Groep 1
11.10.2023 13:00 Denemarken - Litouwen 4:1 (3:1)
15:00 Georgië - Oostenrijk 1:2 (0:1)
14.10.2023 13:00 Oostenrijk - Litouwen 1:0 (0:0)
15:00 Denemarken - Georgië 1:2 (0:2)
17.10.2023 15:00 Oostenrijk - Denemarken 2:2 (0:2)
15:00 Litouwen - Georgië 1:1 (0:1)
Groep 2
27.09.2023 15:00 Zweden - Moldavië 3:2 (2:1)
15:00 Letland - Polen 0:3 (0:2)
30.09.2023 15:00 Zweden - Letland 2:0 (0:0)
15:00 Polen - Moldavië 3:0 (2:0)
03.10.2023 15:00 Polen - Zweden 2:1 (0:1)
15:00 Moldavië - Letland 0:3 (0:1)
Groep 3
15.10.2023 12:00 Finland - Oekraïne 2:2 (0:0)
16:30 Duitsland - Liechtenstein 6:0 (2:0)
18.10.2023 12:00 Duitsland - Finland 1:1 (0:0)
16:30 Oekraïne - Liechtenstein 7:0 (4:0)
21.10.2023 12:00 Oekraïne - Duitsland 0:1 (0:0)
16:30 Liechtenstein - Finland 0:3 (0:0)
Groep 4
21.10.2023 12:00 Luxemburg - Slovenië 1:1 (0:0)
17:00 Servië - Azerbeidzjan 5:1 (3:1)
24.10.2023 12:00 Slovenië - Azerbeidzjan 3:0 (2:0)
17:00 Servië - Luxemburg 3:0 (2:0)
27.10.2023 14:00 Slovenië - Servië 2:2 (1:1)
14:00 Azerbeidzjan - Luxemburg 1:1 (0:1)
Groep 5
15.11.2023 13:30 Montenegro - Tsjechië 0:4 (0:1)
18:00 Portugal - Albanië 3:0 (1:0)
18.11.2023 13:30 Tsjechië - Albanië 7:1 (4:0)
16:00 Portugal - Montenegro 6:1 (6:0)
21.11.2023 17:00 Tsjechië - Portugal 0:2 (0:1)
17:00 Albanië - Montenegro 2:0 (1:0)
Groep 6
15.11.2023 11:00 Frankrijk - Estland 4:0 (2:0)
11:00 Roemenië - Noorwegen 0:0 (0:0)
18.11.2023 11:00 Frankrijk - Roemenië 1:1 (0:1)
11:00 Noorwegen - Estland 2:2 (1:0)
21.11.2023 10:00 Noorwegen - Frankrijk 0:0 (0:0)
10:00 Estland - Roemenië 0:3 (0:2)
Groep 7
21.10.2023 12:00 Wit-Rusland - Schotland 3:1 (1:0)
15:00 Turkije - Kazachstan 0:0 (0:0)
24.10.2023 12:00 Schotland - Kazachstan 2:0 (1:0)
15:00 Turkije - Wit-Rusland 1:0 (0:0)
27.10.2023 15:00 Schotland - Turkije 0:3 (0:0)
15:00 Kazachstan - Wit-Rusland 0:0 (0:0)
Groep 8
25.10.2023 10:30 Spanje - Malta 7:0 (4:0)
14:30 Noord-Macedonië - Slowakije 0:4 (0:3)
28.10.2023 11:00 Spanje - Noord-Macedonië 5:0 (4:0)
14:30 Slowakije - Malta 1:0 (0:0)
31.10.2023 11:00 Malta - Noord-Macedonië 1:1 (0:1)
14:30 Slowakije - Spanje 1:5 (1:4)
Groep 9
03.11.2023 12:00 Engeland - Faroer Eilanden 8:0 (3:0)
13:00 Kosovo - Kroatië 0:4 (0:1)
06.11.2023 12:00 Engeland - Kosovo 5:0 (2:0)
13:00 Kroatië - Faroer Eilanden 6:0 (1:0)
09.11.2023 13:00 Kroatië - Engeland 1:5 (0:2)
13:00 Faroer Eilanden - Kosovo 1:3 (1:2)
Groep 10
11.10.2023 15:00 IJsland - Zwitserland 0:3 (0:1)
20:00 Ierland - Armenie 4:0 (2:0)
14.10.2023 15:00 Zwitserland - Armenie 5:0 (2:0)
20:00 Ierland - IJsland 0:0 (0:0)
17.10.2023 15:00 Zwitserland - Ierland 0:0 (0:0)
15:00 Armenie - IJsland 1:7 (1:3)
Groep 11
25.10.2023 12:00 Noord-Ierland - Griekenland 0:2 (0:0)
15:00 Italië - San Marino 4:0 (1:0)
28.10.2023 12:00 Griekenland - San Marino 2:0 (2:0)
15:00 Italië - Noord-Ierland 0:0 (0:0)
31.10.2023 15:00 Griekenland - Italië 2:1 (2:1)
15:00 San Marino - Noord-Ierland 0:4 (0:2)
Groep 12
15.11.2023 Wales - Israël niet gespeeld
17:00 België - Gibraltar 4:0 (2:0)
18.11.2023 Israël - Gibraltar niet gespeeld
17:00 België - Wales 0:1 (0:0)
21.11.2023 Israël - België niet gespeeld
14:00 Gibraltar - Wales 0:4 (0:1)
Groep 13
25.10.2023 13:00 Bulgarije - Bosnië-Herzegovina 1:1 (1:1)
16:00 Hongarije - Andorra 2:0 (1:0)
28.10.2023 13:00 Bosnië-Herzegovina - Andorra 3:0 (1:0)
16:00 Hongarije - Bulgarije 0:1 (0:1)
31.10.2023 16:00 Bosnië-Herzegovina - Hongarije 1:3 (0:1)
16:00 Andorra - Bulgarije 1:2 (1:2)
Groep A
20.03.2024 16:00 Engeland - Noord-Ierland -:-
21:00 Hongarije - Frankrijk -:-
23.03.2024 16:00 Engeland - Hongarije -:-
20:00 Frankrijk - Noord-Ierland -:-
26.03.2024 20:00 Frankrijk - Engeland -:-
20:00 Noord-Ierland - Hongarije -:-
Groep B
20.03.2024 11:00 Wales - Roemenië -:-
11:00 Zweden - Bulgarije -:-
23.03.2024 11:00 Wales - Zweden -:-
11:00 Bulgarije - Roemenië -:-
26.03.2024 11:00 Bulgarije - Wales -:-
11:00 Roemenië - Zweden -:-
Groep C
20.03.2024 12:00 Nederland - Italië -:-
17:30 Finland - België -:-
23.03.2024 12:00 België - Italië -:-
17:30 Nederland - Finland -:-
26.03.2024 12:00 België - Nederland -:-
12:00 Italië - Finland -:-
Groep D
06.03.2024 13:00 Slowakije - Zwitserland -:-
14:00 Griekenland - Oekraïne -:-
09.03.2024 13:00 Zwitserland - Oekraïne -:-
14:00 Griekenland - Slowakije -:-
12.03.2024 14:00 Zwitserland - Griekenland -:-
14:00 Oekraïne - Slowakije -:-
Groep E
20.03.2024 12:00 Kroatië - Duitsland -:-
17:00 Portugal - Ierland -:-
23.03.2024 11:00 Duitsland - Ierland -:-
16:00 Portugal - Kroatië -:-
26.03.2024 12:00 Duitsland - Portugal -:-
12:00 Ierland - Kroatië -:-
Groep F
20.03.2024 12:00 Turkije - Denemarken -:-
14:00 Georgië - Servië -:-
23.03.2024 12:00 Servië - Denemarken -:-
14:00 Turkije - Georgië -:-
26.03.2024 14:00 Servië - Turkije -:-
14:00 Denemarken - Georgië -:-
Groep G
20.03.2024 12:00 Slovenië - Oostenrijk -:-
15:30 Spanje - Noorwegen -:-
23.03.2024 12:00 Oostenrijk - Noorwegen -:-
15:30 Spanje - Slovenië -:-
26.03.2024 17:00 Oostenrijk - Spanje -:-
17:00 Noorwegen - Slovenië -:-
Groep H
20.03.2024 14:00 Polen - Bosnië-Herzegovina -:-
14:00 Wit-Rusland - Tsjechië -:-
23.03.2024 14:00 Polen - Wit-Rusland -:-
14:00 Tsjechië - Bosnië-Herzegovina -:-
26.03.2024 14:00 Tsjechië - Polen -:-
14:00 Bosnië-Herzegovina - Wit-Rusland -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner