -:-
Sevilla Atlético - Don Benito -:-
Cádiz CF B - Mérida AD -:-
Algeciras CF - UCAM Murcia CF -:-
Córdoba CF - CP Villarrobledo -:-
San Fernando CD - Talavera CF -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Göztepe - Yeni Malatyaspor -:-
14:30 Trabzonspor - Alanyaspor -:-
17:00 İstanbul Başakşehir F.K. - MKE Ankaragücü -:-
17:00 Beşiktaş - Denizlispor -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adana Demirspor - Eskişehirspor -:-
19:00 Altay Izmir - Fatih Karagümrük SK -:-
19:00 Balıkesirspor - Altınordu FSG -:-
19:00 Boluspor - Bursaspor -:-
19:00 BB Erzurumspor - Akhisar Belediyespor -:-
19:00 Giresunspor - Osmanlıspor FK -:-
19:00 Istanbulspor - Menemen Belediyespor -:-
19:00 Keçiörengücü - Adanaspor -:-
19:00 Ümraniyespor - Hatayspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
BAKspor - Kırklarelispor -:-
Sarıyer SK - Hekimoğlu Trabzon -:-
Pendikspor - Inegölspor -:-
Samsunspor - Hacettepe -:-
Afjet Afyonspor - Manisa FK -:-
Tarsus Idman Yurdu - Amed SK -:-
Şanlıurfaspor - Çorumspor -:-
Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediye -:-
1922 Konyaspor - Zonguldak Kömürspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Etimesgut Belediyespor - Kastamonuspor -:-
Bodrum Belediye - Niğde Anadolu FK -:-
Sivas Belediyespor - Bayburt İl Özel İdare -:-
Van BBSK - Eyüpspor -:-
Kahramanmarasspor - Bandırmaspor -:-
Karabükspor - Sakaryaspor -:-
Ankara Demirspor - Elazığspor -:-
Ergene Velimeşe - Kırşehir Belediyespor -:-
Uşakspor - Tuzlaspor -:-
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
21:00 Boston River - Montevideo Wanderers -:-
21:00 Cerro - Rampla Juniors -:-
21:00 Cerro Largo - Racing -:-
21:00 Danubio - Liverpool -:-
21:00 Fénix - Progreso -:-
21:00 Nacional - Peñarol -:-
21:00 Plaza Colonia - Juventud -:-
21:00 River Plate - Defensor Sporting -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
Carabobo FC - Deportivo Anzoátegui niet gespeeld
21:00 LALA - Monagas -:-
21:00 Deportivo Táchira - Academia Puerto Cabello -:-
21:00 Estudiantes de Caracas - Atlético Venezuela -:-
21:00 Deportivo La Guaira - Estudiantes de Mérida -:-
21:00 Deportivo Lara - Zulia FC -:-
21:00 Llaneros de Guanare - Caracas FC -:-
21:00 Metropolitanos FC - Aragua FC -:-
21:00 Portuguesa FC - Mineros de Guayana -:-
21:00 Zamora FC - Trujillanos FC -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Barry Town United - Connah's Quay Nomads -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Golden Arrows - Mamelodi Sundowns -:-
Zuid-Korea > Cup 2019 > Finale  Zuid-Korea >   Cup 2019 > Finale
Winnaar HF 2 - Winnaar HF 1 -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Lugano - FC Basel -:-
16:00 BSC Young Boys - FC St.Gallen -:-
16:00 FC Zürich - FC Sion -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
14:30 SC Cham - FC Köniz -:-
14:30 FC Münsingen - FC Breitenrain Bern -:-
14:30 AC Bellinzona - Yverdon-Sport FC -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
Olympique Genève - US Terre Sainte -:-
BSC Young Boys II - Team Vaud -:-
FC Vevey Sports - FC Lancy -:-
FC La Chaux-de-Fonds - FC Azzurri 90 LS -:-
FC Meyrin - Martigny Sports -:-
FC Naters - CS Chênois -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
SC Buochs - Zug 94 -:-
FC Luzern II - Grasshopper Club Zürich II -:-
SR Delémont - FC Baden -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:30 FC Kosova Zürich - FC Gossau -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner