Groep 1
16.11.2022 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Slovenië Slovenië -:-
16.11.2022 Portugal Portugal - Kazachstan Kazachstan -:-
19.11.2022 Slovenië Slovenië - Kazachstan Kazachstan -:-
19.11.2022 Portugal Portugal - Faroer Eilanden Faroer Eilanden -:-
Groep 2
24.10.2022 13:30 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Oekraïne Oekraïne
24.10.2022 13:30 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein Liechtenstein
27.10.2022 13:30 Oekraïne Oekraïne - Liechtenstein Liechtenstein
27.10.2022 13:30 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
Groep 3
25.10.2022 Georgië Georgië - Israël Israël -:-
25.10.2022 Engeland Engeland - Litouwen Litouwen -:-
28.10.2022 Israël Israël - Litouwen Litouwen -:-
28.10.2022 Engeland Engeland - Georgië Georgië -:-
Groep 4
19.10.2022 11:00 Schotland Schotland - Malta Malta
19.10.2022 16:00 Noord-Ierland Noord-Ierland - Tsjechië Tsjechië
22.10.2022 11:00 Schotland Schotland - Noord-Ierland Noord-Ierland
22.10.2022 16:00 Tsjechië Tsjechië - Malta Malta
Groep 5
20.10.2022 15:00 Montenegro Montenegro - Polen Polen
20.10.2022 15:00 Oostenrijk Oostenrijk - Andorra Andorra
23.10.2022 15:00 Polen Polen - Andorra Andorra
23.10.2022 15:00 Oostenrijk Oostenrijk - Montenegro Montenegro
Groep 6
26.10.2022 12:00 België België - Estland Estland
26.10.2022 17:00 Roemenië Roemenië - Denemarken Denemarken
29.10.2022 12:00 Denemarken Denemarken - Estland Estland
29.10.2022 17:00 België België - Roemenië Roemenië
Groep 7
20.10.2022 11:00 Zweden Zweden - Albanië Albanië
20.10.2022 13:00 Wales Wales - Kroatië Kroatië
23.10.2022 11:00 Zweden Zweden - Wales Wales
23.10.2022 13:00 Kroatië Kroatië - Albanië Albanië
Groep 8
05.10.2022 13:00 Finland Finland - Griekenland Griekenland
05.10.2022 16:00 Italië Italië - Kosovo Kosovo
08.10.2022 13:00 Griekenland Griekenland - Kosovo Kosovo
08.10.2022 16:00 Italië Italië - Finland Finland
Groep 9
25.10.2022 14:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - IJsland IJsland
25.10.2022 14:00 Frankrijk Frankrijk - Luxemburg Luxemburg
28.10.2022 14:00 IJsland IJsland - Luxemburg Luxemburg
28.10.2022 14:00 Frankrijk Frankrijk - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
Groep 10
20.10.2022 Wit-Rusland Wit-Rusland - Noorwegen Noorwegen -:-
20.10.2022 Ierland Ierland - Armenie Armenie -:-
23.10.2022 Noorwegen Noorwegen - Armenie Armenie -:-
23.10.2022 Ierland Ierland - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
Groep 11
01.11.2022 Cyprus Cyprus - Rusland Rusland niet gespeeld
01.11.2022 Servië Servië - Gibraltar Gibraltar -:-
04.11.2022 Rusland Rusland - Gibraltar Gibraltar niet gespeeld
04.11.2022 Servië Servië - Cyprus Cyprus -:-
Groep 12
19.10.2022 12:00 Letland Letland - Slowakije Slowakije
19.10.2022 12:00 Duitsland Duitsland - Moldavië Moldavië
22.10.2022 12:00 Slowakije Slowakije - Moldavië Moldavië
22.10.2022 12:00 Duitsland Duitsland - Letland Letland
Groep 13
13.10.2022 10:00 Turkije Turkije - San Marino San Marino
13.10.2022 15:00 Bulgarije Bulgarije - Zwitserland Zwitserland
16.10.2022 10:00 Zwitserland Zwitserland - San Marino San Marino
16.10.2022 15:00 Turkije Turkije - Bulgarije Bulgarije
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner