Periode Trainer Land geb.
19.12.2018 - 31.05.2019 Ole Gunnar Solskjær Noorwegen 26.02.1973
01.07.2016 - 18.12.2018 José Mourinho Portugal 26.01.1963
01.07.2014 - 23.05.2016 Louis van Gaal Nederland 08.08.1951
22.04.2014 - 30.06.2014 Ryan Giggs Wales 29.11.1973
01.07.2013 - 21.04.2014 David Moyes Schotland 25.04.1963
06.11.1986 - 30.06.2013 Alex Ferguson Schotland 31.12.1941
01.06.1981 - 06.11.1986 Ron Atkinson Engeland 18.03.1939
01.07.1977 - 30.04.1981 Dave Sexton Engeland 06.04.1930
01.12.1972 - 30.06.1977 Tommy Docherty Schotland 24.04.1928
08.06.1971 - 19.12.1972 Frank O'Farrell Ierland 09.10.1927
29.12.1970 - 07.06.1971 Matt Busby Schotland 26.05.1909
11.08.1969 - 29.12.1970 Wilf McGuinness Engeland 25.10.1937
07.02.1958 - 30.06.1958 Jimmy Murphy Wales 27.10.1910
19.02.1945 - 10.08.1969 Matt Busby Schotland 26.05.1909
09.11.1937 - 14.02.1945 Walter Crickmer Engeland 00.00.1900
13.07.1932 - 07.11.1937 Scott Duncan Schotland 02.11.1888
09.11.1931 - 13.07.1932 Walter Crickmer Engeland 00.00.1900
13.04.1927 - 08.11.1931 Herbert Bamlett Engeland 01.03.1882
09.10.1926 - 12.04.1927 Lal Hilditch Engeland 02.06.1894
01.11.1921 - 07.10.1926 John Chapman Schotland
29.12.1914 - 11.01.1922 Jack Robson Engeland 24.05.1860
28.10.1912 - 28.12.1914 John Bentley Engeland 00.06.1860
10.10.1903 - 09.09.1912 Ernest Mangnall Engeland 13.01.1866
01.07.1900 - 30.09.1903 James West Engeland 26.07.1856
01.07.1892 - 30.06.1900 A.H. Albut Engeland
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner