Groep A
30.08.2019 18:00 Estland - Nederland 0:7 (0:3)
20:00 Slovenië - Rusland 0:1 (0:1)
20:00 Kosovo - Turkije 2:0 (2:0)
03.09.2019 17:00 Slovenië - Kosovo 5:0 (2:0)
18:00 Rusland - Estland 4:0 (2:0)
20:00 Nederland - Turkije 3:0 (1:0)
04.10.2019 15:00 Turkije - Estland 0:0 (0:0)
19:00 Slovenië - Nederland 2:4 (1:1)
08.10.2019 15:00 Turkije - Slovenië 1:6 (0:5)
18:15 Estland - Kosovo 1:2 (1:1)
20:00 Nederland - Rusland 2:0 (1:0)
08.11.2019 17:00 Turkije - Nederland 0:8 (0:3)
12.11.2019 20:00 Nederland - Slovenië 4:1 (1:1)
06.03.2020 18:00 Kosovo - Rusland 0:5 (0:2)
10.03.2020 18:00 Kosovo - Slovenië 0:3 (0:2)
18.09.2020 16:00 Rusland - Nederland 0:1 (0:1)
19:00 Kosovo - Estland 2:0 (2:0)
20:00 Slovenië - Turkije 3:1 (2:1)
22.09.2020 15:00 Estland - Rusland 0:3 (0:1)
23.10.2020 16:30 Rusland - Slovenië 1:0 (0:0)
18:00 Turkije - Kosovo 0:0 (0:0)
19:30 Nederland - Estland 7:0 (4:0)
27.10.2020 15:00 Rusland - Turkije 4:2 (2:0)
19:00 Kosovo - Nederland 0:6 (0:4)
27.11.2020 17:00 Rusland - Kosovo 3:0 (3:0)
17:00 Estland - Turkije 0:4 (0:1)
01.12.2020 15:00 Turkije - Rusland 1:2 (0:2)
18:00 Slovenië - Estland 2:0 (1:0)
18:30 Nederland - Kosovo 6:0 (0:0)
23.02.2021 17:00 Estland - Slovenië 0:9 (0:2)
Groep B
29.08.2019 17:30 Israël - Italië 2:3 (1:1)
18:00 Denemarken - Malta 8:0 (4:0)
30.08.2019 17:00 Bosnië-Herzegovina - Georgië 7:1 (5:0)
03.09.2019 14:15 Georgië - Italië 0:1 (0:1)
17:00 Bosnië-Herzegovina - Malta 2:0 (0:0)
18:00 Israël - Denemarken 0:3 (0:1)
04.10.2019 17:00 Denemarken - Bosnië-Herzegovina 2:0 (1:0)
17:30 Malta - Italië 0:2 (0:0)
08.10.2019 17:30 Italië - Bosnië-Herzegovina 2:0 (2:0)
18:00 Georgië - Denemarken 0:2 (0:1)
07.11.2019 17:00 Malta - Israël 1:1 (1:0)
08.11.2019 17:30 Italië - Georgië 6:0 (5:0)
12.11.2019 14:15 Italië - Malta 5:0 (4:0)
17:00 Israël - Bosnië-Herzegovina 1:3 (1:2)
18:00 Denemarken - Georgië 14:0 (10:0)
05.03.2020 14:30 Bosnië-Herzegovina - Israël 1:0 (0:0)
18:30 Malta - Georgië 2:1 (1:0)
10.03.2020 18:00 Israël - Georgië 4:0 (1:0)
18:30 Malta - Bosnië-Herzegovina 2:3 (0:2)
17.09.2020 16:00 Bosnië-Herzegovina - Denemarken 0:4 (0:3)
22.09.2020 16:00 Bosnië-Herzegovina - Italië 0:5 (0:2)
18:30 Malta - Denemarken 0:8 (0:3)
21.10.2020 18:00 Denemarken - Israël 4:0 (0:0)
27.10.2020 12:00 Georgië - Israël 1:2 (0:1)
17:30 Italië - Denemarken 1:3 (0:2)
26.11.2020 12:00 Georgië - Malta 0:4 (0:2)
01.12.2020 12:00 Georgië - Bosnië-Herzegovina 0:3 (0:1)
15:30 Israël - Malta 0:2 (0:1)
17:15 Denemarken - Italië 0:0 (0:0)
24.02.2021 17:30 Italië - Israël 12:0 (7:0)
Groep C
29.08.2019 18:00 Faroer Eilanden - Wales 0:6 (0:2)
30.08.2019 20:45 Noord-Ierland - Noorwegen 0:6 (0:2)
03.09.2019 19:00 Wit-Rusland - Faroer Eilanden 6:0 (2:0)
20:05 Wales - Noord-Ierland 2:2 (1:1)
04.10.2019 17:45 Wit-Rusland - Noorwegen 1:7 (1:3)
08.10.2019 18:00 Faroer Eilanden - Noorwegen 0:13 (0:4)
18:00 Wit-Rusland - Wales 0:1 (0:0)
08.11.2019 18:00 Noorwegen - Noord-Ierland 6:0 (2:0)
12.11.2019 20:45 Noord-Ierland - Wales 0:0 (0:0)
18.09.2020 18:00 Faroer Eilanden - Noord-Ierland 0:6 (0:6)
22.09.2020 18:00 Noorwegen - Wales 1:0 (1:0)
18:00 Faroer Eilanden - Wit-Rusland 0:2 (0:0)
21.10.2020 Noorwegen - Wit-Rusland niet gespeeld
22.10.2020 17:30 Wales - Faroer Eilanden 4:0 (1:0)
27.10.2020 17:00 Wit-Rusland - Noord-Ierland 0:1 (0:1)
17:30 Wales - Noorwegen 0:1 (0:0)
26.11.2020 Noorwegen - Faroer Eilanden niet gespeeld
27.11.2020 20:00 Noord-Ierland - Wit-Rusland 3:2 (1:1)
01.12.2020 20:00 Noord-Ierland - Faroer Eilanden 5:1 (2:1)
20:10 Wales - Wit-Rusland 3:0 (2:0)
Groep D
30.08.2019 18:00 Moldavië - Tsjechië 0:7 (0:3)
04.10.2019 21:30 Spanje - Azerbeidzjan 4:0 (2:0)
08.10.2019 19:00 Tsjechië - Spanje 1:5 (0:4)
07.11.2019 16:00 Azerbeidzjan - Tsjechië 0:4 (0:1)
10.11.2019 15:00 Moldavië - Azerbeidzjan 3:1 (1:1)
12.11.2019 18:00 Polen - Spanje 0:0 (0:0)
07.03.2020 18:00 Polen - Moldavië 5:0 (4:0)
11.03.2020 15:00 Azerbeidzjan - Polen 0:5 (0:2)
18.09.2020 18:15 Tsjechië - Polen 0:0 (0:0)
19.09.2020 19:00 Moldavië - Spanje 0:9 (0:6)
22.09.2020 18:00 Polen - Tsjechië 0:2 (0:1)
23.10.2020 17:00 Polen - Azerbeidzjan 3:0 (1:0)
21:00 Spanje - Tsjechië 4:0 (3:0)
27.10.2020 14:00 Moldavië - Polen 0:3 (0:2)
17:00 Tsjechië - Azerbeidzjan 3:0 (1:0)
27.11.2020 21:00 Spanje - Moldavië 10:0 (6:0)
01.12.2020 15:00 Tsjechië - Moldavië 7:0 (5:0)
18.02.2021 17:00 Azerbeidzjan - Spanje 0:13 (0:6)
23.02.2021 15:00 Azerbeidzjan - Moldavië 1:0 (0:0)
19:00 Spanje - Polen 3:0 (1:0)
Groep E
30.08.2019 20:35 Schotland - Cyprus 8:0 (3:0)
02.09.2019 17:30 Albanië - Finland 0:3 (0:3)
04.10.2019 18:00 Albanië - Portugal 0:1 (0:1)
08.10.2019 18:00 Finland - Albanië 8:1 (5:0)
07.11.2019 17:00 Finland - Cyprus 4:0 (2:0)
08.11.2019 18:10 Albanië - Schotland 0:5 (0:2)
12.11.2019 19:30 Portugal - Finland 1:1 (1:0)
11.03.2020 15:00 Cyprus - Albanië 0:2 (0:1)
23.10.2020 18:00 Cyprus - Portugal 0:3 (0:1)
20:30 Schotland - Albanië 3:0 (1:0)
27.10.2020 17:15 Finland - Schotland 1:0 (0:0)
19:00 Portugal - Cyprus 1:0 (0:0)
27.11.2020 14:00 Albanië - Cyprus 4:0 (1:0)
20:00 Portugal - Schotland 1:0 (0:0)
01.12.2020 18:45 Portugal - Albanië 1:0 (0:0)
20:30 Schotland - Finland 0:1 (0:0)
19.02.2021 14:00 Cyprus - Schotland 0:10 (0:5)
17:15 Finland - Portugal 1:0 (0:0)
23.02.2021 16:10 Schotland - Portugal 0:2 (0:1)
18:00 Cyprus - Finland 0:5 (0:4)
Groep F
29.08.2019 20:45 IJsland - Hongarije 4:1 (1:1)
02.09.2019 20:45 IJsland - Slowakije 1:0 (1:0)
03.09.2019 18:00 Letland - Zweden 1:4 (1:1)
04.10.2019 18:00 Letland - Slowakije 1:2 (1:1)
20:15 Hongarije - Zweden 0:5 (0:1)
08.10.2019 18:45 Zweden - Slowakije 7:0 (3:0)
19:00 Letland - IJsland 0:6 (0:3)
08.11.2019 17:00 Slowakije - Hongarije 0:0 (0:0)
12.11.2019 20:00 Hongarije - Letland 4:0 (2:0)
17.09.2020 18:45 Zweden - Hongarije 8:0 (1:0)
20:45 IJsland - Letland 9:0 (6:0)
22.09.2020 17:00 Letland - Hongarije 0:5 (0:3)
20:00 IJsland - Zweden 1:1 (0:1)
22.10.2020 18:45 Zweden - Letland 7:0 (5:0)
23.10.2020 20:00 Hongarije - Slowakije 1:2 (0:0)
27.10.2020 18:00 Slowakije - Letland 2:0 (2:0)
18:30 Zweden - IJsland 2:0 (1:0)
26.11.2020 18:00 Slowakije - IJsland 1:3 (1:0)
01.12.2020 15:30 Hongarije - IJsland 0:1 (0:0)
18:00 Slowakije - Zweden 0:6 (0:3)
Groep G
01.09.2019 12:00 Kazachstan - Servië 0:3 (0:0)
03.09.2019 18:00 Oostenrijk - Noord-Macedonië 3:0 (3:0)
02.10.2019 15:00 Noord-Macedonië - Kazachstan 4:1 (3:0)
05.10.2019 15:00 Noord-Macedonië - Servië 0:6 (0:3)
08.10.2019 17:00 Kazachstan - Frankrijk 0:3 (0:0)
18:00 Servië - Oostenrijk 0:1 (0:1)
08.11.2019 18:00 Noord-Macedonië - Oostenrijk 0:3 (0:2)
09.11.2019 21:00 Frankrijk - Servië 6:0 (3:0)
12.11.2019 17:55 Oostenrijk - Kazachstan 9:0 (4:0)
06.03.2020 18:00 Servië - Noord-Macedonië 8:1 (3:1)
18.09.2020 21:00 Servië - Frankrijk 0:2 (0:2)
22.09.2020 12:00 Kazachstan - Oostenrijk 0:5 (0:1)
21:00 Noord-Macedonië - Frankrijk 0:7 (0:3)
23.10.2020 21:00 Frankrijk - Noord-Macedonië 11:0 (5:0)
24.10.2020 18:00 Servië - Kazachstan 4:1 (0:1)
27.10.2020 21:00 Oostenrijk - Frankrijk 0:0 (0:0)
27.11.2020 12:00 Kazachstan - Noord-Macedonië 0:3 (0:3)
21:00 Frankrijk - Oostenrijk 3:0 (2:0)
01.12.2020 18:30 Oostenrijk - Servië 1:0 (0:0)
21:00 Frankrijk - Kazachstan 12:0 (7:0)
Groep H
29.08.2019 17:30 Litouwen - Kroatië 1:2 (0:1)
03.09.2019 19:00 Zwitserland - Litouwen 4:0 (1:0)
20:30 België - Kroatië 6:1 (2:0)
04.10.2019 17:30 Litouwen - Zwitserland 0:3 (0:1)
08.10.2019 17:30 Roemenië - België 0:1 (0:1)
19:00 Zwitserland - Kroatië 2:0 (2:0)
08.11.2019 17:00 Roemenië - Litouwen 3:0 (2:0)
18:00 Kroatië - België 1:4 (1:2)
12.11.2019 19:00 Zwitserland - Roemenië 6:0 (2:0)
20:30 België - Litouwen 6:0 (3:0)
18.09.2020 17:30 Kroatië - Zwitserland 1:1 (1:0)
17:30 België - Roemenië 6:1 (3:0)
22.09.2020 18:00 Roemenië - Kroatië 4:1 (3:1)
19:00 Zwitserland - België 2:1 (1:0)
23.10.2020 18:00 Litouwen - Roemenië 0:4 (0:0)
27.10.2020 16:30 Roemenië - Zwitserland 0:2 (0:1)
18:00 Litouwen - België 0:9 (0:5)
27.11.2020 16:00 Kroatië - Litouwen 1:0 (0:0)
01.12.2020 20:00 België - Zwitserland 4:0 (2:0)
23.02.2021 16:00 Kroatië - Roemenië 0:1 (0:0)
Groep I
31.08.2019 12:30 Duitsland - Montenegro 10:0 (5:0)
03.09.2019 16:00 Oekraïne - Duitsland 0:8 (0:3)
20:30 Ierland - Montenegro 2:0 (1:0)
05.10.2019 14:00 Duitsland - Oekraïne 8:0 (4:0)
08.10.2019 14:00 Griekenland - Duitsland 0:5 (0:2)
20:30 Ierland - Oekraïne 3:2 (2:2)
06.11.2019 13:00 Montenegro - Griekenland 0:4 (0:1)
12.11.2019 14:00 Griekenland - Ierland 1:1 (0:1)
05.03.2020 20:15 Ierland - Griekenland 1:0 (1:0)
11.03.2020 16:00 Montenegro - Ierland 0:3 (0:1)
18.09.2020 20:00 Montenegro - Oekraïne 1:3 (0:1)
19.09.2020 14:00 Duitsland - Ierland 3:0 (3:0)
22.09.2020 16:07 Montenegro - Duitsland 0:3 (0:2)
18:00 Oekraïne - Griekenland 4:0 (0:0)
22.10.2020 16:30 Griekenland - Montenegro 1:0 (0:0)
23.10.2020 18:00 Oekraïne - Ierland 1:0 (1:0)
27.10.2020 16:30 Griekenland - Oekraïne 0:4 (0:2)
27.11.2020 16:00 Duitsland - Griekenland 6:0 (4:0)
01.12.2020 18:00 Ierland - Duitsland 1:3 (1:2)
18:00 Oekraïne - Montenegro 2:1 (1:1)
Play-Offs
09.04.2021 16:00 Tsjechië - Zwitserland 1:1 (0:0)
18:00 Oekraïne - Noord-Ierland 1:2
19:30 Portugal - Rusland 0:1 (0:0)
13.04.2021 16:00 Rusland - Portugal 0:0 (0:0)
20:00 Zwitserland - Tsjechië 3:2 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:45 Noord-Ierland - Oekraïne 2:0 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner