Periode Trainer Land geb.
12.09.2017 - 30.06.2020 Roy Hodgson Engeland 09.08.1947
01.07.2017 - 11.09.2017 Frank de Boer Nederland 15.05.1970
23.12.2016 - 30.06.2017 Sam Allardyce Engeland 19.10.1954
03.01.2015 - 22.12.2016 Alan Pardew Engeland 18.07.1961
28.12.2014 - 02.01.2015 Keith Millen Engeland 26.09.1966
27.08.2014 - 27.12.2014 Neil Warnock Engeland 01.12.1948
15.08.2014 - 26.08.2014 Keith Millen Engeland 26.09.1966
23.11.2013 - 14.08.2014 Tony Pulis Wales 16.01.1958
24.10.2013 - 22.11.2013 Keith Millen Engeland 26.09.1966
04.11.2012 - 23.10.2013 Ian Holloway Engeland 12.03.1963
23.10.2012 - 03.11.2012 Lennie Lawrence Engeland 12.12.1947
01.01.2011 - 24.10.2012 Dougie Freedman Schotland 25.05.1974
17.06.2010 - 02.01.2011 George Burley Schotland 03.06.1956
03.03.2010 - 31.05.2010 Paul Hart Engeland 04.05.1953
11.10.2007 - 01.03.2010 Neil Warnock Engeland 01.12.1948
01.07.2006 - 07.10.2007 Peter Taylor Engeland 03.01.1953
22.12.2003 - 30.06.2006 Iain Dowie Noord-Ierland 09.01.1965
30.11.2001 - 18.04.2003 Trevor Francis Engeland 19.04.1954
31.05.2001 - 02.11.2001 Steve Bruce Engeland 31.12.1960
01.07.2000 - 30.05.2001 Alan Smith Engeland 28.12.1946
16.01.1999 - 30.06.2000 Steve Coppell Engeland 09.07.1955
04.06.1998 - 15.01.1999 Terry Venables Engeland 06.01.1943
13.03.1998 - 29.04.1998 Attilio Lombardo Italië 06.01.1966
01.07.1997 - 12.03.1998 Steve Coppell Engeland 09.07.1955
08.02.1996 - 27.02.1997 Dave Bassett Engeland 04.09.1944
01.07.1995 - 30.06.1996 Steve Coppell Engeland 09.07.1955
01.07.1994 - 30.06.1995 Alan Smith Engeland 28.12.1946
01.07.1984 - 30.06.1993 Steve Coppell Engeland 09.07.1955
01.07.1982 - 30.06.1984 Alan Mullery Engeland 23.11.1941
01.07.1981 - 30.06.1983 Stephen Kember Engeland 08.12.1948
01.02.1981 - 10.11.1981 Dario Gradi Italië 08.07.1941
05.12.1980 - 02.02.1981 Malcolm Allison Engeland 05.09.1927
03.10.1980 - 30.11.1980 Ernest Walley Wales 07.04.1933
16.06.1976 - 30.09.1980 Terry Venables Engeland 06.01.1943
31.03.1973 - 30.06.1976 Malcolm Allison Engeland 05.09.1927
01.07.1966 - 27.03.1973 Bertram Head Engeland 06.06.1916
01.01.1966 - 30.06.1966 Arthur Rowe Engeland 01.09.1906
15.11.1962 - 20.01.1966 Dick Graham Engeland 06.05.1922
01.07.1960 - 30.11.1962 Arthur Rowe Engeland 01.09.1906
01.07.1905 - 30.06.1907 Jack Robson Engeland 24.05.1860
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner