FFA Cup 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 07.08.2018 11:30 T Wellington Phoenix Wellington Phoenix 1:0 (1:0)
Achtste finale 21.08.2018 11:30 U Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic 4:0 (0:0)
Kwartfinale 26.09.2018 11:30 T Heidelberg United Heidelberg United 1:0 (0:0)
Halve Finale 05.10.2018 11:30 T Adelaide United Adelaide United 0:2 (0:1)
NPL Victoria 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
19. Ronde 06.07.2018 12:15 T Hume City FC Hume City FC 1:0 (0:0)
20. Ronde 13.07.2018 12:15 T South Melbourne FC South Melbourne FC 0:1 (0:0)
21. Ronde 22.07.2018 08:00 U Heidelberg United Heidelberg United 0:3 (0:1)
22. Ronde 27.07.2018 12:15 T Green Gully SC Green Gully SC 2:0 (1:0)
23. Ronde 03.08.2018 12:30 U Kingston City FC Kingston City FC 4:4 (2:4)
24. Ronde 11.08.2018 07:00 U Avondale FC Avondale FC 2:1 (0:0)
25. Ronde 25.08.2018 10:00 U Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 1:0 (1:0)
26. Ronde 02.09.2018 07:00 T FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions 6:2 (3:0)
NPL Victoria 2018 Finals
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Halve Finales 14.09.2018 11:30 T Avondale FC Avondale FC 3:4 (1:0, 1:1) n.v.
NPL Victoria 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 15.02.2019 10:15 T South Melbourne FC South Melbourne FC 3:1 (1:1)
2. Ronde 22.02.2019 10:15 U Pascoe Vale SC Pascoe Vale SC 4:2 (2:0)
3. Ronde 01.03.2019 10:15 T Green Gully SC Green Gully SC 3:1 (2:1)
4. Ronde 08.03.2019 09:45 U Melbourne Knights Melbourne Knights 0:2 (0:1)
5. Ronde 15.03.2019 10:15 T Hume City FC Hume City FC 2:0 (1:0)
6. Ronde 23.03.2019 09:00 U Dandenong Thunder Dandenong Thunder 2:2 (1:0)
7. Ronde 29.03.2019 10:15 T Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 3:2 (2:0)
8. Ronde 06.04.2019 09:00 U Altona Magic SC Altona Magic SC 0:3 (0:1)
9. Ronde 13.04.2019 10:00 U Heidelberg United Heidelberg United 0:2 (0:2)
10. Ronde 29.04.2019 12:30 U Kingston City FC Kingston City FC 4:3 (4:1)
11. Ronde 03.05.2019 12:15 T Dandenong City SC Dandenong City SC 1:0 (1:0)
12. Ronde 10.05.2019 12:15 T Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 3:2 (2:0)
13. Ronde 18.05.2019 07:15 U Avondale FC Avondale FC 2:1 (0:0)
14. Ronde 26.05.2019 08:00 U South Melbourne FC South Melbourne FC 2:3 (1:0)
15. Ronde 02.06.2019 10:00 T Pascoe Vale SC Pascoe Vale SC 3:1 (0:1)
16. Ronde 08.06.2019 07:00 U Green Gully SC Green Gully SC 1:1 (0:0)
17. Ronde 15.06.2019 09:00 T Melbourne Knights Melbourne Knights 4:0 (1:0)
18. Ronde 21.06.2019 11:45 U Hume City FC Hume City FC 2:0 (2:0)
19. Ronde 28.06.2019 12:15 T Dandenong Thunder Dandenong Thunder 1:3 (1:0)
20. Ronde 05.07.2019 12:30 U Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 0:3 (0:1)
21. Ronde 12.07.2019 12:15 T Altona Magic SC Altona Magic SC 2:1 (2:1)
22. Ronde 19.07.2019 12:15 T Heidelberg United Heidelberg United 0:3 (0:0)
23. Ronde 26.07.2019 12:15 T Kingston City FC Kingston City FC 2:2 (2:0)
24. Ronde 02.08.2019 12:30 U Dandenong City SC Dandenong City SC 2:3 (1:2)
25. Ronde 17.08.2019 10:00 U Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 1:1 (0:1)
26. Ronde 25.08.2019 07:00 T Avondale FC Avondale FC 0:3 (0:2)
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 07.02.2019 09:45 V Heidelberg United Heidelberg United 2:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner