Groep A
30.08.2019 18:00 Estland Estland - Nederland Nederland
30.08.2019 20:00 Slovenië Slovenië - Rusland Rusland
30.08.2019 20:00 Kosovo Kosovo - Turkije Turkije
03.09.2019 17:00 Slovenië Slovenië - Kosovo Kosovo
03.09.2019 18:00 Rusland Rusland - Estland Estland
03.09.2019 20:00 Nederland Nederland - Turkije Turkije
04.10.2019 15:00 Turkije Turkije - Estland Estland
04.10.2019 19:00 Slovenië Slovenië - Nederland Nederland
08.10.2019 15:00 Turkije Turkije - Slovenië Slovenië
08.10.2019 18:15 Estland Estland - Kosovo Kosovo
08.10.2019 20:00 Nederland Nederland - Rusland Rusland
08.11.2019 17:00 Turkije Turkije - Nederland Nederland
12.11.2019 20:00 Nederland Nederland - Slovenië Slovenië
06.03.2020 18:00 Kosovo Kosovo - Rusland Rusland
10.03.2020 18:00 Kosovo Kosovo - Slovenië Slovenië
10.04.2020 Kosovo Kosovo - Nederland Nederland uitgest.
10.04.2020 Rusland Rusland - Turkije Turkije uitgest.
10.04.2020 Slovenië Slovenië - Estland Estland uitgest.
14.04.2020 Nederland Nederland - Estland Estland uitgest.
14.04.2020 Rusland Rusland - Slovenië Slovenië uitgest.
14.04.2020 Turkije Turkije - Kosovo Kosovo uitgest.
05.06.2020 Estland Estland - Rusland Rusland uitgest.
09.06.2020 Rusland Rusland - Kosovo Kosovo uitgest.
09.06.2020 Estland Estland - Turkije Turkije uitgest.
18.09.2020 Rusland Rusland - Nederland Nederland -:-
18.09.2020 Slovenië Slovenië - Turkije Turkije -:-
18.09.2020 Kosovo Kosovo - Estland Estland -:-
22.09.2020 Nederland Nederland - Kosovo Kosovo -:-
22.09.2020 Turkije Turkije - Rusland Rusland -:-
22.09.2020 Estland Estland - Slovenië Slovenië -:-
Groep B
29.08.2019 17:30 Israël Israël - Italië Italië
29.08.2019 18:00 Denemarken Denemarken - Malta Malta
30.08.2019 17:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Georgië Georgië
03.09.2019 14:15 Georgië Georgië - Italië Italië
03.09.2019 17:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Malta Malta
03.09.2019 18:00 Israël Israël - Denemarken Denemarken
04.10.2019 17:00 Denemarken Denemarken - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
04.10.2019 17:30 Malta Malta - Italië Italië
08.10.2019 17:30 Italië Italië - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
08.10.2019 18:00 Georgië Georgië - Denemarken Denemarken
07.11.2019 17:00 Malta Malta - Israël Israël
08.11.2019 17:30 Italië Italië - Georgië Georgië
12.11.2019 14:15 Italië Italië - Malta Malta
12.11.2019 17:00 Israël Israël - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
12.11.2019 18:00 Denemarken Denemarken - Georgië Georgië
05.03.2020 14:30 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Israël Israël
05.03.2020 18:30 Malta Malta - Georgië Georgië
10.03.2020 18:00 Israël Israël - Georgië Georgië
10.03.2020 18:30 Malta Malta - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
09.04.2020 16:00 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Denemarken Denemarken
10.04.2020 17:30 Italië Italië - Israël Israël -:-
14.04.2020 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina - Italië Italië uitgest.
14.04.2020 Malta Malta - Denemarken Denemarken uitgest.
14.04.2020 Georgië Georgië - Israël Israël uitgest.
03.06.2020 Georgië Georgië - Malta Malta uitgest.
04.06.2020 Denemarken Denemarken - Israël Israël uitgest.
09.06.2020 Italië Italië - Denemarken Denemarken uitgest.
22.09.2020 Denemarken Denemarken - Italië Italië -:-
22.09.2020 Georgië Georgië - Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina -:-
22.09.2020 Israël Israël - Malta Malta -:-
Groep C
29.08.2019 18:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Wales Wales
30.08.2019 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Noorwegen Noorwegen
03.09.2019 19:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
03.09.2019 20:05 Wales Wales - Noord-Ierland Noord-Ierland
04.10.2019 17:45 Wit-Rusland Wit-Rusland - Noorwegen Noorwegen
08.10.2019 18:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Noorwegen Noorwegen
08.10.2019 18:00 Wit-Rusland Wit-Rusland - Wales Wales
08.11.2019 18:00 Noorwegen Noorwegen - Noord-Ierland Noord-Ierland
12.11.2019 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland - Wales Wales
10.04.2020 Wales Wales - Faroer Eilanden Faroer Eilanden
10.04.2020 Wit-Rusland Wit-Rusland - Noord-Ierland Noord-Ierland uitgest.
14.04.2020 Wales Wales - Noorwegen Noorwegen
05.06.2020 Noorwegen Noorwegen - Faroer Eilanden Faroer Eilanden uitgest.
05.06.2020 Noord-Ierland Noord-Ierland - Wit-Rusland Wit-Rusland uitgest.
09.06.2020 Wales Wales - Wit-Rusland Wit-Rusland uitgest.
09.06.2020 Noord-Ierland Noord-Ierland - Faroer Eilanden Faroer Eilanden uitgest.
18.09.2020 Noorwegen Noorwegen - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
18.09.2020 20:30 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Noord-Ierland Noord-Ierland -:-
22.09.2020 Noorwegen Noorwegen - Wales Wales -:-
22.09.2020 20:00 Faroer Eilanden Faroer Eilanden - Wit-Rusland Wit-Rusland -:-
Groep D
30.08.2019 18:00 Moldavië Moldavië - Tsjechië Tsjechië
04.10.2019 21:30 Spanje Spanje - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
08.10.2019 19:00 Tsjechië Tsjechië - Spanje Spanje
07.11.2019 16:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Tsjechië Tsjechië
10.11.2019 15:00 Moldavië Moldavië - Azerbeidzjan Azerbeidzjan
12.11.2019 18:00 Polen Polen - Spanje Spanje
07.03.2020 18:00 Polen Polen - Moldavië Moldavië
11.03.2020 15:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Polen Polen
09.04.2020 Spanje Spanje - Moldavië Moldavië uitgest.
09.04.2020 Polen Polen - Azerbeidzjan Azerbeidzjan uitgest.
13.04.2020 Spanje Spanje - Tsjechië Tsjechië uitgest.
14.04.2020 Moldavië Moldavië - Polen Polen uitgest.
05.06.2020 Tsjechië Tsjechië - Azerbeidzjan Azerbeidzjan uitgest.
09.06.2020 Spanje Spanje - Polen Polen uitgest.
09.06.2020 Tsjechië Tsjechië - Moldavië Moldavië uitgest.
16.09.2020 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Moldavië Moldavië -:-
18.09.2020 Tsjechië Tsjechië - Polen Polen
19.09.2020 Moldavië Moldavië - Spanje Spanje -:-
22.09.2020 Azerbeidzjan Azerbeidzjan - Spanje Spanje -:-
22.09.2020 Polen Polen - Tsjechië Tsjechië -:-
Groep E
30.08.2019 20:35 Schotland Schotland - Cyprus Cyprus
02.09.2019 17:30 Albanië Albanië - Finland Finland
04.10.2019 18:00 Albanië Albanië - Portugal Portugal
08.10.2019 18:00 Finland Finland - Albanië Albanië
07.11.2019 17:00 Finland Finland - Cyprus Cyprus
08.11.2019 18:10 Albanië Albanië - Schotland Schotland
12.11.2019 19:30 Portugal Portugal - Finland Finland
11.03.2020 15:00 Cyprus Cyprus - Albanië Albanië
09.04.2020 Cyprus Cyprus - Schotland Schotland uitgest.
10.04.2020 Finland Finland - Portugal Portugal uitgest.
14.04.2020 Schotland Schotland - Portugal Portugal uitgest.
14.04.2020 Cyprus Cyprus - Finland Finland uitgest.
05.06.2020 Schotland Schotland - Albanië Albanië uitgest.
05.06.2020 Cyprus Cyprus - Portugal Portugal uitgest.
09.06.2020 Finland Finland - Schotland Schotland uitgest.
09.06.2020 Portugal Portugal - Cyprus Cyprus uitgest.
18.09.2020 Portugal Portugal - Schotland Schotland -:-
18.09.2020 Albanië Albanië - Cyprus Cyprus -:-
22.09.2020 Schotland Schotland - Finland Finland -:-
22.09.2020 Portugal Portugal - Albanië Albanië -:-
Groep F
29.08.2019 20:45 IJsland IJsland - Hongarije Hongarije
02.09.2019 20:45 IJsland IJsland - Slowakije Slowakije
03.09.2019 18:00 Letland Letland - Zweden Zweden
04.10.2019 18:00 Letland Letland - Slowakije Slowakije
04.10.2019 20:15 Hongarije Hongarije - Zweden Zweden
08.10.2019 18:45 Zweden Zweden - Slowakije Slowakije
08.10.2019 19:00 Letland Letland - IJsland IJsland
08.11.2019 17:00 Slowakije Slowakije - Hongarije Hongarije
12.11.2019 20:00 Hongarije Hongarije - Letland Letland
10.04.2020 Hongarije Hongarije - IJsland IJsland uitgest.
10.04.2020 Slowakije Slowakije - Letland Letland uitgest.
14.04.2020 Zweden Zweden - Hongarije Hongarije uitgest.
14.04.2020 Slowakije Slowakije - IJsland IJsland uitgest.
04.06.2020 Slowakije Slowakije - Zweden Zweden uitgest.
04.06.2020 IJsland IJsland - Letland Letland uitgest.
09.06.2020 IJsland IJsland - Zweden Zweden uitgest.
09.06.2020 Letland Letland - Hongarije Hongarije uitgest.
17.09.2020 Zweden Zweden - Letland Letland -:-
22.09.2020 Zweden Zweden - IJsland IJsland -:-
22.09.2020 Hongarije Hongarije - Slowakije Slowakije -:-
Groep G
01.09.2019 12:00 Kazachstan Kazachstan - Servië Servië
03.09.2019 18:00 Oostenrijk Oostenrijk - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
02.10.2019 15:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Kazachstan Kazachstan
05.10.2019 15:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Servië Servië
08.10.2019 17:00 Kazachstan Kazachstan - Frankrijk Frankrijk
08.10.2019 18:00 Servië Servië - Oostenrijk Oostenrijk
08.11.2019 18:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Oostenrijk Oostenrijk
09.11.2019 21:00 Frankrijk Frankrijk - Servië Servië
12.11.2019 17:55 Oostenrijk Oostenrijk - Kazachstan Kazachstan
06.03.2020 18:00 Servië Servië - Noord-Macedonië Noord-Macedonië
10.04.2020 Frankrijk Frankrijk - Noord-Macedonië Noord-Macedonië uitgest.
11.04.2020 Servië Servië - Kazachstan Kazachstan uitgest.
14.04.2020 Oostenrijk Oostenrijk - Frankrijk Frankrijk
03.06.2020 Kazachstan Kazachstan - Noord-Macedonië Noord-Macedonië uitgest.
05.06.2020 Frankrijk Frankrijk - Oostenrijk Oostenrijk uitgest.
09.06.2020 Frankrijk Frankrijk - Kazachstan Kazachstan uitgest.
09.06.2020 Oostenrijk Oostenrijk - Servië Servië uitgest.
18.09.2020 Servië Servië - Frankrijk Frankrijk -:-
22.09.2020 15:00 Kazachstan Kazachstan - Oostenrijk Oostenrijk -:-
22.09.2020 21:00 Noord-Macedonië Noord-Macedonië - Frankrijk Frankrijk -:-
Groep H
29.08.2019 17:30 Litouwen Litouwen - Kroatië Kroatië
03.09.2019 19:00 Zwitserland Zwitserland - Litouwen Litouwen
03.09.2019 20:30 België België - Kroatië Kroatië
04.10.2019 17:30 Litouwen Litouwen - Zwitserland Zwitserland
08.10.2019 17:30 Roemenië Roemenië - België België
08.10.2019 19:00 Zwitserland Zwitserland - Kroatië Kroatië
08.11.2019 17:00 Roemenië Roemenië - Litouwen Litouwen
08.11.2019 18:00 Kroatië Kroatië - België België
12.11.2019 19:00 Zwitserland Zwitserland - Roemenië Roemenië
12.11.2019 20:30 België België - Litouwen Litouwen
10.04.2020 Kroatië Kroatië - Litouwen Litouwen uitgest.
14.04.2020 België België - Zwitserland Zwitserland uitgest.
14.04.2020 Kroatië Kroatië - Roemenië Roemenië uitgest.
05.06.2020 Litouwen Litouwen - Roemenië Roemenië uitgest.
09.06.2020 Roemenië Roemenië - Zwitserland Zwitserland uitgest.
09.06.2020 Litouwen Litouwen - België België uitgest.
18.09.2020 Kroatië Kroatië - Zwitserland Zwitserland -:-
18.09.2020 België België - Roemenië Roemenië -:-
22.09.2020 Zwitserland Zwitserland - België België -:-
22.09.2020 Roemenië Roemenië - Kroatië Kroatië -:-
Groep I
31.08.2019 12:30 Duitsland Duitsland - Montenegro Montenegro
03.09.2019 16:00 Oekraïne Oekraïne - Duitsland Duitsland
03.09.2019 20:30 Ierland Ierland - Montenegro Montenegro
05.10.2019 14:00 Duitsland Duitsland - Oekraïne Oekraïne
08.10.2019 14:00 Griekenland Griekenland - Duitsland Duitsland
08.10.2019 20:30 Ierland Ierland - Oekraïne Oekraïne
06.11.2019 13:00 Montenegro Montenegro - Griekenland Griekenland
12.11.2019 14:00 Griekenland Griekenland - Ierland Ierland
05.03.2020 20:15 Ierland Ierland - Griekenland Griekenland
11.03.2020 16:00 Montenegro Montenegro - Ierland Ierland
10.04.2020 Montenegro Montenegro - Oekraïne Oekraïne uitgest.
11.04.2020 Duitsland Duitsland - Ierland Ierland
14.04.2020 Montenegro Montenegro - Duitsland Duitsland uitgest.
14.04.2020 Oekraïne Oekraïne - Griekenland Griekenland uitgest.
03.06.2020 Griekenland Griekenland - Montenegro Montenegro uitgest.
05.06.2020 Oekraïne Oekraïne - Ierland Ierland uitgest.
09.06.2020 Griekenland Griekenland - Oekraïne Oekraïne uitgest.
19.09.2020 Duitsland Duitsland - Griekenland Griekenland -:-
22.09.2020 Ierland Ierland - Duitsland Duitsland -:-
22.09.2020 Oekraïne Oekraïne - Montenegro Montenegro -:-
Live Scores live details Liveticker
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner