Periode Trainer Land geb.
09.07.2016 - 30.06.2021 Simone Inzaghi Italië 05.04.1976
04.04.2016 - 30.06.2016 Simone Inzaghi Italië 05.04.1976
01.07.2014 - 03.04.2016 Stefano Pioli Italië 19.10.1965
29.12.2013 - 12.06.2014 Edoardo Reja Italië 10.10.1945
01.07.2012 - 04.01.2014 Vladimir Petković Zwitserland 15.08.1963
09.02.2010 - 30.06.2012 Edoardo Reja Italië 10.10.1945
01.07.2009 - 09.02.2010 Davide Ballardini Italië 06.01.1964
01.07.2005 - 30.06.2009 Delio Rossi Italië 26.11.1960
28.12.2004 - 30.06.2005 Giuseppe Papadopulo Italië 02.02.1948
01.07.2004 - 22.12.2004 Domenico Caso Italië 09.05.1954
01.07.2002 - 30.06.2004 Roberto Mancini Italië 27.11.1964
01.07.2001 - 30.06.2002 Alberto Zaccheroni Italië 01.04.1953
09.01.2001 - 20.09.2001 Dino Zoff Italië 28.02.1942
01.07.1997 - 08.01.2001 Sven-Göran Eriksson Zweden 05.02.1948
01.02.1997 - 30.06.1997 Dino Zoff Italië 28.02.1942
01.07.1994 - 31.01.1997 Zdeněk Zeman Tsjechië 12.05.1947
01.07.1990 - 30.06.1994 Dino Zoff Italië 28.02.1942
01.07.1988 - 30.06.1990 Giuseppe Materazzi Italië 05.01.1946
01.07.1986 - 30.07.1988 Eugenio Fascetti Italië 23.10.1938
01.07.1985 - 30.06.1986 Luigi Simoni Italië 22.01.1939
03.03.1985 - 30.06.1985 Giancarlo Oddi Italië 23.07.1948
01.07.1984 - 24.02.1985 Juan Carlos Lorenzo Argentinië 22.10.1922
13.12.1983 - 30.06.1984 Paolo Carosi Italië 08.04.1938
01.07.1983 - 12.12.1983 Juan Carlos Morrone Argentinië 05.02.1941
01.07.1980 - 31.01.1982 Ilario Castagner Italië 18.12.1940
01.04.1978 - 30.06.1980 Roberto Lovati Italië 20.07.1927
01.07.1976 - 27.03.1978 Luís Vinício Brazilië 28.02.1932
07.12.1975 - 30.06.1976 Tommaso Maestrelli Italië 10.10.1922
01.07.1975 - 06.12.1975 Giulio Corsini Italië 28.09.1933
01.07.1971 - 30.06.1975 Tommaso Maestrelli Italië 10.10.1922
01.01.1968 - 30.06.1971 Juan Carlos Lorenzo Argentinië 22.10.1922
13.11.1966 - 30.06.1967 Maino Neri Italië 30.06.1924
01.07.1964 - 06.11.1966 Umberto Mannocci Italië 24.04.1922
01.07.1962 - 30.06.1964 Juan Carlos Lorenzo Argentinië 22.10.1922
01.07.1961 - 30.06.1962 Paolo Todeschini Italië 22.09.1920
29.11.1960 - 31.12.1961 Jesse Carver Engeland 07.07.1911
08.06.1958 - 28.11.1960 Fulvio Bernardini Italië 28.12.1905
01.07.1957 - 30.06.1958 Milovan Ćirić Servië 12.02.1918
01.07.1956 - 30.06.1957 Jesse Carver Engeland 07.07.1911
01.07.1955 - 30.06.1956 Luigi Ferrero Italië 26.02.1904
01.01.1955 - 31.12.1955 George Raynor Engeland 13.01.1907
16.03.1954 - 25.10.1954 Federico Allasio Italië 30.05.1914
01.07.1953 - 30.06.1954 Mario Sperone Italië 01.07.1905
01.07.1951 - 30.06.1953 Giuseppe Bigogno Italië 22.07.1909
01.07.1948 - 30.06.1951 Mario Sperone Italië 01.07.1905
01.07.1945 - 30.06.1947 Tony Cargnelli Oostenrijk 01.02.1889
01.07.1941 - 30.06.1943 Alexander Popovich Oostenrijk 18.07.1891
01.07.1940 - 30.06.1941 Ferenc Molnar Hongarije 08.04.1891
01.07.1935 - 30.06.1938 József Viola Hongarije 10.06.1896
01.07.1934 - 30.06.1936 Walter Alt Oostenrijk 25.03.1890
01.07.1932 - 30.06.1934 Karl Stürmer Oostenrijk 09.10.1882
01.07.1931 - 30.06.1932 Amilcar Brazilië 29.04.1893
01.07.1930 - 30.06.1931 Ferenc Molnar Hongarije 08.04.1891
01.07.1927 - 30.06.1928 Franz Sedlacek Oostenrijk 04.09.1892
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner