Kwalificatie
27.06.2019 19:30 Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn - Cardiff Metropolitan Cardiff Metropolitan -:-
27.06.2019 19:30 Barry Town United Barry Town United - Cliftonville FC Cliftonville FC -:-
27.06.2019 20:00 UE Sant Julià UE Sant Julià - Europa FC Europa FC -:-
27.06.2019 20:00 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík - SP Tre Fiori SP Tre Fiori -:-
27.06.2019 20:45 SP La Fiorita SP La Fiorita - UE Engordany UE Engordany -:-
27.06.2019 20:45 Ballymena United Ballymena United - NSÍ Runavík NSÍ Runavík -:-
27.06.2019 20:45 Prishtina KF Prishtina KF - St. Joseph's FC St. Joseph's FC -:-
02.07.2019 17:45 St. Joseph's FC St. Joseph's FC - Prishtina KF Prishtina KF -:-
04.07.2019 19:30 Cardiff Metropolitan Cardiff Metropolitan - Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn -:-
04.07.2019 19:30 UE Engordany UE Engordany - SP La Fiorita SP La Fiorita -:-
04.07.2019 19:30 Europa FC Europa FC - UE Sant Julià UE Sant Julià -:-
04.07.2019 20:00 NSÍ Runavík NSÍ Runavík - Ballymena United Ballymena United -:-
04.07.2019 20:45 SP Tre Fiori SP Tre Fiori - KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík -:-
04.07.2019 20:45 Cliftonville FC Cliftonville FC - Barry Town United Barry Town United -:-
1e Ronde
09.07.2019 18:00 Gżira United Gżira United - Hajduk Split Hajduk Split -:-
09.07.2019 19:30 CSKA Sofia CSKA Sofia - OFK Titograd OFK Titograd -:-
11.07.2019 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana - FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola -:-
11.07.2019 Malmö FF Malmö FF - Ballymena / NSI -:-
11.07.2019 Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina - Spartak Trnava Spartak Trnava -:-
11.07.2019 GAP Connah's Quay FC GAP Connah's Quay FC - Kilmarnock FC Kilmarnock FC -:-
11.07.2019 CS FOLA Esch CS FOLA Esch - Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere -:-
11.07.2019 Breiðablik Breiðablik - FC Vaduz FC Vaduz -:-
11.07.2019 FC Alashkert FC Alashkert - Makedonija GP Makedonija GP -:-
11.07.2019 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi - La Fiorita / Engordany -:-
11.07.2019 Široki Brijeg Široki Brijeg - FK Kairat FK Kairat -:-
11.07.2019 FK Ordabasy FK Ordabasy - Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi -:-
11.07.2019 Europa / Sant Julia - Legia Warschau Legia Warschau -:-
11.07.2019 Radnički Niš Radnički Niš - FC Flora FC Flora -:-
11.07.2019 FK Ventspils FK Ventspils - KF Teuta Durrës KF Teuta Durrës -:-
11.07.2019 Maccabi Haifa Maccabi Haifa - NŠ Mura NŠ Mura -:-
11.07.2019 Debreceni VSC Debreceni VSC - FK Kukësi FK Kukësi -:-
11.07.2019 Jeunesse Esch Jeunesse Esch - Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay -:-
11.07.2019 UMF Stjarnan UMF Stjarnan - FCI Levadia FCI Levadia -:-
11.07.2019 Barry Town / Cliftonville - FK Haugesund FK Haugesund -:-
11.07.2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk - FK Liepāja FK Liepāja -:-
11.07.2019 FK Čukarički-Stankom FK Čukarički-Stankom - FC Banants FC Banants -:-
11.07.2019 FK Budućnost Podgorica FK Budućnost Podgorica - JK Narva Trans JK Narva Trans -:-
11.07.2019 Prishtina / St. Joseph's - Rangers FC Rangers FC -:-
11.07.2019 Levski Sofia Levski Sofia - MFK Ružomberok MFK Ružomberok -:-
11.07.2019 Akademija Pandev Akademija Pandev - Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar -:-
11.07.2019 AEK Larnaca AEK Larnaca - CS Petrocub CS Petrocub -:-
11.07.2019 15:30 Pyunik FC Pyunik FC - KF Shkupi KF Shkupi -:-
11.07.2019 17:30 KF Laçi KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva -:-
11.07.2019 18:00 Kuopion PS Kuopion PS - FK Vitebsk FK Vitebsk -:-
11.07.2019 18:00 Səbail FK Səbail FK - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova -:-
11.07.2019 18:30 FK Riteriai FK Riteriai - Tre Fiori / KI -:-
11.07.2019 18:30 Balzan FC Balzan FC - NK Domžale NK Domžale -:-
11.07.2019 19:00 SK Brann SK Brann - Shamrock Rovers Shamrock Rovers -:-
11.07.2019 19:00 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris - Apollon Limassol Apollon Limassol -:-
11.07.2019 19:00 Crusaders FC Crusaders FC - B36 Tórshavn B36 Tórshavn -:-
11.07.2019 19:00 Brøndby IF Brøndby IF - Inter Turku Inter Turku -:-
11.07.2019 19:00 Molde FK Molde FK - KR Reykjavík KR Reykjavík -:-
11.07.2019 19:00 Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk - Hibernians FC Hibernians FC -:-
11.07.2019 19:00 Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni - Neftçi PFK Neftçi PFK -:-
11.07.2019 20:30 KS Cracovia KS Cracovia - DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda -:-
11.07.2019 20:30 FCSB FCSB - FC Milsami FC Milsami -:-
11.07.2019 20:30 FK Zeta FK Zeta - MOL Vidi FC MOL Vidi FC -:-
11.07.2019 20:45 St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic - IFK Norrköping IFK Norrköping -:-
11.07.2019 20:45 Aberdeen FC Aberdeen FC - Rovaniemi PS Rovaniemi PS -:-
11.07.2019 20:45 Cork City Cork City - Progres Niederkorn / Cardiff MU -:-
11.07.2019 21:00 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - FK Žalgiris FK Žalgiris -:-
16.07.2019 18:00 FC Banants FC Banants - FK Čukarički-Stankom FK Čukarički-Stankom -:-
16.07.2019 20:30 OFK Titograd OFK Titograd - CSKA Sofia CSKA Sofia -:-
18.07.2019 FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola - Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana -:-
18.07.2019 Ballymena / NSI - Malmö FF Malmö FF -:-
18.07.2019 Spartak Trnava Spartak Trnava - Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina -:-
18.07.2019 Kilmarnock FC Kilmarnock FC - GAP Connah's Quay FC GAP Connah's Quay FC -:-
18.07.2019 Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere - CS FOLA Esch CS FOLA Esch -:-
18.07.2019 FC Vaduz FC Vaduz - Breiðablik Breiðablik -:-
18.07.2019 Shamrock Rovers Shamrock Rovers - SK Brann SK Brann -:-
18.07.2019 Makedonija GP Makedonija GP - FC Alashkert FC Alashkert -:-
18.07.2019 FK Vitebsk FK Vitebsk - Kuopion PS Kuopion PS -:-
18.07.2019 La Fiorita / Engordany - Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi -:-
18.07.2019 FK Kairat FK Kairat - Široki Brijeg Široki Brijeg -:-
18.07.2019 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi - FK Ordabasy FK Ordabasy -:-
18.07.2019 Legia Warschau Legia Warschau - Europa / Sant Julia -:-
18.07.2019 Hajduk Split Hajduk Split - Gżira United Gżira United -:-
18.07.2019 FC Flora FC Flora - Radnički Niš Radnički Niš -:-
18.07.2019 KF Teuta Durrës KF Teuta Durrës - FK Ventspils FK Ventspils -:-
18.07.2019 NŠ Mura NŠ Mura - Maccabi Haifa Maccabi Haifa -:-
18.07.2019 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda - KS Cracovia KS Cracovia -:-
18.07.2019 FK Kukësi FK Kukësi - Debreceni VSC Debreceni VSC -:-
18.07.2019 Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay - Jeunesse Esch Jeunesse Esch -:-
18.07.2019 FCI Levadia FCI Levadia - UMF Stjarnan UMF Stjarnan -:-
18.07.2019 FK Haugesund FK Haugesund - Barry Town / Cliftonville -:-
18.07.2019 Tre Fiori / KI - FK Riteriai FK Riteriai -:-
18.07.2019 FK Liepāja FK Liepāja - Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:-
18.07.2019 FC Milsami FC Milsami - FCSB FCSB -:-
18.07.2019 IFK Norrköping IFK Norrköping - St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic -:-
18.07.2019 NK Domžale NK Domžale - Balzan FC Balzan FC -:-
18.07.2019 JK Narva Trans JK Narva Trans - FK Budućnost Podgorica FK Budućnost Podgorica -:-
18.07.2019 Progres Niederkorn / Cardiff MU - Cork City Cork City -:-
18.07.2019 KR Reykjavík KR Reykjavík - Molde FK Molde FK -:-
18.07.2019 MFK Ružomberok MFK Ružomberok - Levski Sofia Levski Sofia -:-
18.07.2019 CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova - Səbail FK Səbail FK -:-
18.07.2019 Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar - Akademija Pandev Akademija Pandev -:-
18.07.2019 KF Shkupi KF Shkupi - Pyunik FC Pyunik FC -:-
18.07.2019 MOL Vidi FC MOL Vidi FC - FK Zeta FK Zeta -:-
18.07.2019 17:30 Inter Turku Inter Turku - Brøndby IF Brøndby IF -:-
18.07.2019 18:00 Rovaniemi PS Rovaniemi PS - Aberdeen FC Aberdeen FC -:-
18.07.2019 19:00 FK Žalgiris FK Žalgiris - Budapest Honvéd Budapest Honvéd -:-
18.07.2019 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol - Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris -:-
18.07.2019 19:00 CS Petrocub CS Petrocub - AEK Larnaca AEK Larnaca -:-
18.07.2019 19:00 Neftçi PFK Neftçi PFK - Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni -:-
18.07.2019 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva - KF Laçi KF Laçi -:-
18.07.2019 20:00 B36 Tórshavn B36 Tórshavn - Crusaders FC Crusaders FC -:-
18.07.2019 20:00 Hibernians FC Hibernians FC - Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk -:-
18.07.2019 20:45 Rangers FC Rangers FC - Prishtina / St. Joseph's -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner