Groep 1
01.10.2019 11:00 Roemenië Roemenië - Slowakije 1:1
01.10.2019 15:30 Frankrijk Frankrijk - Noord-Macedonië Noord-Macedonië 10:0
04.10.2019 11:00 Frankrijk Frankrijk - Roemenië Roemenië 7:0
04.10.2019 15:30 Slowakije - Noord-Macedonië Noord-Macedonië 6:0
Groep 2
02.10.2019 16:00 Finland Finland - Litouwen
02.10.2019 19:15 Faroer Eilanden - Tsjechië
05.10.2019 10:00 Tsjechië - Litouwen 5:0
05.10.2019 17:30 Finland Finland - Faroer Eilanden 11:0
Groep 3
02.10.2019 15:00 Azerbeidzjan - Portugal Portugal
02.10.2019 17:00 Duitsland Duitsland - Albanië
05.10.2019 15:00 Duitsland Duitsland - Azerbeidzjan
05.10.2019 17:00 Portugal Portugal - Albanië
Groep 4
02.10.2019 17:00 Schotland Schotland - Bulgarije
02.10.2019 17:00 Kroatië - Polen Polen
05.10.2019 16:00 Schotland Schotland - Kroatië 0:0
05.10.2019 16:00 Polen Polen - Bulgarije 5:0
Groep 5
02.10.2019 15:00 Noorwegen Noorwegen - Moldavië 8:0
02.10.2019 20:30 Wales Wales - Noord-Ierland 0:1
05.10.2019 15:00 Noorwegen Noorwegen - Wales Wales 11:0
05.10.2019 20:30 Noord-Ierland - Moldavië 6:0
Groep 6
01.10.2019 11:00 Zwitserland Zwitserland - Letland
01.10.2019 16:00 Israël - Oostenrijk
04.10.2019 11:00 Zwitserland Zwitserland - Israël
04.10.2019 16:00 Oostenrijk - Letland
Groep 7
02.10.2019 19:00 Spanje Spanje - Kazachstan 14:0
02.10.2019 19:00 Griekenland - IJsland IJsland
05.10.2019 16:00 Spanje Spanje - Griekenland 5:0
05.10.2019 16:00 IJsland IJsland - Kazachstan 7:0
Groep 8
02.10.2019 11:00 Slovenië - Rusland Rusland 0:5
02.10.2019 15:00 Italië Italië - Estland 5:0
05.10.2019 12:00 Rusland Rusland - Estland 6:0
05.10.2019 15:00 Italië Italië - Slovenië 3:1
Groep 9
02.10.2019 15:00 Oekraïne - Ierland
02.10.2019 19:00 Nederland Nederland - Montenegro
05.10.2019 13:00 Ierland - Montenegro 3:0
05.10.2019 17:00 Nederland Nederland - Oekraïne 4:1
Groep 10
02.10.2019 11:00 Zweden Zweden - Armenie
02.10.2019 15:30 Bosnië-Herzegovina - België België
05.10.2019 11:00 België België - Armenie 17:0
05.10.2019 15:30 Zweden Zweden - Bosnië-Herzegovina 2:2
Groep 11
02.10.2019 11:00 Engeland Engeland - Cyprus
02.10.2019 17:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Servië Servië
05.10.2019 11:00 Servië Servië - Cyprus 5:0
05.10.2019 17:00 Engeland Engeland - Wit-Rusland Wit-Rusland 3:0
Groep 12
02.10.2019 12:30 Denemarken Denemarken - Kosovo 8:0
02.10.2019 15:00 Turkije Turkije - Hongarije Hongarije 0:2
05.10.2019 12:30 Hongarije Hongarije - Kosovo 6:1
05.10.2019 15:00 Denemarken Denemarken - Turkije Turkije 6:0
Groep A
08.04.2020 Nederland Nederland - Roemenië Roemenië
08.04.2020 IJsland IJsland - Schotland Schotland
11.04.2020 Nederland Nederland - IJsland IJsland
11.04.2020 Schotland Schotland - Roemenië Roemenië
Groep B
07.04.2020 Duitsland Duitsland - Israël
07.04.2020 Noord-Ierland - Denemarken Denemarken
10.04.2020 Duitsland Duitsland - Noord-Ierland
10.04.2020 Denemarken Denemarken - Israël
Groep C
08.04.2020 Spanje Spanje - Zweden Zweden uitgest.
08.04.2020 Servië Servië - Zwitserland Zwitserland uitgest.
11.04.2020 Spanje Spanje - Servië Servië uitgest.
11.04.2020 Zwitserland Zwitserland - Zweden Zweden uitgest.
Groep D
08.04.2020 Finland Finland - Kroatië uitgest.
08.04.2020 Oostenrijk - Rusland Rusland uitgest.
11.04.2020 Finland Finland - Oostenrijk uitgest.
11.04.2020 Rusland Rusland - Kroatië uitgest.
Groep E
07.04.2020 Frankrijk Frankrijk - Bosnië-Herzegovina
07.04.2020 Italië Italië - Portugal Portugal
10.04.2020 Frankrijk Frankrijk - Italië Italië
10.04.2020 Portugal Portugal - Bosnië-Herzegovina
Groep F
08.04.2020 België België - Slowakije
08.04.2020 Polen Polen - Hongarije Hongarije
11.04.2020 België België - Polen Polen
11.04.2020 Hongarije Hongarije - Slowakije
Groep G
08.04.2020 Noorwegen Noorwegen - Ierland
08.04.2020 Tsjechië - Engeland Engeland
11.04.2020 Noorwegen Noorwegen - Tsjechië
11.04.2020 Engeland Engeland - Ierland
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner