. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November
03:45 Japan - Zuid-Afrika 2:0 (2:0)
09:00 Canada - Nieuw-Zeeland 3:0 (1:0)
12:35 China - Brazilië 4:2 (0:0, 0:0) d.p.
13:00 Wit-Rusland - Estland 0:0 (0:0)
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Kwartfinale FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Kwartfinale
20:30 Nederland - Paraguay 4:1 (2:1)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D
15:00 Moldavië - Azerbeidzjan 3:1 (1:1)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep B AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep B
15:10 Turkmenistan - Sri Lanka 4:2 (0:1)
17:20 Qatar - Jemen 1:1 (1:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep D AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep D
12:15 Koerdistan - Nepal 0:0 (0:0)
15:45 Iran - Ver. Arab. Emiraten 2:0 (1:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep E AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep E
14:15 Bangladesh - Bhutan 1:2 (1:0)
17:00 Bahrein - Jordanië 1:1 (1:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep F AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep F
13:05 India - Afghanistan 0:3 (0:3)
17:05 Saoedi-Arabië - Oezbekistan 1:1 (1:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep G AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep G
09:30 Thailand - Maleisië 0:1 (0:0)
12:30 Cambodja - Brunei 3:0 (2:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep H AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep H
09:00 Macau - Laos 0:6 (0:3)
12:00 Taiwan - Australië 0:5 (0:3)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep I AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep I
09:30 Zuid-Korea - China 4:1 (1:0)
12:30 Myanmar - Singapore 8:0 (1:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep J AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep J
10:00 Mongolië - Guam 4:3 (3:2)
13:00 Vietnam - Japan 0:0 (0:0)
AFC > U19 Championship Qual. 2019 > Groep K AFC >   U19 Championship Qual. 2019 > Groep K
09:30 Hong-Kong - Timor-Leste 2:1 (1:1)
13:00 Indonesië - Noord-Korea 1:1 (0:1)
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
13:30 KF Laçi - FK Kukësi 1:0 (0:0)
16:30 KS Flamurtari Vlorë - FK Partizani 1:1 (0:0)
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
12:00 UE Sant Julià - UE Engordany 0:3
18:00 UE Santa Coloma - FC Ordino 1:0
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
00:00 Godoy Cruz - Independiente 1:2 (1:0)
01:10 Central Córdoba SdE - Patronato de Paraná 3:2 (0:1)
15:00 River Plate - Rosario Central 0:1 (0:0)
17:15 Aldosivi - Gimnasia de La Plata 0:3 (0:2)
19:30 Newell's Old Boys - Defensa y Justicia 2:0 (2:0)
21:45 Racing Club - Huracán 1:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
00:00 Alvarado - Mitre de Santiago del Estero 2:0 (0:0)
00:10 Platense - Temperley 0:1 (0:1)
18:30 Atlanta - Barracas Central 1:1 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
19:30 Brown de Adrogué - Gimnasia de Mendoza 1:1 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
19:45 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Belgrano de Córdoba 2:1 (1:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
22:00 San Martín de Tucumán - Gimnasia de Jujuy 2:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
22:00 Independiente Rivadavia - Deportivo Morón 2:1 (1:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
17:35 Acassuso - Almirante Brown 0:1 (0:1)
19:30 Colegiales - Talleres de Remedios de Escalada 1:3 (0:2)
19:30 Defensores Unidos de Zárate - UAI Urquiza 2:0 (1:0)
19:30 Villa San Carlos - Sacachispas 2:1 (0:0)
19:30 Justo José de Urquiza - San Telmo 3:0 (2:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
20:00 Círculo Deportivo - Cipolletti 0:0
20:00 Sol de Mayo de Viedma - Estudiantes de San Luis 2:0
20:00 Sansinena de General Cerri - Deportivo Madryn 1:0
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
20:00 Defensores de Pronunciamiento - Güemes de Santiago del Estero 1:1
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
21:00 Camioneros - Maipú 0:1
21:00 Huracán de Las Heras - Olimpo de Bahía Blanca 3:1
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
21:00 Belgrano de San Francisco - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 1:1
21:30 Douglas Haig - Las Parejas 1:1
22:00 Unión de Sunchales - Central Norte 1:2
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
23:00 Desamparados de San Juan - Peñarol de Chimbas 0:2
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
11:00 FC Noah - Lori FC 3:1
12:00 FC Ararat-Armenia - FK Yerevan 7:2
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix 1:1 (0:1)
08:00 Adelaide United - Brisbane Roar 1:0 (0:0)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
13:30 Sabah FK - Sumgayit FK 1:3 (1:0)
16:00 Qarabağ FK - Zira FK 1:1 (1:0)
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 Royal Antwerp FC - Club Brugge KV 2:1 (0:1)
18:00 KRC Genk - KAA Gent 0:2 (0:1)
20:00 Standard Luik - KV Mechelen 1:2 (0:1)
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
Destroyers - Guabirá uitgest.
Real Potosí - San José uitgest.
Bolívar - Aurora uitgest.
Jorge Wilstermann - The Strongest uitgest.
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
13:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - Borac Banja Luka 1:1 (0:1)
16:30 Široki Brijeg - Velež Mostar 1:0 (1:0)
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
20:00 Internacional - Fluminense RJ 2:1 (2:0)
20:00 Cruzeiro - Atlético Mineiro 0:0 (0:0)
20:00 São Paulo FC - Athletico Paranaense 0:1 (0:0)
22:00 Flamengo RJ - EC Bahia 3:1 (0:1)
23:00 Fortaleza - Ceará SC 1:0 (1:0)
23:00 Chapecoense - Grêmio Porto Alegre 0:1 (0:1)
23:00 CSA - Vasco da Gama 0:3 (0:1)
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2019 Playoffs > Halve Finale  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2019 Playoffs > Halve Finale
18:00 Corinthians SP - Flamengo RJ 1:2
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
11:45 PFC Beroe - Arda Kardzhali 0:1 (0:1)
14:15 Botev Plovdiv - Levski Sofia 1:0 (0:0)
16:45 Vitosha Bistritsa - PFC Ludogorets Razgrad 0:1 (0:0)
China > Relegation League One 2019 > Degradering  China >   Relegation League One 2019 > Degradering
12:30 Sichuan Longfor - Hebei Olle Elite 3:1 (3:0)
12:30 Suzhou Dongwu - Liáoníng Hóngyùn 1:1 (0:1)
Colombia > Primera A 2019 Clausura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera A 2019 Clausura Playoffs > Groep A
01:30 Atlético Nacional - Cúcuta Deportivo 3:1 (1:1)
23:00 Atlético Junior - Deportes Tolima 1:3 (1:1)
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A
21:30 Cortuluá - Deportivo Pereira 3:1 (3:1)
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
21:50 Jicaral - Deportivo Saprissa 2:5 (1:1)
01:00 Santos de Guápiles - La U Universitarios 1:4 (0:0)
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
16:00 Paphos FC - Enosis Neon Paralimni 1:1 (1:0)
17:00 Olympiakos Nikosia - Ethnikos Achna 4:0 (2:0)
18:00 Apollon Limassol - APOEL Nicosia 1:1 (0:0)
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland 2:2 (1:1)
14:00 Aarhus GF - SønderjyskE 4:2 (2:0)
14:00 Lyngby BK - Odense BK 4:3 (2:1)
16:00 Brøndby IF - Esbjerg fB 2:1 (2:0)
18:00 FC Midtjylland - FC Kopenhagen 4:1 (2:0)
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
13:45 Fremad Amager - Vendsyssel FF 3:0 (1:0)
13:45 FC Roskilde - Hvidovre IF 0:2 (0:1)
14:00 FC Fredericia - Skive IK 0:2 (0:1)
15:00 Kolding IF - HB Køge 0:2 (0:2)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
10:30 BK Avarta - FC Helsingør 1:2 (1:0)
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
13:30 Bor. Mönchengladbach - Werder Bremen 3:1 (2:0)
15:30 VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 0:2 (0:1)
18:00 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 1:0 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 1. FC Nürnberg - Arminia Bielefeld 1:5 (0:3)
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - Hannover 96 4:0 (1:0)
13:30 SV Darmstadt 98 - Jahn Regensburg 2:2 (0:1)
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 Bayern München II - 1. FC Magdeburg 2:1 (2:0)
14:00 Chemnitzer FC - Würzburger Kickers 0:0 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 HSC Hannover - TSV Havelse 1:2 (0:1)
14:00 Altona 93 - Eintracht Norderstedt 0:3 (0:1)
14:00 Lüneburger SK Hansa - Werder Bremen II 1:0 (1:0)
14:00 Holstein Kiel II - Schwarz-Weiß Rehden 1:5 (0:3)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Wacker Nordhausen - Berliner AK 07 2:0 (1:0)
13:30 SV Lichtenberg 47 - Rot-Weiß Erfurt 4:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Borussia Dortmund II - Bor. Mönchengladbach II 1:1 (1:1)
14:00 Wuppertaler SV - Rot-Weiss Essen 1:2 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - VfR Aalen 2:1 (1:0)
14:00 1. FC Saarbrücken - FC 08 Homburg 2:1 (1:0)
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 DJK Bamberg - Würzburger FV 2:5 (1:1)
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Schwabmünchen - SV Donaustauf 3:0 (1:0)
16:00 TSV 1860 München II - Türkspor Augsburg 2:2 (2:0)
16:30 FC Ingolstadt 04 II - TSV Landsberg 5:1 (2:0)
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - ESC Geestemünde 5:1 (3:1)
15:00 BSC Hastedt - SC Borgfeld 6:2 (2:1)
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
SV Steinbach - VfB Ginsheim uitgest.
14:30 Rot-Weiß Walldorf - TuS Dietkirchen 2:0 (0:0)
15:30 FC Eddersheim - Viktoria Griesheim 2:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Kickers Emden - Arminia Hannover 1:3 (0:2)
14:00 TB Uphusen - FT Braunschweig 2:0 (0:0)
14:00 VfV Hildesheim - VfL Oldenburg 4:3 (1:0)
14:00 Heeslinger SC - MTV Eintracht Celle 4:1 (2:0)
14:00 Eintracht Northeim - FC Hagen/Uthlede 1:3 (0:1)
14:00 SC Spelle-Venhaus - Germania Egestorf/Langreder 1:3 (0:1)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 SV Oberachern - TSV Ilshofen 3:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - FC Süderelbe 3:3 (2:2)
13:30 FC Teutonia 05 - SV Curslack-Neuengamme 4:1 (1:0)
14:00 Niendorfer TSV - TSV Sasel 2:0 (1:0)
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - Union Tornesch 2:0 (0:0)
14:00 SV Rugenbergen - TuS Osdorf 0:2 (0:0)
14:00 TSV Buchholz 08 - TuS Dassendorf 1:4 (0:2)
15:30 WTSV Concordia - Hamm United 2:2 (1:0)
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
14:30 Borussia Freialdenhoven - FC Hürth 2:2 (0:2)
14:30 Viktoria Arnoldsweiler - SV Breinig 2:3 (0:1)
14:45 Spvg Wesseling-Urfeld - Fortuna Köln II 2:1 (0:0)
14:45 SpVgg Frechen - SV 1914 Eilendorf niet gespeeld
14:45 Siegburger SV 04 - FC Hennef 05 0:2 (0:2)
15:00 FC Pesch 1956 - FC Wegberg-Beeck 2:0 (1:0)
15:00 SV Deutz 05 - Blau-Weiß Friesdorf 1:3 (1:1)
15:00 VfL 08 Vichttal - 1. FC Düren 0:2 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
14:30 FC Kray - 1. FC Monheim 2:2 (0:1)
14:30 Schwarz-Weiß Essen - Germania Ratingen 04/19 1:3 (1:0)
14:30 TSV Meerbusch - TVD Velbert 2:2 (0:0)
14:30 Cronenberger SC - SSVg Velbert 1:4 (1:3)
14:30 SV 19 Straelen - Sportfreunde Niederwenigern 4:2 (1:0)
14:30 Sportfreunde Baumberg - SpVg Schonnebeck 1:1 (1:0)
15:00 1. FC Bocholt - VfB 03 Hilden 2:1 (2:0)
15:00 SC Velbert - 1. FC Kleve 2:0 (0:0)
15:00 TuRU Düsseldorf - SC Union Nettetal 5:2 (2:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 Hansa Rostock II - Blau-Weiß 90 Berlin 1:1 (1:1)
13:30 FC Strausberg - 1. FC Lok Stendal 2:0 (1:0)
13:30 SV Tasmania Berlin - Ludwigsfelder FC 0:2 (0:0)
14:00 Hertha Zehlendorf - Victoria Seelow 5:1 (4:1)
14:00 Greifswalder FC - CFC Hertha 06 4:0 (2:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 FSV Martinroda - FSV 63 Luckenwalde 3:4 (2:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 SV 07 Elversberg II - SV Gonsenheim 3:3 (0:1)
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
14:30 1. FC Kaan-Marienborn - SC Paderborn 07 II 4:0 (0:0)
14:30 Hammer SpVg - Sportfreunde Siegen 0:5 (0:2)
14:30 Rot Weiss Ahlen - SV Schermbeck 1912 3:1 (3:1)
14:30 TuS Erndtebrück - Westfalia Herne 2:2 (1:2)
14:30 RSV Meinerzhagen - Holzwickeder SC 5:0 (2:0)
14:30 TSG Sprockhövel - Preußen Münster II 1:2 (0:1)
14:30 FC Gütersloh - FCE Rheine 1:1 (0:0)
14:30 ASC 09 Dortmund - TuS Ennepetal 1:1 (0:0)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eichede - Eckernförder SV 3:0 (1:0)
14:00 SV Frisia 03 - Oldenburger SV 2:1 (2:1)
14:00 Preußen 09 Reinfeld - Weiche Flensburg 08 II 3:1 (1:1)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 SV Meppen - 1. FC Saarbrücken 1:0 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
12:00 VfL Wolfsburg - RB Leipzig 3:1 (1:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Bayer Leverkusen - 1. FC Köln 2:0 (1:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Kickers Offenbach - Bayern München 1:5 (0:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
14:00 VfB Stuttgart - SpVgg Unterhaching 2:0 (0:0)
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
Clan Juvenil - Atlético Santo Domingo 0:3 Toeg.
21:30 Santa Rita - Independiente Juniors 0:0
21:30 Manta - Gualaceo SC 2:3
21:30 Liga de Loja - Liga de Portoviejo 0:4
21:30 Orense SC - Atlético Porteño 2:1
Ecuador > Copa Ecuador 2018/2019 > Finale  Ecuador >   Copa Ecuador 2018/2019 > Finale
22:00 LDU Quito - Delfín SC 2:0 (0:0)
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Santa Tecla FC - Independiente San Vincente 1:1
01:30 Chalatenango - El Vencedor 0:0
02:00 Alianza - Sonsonate FC 3:1
21:45 Municipal Limeño - Águila 0:0
22:00 Once Municipal - FAS 1:1
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
15:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion 3:1 (2:0)
15:00 Wolverhampton Wanderers - Aston Villa 2:1 (1:0)
17:30 Liverpool FC - Manchester City 3:1 (2:0)
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:00 Cardiff City - Bristol City 0:1 (0:0)
Engeland > FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde  Engeland >   FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde
13:00 Dover Athletic - Southend United 1:0 (0:0)
13:45 York City - Altrincham FC 0:1 (0:0)
13:45 Gateshead FC - Oldham Athletic 1:2 (0:1)
13:45 Leyton Orient - Maldon & Tiptree FC 1:2 (0:1)
13:45 Chippenham Town - Northampton Town 0:3 (0:3)
13:45 Bristol Rovers - Bromley FC 1:1 (0:0)
13:45 Macclesfield Town - Kingstonian FC 0:4 (0:2)
13:45 Barnet FC - Fleetwood Town 0:2 (0:1)
13:45 Wrexham AFC - Rochdale AFC 0:0 (0:0)
15:15 Hayes & Yeading - Oxford United 0:2 (0:1)
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 Stade Rennes - Amiens SC 3:1 (1:1)
17:00 FC Nantes - AS Saint-Étienne 2:3 (2:2)
17:00 Montpellier HSC - Toulouse FC 3:0 (1:0)
21:00 Olympique Marseille - Olympique Lyon 2:1 (2:0)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 C' Chartres Football - JA Drancy 1:3
15:00 Paris Saint-Germain - US Boulogne 6:4
15:00 Valenciennes FC - RC Lens 2:0
15:00 Évreux FC 27 - US Quevilly-Rouen 1:0
15:00 Lille OSC - Le Havre AC 1:4
15:00 Amiens SC - SM Caen 0:6
15:00 US Orléans - Entente Feignies Aulnoye 2:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
15:00 AJ Auxerre - SAS Épinal 1:0
15:00 Le Puy Foot 43 - Dijon FCO 0:3
15:00 FC Montceau - Olympique Lyon 3:4
15:00 RC Strasbourg - FC Bourg-Péronnas 3:1
15:00 FC Sochaux - ESTAC Troyes 3:1
15:00 Paris FC - FC Metz 1:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
Girondins Bordeaux - Stade Laval uitgest.
11:00 US Concarneau - Aviron Bayonnais 3:4
15:00 EA Guingamp - Chamois Niortais 3:3
15:00 Tours FC - Le Mans FC 2:3
15:00 Stade Rennes - Angers SCO 2:3
15:00 Trélissac FC - LB Châteauroux 4:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
15:00 OGC Nice - Sporting Club de Toulon 2:0
15:00 AS Saint-Étienne - FC Istres 2:2
15:00 Toulouse FC - Montpellier HSC 2:3
15:00 SC Bastia - Nîmes Olympique 0:3
16:00 AS Cannes - AC Ajaccio 1:1
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
11:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 1:1 (1:0)
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
14:00 Aris Saloniki - Asteras Tripolis 2:1 (2:1)
16:00 Skoda Xanthi - Panionios GSS 1:2 (0:0)
16:15 Olympiakos - Atromitos 2:0 (0:0)
18:30 Panathinaikos - AEK Athene 3:2 (0:2)
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
13:45 Apollon Pontou - Platanias Chanion 0:2 (0:2)
14:00 Apollon Larisa - Panachaiki GE 1:1 (1:0)
14:00 AE Karaiskakis - Levadiakos 1:1 (1:1)
14:00 Apollon Smyrnis - Doxa Dramas FC 1:1 (1:1)
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
03:00 Xelaju MC - Cobán Imperial 1:2 (0:1)
18:30 Antigua GFC - Santa Lucía 4:0 (2:0)
19:00 Deportivo Malacateco - Deportivo Mixco 5:0 (2:0)
20:30 CD Puerto de Iztapa - Comunicaciones 0:0 (0:0)
21:30 Deportivo Guastatoya - Siquinalá FC 0:1 (0:0)
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
21:00 Real Sociedad - Motagua 0:0
23:00 Olimpia - Marathón 1:0
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:15 Debreceni VSC - Ferencvárosi TC 1:6 (0:2)
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Bengaluru FC - Chennaiyin FC 3:0 (2:0)
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
11:30 Kalteng Putra FC - PSM Makassar 3:1 (2:1)
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
19:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera FC 0:0 (0:0)
19:15 Bnei Yehuda Tel Aviv - FC Ashdod 2:0 (1:0)
19:15 Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 3:1 (0:1)
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Cagliari Calcio - ACF Fiorentina 5:2 (3:0)
15:00 Lazio Roma - US Lecce 4:2 (1:1)
15:00 Sampdoria - Atalanta 0:0 (0:0)
15:00 Udinese Calcio - SPAL 2013 Ferrara 0:0 (0:0)
18:00 Parma Calcio 1913 - AS Roma 2:0 (0:0)
20:45 Juventus - AC Milan 1:0 (0:0)
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 US Cremonese - US Salernitana 1919 1:0 (0:0)
15:00 Trapani Calcio - Cosenza Calcio 2:2 (2:2)
21:00 Frosinone Calcio - Chievo Verona 2:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
15:00 UC AlbinoLeffe - US Pontedera 1:0 (0:0)
15:00 US Arezzo - Olbia 2:1 (1:0)
15:00 Juventus II - US Pistoiese 0:2 (0:2)
15:00 Calcio Lecco 1912 - AC Renate 0:2 (0:0)
15:00 US Pianese - US Pergolettese 2:0 (2:0)
17:30 Novara Calcio - Calcio Como 2:1 (1:0)
17:30 Aurora Pro Patria - US Alessandria 1912 0:0 (0:0)
17:30 Pro Vercelli - Giana Erminio 1:1 (1:1)
17:30 Robur Siena - Gozzano 1:1 (0:1)
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
15:00 Fermana FC - Virtus Verona 0:2 (0:1)
15:00 Piacenza Calcio - AS Gubbio 1:0 (0:0)
15:00 Sambenedettese - AC Rimini 2:0 (0:0)
15:00 Unione Triestina - Vicenza Virtus 0:3 (0:0)
17:30 Union Arzignanochiampo - Carpi FC 0:1 (0:1)
17:30 Modena FC - Alma Juventus Fano 2:1 (1:1)
17:30 Calcio Padova - FC Südtirol 0:1 (0:0)
17:30 Vis Pesaro - Imolese Calcio 1:1 (0:1)
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
15:00 Cavese - US Catanzaro 2:2 (0:1)
15:00 Monopoli - Viterbese 1:0 (1:0)
15:00 AZ Picerno - Teramo Calcio 3:1 (1:0)
15:00 Reggina 1914 - Casertana FC 2:0 (1:0)
15:00 Virtus Francavilla - Rende 1:1 (0:1)
17:30 Bisceglie - SSC Bari 0:3 (0:2)
17:30 Calcio Catania - ASD Sicula Leonzio 2:1 (0:1)
17:30 Ternana Calcio - Paganese Calcio 2:0 (0:0)
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
14:30 Borgosesia Calcio - Seravezza 4:1
14:30 AC Bra - SC Caronnese 1:1
14:30 Casale - Savona FBC 0:0
14:30 Ghivizzano Borgo - AC Prato 1:3
14:30 USD Lavagnese 1919 - Calcio Chieri 1:0
14:30 Lucchese - Verbania Calcio 1:1
14:30 Real Forte Querceta - Fossano Calcio 0:2
14:30 Sanremese - SC Ligorna 1922 4:2
14:30 Vado FC - USD Fezzanese 3:0
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
14:30 GS Arconatese 1926 - US Folgore Caratese 1:1
14:30 Brusaporto - Legnano 1:2
14:30 AC Pontisola - NibionnOggiono 1:1
14:30 AC Pro Sesto - US Scanzorosciate 0:0
14:30 Seregno - US Inveruno 1:1
14:30 Sondrio Calcio - USD Caravaggio 4:2
14:30 US Dro - US Levico Terme 1:1
14:30 Villa d'Almè - Milano City FC 2:1
14:30 Virtus Bergamo - SS Tritium 1908 0:1
14:30 Virtus Bolzano - Castellanzese 1:1
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 US Adriese - SSD Vigasio 3:1
14:30 Caldiero Terme - Clodiense SSD 0:1
14:30 ASD Cartigliano - ASD Campodarsego 1:3
14:30 APC Chions - Luparense 1:1
14:30 AC Este - Delta Rovigo 0:0
14:30 Union Feltre - Polisportiva Tamai 0:1
14:30 FC Legnago Salus - AC Belluno 3:0
14:30 AC Mestre - ASD Cjarlins Muzane 3:1
14:30 Calcio Montebelluna - San Luigi 0:0
14:30 ASD Villafranca - Gsd Ambrosiana 2:4
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 Alfonsine FC 1921 - Forlì FC 0:0
14:30 US Breno - Lentigione Calcio 1:1
14:30 Ciliverghe Mazzano - USD Vigor Carpaneto 1922 0:2
14:30 Correggese - AC Fanfulla 1874 0:1
14:30 AC Crema - Franciacorta 1:2
14:30 US Fiorenzuola - Mezzolara Calcio 2:4
14:30 Sammaurese Calcio - AC Calvina Sport 4:0
14:30 Savignanese - ASD Sasso Marconi 1924 2:2
14:30 Progresso - Mantova 1911 SSD 2:2
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
14:30 Aglianese Calcio - Pomezia Calcio 0:0
14:30 Albalonga - San Donato Tavarnelle 2:0
14:30 ASD Cannara - FC Ponsacco 2:1
14:30 Virtus Flaminia - US Grosseto FC 2:2
14:30 US Gavorrano - Foligno Calcio 1:2
14:30 Grassina - Montevarchi 2:2
14:30 Monterosi FC - Tuttocuoio 2:2
14:30 AC Sangiovannese - Bastia Calcio 0:1
14:30 Scandicci Calcio - SC Trestina 3:3
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Olympia Agnonese - Jesina Calcio 2:1
14:30 Chieti Calcio - Atletico Terme Fiuggi 0:2
14:30 AC Cattolica Calcio - Campobasso 1:1
14:30 Real Giulianova - AC Sangiustese 0:0
14:30 Matelica - SN Notaresco 1:2
14:30 Montegiorgio Calcio - Vastogirardi 2:0
14:30 Porto Sant'Elpidio - Avezzano Calcio 0:2
14:30 US Recanatese - ASD Pineto Calcio 1:1
14:30 Vastese Calcio - Tolentino 4:0
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 Città di Anagni - US Ladispoli 2:3
14:30 Lanusei Calcio - Sassari Latte Dolce 3:2
14:30 Latina Calcio - Team Nuova Florida 2:1
14:30 Muravera - ASD Trastevere 2:0
14:30 Cassino Calcio 1924 - Budoni 1:0
14:30 Ostia Mare - FC Turris 1:3
14:30 Portici 1906 - ASD Vis Artena 2:2
14:30 Tor Sapienza - FC Aprilia 0:3
14:30 SEF Torres 1903 - Arzachena 2:2
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 ACD Nardò - US Bitonto 0:3
14:30 Audace Cerignola - FC Francavilla 2:1
14:30 Brindisi - Gelbison 0:2
14:30 Casarano - Gladiator 2:1
14:30 Foggia Calcio - Sorrento Calcio 0:2
14:30 FBC Gravina - Fidelis Andria 1:0
14:30 ASG Nocerina - Città di Fasano 4:4
14:30 Taranto FC - Agropoli 5:0
14:30 Grumentum Val d'Agri - Team Altamura 2:1
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Biancavilla - Acireale 1:1
14:30 FC Messina - US Castrovillari 0:2
14:30 Calcio Cittanovese - San Tommaso 3:1
14:30 Corigliano - ACR Messina 1:4
14:30 Licata - ASD Troina 1:0
14:30 US Palermo - AC Savoia 1908 0:1
14:30 Marina di Ragusa - USD Palmese 1:0
14:30 Roccella - Marsala 0:1
14:30 ASD SS Nola 1925 - Giugliano 0:1
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
10:00 AS Roma - Atalanta 3:3 (1:2)
14:00 Juventus - Lazio Roma 3:1 (2:0)
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
02:30 Dunbeholden FC - Mount Pleasant Academy 0:1
21:00 Humble Lions - UWI Pelicans 1:1
21:00 Portmore United - Waterhouse FC 1:1
21:00 Tivoli Gardens - Molynes United 1:1
21:00 Vere United - Cavalier FC 0:0
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
05:05 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 2:0 (1:0)
06:00 Oita Trinita - Gamba Osaka 2:1 (1:1)
07:00 Sagan Tosu - Matsumoto Yamaga 1:0 (1:0)
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
06:00 Machida Zelvia - Renofa Yamaguchi 1:0 (1:0)
06:00 Mito HollyHock - Ehime FC 2:0 (0:0)
06:00 Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki 1:3 (1:1)
06:00 Tochigi SC - Omiya Ardija 0:0 (0:0)
06:00 Tokushima Vortis - Yokohama FC 0:1 (0:0)
06:00 Ventforet Kofu - Avispa Fukuoka 2:0 (0:0)
06:00 Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama 1:1 (1:0)
07:00 JEF United Chiba - Tokyo Verdy 0:0 (0:0)
08:00 FC Ryūkyū - Kyoto Sanga FC 0:3 (0:0)
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
05:00 Vanraure Hachinohe - Thespakusatsu Gunma 1:1 (0:0)
05:00 Fukushima United - Kamatamare Sanuki 1:0 (1:0)
05:00 SC Sagamihara - Yokohama S&CC 1:2 (0:0)
05:00 Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC 0:1 (0:0)
06:00 Roasso Kumamoto - Giravanz Kitakyushu 1:1 (0:0)
06:00 Cerezo Osaka II - Gainare Tottori 2:3 (2:0)
07:00 Kataller Toyama - AC Nagano Parceiro 1:2 (0:1)
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
04:00 Matsue City FC - Verspah Oita 0:5 (0:1)
05:00 FC Imabari - Maruyasu Okazaki 1:0 (1:0)
05:00 Tokyo Musashino City FC - Tegevajaro Miyazaki 0:1 (0:1)
05:00 Nara Club - FC Osaka 1:1 (0:0)
05:00 ReinMeer Aomori - Sony Sendai 1:1 (1:0)
05:00 Veertien Mie - Suzuka Unlimited 0:0 (0:0)
05:00 Honda Lock - MIO Biwako Shiga 1:1 (0:1)
05:00 Ryutsu Keizai Dragons - Honda FC 1:2 (1:0)
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
10:00 FK Astana - Irtysh Pavlodar 0:2 (0:1)
10:00 FK Kairat - FK Atyrau 2:1 (1:0)
10:00 Kaysar Kyzylorda - FK Okzhetpes 1:1 (1:0)
10:00 FK Ordabasy - FK Taraz 3:0 (1:0)
10:00 Tobyl Kostanay - FK Aktobe 2:1 (1:1)
10:00 Zhetysu Taldykorgan - Shakter Karaganda 3:2 (2:1)
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
13:00 KF Gjilani - FK Drenica 1:1
13:00 KF Trepça'89 - KF Ballkani 0:0
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
15:00 Hajduk Split - NK Osijek 3:2 (2:1)
17:30 HNK Rijeka - Dinamo Zagreb 0:5 (0:4)
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
13:00 NK Osijek II - NK Sesvete 1:1 (1:0)
13:30 NK Croatia Zmijavci - HNK Šibenik 2:0 (1:0)
13:30 NK Rudeš - NK Solin 1:0 (0:0)
Luxemburg > Coupe 2019/2020 > 3e Ronde  Luxemburg >   Coupe 2019/2020 > 3e Ronde
16:00 FC Stengefort - Victoria Rosport 0:2
16:00 SC Bettembourg - Blo-Weiss Medernach 6:0
16:00 FC Kehlen - FC Mamer 32 1:0 n.v.
16:00 US Esch - UN Käerjéng 4:0
16:00 FC Mondercange - Alisontia Steinsel 4:0
16:00 Jeunesse Canach - Etzella Ettelbruck 2:0
16:00 FC Lorentzweiler - Progrès Niedercorn 0:5
16:00 Blo Weiss Itzig - FC Differdange 03 2:4
16:00 FC Rodange 91 - US Mondorf 1:3
16:00 US Mertert/Wasserbillig - F91 Dudelange 0:2
16:00 FC Wiltz 71 - Blue Boys Muhlenbach 2:0
16:00 RFCU Luxemburg - US Hostert 5:1
16:00 Union Titus Pétange - CS FOLA Esch 1:2
16:00 US Rumelange - UNA Strassen 0:4
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
14:00 Gżira United - Sirens FC 0:1 (0:0)
16:00 Floriana FC - Hibernians FC 2:2 (1:1)
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
15:00 Olympique de Safi - Raja Beni Mellal 1:0 (0:0)
17:00 Wydad AC - Renaissance de Berkane 0:1 (0:1)
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Atlético San Luis - Club Necaxa 0:2 (0:1)
02:00 UANL Tigres - CF Pachuca 0:0 (0:0)
04:00 Deportivo Guadalajara - Gallos Blancos 3:2 (3:0)
04:00 Club León - Deportivo Toluca 4:0 (1:0)
19:00 Pumas UNAM - FC Juárez 1:1 (1:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Potros UAEM - TM Fútbol Club 0:2
01:00 Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya 2:0
03:00 Cafetaleros de Chiapas - Atlético Zacatepec 2:1
19:00 Leones Negros - Loros UCOL 2:1 (1:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
00:00 Yalmakan FC - Albinegros Orizaba 3:1
00:00 Sporting Canamy - Cafessa Jalisco 0:2
02:00 Club Irapuato - Cañoneros Marina 3:0
19:00 Atlético San Luis II - Tlaxcala Fútbol Club 3:3
01:00 Dorados UACH - Tecos Fútbol Club 4:0
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - FC Juárez 5:1 (2:0)
18:00 Santos Laguna - Cruz Azul 1:0 (0:0)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - FC Juárez 4:0 (2:0)
16:00 Santos Laguna - Cruz Azul 1:2 (1:1)
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:00 FK Sutjeska - FK KOM Podgorica 2:0 (2:0)
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 AFC Ajax - FC Utrecht 4:0 (3:0)
14:30 Willem II - PSV 2:1 (1:0)
14:30 FC Twente - PEC Zwolle 2:1 (2:0)
16:45 Feyenoord - RKC Waalwijk 3:2 (2:2)
20:00 AZ Alkmaar - FC Emmen 3:0 (2:0)
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 De Treffers - Koninklijke HFC 4:1 (3:0)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Gemert - Groene Ster 3:1 (0:0)
14:00 Quick - Westlandia 3:1 (0:0)
14:00 DEM - Blauw Geel '38 1:4 (0:1)
14:00 Hercules - Dongen 0:1 (0:0)
14:30 EVV - OFC 2:3 (1:2)
14:30 UNA - HSC'21 0:2 (0:0)
14:30 OSS '20 - ADO '20 1:1 (0:1)
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
02:00 Real Estelí - Chinandega 4:0 (1:0)
02:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal 5:1
02:00 Real Madriz - Juventus Managua 1:1 (0:0)
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
01:00 Wellington Phoenix (R) - Hawke’s Bay United FC 3:4 (0:1)
02:00 Canterbury United - Southern United 2:1 (1:1)
02:00 Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs AFC 3:0 (3:0)
02:00 Tasman United - Waitakere United 0:2 (0:0)
04:00 Auckland City FC - Team Wellington 2:2 (1:1)
Nigeria > Professional League 2019/2020  Nigeria >   Professional League 2019/2020 >
16:00 Jigawa Golden Stars - Plateau United 0:1
16:00 Lobi Stars - Delta Force FC 4:0
16:00 Rivers United FC - Heartland FC 1:1
16:00 MFM FC - Ifeanyi Uba 1:1
16:00 Adamawa United FC - Enugu Rangers 1:1
16:00 Sunshine Stars - Warri Wolves 1:1
16:00 Katsina United - Enyimba Aba 1:1
16:00 Nasarawa United FC - Wikki Tourists 0:1
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 1:2 (1:1)
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 Molde FK - Strømsgodset IF 4:0 (2:0)
18:00 Kristiansund BK - Sarpsborg 08 4:0 (2:0)
18:00 Tromsø IL - Vålerenga IF 0:0 (0:0)
18:00 Lillestrøm SK - Stabæk IF 1:3 (0:2)
18:00 Mjøndalen IF - Ranheim IL 3:1 (1:1)
20:00 Rosenborg BK - FK Bodø/Glimt 3:2 (1:2)
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka 2:0 (1:0)
16:00 Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev 1:0 (1:0)
18:30 Olimpik Donetsk - FC Oleksandriya 0:0 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 LASK - FC Admira Wacker 1:0 (1:0)
14:30 Austria Wien - SV Mattersburg 2:1 (1:0)
17:00 Wolfsberger AC - RB Salzburg 0:3 (0:1)
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
10:30 SV Lafnitz - Grazer AK 1:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:00 FC Admira Wacker (A) - SC Wiener Viktoria 1:3 (0:1)
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Herbst  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Herbst >
14:00 FC Wolfurt - SC Röthis 0:2 (0:1)
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
00:00 UD Universitario - Tauro FC 0:0
00:00 Independiente de La Chorrera - Costa del Este 3:1
00:00 Árabe Unido - Atlético Chiriquí 3:0
00:00 Plaza Amador - San Francisco FC 1:1
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
21:30 San Lorenzo - Guaraní 0:0 (0:0)
23:30 Cerro Porteño - Club Nacional 5:0 (2:0)
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
02:00 Universitario de Deportes - Ayacucho FC 3:2 (1:0)
17:00 Universidad San Martín - Academia Cantolao 3:1 (1:1)
19:00 Unión Comercio - Sport Huancayo 1:2 (1:1)
21:00 Alianza Universidad - Sport Boys 2:0 (0:0)
21:15 Deportivo Binacional - Alianza Lima 0:0 (0:0)
23:30 Mannucci - Universidad Cesar Vallejo 2:2 (0:1)
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
Sport Victoria - Atlético Grau 0:3 Toeg.
21:00 Alianza Atlético - Comerciantes Unidos 4:1
21:00 Cienciano - Santos FC 4:2
21:00 Unión Huaral - Deportivo Coopsol 0:1
21:00 Sport Loreto - Juan Aurich 0:4
Peru > Copa Perú 2019 > Kwartfinale  Peru >   Copa Perú 2019 > Kwartfinale
21:30 Carlos Stein - Credicoop San Cristóbal 2:1
21:30 Llacuabamba - Deportivo Garcilaso 2:0
21:30 Sport Estrella - Comerciantes FC 4:1
23:00 AD Tarma - Chavelines Juniors 2:1
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2:2 (2:1)
15:00 Lech Poznań - Korona Kielce 0:0 (0:0)
17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:40 Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
16:00 Paços de Ferreira - CD Tondela 1:0 (1:0)
16:00 CS Marítimo - Portimonense SC 1:1 (0:1)
19:30 Sporting CP - Os Belenenses 2:0 (0:0)
21:00 Vitória Guimarães - Sporting Braga 0:2 (0:1)
22:00 Boavista - FC Porto 0:1 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:15 FC Penafiel - SL Benfica B 1:1 (1:1)
16:00 Académico de Viseu - UD Vilafranquense 0:2 (0:1)
16:00 CD Cova Piedade - GD Estoril 0:2 (0:0)
16:00 CD Nacional - Sporting Covilhã 1:0 (1:0)
18:15 GD Chaves - Casa Pia 2:0 (0:0)
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Norte >
16:00 Rio Ave FC - Gil Vicente 2:1
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
15:00 Sepsi OSK - Gaz Metan Mediaş 0:1 (0:0)
18:00 Dinamo Boekarest - CFR Cluj 0:0 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
09:30 FK Orenburg - FK Ufa 0:0 (0:0)
12:00 Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg 0:1 (0:0)
14:30 PFC Sochi - CSKA Moskou 2:3 (2:1)
17:00 Lokomotiv Moskou - FK Krasnodar 1:1 (1:1)
San Marino > Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde
15:00 SC Faetano - SS Folgore/Falciano 0:2
15:00 AC Libertas - AC Juvenes/Dogana 2:0
15:00 SS Cosmos - SS San Giovanni 1:0
15:00 SP La Fiorita - SS Pennarossa 2:2
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Celtic FC - Motherwell FC 2:0 (1:0)
16:00 Livingston FC - Rangers FC 0:2 (0:1)
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
14:30 TSC Bačka Topola - FK Voždovac 2:2 (1:1)
14:30 FK Javor - Rode Ster Belgrado 1:1 (1:0)
16:30 Partizan - FK Inđija 3:0 (1:0)
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
14:00 NK Triglav - NK Bravo 1:0 (0:0)
16:45 Olimpija Ljubljana - NK Tabor Sežana 2:0 (1:0)
19:00 NŠ Mura - NK Aluminij 2:4 (2:2)
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
15:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
12:00 RCD Mallorca - Villarreal CF 3:1 (2:0)
14:00 Athletic Bilbao - Levante UD 2:1 (0:1)
16:00 Atlético Madrid - Espanyol 3:1 (1:1)
18:30 Getafe CF - CA Osasuna 0:0 (0:0)
21:00 Real Betis - Sevilla FC 1:2 (1:1)
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
12:00 Deportivo La Coruña - Elche CF 1:3 (1:1)
16:00 UD Almería - Real Zaragoza 1:1 (1:0)
18:00 Málaga CF - CF Fuenlabrada 0:0 (0:0)
18:00 Racing Santander - SD Ponferradina 2:2 (0:0)
21:00 Rayo Vallecano - Cádiz CF 1:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
UD Melilla - Coruxo FC uitgest.
11:30 Getafe CF B - Sporting Gijón B 0:1 (0:0)
12:00 Real Oviedo B - CF Internacional 0:0 (0:0)
12:00 Atlético Madrid B - Atlético Baleares 0:0 (0:0)
12:00 Real Madrid Castilla - UD Ibiza 1:2 (1:1)
12:00 Las Rozas CF - Pontevedra CF 1:3 (1:1)
12:00 Peña Deportiva - Rayo Majadahonda 0:0 (0:0)
12:00 UP Langreo - UD Las Palmas B 1:0 (0:0)
15:45 Celta de Vigo B - Racing Ferrol 0:2 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
12:00 CD Alavés B - CD Leonesa 1:1 (0:0)
16:00 CD Izarra - Arenas de Getxo 3:1 (1:0)
17:00 Burgos CF - Athletic Bilbao B 2:0 (0:0)
17:00 CD Guijuelo - SD Amorebieta 0:1 (0:1)
17:00 Barakaldo CF - CD Tudelano 3:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
12:00 CD Ebro - FC Barcelona B 1:1 (0:0)
12:00 Valencia CF B - Levante UD B 3:1 (3:0)
12:00 Espanyol B - SD Ejea 3:1 (0:1)
17:00 Lleida Esportiu - Orihuela CF 4:0 (3:0)
17:00 CD Castellón - Hércules CF 1:0 (0:0)
17:00 UE Olot - AE Prat 0:0 (0:0)
17:00 CF Badalona - Gimnàstic 2:1 (1:1)
18:00 UE Cornellà - UE Llagostera 2:1 (1:1)
18:00 CF La Nucía - Villarreal CF B 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
12:00 Recreativo Granada - FC Cartagena 0:1 (0:1)
17:00 Real Murcia - Marbella FC 1:1 (1:0)
17:00 Yeclano Deportivo - RB Linense 3:0 (2:0)
17:00 Algeciras CF - UCAM Murcia CF 1:2 (0:1)
17:00 San Fernando CD - Talavera CF 1:0 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 České Budějovice - 1. FC Slovácko 2:0 (1:0)
14:30 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
17:00 Slavia Praag - FK Teplice 3:0 (1:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
10:15 Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem 2:1 (1:0)
14:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha 1:1 (1:0)
15:00 FC Hradec Králové - MFK Vítkovice 3:0 (2:0)
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
14:00 Club Africain - CA Bizertin 2:0 (2:0)
14:00 CS Hammam-Lif - ES Métlaoui 0:0 (0:0)
14:00 CS Chebba - US Tataouine 0:0 (0:0)
14:00 Étoile du Sahel - AS Slimane 1:0 (0:0)
14:00 Stade Tunisien - Espérance de Tunis 0:0 (0:0)
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Göztepe - Yeni Malatyaspor 1:1 (1:0)
14:30 Trabzonspor - Alanyaspor 1:0 (0:0)
17:00 İstanbul Başakşehir F.K. - MKE Ankaragücü 2:1 (1:0)
17:00 Beşiktaş - Denizlispor 1:0 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
12:00 Keçiörengücü - Adanaspor 2:0 (2:0)
12:00 Ümraniyespor - Hatayspor 0:0 (0:0)
14:30 Boluspor - Bursaspor 1:1 (0:0)
17:00 Balıkesirspor - Altınordu FSG 0:0 (0:0)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
11:00 Şanlıurfaspor - Çorumspor 0:2 (0:0)
11:00 Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediye 0:1 (0:0)
11:30 Sarıyer SK - Hekimoğlu Trabzon 0:1 (0:0)
11:30 Pendikspor - Inegölspor 1:1 (1:1)
11:30 Samsunspor - Hacettepe 2:1 (0:0)
11:30 Afjet Afyonspor - Manisa FK 0:2 (0:1)
11:30 Tarsus Idman Yurdu - Amed SK 5:0 (2:0)
11:30 1922 Konyaspor - Zonguldak Kömürspor 1:1 (0:1)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
11:00 Sivas Belediyespor - Bayburt İl Özel İdare 0:2 (0:1)
11:00 Van BBSK - Eyüpspor 1:2 (1:0)
11:00 Kahramanmarasspor - Bandırmaspor 3:3 (1:2)
11:30 Etimesgut Belediyespor - Kastamonuspor 1:1 (1:1)
11:30 Karabükspor - Sakaryaspor 0:5 (0:1)
11:30 Ankara Demirspor - Elazığspor 3:0 (0:0)
11:30 Ergene Velimeşe - Kırşehir Belediyespor 2:0 (0:0)
11:30 Uşakspor - Tuzlaspor 0:0 (0:0)
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
20:00 Fénix - Cerro Largo 1:1 (1:1)
20:00 Liverpool - Boston River 0:0 (0:0)
20:00 Progreso - Nacional 0:1 (0:0)
22:30 Defensor Sporting - Cerro 1:1 (0:1)
23:00 Montevideo Wanderers - Racing 0:2 (0:1)
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
Carabobo FC - Deportivo Anzoátegui niet gespeeld
21:00 LALA - Monagas 1:1 (0:1)
21:00 Deportivo Táchira - Academia Puerto Cabello 2:1 (1:1)
21:00 Estudiantes de Caracas - Atlético Venezuela 1:1 (0:0)
21:00 Deportivo La Guaira - Estudiantes de Mérida 2:0 (1:0)
21:00 Deportivo Lara - Zulia FC 3:0 (2:0)
21:00 Llaneros de Guanare - Caracas FC 1:1 (0:1)
21:00 Metropolitanos FC - Aragua FC 1:1 (1:1)
21:00 Portuguesa FC - Mineros de Guayana 1:1 (0:1)
21:00 Zamora FC - Trujillanos FC 3:1 (0:1)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019 Playoffs > Finale  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 Playoffs > Finale
21:00 Seattle Sounders - Toronto FC 3:1 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
11:30 Energetik-BGU Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino 2:1 (0:1)
13:30 FK Isloch Minsk - Dinamo Brest 1:1 (1:1)
15:30 FK Vitebsk - BATE Borisov 1:2 (0:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
14:30 Black Leopards - Cape Town City FC 2:1 (1:0)
14:30 Golden Arrows - Mamelodi Sundowns 3:2 (0:1)
Zuid-Korea > Cup 2019 > Finale  Zuid-Korea >   Cup 2019 > Finale
06:10 Suwon Bluewings - Daejeon Korail 4:0 (1:0)
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > 2e Ronde  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > 2e Ronde
16:00 IFK Värnamo - Malmö FF 0:2
Zweden > Relegation Allsvenskan 2019 > Degradering  Zweden >   Relegation Allsvenskan 2019 > Degradering
14:45 Kalmar FF - IK Brage 2:2 (0:0)
Zweden > Relegation Superettan 2019 > Degradering  Zweden >   Relegation Superettan 2019 > Degradering
13:00 Östers IF - Landskrona BoIS 1:0 (0:0)
13:00 IK Frej - Umeå FC 2:2 (2:2)
Zweden > Relegation Division 1 2019 > Degradering  Zweden >   Relegation Division 1 2019 > Degradering
16:00 Sollentuna FK - Motala AIF 2:0
16:00 Oskarshamns AIK - IFK Berga 2:0
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Lugano - FC Basel 0:3 (0:2)
16:00 BSC Young Boys - FC St.Gallen 4:3 (2:2)
16:00 FC Zürich - FC Sion 4:2 (2:2)
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
14:30 SC Kriens - Stade Lausanne-Ouchy 3:0 (3:0)
15:00 FC Aarau - FC Vaduz 2:2 (2:2)
15:00 FC Lausanne-Sport - FC Schaffhausen 5:0 (2:0)
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
14:30 SC Cham - FC Köniz 0:0
14:30 FC Münsingen - FC Breitenrain Bern 1:4
14:30 AC Bellinzona - Yverdon-Sport FC 1:0
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
16:00 Olympique Genève - US Terre Sainte 2:1
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
14:30 SR Delémont - FC Baden 1:0
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:30 FC Kosova Zürich - FC Gossau 2:0
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
13:00 Neuchâtel Xamax - Servette Genève 1:1
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner