. .
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A
01:00 Nieuw-Zeeland - Angola -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep B FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep B
01:00 Ecuador - Australië -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep C FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep C
21:00 Frankrijk - Chili -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep D FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep D
21:00 Verenigde Staten - Senegal -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 2 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 2
Italië - Noord-Ierland -:-
Turkije - Luxemburg -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 6 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 6
11:00 Hongarije - Letland -:-
15:00 Servië - Wit-Rusland -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 10 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 10
15:00 Zwitserland - San Marino -:-
19:00 Rusland - Roemenië -:-
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 1 UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 1
13:30 België - Engeland -:-
13:30 Kroatië - Bosnië-Herzegovina -:-
AFC > U19 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A AFC >   U19 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A
Thailand - Vietnam -:-
Noord-Korea - Australië -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
Luftëtari Gjirokastër - KF Tiranë -:-
KF Bylis Ballsh - KF Teuta Durrës -:-
KF Laçi - FK Vllaznia -:-
KS Flamurtari Vlorë - KF Skënderbeu -:-
FK Partizani - FK Kukësi -:-
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
Inter Club d'Escaldes - UE Santa Coloma -:-
CE Carroi - Atlétic Escaldes -:-
FC Ordino - UE Sant Julià -:-
FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Wellington Phoenix - Perth Glory -:-
08:00 Western United FC - Melbourne City FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Sumgayit FK - Neftçi PFK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
17:00 Riffa SC - Al Shabab -:-
17:00 Manama Club - Al Hidd -:-
19:30 Busaiteen - Al Hala -:-
19:30 East Riffa Club - Al Muharraq -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 Club Brugge KV - Standard Luik -:-
18:00 Sint-Truidense VV - KAA Gent -:-
20:00 Waasland-Beveren - KV Mechelen -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
21:00 Guabirá - The Strongest -:-
21:00 Aurora - Nacional Potosí -:-
21:00 San José - Sport Boys Warnes -:-
21:00 Blooming - Royal Pari -:-
21:00 Destroyers - Oriente Petrolero -:-
21:00 Always Ready - Jorge Wilstermann -:-
21:00 Real Potosí - Bolívar -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
Grêmio Porto Alegre - Botafogo - RJ -:-
Cruzeiro - Fortaleza -:-
Ceará SC - Vasco da Gama -:-
Corinthians SP - Santos FC -:-
São Paulo FC - Atlético Mineiro -:-
Flamengo RJ - CSA -:-
Fluminense RJ - Chapecoense -:-
Avaí FC - Palmeiras -:-
EC Bahia - Internacional -:-
Athletico Paranaense - Goiás -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
08:30 Tianjin Tianhai - Beijing Renhe FC -:-
12:35 Guangzhou Evergrande - Henan Jianye -:-
12:35 Jiāngsū Sūníng - Shandong Luneng -:-
12:35 Shanghai SIPG - Dalian Yifang FC -:-
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
LD Alajuelense - CS Cartaginés -:-
Guadalupe - Municipal Grecia -:-
Limón FC - La U Universitarios -:-
Municipal Pérez Zeledón - AD San Carlos -:-
Santos de Guápiles - Jicaral -:-
Deportivo Saprissa - CS Herediano -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 Hobro IK - Silkeborg IF -:-
14:00 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
14:00 Lyngby BK - AC Horsens -:-
16:00 Brøndby IF - Randers FC -:-
18:00 SønderjyskE - Aalborg BK -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 Fremad Amager - Hvidovre IF -:-
15:00 FC Fredericia - HB Køge -:-
15:00 Kolding IF - Vendsyssel FF -:-
15:00 Nykøbing FC - Viborg FF -:-
15:00 FC Roskilde - Næstved BK -:-
15:00 Skive IK - Vejle BK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 BK Avarta - Skovshoved IF -:-
13:00 Slagelse B&I - BK Frem København -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
15:00 AB Gladsaxe - Brabrand IF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Slagelse B&I - Hvidovre IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
14:45 Slagelse B&I - Hvidovre IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 VfL Wolfsburg - FC Augsburg -:-
18:00 Bor. Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 1. FC Nürnberg - Jahn Regensburg -:-
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - FC St. Pauli -:-
13:30 VfL Osnabrück - SpVgg Greuther Fürth -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 Chemnitzer FC - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Eintracht Braunschweig -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 TSV Havelse - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 Eintracht Norderstedt - SV Drochtersen/Assel -:-
14:00 VfB Oldenburg - Lüneburger SK Hansa -:-
14:00 HSC Hannover - Holstein Kiel II -:-
15:00 Schwarz-Weiß Rehden - Heider SV -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
BFC Dynamo - ZFC Meuselwitz -:-
Wacker Nordhausen - Optik Rathenow -:-
SV Babelsberg 03 - Energie Cottbus -:-
SV Lichtenberg 47 - VSG Altglienicke -:-
Germania Halberstadt - Hertha BSC II -:-
Union Fürstenwalde - Rot-Weiß Erfurt -:-
Bischofswerdaer FV - 1. FC Lok Leipzig -:-
BSG Chemie Leipzig - VfB Auerbach -:-
FC Viktoria 1889 Berlin - Berliner AK 07 -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
11:00 TSV Großbardorf - 1. FC Sand -:-
15:00 DJK Bamberg - DJK Ammerthal -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
16:00 Jahn Regensburg II - TSV Schwabmünchen -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - SFL Bremerhaven -:-
15:00 SC Borgfeld - ESC Geestemünde -:-
15:30 LTS Bremerhaven - BTS Neustadt -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 Rot-Weiß Walldorf - KSV Baunatal -:-
15:00 VfB Ginsheim - FC Eddersheim -:-
15:00 SV Steinbach - FSV Fernwald -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - TuS Bersenbrück -:-
15:00 VfV Hildesheim - MTV Gifhorn -:-
15:00 Heeslinger SC - VfL Oldenburg -:-
15:00 SC Spelle-Venhaus - MTV Eintracht Celle -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - Germania Egestorf/Langreder -:-
15:00 Kickers Emden - FC Hagen/Uthlede -:-
15:00 TB Uphusen - Arminia Hannover -:-
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - FT Braunschweig -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - TuS Dassendorf -:-
14:00 SV Rugenbergen - SV Curslack-Neuengamme -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - Hamburger SV III -:-
14:30 FC Teutonia 05 - HSV Barmbek-Uhlenhorst -:-
15:00 TSV Sasel - FC Süderelbe -:-
15:30 WTSV Concordia - TuS Osdorf -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 FC Wegberg-Beeck - Fortuna Köln II -:-
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - Borussia Freialdenhoven -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - 1. FC Düren -:-
15:15 SpVgg Frechen - FC Hürth -:-
15:15 Siegburger SV 04 - SV Breinig -:-
15:30 FC Pesch 1956 - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:30 SV Deutz 05 - SV 1914 Eilendorf -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 1. FC Bocholt - 1. FC Monheim -:-
15:00 SC Velbert - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - VfB 03 Hilden -:-
15:00 TSV Meerbusch - 1. FC Kleve -:-
15:00 Cronenberger SC - SC Union Nettetal -:-
15:00 Sportfreunde Baumberg - Sportfreunde Niederwenigern -:-
15:00 SV 19 Straelen - TVD Velbert -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - SSVg Velbert -:-
15:00 Schwarz-Weiß Essen - FC Kray -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 Hertha Zehlendorf - TSG Neustrelitz -:-
14:00 Hansa Rostock II - SC Staaken -:-
14:00 SV Tasmania Berlin - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 Wormatia Worms - SV Gonsenheim -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 SC Wiedenbrück - FCE Rheine -:-
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - TuS Ennepetal -:-
15:00 Westfalia Rhynern - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 Rot Weiss Ahlen - Hammer SpVg -:-
15:00 TuS Erndtebrück - Sportfreunde Siegen -:-
15:00 RSV Meinerzhagen - SV Schermbeck 1912 -:-
15:00 TSG Sprockhövel - Westfalia Herne -:-
15:00 FC Gütersloh - Holzwickeder SC -:-
15:00 ASC 09 Dortmund - Preußen Münster II -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 VfB Lübeck II - Eckernförder SV -:-
14:00 SV Todesfelde - SV Eutin 08 -:-
14:00 SV Eichede - SV Frisia 03 -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
FF USV Jena - Bayern München -:-
Turbine Potsdam - Bayer Leverkusen -:-
1899 Hoffenheim - SC Sand -:-
MSV Duisburg - 1. FFC Frankfurt -:-
VfL Wolfsburg - SGS Essen -:-
1. FC Köln - SC Freiburg -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 Bayern München II - 1. FC Saarbrücken -:-
11:00 1. FFC Frankfurt II - VfL Wolfsburg II -:-
11:00 SV Meppen - 1899 Hoffenheim II -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - FSV Gütersloh 2009 -:-
14:00 SG 99 Andernach - Bor. Mönchengladbach -:-
14:00 Werder Bremen - Turbine Potsdam II -:-
14:00 Arminia Bielefeld - BV Cloppenburg -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 SV Meppen II - SV Henstedt-Ulzburg -:-
13:00 TuS Büppel - Werder Bremen II -:-
13:00 Walddörfer SV - Holstein Kiel -:-
13:00 TV Jahn Delmenhorst - FC St. Pauli -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - Hannover 96 -:-
14:00 Hamburger SV - TSG 07 Burg Gretesch -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
14:00 1. FFV Erfurt - BW Hohen Neuendorf -:-
14:00 Erzgebirge Aue - 1. FC Union Berlin -:-
14:00 Bischofswerdaer FV - SV Eintracht Leipzig-Süd -:-
14:00 SFC Stern 1900 - FF USV Jena II -:-
14:00 Magdeburger FFC - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
14:00 FC Phoenix Leipzig - RB Leipzig -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2019/2020 >
13:00 GSV Moers - SV 21 Bökendorf -:-
13:00 SV Budberg - Alemannia Aachen -:-
14:00 Vorwärts Spoho 98 - SpVg Berghofen -:-
15:00 VfL Bochum - Herforder SV -:-
15:00 1. FFC Recklinghausen - SV Menden -:-
15:00 Borussia Bocholt - Bor. Mönchengladbach II -:-
15:00 SGS Essen II - 1. FC Köln II -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
13:00 1. FC Riegelsberg - 1. FFC 08 Niederkirchen -:-
14:00 FC Bitburg - SG Fidei 2015 -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - TSV Schott Mainz -:-
14:00 1. FC Saarbrücken II - TuS Wörrstadt -:-
14:00 SV Göttelborn - FFV Fortuna Göcklingen -:-
14:00 SC Siegelbach - TuS Issel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg II - SV 67 Weinberg -:-
11:00 FC Forstern - TSV Jahn Calden -:-
13:00 SV Alberweiler - Sportclub Würzburg -:-
14:00 1. FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 SC Sand II - VfB Obertürkheim -:-
14:00 TSG Neu-Isenburg - Hegauer FV -:-
14:00 FSV Hessen Wetzlar - TSV Crailsheim -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
13:00 Hertha BSC - RB Leipzig -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 MSV Duisburg - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Preußen Münster - Borussia Dortmund -:-
11:00 FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 Bayer Leverkusen - VfL Bochum -:-
11:00 Viktoria Köln - Wuppertaler SV -:-
13:00 Rot-Weiß Oberhausen - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 FC Augsburg - 1. FC Kaiserslautern -:-
11:00 Kickers Offenbach - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:00 Karlsruher SC - 1. FSV Mainz 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - FC Schalke 04 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
14:00 Eintracht Frankfurt - 1. FC Nürnberg -:-
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
Universidad Catolica - Emelec -:-
Aucas - Guayaquil City -:-
Deportivo Cuenca - LDU Quito -:-
El Nacional - Independiente del Valle -:-
Fuerza Amarilla - Macará -:-
Barcelona - Técnico Universitario -:-
Delfín - América de Quito -:-
Mushuc Runa - Olmedo -:-
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
Independiente Juniors - Gualaceo SC -:-
Clan Juvenil - Liga de Loja -:-
Santa Rita - Liga de Portoviejo -:-
Atlético Santo Domingo - Atlético Porteño -:-
Manta - Orense SC -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
15:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers -:-
17:30 Arsenal FC - Crystal Palace -:-
17:30 Liverpool FC - Tottenham Hotspur -:-
17:30 Norwich City - Manchester United -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:00 Swansea City - Cardiff City -:-
13:30 Bristol City - Wigan Athletic -:-
20:45 Queens Park Rangers - Brentford FC -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:00 Manchester United WFC - Reading WFC -:-
13:30 Everton LFC - Brighton & Hove Albion WFC -:-
15:00 Arsenal WFC - Manchester City WFC -:-
15:00 Birmingham City LFC - Liverpool LFC -:-
16:00 Bristol City WFC - Tottenham Hotspur LFC -:-
16:00 West Ham United LFC - Chelsea LFC -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
11:00 FC Kuressaare - JK Nõmme Kalju -:-
13:00 FC Flora - Paide Linnameeskond -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
Paris Saint-Germain - Olympique Marseille -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Doxa Dramas FC - Panachaiki GE -:-
18:00 Ergotelis - AE Karaiskakis -:-
18:00 PAS Giannina - Apollon Pontou -:-
18:00 AO Kerkyra - Chania Kissamikos -:-
18:00 Levadiakos - Apollon Larisa -:-
18:00 Platanias Chanion - Apollon Smyrnis -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Siquinalá FC - Santa Lucía -:-
CSD Municipal - CD Puerto de Iztapa -:-
Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial -:-
Xelaju MC - Deportivo Mixco -:-
Antigua GFC - Sanarate -:-
Deportivo Malacateco - Comunicaciones -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Chennaiyin FC - Mumbai City FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 Kalteng Putra FC - Persela Lamongan -:-
09:30 Persebaya Surabaya - PSS Sleman -:-
12:30 Bhayangkara FC - PSM Makassar -:-
12:30 Persija Jakarta - Persib Bandung -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Bologna FC - Sampdoria -:-
15:00 Atalanta - Udinese Calcio -:-
15:00 SPAL 2013 Ferrara - SSC Napoli -:-
15:00 Torino FC - Cagliari Calcio -:-
18:00 AS Roma - AC Milan -:-
20:45 ACF Fiorentina - Lazio Roma -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 UC AlbinoLeffe - US Alessandria 1912 -:-
16:30 US Arezzo - Giana Erminio -:-
16:30 Calcio Como - Calcio Lecco 1912 -:-
16:30 Gozzano - US Pontedera -:-
16:30 Juventus II - US Pergolettese -:-
16:30 SS Monza 1912 - AC Renate -:-
16:30 Novara Calcio - US Pistoiese -:-
16:30 US Pianese - Olbia -:-
16:30 Aurora Pro Patria - Carrarese Calcio -:-
16:30 Robur Siena - Pro Vercelli -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 Union Arzignanochiampo - FeralpiSalò -:-
16:30 Imolese Calcio - Carpi FC -:-
16:30 Modena FC - Reggio Audace FC -:-
16:30 Piacenza Calcio - Calcio Padova -:-
16:30 Ravenna Calcio - AC Cesena -:-
16:30 AC Rimini - Fermana FC -:-
16:30 Sambenedettese - Vicenza Virtus -:-
16:30 FC Südtirol - Virtus Verona -:-
16:30 Unione Triestina - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Vis Pesaro - AS Gubbio -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 US Avellino - Reggina 1914 -:-
16:30 Bisceglie - Virtus Francavilla -:-
16:30 Calcio Catania - SSC Bari -:-
16:30 US Catanzaro - Rende -:-
16:30 Cavese - FC Rieti -:-
16:30 Monopoli - Potenza -:-
16:30 AZ Picerno - Paganese Calcio -:-
16:30 Teramo Calcio - Casertana FC -:-
16:30 Vibonese - Ternana Calcio -:-
16:30 Viterbese - ASD Sicula Leonzio -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
14:30 Borgosesia Calcio - AC Prato -:-
14:30 AC Bra - Seravezza -:-
14:30 Casale - Sanremese -:-
14:30 USD Fezzanese - Calcio Chieri -:-
14:30 Ghivizzano Borgo - SC Ligorna 1922 -:-
14:30 USD Lavagnese 1919 - SC Caronnese -:-
14:30 Lucchese - Fossano Calcio -:-
14:30 Real Forte Querceta - Savona FBC -:-
14:30 Vado FC - Verbania Calcio -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
14:30 Brusaporto - GS Arconatese 1926 -:-
14:30 Castellanzese - Sondrio Calcio -:-
14:30 US Folgore Caratese - AC Pro Sesto -:-
14:30 US Inveruno - USD Caravaggio -:-
14:30 Legnano - Seregno -:-
14:30 US Levico Terme - AC Pontisola -:-
14:30 Milano City FC - US Scanzorosciate -:-
14:30 NibionnOggiono - Virtus Bolzano -:-
14:30 SS Tritium 1908 - Villa d'Almè -:-
14:30 Virtus Bergamo - US Dro -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 Gsd Ambrosiana - US Adriese -:-
14:30 ASD Cjarlins Muzane - ASD Cartigliano -:-
14:30 Clodiense SSD - ASD Campodarsego -:-
14:30 Delta Rovigo - Caldiero Terme -:-
14:30 AC Este - ASD Villafranca -:-
14:30 Union Feltre - AC Mestre -:-
14:30 Vigontina San Paolo FC - AC Belluno -:-
14:30 San Luigi - FC Legnago Salus -:-
14:30 Polisportiva Tamai - APC Chions -:-
14:30 SSD Vigasio - Calcio Montebelluna -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 Alfonsine FC 1921 - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
14:30 US Breno - AC Calvina Sport -:-
14:30 Ciliverghe Mazzano - Sammaurese Calcio -:-
14:30 Correggese - Forlì FC -:-
14:30 AC Crema - Mantova 1911 SSD -:-
14:30 US Fiorenzuola - AC Fanfulla 1874 -:-
14:30 Mezzolara Calcio - Franciacorta -:-
14:30 Savignanese - Lentigione Calcio -:-
14:30 Progresso - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
14:30 Albalonga - Tuttocuoio -:-
14:30 Bastia Calcio - San Donato Tavarnelle -:-
14:30 ASD Cannara - Foligno Calcio -:-
14:30 Virtus Flaminia - Pomezia Calcio -:-
14:30 US Gavorrano - Montevarchi -:-
14:30 Grassina - Aglianese Calcio -:-
14:30 Monterosi FC - SC Trestina -:-
14:30 AC Sangiovannese - FC Ponsacco -:-
14:30 Scandicci Calcio - US Grosseto FC -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Olympia Agnonese - Campobasso -:-
14:30 ASD Pineto Calcio - Avezzano Calcio -:-
14:30 AC Cattolica Calcio - Atletico Terme Fiuggi -:-
14:30 Real Giulianova - Chieti Calcio -:-
14:30 Matelica - Vastogirardi -:-
14:30 Montegiorgio Calcio - AC Sangiustese -:-
14:30 Porto Sant'Elpidio - Jesina Calcio -:-
14:30 US Recanatese - Tolentino -:-
14:30 Vastese Calcio - SN Notaresco -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 Città di Anagni - ASD Trastevere -:-
14:30 Lanusei Calcio - FC Aprilia -:-
14:30 Latina Calcio - SEF Torres 1903 -:-
14:30 Sassari Latte Dolce - FC Turris -:-
14:30 Muravera - Arzachena -:-
14:30 Cosenza Calcio - US Ladispoli -:-
14:30 Ostia Mare - Budoni -:-
14:30 Portici 1906 - Team Nuova Florida -:-
14:30 Tor Sapienza - ASD Vis Artena -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 ACD Nardò - Foggia Calcio -:-
14:30 Audace Cerignola - Gelbison -:-
14:30 Brindisi - US Bitonto -:-
14:30 Casarano - Team Altamura -:-
14:30 Città di Fasano - Fidelis Andria -:-
14:30 FBC Gravina - Agropoli -:-
14:30 ASG Nocerina - FC Francavilla -:-
14:30 Taranto FC - Gladiator -:-
14:30 Grumentum Val d'Agri - Sorrento Calcio -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Biancavilla - Giugliano -:-
14:30 FC Messina - Acireale -:-
14:30 Calcio Cittanovese - ASD Troina -:-
14:30 Corigliano - AC Savoia 1908 -:-
14:30 Licata - ACR Messina -:-
14:30 Marsala - USD Palmese -:-
14:30 Marina di Ragusa - San Tommaso -:-
14:30 Roccella - US Castrovillari -:-
14:30 ASD SS Nola 1925 - US Palermo -:-
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
Dunbeholden FC - UWI Pelicans -:-
Harbour View - Tivoli Gardens -:-
Humble Lions - Molynes United -:-
Portmore United - Mount Pleasant Academy -:-
Vere United - Arnett Gardens -:-
Waterhouse FC - Cavalier FC -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
05:00 Montedio Yamagata - Ehime FC -:-
05:00 FC Ryūkyū - Omiya Ardija -:-
06:00 Albirex Niigata - Kyoto Sanga FC -:-
06:00 Tokushima Vortis - Mito HollyHock -:-
06:00 V-Varen Nagasaki - Zweigen Kanazawa -:-
06:00 Ventforet Kofu - Kagoshima United -:-
06:00 Yokohama FC - Tokyo Verdy -:-
07:00 Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka -:-
07:00 Machida Zelvia - FC Gifu -:-
08:00 Renofa Yamaguchi - JEF United Chiba -:-
11:00 Fagiano Okayama - Tochigi SC -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe -:-
Thespakusatsu Gunma - Kataller Toyama -:-
SC Sagamihara - Fujieda MYFC -:-
AC Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki -:-
Giravanz Kitakyushu - Yokohama S&CC -:-
Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu -:-
Grulla Morioka - Gainare Tottori -:-
FC Tokyo II - Fukushima United -:-
Gamba Osaka II - Cerezo Osaka II -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
05:00 FC Osaka - Matsue City FC -:-
05:00 Sony Sendai - Suzuka Unlimited -:-
05:00 MIO Biwako Shiga - Tegevajaro Miyazaki -:-
05:00 Nara Club - FC Imabari -:-
05:00 Verspah Oita - Honda Lock -:-
05:00 ReinMeer Aomori - Tokyo Musashino City FC -:-
05:00 Ryutsu Keizai Dragons - Veertien Mie -:-
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
17:45 Kazma SC - Al Arabi SC -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
13:00 BFC Daugavpils - FK Liepāja -:-
13:00 FS Metta/LU - FK Jelgava -:-
13:00 Valmiera Glass FK/BSS - FK Spartaks -:-
15:00 Riga FC - FK Rīgas Futbola skola -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
US Hostert - FC Rodange 91 -:-
Victoria Rosport - CS FOLA Esch -:-
F91 Dudelange - US Mondorf -:-
RFCU Luxemburg - FC Differdange 03 -:-
Progrès Niedercorn - UNA Strassen -:-
Jeunesse Esch - Etzella Ettelbruck -:-
Union Titus Pétange - Blue Boys Muhlenbach -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Gallos Blancos - Pumas UNAM -:-
02:00 CF América - Puebla FC -:-
02:00 Club León - Atlético San Luis -:-
04:00 UANL Tigres - Cruz Azul -:-
19:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Loros UCOL - Dorados de Sinaloa -:-
02:00 Cafetaleros de Chiapas - Venados FC -:-
03:00 Cimarrones de Sonora - Potros UAEM -:-
19:00 Leones Negros - Correcaminos UAT -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Cafetaleros de Chiapas II - Cañoneros Marina -:-
00:15 Inter Playa - Yalmakan FC -:-
02:00 Cafessa Jalisco - Reboceros de La Piedad -:-
02:00 Club Irapuato - Sporting Canamy -:-
02:00 Tecos Fútbol Club - Alacranes de Durango -:-
03:00 Atlético Saltillo - Atlético Bahia -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
19:00 Puebla FC - Cruz Azul -:-
23:00 Gallos Blancos - Deportivo Toluca -:-
23:00 Club Necaxa - Santos Laguna -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
17:00 FC Juárez - Deportivo Guadalajara -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
18:30 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
19:30 FC Juárez - Deportivo Guadalajara -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 sc Heerenveen - FC Groningen -:-
14:30 PSV - AZ Alkmaar -:-
14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht -:-
16:45 AFC Ajax - Feyenoord -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Gemert - Dongen -:-
14:00 ADO '20 - Blauw Geel '38 -:-
14:00 Quick - OFC -:-
14:00 Hercules - Jong ADO Den Haag -:-
14:30 RKSV Groene Ster - Westlandia -:-
14:30 FC Lienden - VV Hoogland -:-
14:30 UNA - RKVV DEM -:-
14:30 OSS '20 - HSC'21 -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
03:00 Diriangén - ART Municipal -:-
03:00 Real Estelí - Chinandega -:-
03:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal -:-
03:00 Real Madriz - Juventus Managua -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:30 Sileks Kratovo - FC Struga -:-
13:30 FK Rabotnički - Vardar Skopje -:-
13:30 FK Renova - KF Shkupi -:-
13:30 FK Borec - Akademija Pandev -:-
13:30 Makedonija GP - KF Shkëndija 79 -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 Wolfsberger AC - FC Admira Wacker -:-
14:30 SCR Altach - LASK -:-
17:00 RB Salzburg - Rapid Wien -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
15:00 FC Rot-Weiß Rankweil - VfB Hohenems -:-
16:00 SC Röthis - FC Langenegg -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:00 FC Admira Wacker (A) - FCM Traiskirchen -:-
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
SV Neulengbach - USC Landhaus/Austria -:-
SKN St. Pölten - FC Bergheim -:-
SKV Altenmarkt - FC Wacker Innsbruck -:-
FFC Vorderland - FC Südburgenland -:-
SV Horn - Sturm Graz -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
01:00 Plaza Amador - UD Universitario -:-
23:00 Atlético Chiriquí - Costa del Este -:-
23:00 Independiente de La Chorrera - Tauro FC -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
River Plate - General Díaz -:-
Libertad - Club Nacional -:-
Sportivo Luqueño - Club Olimpia -:-
Cerro Porteño - Sol de América -:-
Deportivo Santaní - Guaraní -:-
Deportivo Capiatá - San Lorenzo -:-
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
Universidad Técnica - Ayacucho FC -:-
Pirata - Universidad Cesar Vallejo -:-
Universidad San Martín - Sporting Cristal -:-
Universitario de Deportes - Academia Cantolao -:-
Real Garcilaso - Deportivo Municipal -:-
Mannucci - Sport Boys -:-
Alianza Universidad - Sport Huancayo -:-
FBC Melgar - Alianza Lima -:-
Unión Comercio - Deportivo Binacional -:-
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
Cienciano - Atlético Grau -:-
Comerciantes Unidos - Cultural Santa Rosa -:-
Alianza Atlético - Deportivo Coopsol -:-
Sport Victoria - Sport Loreto niet gespeeld
Los Caimanes - Santos FC -:-
Unión Huaral - Juan Aurich -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Gil Vicente - Portimonense SC -:-
Paços de Ferreira - Rio Ave FC -:-
Sporting Braga - CD Santa Clara -:-
FC Porto - FC Famalicão -:-
Os Belenenses - CD Aves -:-
CD Tondela - SL Benfica -:-
Moreirense FC - Boavista -:-
Sporting CP - Vitória Guimarães -:-
Vitória Setúbal - CS Marítimo -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 SL Benfica B - CD Nacional -:-
17:00 Casa Pia - Académico de Viseu -:-
17:00 Sporting Covilhã - CD Cova Piedade -:-
17:00 GD Estoril - UD Oliveirense -:-
17:00 FC Porto B - UD Vilafranquense -:-
17:00 CD Feirense - CD Mafra -:-
17:00 FC Penafiel - Académica de Coimbra -:-
17:00 SC Farense - Leixões SC -:-
17:00 Varzim SC - GD Chaves -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
FK Rostov - PFC Sochi -:-
FK Krasnodar - FK Orenburg -:-
FK Tambov - FK Ufa -:-
CSKA Moskou - Dinamo Moskou -:-
Lokomotiv Moskou - Spartak Moskou -:-
Akhmat Grozny - Arsenal Tula -:-
Rubin Kazan - FC Ural -:-
Krylia Sovetov - Zenit St. Petersburg -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
Fakel Voronezh - Chayka Peschanokopskoye -:-
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva -:-
SKA-Energia Khabarovsk - Spartak Moskou 2 -:-
Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl -:-
FK Nizhny Novgorod - FC Neftekhimik -:-
FK Torpedo Armavir - FK Tom Tomsk -:-
Luch-Energia - FK Krasnodar 2 -:-
Avangard Kursk - FK Khimki -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Rotor Volgograd -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Chertanovo Moskva -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
13:15 Aberdeen FC - Celtic FC -:-
16:00 Rangers FC - Motherwell FC -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Atlético Madrid - Athletic Bilbao -:-
FC Barcelona - Real Madrid -:-
Celta de Vigo - Real Sociedad -:-
Granada CF - Real Betis -:-
CD Leganés - RCD Mallorca -:-
Levante UD - Espanyol -:-
CA Osasuna - Valencia CF -:-
Sevilla FC - Getafe CF -:-
Villarreal CF - Deportivo Alavés -:-
Real Valladolid - SD Eibar -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
Albacete - Cádiz CF -:-
UD Almería - Extremadura UD -:-
Girona FC - AD Alcorcón -:-
SD Huesca - Elche CF -:-
UD Las Palmas - CF Fuenlabrada -:-
CD Mirandés - CD Tenerife -:-
Málaga CF - Real Oviedo -:-
CD Numancia - CD Lugo -:-
Racing Santander - Deportivo La Coruña -:-
Rayo Vallecano - SD Ponferradina -:-
Sporting Gijón - Real Zaragoza -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Atlético Baleares - CF Internacional -:-
Real Oviedo B - UD Ibiza -:-
Atlético Madrid B - Sporting Gijón B -:-
Real Madrid Castilla - Racing Ferrol -:-
Getafe CF B - Coruxo FC -:-
Celta de Vigo B - Pontevedra CF -:-
UD Melilla - UD SS Reyes -:-
Las Rozas CF - Rayo Majadahonda -:-
Marino de Luanco - UD Las Palmas B -:-
Peña Deportiva - UP Langreo -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
Athletic Bilbao B - Real Valladolid B -:-
UD Logroñés - Real Unión -:-
Burgos CF - SD Amorebieta -:-
Unionistas CF - Arenas de Getxo -:-
CD Guijuelo - CA Osasuna B -:-
CD Izarra - CD Tudelano -:-
SD Leioa - Salamanca CF UDS -:-
Barakaldo CF - CD Leonesa -:-
Real Sociedad B - CD Calahorra -:-
CD Alavés B - Haro Deportivo -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
FC Barcelona B - CE Sabadell -:-
FC Andorra - UE Llagostera -:-
CD Ebro - Orihuela CF -:-
UE Cornellà - Hércules CF -:-
Lleida Esportiu - Levante UD B -:-
CD Castellón - Villarreal CF B -:-
Valencia CF B - AE Prat -:-
CF La Nucía - SD Ejea -:-
UE Olot - Gimnàstic -:-
Espanyol B - CF Badalona -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Recreativo Huelva - FC Cartagena -:-
Recreativo Granada - Marbella FC -:-
Villarrubia CF - RB Linense -:-
Real Murcia - Atlético Sanluqueño CF -:-
Yeclano Deportivo - Don Benito -:-
CD Badajoz - Mérida AD -:-
Sevilla Atlético - UCAM Murcia CF -:-
Cádiz CF B - CP Villarrobledo -:-
Algeciras CF - Talavera CF -:-
Córdoba CF - San Fernando CD -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Madrid CFF - FC Barcelona -:-
Deportivo de La Coruña - CD Tacón -:-
Espanyol Barcelona - Athletic Bilbao -:-
Real Sociedad - Atlético Madrid -:-
EDF Logroño - Sporting de Huelva -:-
Valencia CF - UDG Tenerife Sur -:-
Levante UD - Sevilla FC -:-
Real Betis - Rayo Vallecano -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Yeni Malatyaspor - Kayserispor -:-
14:30 Gençlerbirliği - Denizlispor -:-
14:30 Göztepe - Kasımpaşa SK -:-
17:00 Beşiktaş - Galatasaray -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adana Demirspor - Fatih Karagümrük SK -:-
19:00 Altay Izmir - Menemen Belediyespor -:-
19:00 Balıkesirspor - Adanaspor -:-
19:00 Boluspor - Keçiörengücü -:-
19:00 BB Erzurumspor - Hatayspor -:-
19:00 Giresunspor - Eskişehirspor -:-
19:00 Istanbulspor - Bursaspor -:-
19:00 Osmanlıspor FK - Akhisar Belediyespor -:-
19:00 Ümraniyespor - Altınordu FSG -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
Pendikspor - Amed SK -:-
Sarıyer SK - Zonguldak Kömürspor -:-
Samsunspor - Sancaktepe Belediye -:-
Tarsus Idman Yurdu - Afjet Afyonspor -:-
Şanlıurfaspor - Hacettepe -:-
Gümüşhanespor - Kırklarelispor -:-
Hekimoğlu Trabzon - Çorumspor -:-
1922 Konyaspor - Inegölspor -:-
BAKspor - Manisa BBSK -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Etimesgut Belediyespor - Van BBSK -:-
Sivas Belediyespor - Eyüpspor -:-
Niğde Anadolu FK - Sakaryaspor -:-
Bodrum Belediye - Kırşehir Belediyespor -:-
Kahramanmarasspor - Tuzlaspor -:-
Ankara Demirspor - Kastamonuspor -:-
Karabükspor - Bandırmaspor -:-
Usakspor - Bayburt İl Özel İdare -:-
Ergene Velimeşe - Elazığspor -:-
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
21:00 Boston River - Juventud -:-
21:00 Cerro - Peñarol -:-
21:00 Cerro Largo - Montevideo Wanderers -:-
21:00 Danubio - Rampla Juniors -:-
21:00 Nacional - Fénix -:-
21:00 Plaza Colonia - Defensor Sporting -:-
21:00 Racing - Liverpool -:-
21:00 River Plate - Progreso -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
Atlético Venezuela - Deportivo Anzoátegui niet gespeeld
21:00 Deportivo La Guaira - Zulia FC -:-
21:00 Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello -:-
21:00 Llaneros de Guanare - Trujillanos FC -:-
21:00 Zamora FC - Aragua FC -:-
22:00 Deportivo Táchira - Metropolitanos FC -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Penybont FC - Cefn Druids -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs -:-
15:00 Baroka FC - AmaZulu FC -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
06:00 Suwon FC - Gwangju FC -:-
08:00 Bucheon FC 1995 - Asan Mugunghwa FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
19:00 AFC Eskilstuna - IK Sirius -:-
19:00 Djurgårdens IF - Örebro SK -:-
19:00 IF Elfsborg - IFK Göteborg -:-
19:00 BK Häcken - IFK Norrköping -:-
19:00 Kalmar FF - Falkenbergs FF -:-
19:00 Malmö FF - AIK Solna -:-
19:00 Östersunds FK - Hammarby IF -:-
19:00 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF -:-
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
19:00 IF Brommapojkarna - Varbergs BoIS -:-
19:00 Degerfors IF - Östers IF -:-
19:00 IK Frej - Norrby IF -:-
19:00 Halmstads BK - IK Brage -:-
19:00 Mjällby AIF - Syrianska FC -:-
19:00 Örgryte IS - Dalkurd FF -:-
19:00 Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF -:-
19:00 Västerås SK - GAIS Göteborg -:-
Zweden > Division 1 Norra 2019  Zweden >   Division 1 Norra 2019 >
16:00 Carlstad United BK - Sandvikens IF -:-
16:00 Gefle IF - Karlslunds IF -:-
16:00 Karlstad BK - Sollentuna FK -:-
16:00 Nyköpings BIS - Umeå FC -:-
16:00 Rynninge IK - Bodens BK -:-
16:00 IF Sylvia - FC Linköping City -:-
16:00 Team ThorenGruppen FF - Akropolis IF -:-
16:00 Vasalunds IF - BK Forward -:-
Zweden > Division 1 Södra 2019  Zweden >   Division 1 Södra 2019 >
16:00 Assyriska Turabdin IK - Åtvidabergs FF -:-
16:00 Eskilsminne IF - FC Trollhättan -:-
16:00 Kristianstad FC - Landskrona BoIS -:-
16:00 Lindome GIF - Oskarshamns AIK -:-
16:00 Lunds BK - Ljungskile SK -:-
16:00 IK Oddevold - Skövde AIK -:-
16:00 Torns IF - Tvååkers IF -:-
16:00 Utsiktens BK - IFK Värnamo -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Lugano - FC St.Gallen -:-
16:00 BSC Young Boys - FC Thun -:-
16:00 FC Zürich - FC Basel -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Bulle - BSC Young Boys II -:-
US Terre Sainte - FC Vevey Sports -:-
Team Vaud - FC La Chaux-de-Fonds -:-
FC Lancy - FC Meyrin -:-
FC Naters - FC Echallens -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Biel/Bienne - FC Luzern II -:-
Grasshopper Club Zürich II - FC Wohlen -:-
SC Goldau - FC Schötz -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
FC St.Gallen II - FC Kosova Zürich -:-
FC Winterthur U21 - FC Linth 04 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner