Land
:
Nederland
Spelers
Teams
Scheidsrechters
Stadions
##
Nederland
Albanië
Algerije
Andorra
Argentinië
Armenie
Australië
Azerbeidzjan
Bahrein
België
Bolivia
Bosnië-Herzegovina
Brazilië
Bulgarije
Canada
Chili
China
Colombia
Cook Eilanden
Costa Rica
CSSR
Cyprus
DDR
Denemarken
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Engeland
Estland
Faroer Eilanden
Finland
Frankrijk
Georgië
Ghana
Gibraltar
Griekenland
Guatemala
Honduras
Hong-Kong
Hongarije
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Israël
Italië
Jamaica
Japan
Joegoslavië
Kazachstan
Kosovo
Kroatië
Kuweit
Letland
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Maleisië
Malta
Marokko
Mexico
Moldavië
Montenegro
Nederland
Nicaragua
Nieuw-Zeeland
Nigeria
Noord-Ierland
Noord-Macedonië
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oostenrijk
Panama
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Qatar
Roemenië
Rusland
San Marino
Saoedi-Arabië
Schotland
Servië
Singapore
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Syrië
Thailand
Tsjechië
Tunesië
Turkije
Uruguay
USSR
Venezuela
Ver. Arab. Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
Wales
Wit-Rusland
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
Rusland
Wereldwijd
Europa
Zuid-Amerika
Afrika
Noord-/Mid.-Amerika
Azië
Oceanië
Premier Liga
|
1. Division
|
Kubok
|
Superkubok
|
2. Division A Gold
|
2. Division A Silver
|
2. Division B Gr.1
2. Division B Gr.2
2. Division B Gr.3
2. Division B Gr.4
Relegation Premier Liga
2. Division Gr.1 (-2023)
2. Division Gr.2 (-2023)
2. Division Gr.3 (-2023)
2. Division Gr.4 (-2023)
Verdere competities
|
Premier Liga [U20]
UFL-3 [U16]
UFL-1 [A-jun]
UFL-2 [B-jun]
Junioren
|
Rusland
Rusland [Vr.]
Rusland [U21]
Rusland [U20]
Rusland [U20 (V)]
Rusland [U19]
Rusland [U19 (V)]
Rusland [U18]
Rusland (Futures) [U18]
Rusland [U17]
Rusland [U17 (V)]
Rusland [U16]
Rusland [U15]
Nationale teams
FK Nizhniy Novgorod (old) » Programma & Resultaten 2009/2010
Overzicht
Programma & Resultaten
De balans tegen...
Selectie
/
Opstellingen
Transfers
Trainerhistorie
Spelers van A-Z
Historische selecties
Historische resultaten
Profiel
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
1. Division 2009
Ronde
Datum
Thuis/Uit
Tegenstander
Res.
Ronde
06.07.2009
17:00
T
FK Krasnodar
1:2
Ronde
09.07.2009
17:00
T
Chernomorets Novorossisk
1:0
Ronde
26.07.2009
16:00
U
Anzhi Makhachkala
0:4
Ronde
29.07.2009
16:30
U
FC Volgar-Gazprom
3:2
Ronde
09.08.2009
16:00
T
FK Kamaz
0:2
Ronde
12.08.2009
16:00
T
Volga Nizhniy Novgorod
0:1
Ronde
17.08.2009
10:00
U
FK Chita
2:0
Ronde
20.08.2009
U
MVD Rossii
3:0
Ronde
28.08.2009
16:00
T
FK Ural
0:0
Ronde
31.08.2009
16:00
T
Sibir Novosibirsk
1:0
Ronde
08.09.2009
10:00
U
SKA-Energiya Khabarovsk
0:1
Ronde
11.09.2009
10:00
U
Luch-Energiya Vladivostok
0:2
Ronde
19.09.2009
15:00
T
Salyut-Energiya Belgorod
2:1
Ronde
22.09.2009
15:00
T
Metallurg Lipetsk
2:1
Ronde
30.09.2009
15:00
T
Spartak Vladikavkaz
0:2
Ronde
11.10.2009
13:00
U
Shinnik Yaroslavl
0:3
Ronde
14.10.2009
18:00
U
Baltika Kaliningrad
2:2
Ronde
22.10.2009
14:00
T
Nosta Novotroitsk
2:0
Ronde
25.10.2009
13:00
T
Vityaz Podolsk
3:2
Ronde
01.11.2009
12:00
U
FK Krasnodar
0:1
Ronde
04.11.2009
12:00
U
Chernomorets Novorossisk
1:1
1. Division 2010
Ronde
Datum
Thuis/Uit
Tegenstander
Res.
Ronde
27.03.2010
12:00
U
Irtysh Omsk
0:1
Ronde
30.03.2010
15:00
U
FK Ural
0:3
Ronde
07.04.2010
15:00
T
Dinamo St. Petersburg
1:0
Ronde
07.04.2010
15:00
T
FC Petrotrest
1:0
Ronde
10.04.2010
15:00
T
Baltika Kaliningrad
2:0
Ronde
18.04.2010
14:00
U
Dinamo Bryansk
1:1
Ronde
21.04.2010
16:30
U
Shinnik Yaroslavl
1:0
Ronde
29.04.2010
15:00
T
FK Krasnodar
4:3
Ronde
02.05.2010
15:00
T
FC Zhemchuzhina-Sochi
0:0
Ronde
13.05.2010
16:00
U
Mordovia Saransk
1:3
Ronde
21.05.2010
17:00
U
Rotor Volgograd
2:0
Ronde
24.05.2010
17:00
U
FC Volgar-Gazprom
1:2
Ronde
01.06.2010
16:00
T
Avangard Kursk
3:2
Ronde
04.06.2010
16:00
T
FC Salyut Belgorod
3:0
Ronde
12.06.2010
09:00
U
Luch-Energiya Vladivostok
1:3
Ronde
15.06.2010
10:00
U
SKA-Energiya Khabarovsk
1:0
Ronde
23.06.2010
16:00
T
Kuban Krasnodar (1928-2018)
3:1
Ronde
26.06.2010
16:00
T
FK Khimki
2:0
Ronde
06.07.2010
17:00
U
Volga Nizhniy Novgorod
0:3 (0:1)
Ronde
09.07.2010
16:00
U
FK Kamaz
2:3 (1:1)
Ronde
30.07.2010
17:00
T
Irtysh Omsk
2:1 (0:0)
Ronde
02.08.2010
17:00
T
FK Ural
1:0 (1:0)
Ronde
10.08.2010
16:30
U
FC Petrotrest
1:0 (1:0)
Ronde
10.08.2010
16:30
U
Dinamo St. Petersburg
1:0 (1:0)
Ronde
13.08.2010
18:00
U
Baltika Kaliningrad
0:1 (0:0)
Ronde
21.08.2010
16:00
T
Dinamo Bryansk
3:1 (1:1)
Ronde
24.08.2010
16:00
T
Shinnik Yaroslavl
1:0 (0:0)
Ronde
31.08.2010
18:00
U
FK Krasnodar
2:4 (1:0)
Ronde
03.09.2010
17:30
U
FC Zhemchuzhina-Sochi
2:2 (1:1)
Ronde
14.09.2010
15:00
T
Mordovia Saransk
0:1 (0:1)
Ronde
22.09.2010
15:00
T
Rotor Volgograd
3:0 (3:0)
Ronde
25.09.2010
14:00
T
FC Volgar-Gazprom
0:0 (0:0)
Ronde
03.10.2010
15:00
U
Avangard Kursk
5:1 (2:1)
Ronde
06.10.2010
16:30
U
FC Salyut Belgorod
1:0 (1:0)
Ronde
14.10.2010
14:00
T
Luch-Energiya Vladivostok
3:1 (2:0)
Ronde
17.10.2010
14:00
T
SKA-Energiya Khabarovsk
2:0 (1:0)
Ronde
24.10.2010
16:00
U
Kuban Krasnodar (1928-2018)
0:0 (0:0)
Ronde
27.10.2010
11:00
U
FK Khimki
1:1 (0:0)
Ronde
03.11.2010
14:00
T
Volga Nizhniy Novgorod
2:2 (1:1)
Ronde
06.11.2010
12:00
T
FK Kamaz
3:1 (2:0)
Kubok 2009/2010
Ronde
Datum
Thuis/Uit
Tegenstander
Res.
5e Ronde
01.07.2009
16:00
U
FK Saturn II
3:2
6e Ronde
15.07.2009
17:00
T
Spartak Nalchik
2:0 n.v.
Achtste finale
05.08.2009
17:30
U
Zenit St. Petersburg
1:2 n.v.
FK Nizhniy Novgorod (old)
Futbolniy Klub Nizhniy Novgorod
Land:
Rusland
opgericht:
2007
Stadion:
----------
Homepage:
----------
naar Profiel »
Nieuws:
Voetbal
Headlines.nl |
Voetbal
Headliner