FFA Cup 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 25.07.2018 11:30 T Marconi Stallions Marconi Stallions 4:1 (1:1)
Achtste finale 21.08.2018 11:30 T Devonport City Devonport City 4:1 (2:1)
Kwartfinale 19.09.2018 11:30 T Sydney FC Sydney FC 2:4 (0:2, 2:2) n.v.
NPL Victoria 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
19. Ronde 07.07.2018 07:00 T Dandenong Thunder Dandenong Thunder 1:0 (0:0)
20. Ronde 13.07.2018 12:30 U Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 2:2 (0:0)
21. Ronde 20.07.2018 12:15 U Pascoe Vale SC Pascoe Vale SC 2:1 (2:1)
22. Ronde 28.07.2018 07:00 U Northcote City FC Northcote City FC 3:1 (2:1)
23. Ronde 04.08.2018 07:00 T Melbourne Knights Melbourne Knights 4:3 (3:1)
24. Ronde 11.08.2018 07:00 T Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1:2 (0:0)
25. Ronde 25.08.2018 07:00 T South Melbourne FC South Melbourne FC 6:2 (1:1)
26. Ronde 02.09.2018 07:00 U Heidelberg United Heidelberg United 3:2 (1:1)
NPL Victoria 2018 Finals
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Qualifying Final 08.09.2018 07:00 T Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 3:1 (1:1)
Halve Finales 14.09.2018 11:30 U Bentleigh Greens Bentleigh Greens 4:3 (0:1, 1:1) n.v.
Finale 23.09.2018 10:30 U Heidelberg United Heidelberg United 1:2 (0:2)
NPL Victoria 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 15.02.2019 10:30 U Dandenong City SC Dandenong City SC 4:1 (1:0)
2. Ronde 23.02.2019 05:15 T Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 1:0 (0:0)
3. Ronde 02.03.2019 06:30 T Kingston City FC Kingston City FC 2:1 (0:0)
4. Ronde 09.03.2019 05:15 T South Melbourne FC South Melbourne FC 4:0 (3:0)
5. Ronde 16.03.2019 05:15 T Pascoe Vale SC Pascoe Vale SC 3:1 (2:1)
6. Ronde 23.03.2019 05:00 U Green Gully SC Green Gully SC 5:2 (3:1)
7. Ronde 30.03.2019 05:15 T Melbourne Knights Melbourne Knights 2:1 (1:0)
8. Ronde 06.04.2019 10:00 U Hume City FC Hume City FC 1:1 (1:0)
9. Ronde 13.04.2019 07:15 T Dandenong Thunder Dandenong Thunder 6:2 (3:1)
10. Ronde 27.04.2019 07:15 T Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 3:1 (0:0)
11. Ronde 04.05.2019 07:15 T Altona Magic SC Altona Magic SC 3:0 (0:0)
12. Ronde 11.05.2019 10:00 U Heidelberg United Heidelberg United 1:1 (1:1)
13. Ronde 18.05.2019 07:15 T Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1:2 (0:0)
14. Ronde 25.05.2019 07:15 T Dandenong City SC Dandenong City SC 0:0 (0:0)
15. Ronde 01.06.2019 10:00 U Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks 1:1 (1:0)
16. Ronde 08.06.2019 11:30 U Kingston City FC Kingston City FC 3:1 (0:1)
17. Ronde 16.06.2019 08:00 U South Melbourne FC South Melbourne FC 3:0 (2:0)
18. Ronde 21.06.2019 12:15 U Pascoe Vale SC Pascoe Vale SC 5:2 (1:0)
19. Ronde 29.06.2019 06:45 T Green Gully SC Green Gully SC 1:2 (1:1)
20. Ronde 05.07.2019 11:45 U Melbourne Knights Melbourne Knights 0:2 (0:0)
21. Ronde 13.07.2019 07:15 T Hume City FC Hume City FC 3:0 (1:0)
22. Ronde 20.07.2019 11:00 U Dandenong Thunder Dandenong Thunder 1:1 (1:1)
23. Ronde 27.07.2019 11:30 U Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 3:4 (1:2)
24. Ronde 03.08.2019 10:00 U Altona Magic SC Altona Magic SC 2:0 (0:0)
25. Ronde 17.08.2019 06:45 T Heidelberg United Heidelberg United 2:3 (1:2)
26. Ronde 25.08.2019 07:00 U Bentleigh Greens Bentleigh Greens 3:0 (2:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner