Voorronde Gr. A
04.08.2019 17:00 Gozzano - AC Renate 0:1
11.08.2019 18:00 Calcio Como - Gozzano 1:0
18.08.2019 20:30 AC Renate - Calcio Como 4:2
Voorronde Gr. B
04.08.2019 16:30 Giana Erminio - UC AlbinoLeffe 0:1
11.08.2019 17:00 Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio 1:2
18.08.2019 20:30 UC AlbinoLeffe - Calcio Lecco 1912 1:2
Voorronde Gr. C
04.08.2019 20:30 Juventus II - US Pergolettese 2:0
11.08.2019 17:30 US Pergolettese - Reggio Audace FC 0:2
18.08.2019 18:30 Reggio Audace FC - Juventus II 3:3
Voorronde Gr. D
03.08.2019 20:30 US Pontedera - US Pianese 1:1
10.08.2019 17:30 US Pistoiese - US Pontedera 1:2
17.08.2019 20:30 US Pianese - US Pistoiese 0:2
Voorronde Gr. E
04.08.2019 18:30 AC Rimini - AC Cesena 1:2
11.08.2019 20:30 AC Cesena - Vis Pesaro 3:1
18.08.2019 20:30 Vis Pesaro - AC Rimini 1:0
Voorronde Gr. F
10.08.2019 18:00 Modena FC - Virtus Verona 2:2
14.08.2019 18:00 Union Arzignanochiampo - Modena FC 2:1
18.08.2019 17:30 Virtus Verona - Union Arzignanochiampo 2:0
Voorronde Gr. G
04.08.2019 20:30 AS Gubbio - Alma Juventus Fano 6:0
11.08.2019 18:00 Alma Juventus Fano - Teramo Calcio 0:2
18.08.2019 20:30 Teramo Calcio - AS Gubbio 2:1
Voorronde Gr. H
04.08.2019 20:30 Ternana Calcio - Olbia 3:2
11.08.2019 19:00 Olbia - FC Rieti 4:1
18.08.2019 20:30 FC Rieti - Ternana Calcio 1:3
Vorrunde Gr. I
11.08.2019 20:30 SSC Bari - Paganese Calcio 3:2
14.08.2019 18:00 Paganese Calcio - US Avellino 2:2
18.08.2019 17:30 US Avellino - SSC Bari 1:0
Vorrunde Gr. L
11.08.2019 17:30 Vibonese - ASD Sicula Leonzio 2:1
18.08.2019 17:30 ASD Sicula Leonzio - Vibonese 3:0
Vorrunde Gr. M
29.08.2019 20:30 AZ Picerno - Bisceglie 0:2 (0:0)
12.09.2019 20:30 Bisceglie - AZ Picerno 1:1 (0:0)
1e Ronde
09.10.2019 15:00 Carpi FC - Carrarese Calcio 2:0
17:30 AC Monza - AC Renate 4:1
18:30 FC Südtirol - FeralpiSalò 0:1
18:30 Sambenedettese - Fermana FC 0:2
20:30 Novara Calcio - US Alessandria 1912 0:1
20:30 Robur Siena - US Pontedera 2:0
20:30 Monopoli - Virtus Francavilla 3:2
20:30 Potenza - Rende 4:1
2e Ronde
06.11.2019 14:30 Piacenza Calcio - Imolese Calcio 3:1 d.p.
15:00 Pro Vercelli - Carpi FC 1:0
15:00 US Catanzaro - Monopoli 2:0
17:30 AC Monza - Aurora Pro Patria 2:3 n.v.
18:30 Viterbese - Teramo Calcio 0:1
20:30 Calcio Padova - Vicenza Virtus 1:4
20:30 Juventus II - US Alessandria 1912 1:0
20:30 Ravenna Calcio - AC Cesena 2:4
20:30 Robur Siena - US Arezzo 2:0
20:30 Ternana Calcio - Fermana FC 4:1
20:30 US Avellino - Cavese 2:1
20:30 Reggina 1914 - Potenza 2:3
20:30 Casertana FC - Bisceglie 2:1
07.11.2019 20:00 FeralpiSalò - Calcio Lecco 1912 1:0
13.11.2019 17:00 US Triestina - Virtus Verona 1:0
20.11.2019 20:45 Calcio Catania - ASD Sicula Leonzio 1:0
Achtste finale
27.11.2019 14:30 Juventus II - Pro Vercelli 2:0
15:00 US Catanzaro - Casertana FC 2:0
15:00 Potenza - Calcio Catania 1:2
17:30 AC Cesena - Piacenza Calcio 2:4 d.p.
20:00 Vicenza Virtus - US Triestina 3:1 n.v.
20:00 FeralpiSalò - Aurora Pro Patria 3:2
20:00 US Avellino - Ternana Calcio 0:1
20:30 Robur Siena - Teramo Calcio 3:1
Kwartfinale
11.12.2019 18:30 Robur Siena - Ternana Calcio 0:1
18.12.2019 14:30 Piacenza Calcio - Juventus II 1:2
17:30 US Catanzaro - Calcio Catania 0:1
20:00 Vicenza Virtus - FeralpiSalò 0:1
Halve Finale
29.01.2020 15:00 Ternana Calcio - Calcio Catania 2:0
20:00 FeralpiSalò - Juventus II 2:0
12.02.2020 15:00 Juventus II - FeralpiSalò 4:0 n.v.
13.02.2020 15:00 Calcio Catania - Ternana Calcio 0:0
Finale
27.06.2020 20:45 Ternana Calcio - Juventus II 1:2
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner