. .
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep A FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep A
10:30 Nepal - India -:-
13:30 Myanmar - Indonesië -:-
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep B FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep B
12:00 Hong-Kong - Vietnam -:-
12:00 Oezbekistan - Jordanië -:-
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep C FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep C
16:00 Palestina - Iran -:-
19:00 Filippijnen - Taiwan -:-
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > April FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > April
13:45 Zweden - Duitsland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A
12:00 Duitsland - Tsjechië -:-
18:00 Oostenrijk - Griekenland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B
13:00 Finland - België -:-
19:00 Zwitserland - Polen -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C
12:00 IJsland - Bulgarije -:-
16:00 Nederland - Rusland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D
13:00 Ierland - Servië -:-
18:30 Spanje - Hongarije -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E
13:00 Denemarken - Noord-Ierland -:-
18:00 Noorwegen - Oekraïne -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F
14:00 Engeland - Zweden -:-
17:00 Italië - Turkije -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G
15:00 Slovenië - Portugal -:-
17:00 Frankrijk - Slowakije -:-
CONCACAF > U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe D CONCACAF >   U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe D
19:00 Martinique - St. Kitts & Nevis -:-
21:30 Anguilla - Puerto Rico -:-
OFC > OFC Champions League 2019 > Kwartfinale OFC >    OFC Champions League 2019 > Kwartfinale
03:00 Auckland City FC - Toti City Dwellers -:-
08:00 Hienghène Sport - Ba FC -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2018/2019  Albanië >   Kategoria Superiore 2018/2019 >
KS Flamurtari Vlorë - KF Tiranë -:-
KS Kastrioti - FK Kukësi -:-
KF Laçi - KF Teuta Durrës -:-
FK Partizani - Luftëtari Gjirokastër -:-
KF Skënderbeu - KS Kamza 3:0 Toeg.
Argentinië > Primera B Nacional 2018/2019  Argentinië >   Primera B Nacional 2018/2019 >
Sarmiento de Junín - Ferro Carril Oeste -:-
Quilmes - Nueva Chicago -:-
Independiente Rivadavia - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Deportivo Morón - Olimpo de Bahía Blanca -:-
Chacarita Juniors - Atlético Rafaela -:-
Mitre de Santiago del Estero - Los Andes -:-
Temperley - Central Córdoba (SdE) -:-
Instituto de Córdoba - Almagro -:-
Ramón Santamarina - Platense -:-
Gimnasia de Jujuy - Gimnasia de Mendoza -:-
Defensores de Belgrano - Villa Dálmine -:-
Arsenal de Sarandí - Agropecuario -:-
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
13:00 Gandzasar FC - FC Banants -:-
15:00 Pyunik FC - Lori FC -:-
Australië > A-League 2018/2019  Australië >   A-League 2018/2019 >
08:35 Newcastle United Jets - Western Sydney Wanderers -:-
10:50 Sydney FC - Melbourne Victory -:-
Australië > NPL New South Wales 2019  Australië >   NPL New South Wales 2019 >
09:30 Sutherland Sharks - Sydney United 58 -:-
10:00 Marconi Stallions - Hakoah Sydney City East -:-
10:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney FC (Y) -:-
Australië > NPL Victoria 2019  Australië >   NPL Victoria 2019 >
06:00 Green Gully SC - Pascoe Vale SC -:-
09:00 Heidelberg United - Kingston City FC -:-
09:00 Altona Magic SC - Bentleigh Greens -:-
10:00 Hume City FC - Avondale FC -:-
10:00 Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks -:-
Australië > NPL Queensland 2019  Australië >   NPL Queensland 2019 >
09:00 Peninsula Power - SWQ Thunder -:-
09:00 Gold Coast United - Western Pride -:-
10:00 Moreton Bay United - Magpies Crusaders FC -:-
10:30 Brisbane City FC - Brisbane Roar (Y) -:-
11:00 Eastern Suburbs - Gold Coast Knights -:-
11:00 Lions FC - Olympic FC -:-
Australië > NPL Northern NSW 2019  Australië >   NPL Northern NSW 2019 >
07:30 Edgeworth FC - Hamilton Olympic -:-
08:00 Broadmeadow Magic - Maitland FC -:-
10:30 Lake Macquarie City - Newcastle United Jets (Y) -:-
Australië > NPL Western Australia 2019  Australië >   NPL Western Australia 2019 >
09:00 Floreat Athena - Armadale SC -:-
09:00 ECU Joondalup - Perth Glory (Y) -:-
09:00 Bayswater City SC - Sorrento FC -:-
09:00 Balcatta SC - Cockburn City SC -:-
09:00 Inglewood United - Perth SC -:-
09:00 Rockingham City FC - Stirling Lions SC -:-
Australië > NPL South Australia 2019  Australië >   NPL South Australia 2019 >
06:30 Para Hills Knights SC - West Adelaide Hellas -:-
06:30 Adelaide United (Y) - Croydon Kings SC -:-
10:30 Adelaide Raiders - Adelaide Comets -:-
Australië > NPL Capital Football 2019  Australië >   NPL Capital Football 2019 >
08:00 Riverina Rhinos - Monaro Panthers -:-
10:30 Woden Weston FC - Belconnen United -:-
Australië > NPL Tasmania 2019  Australië >   NPL Tasmania 2019 >
04:30 Riverside Olympic - Hobart Zebras -:-
07:30 Launceston City FC - Olympia FC Warriors -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2018/2019  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2018/2019 >
Neftçi PFK - Zira FK -:-
Sumgayit FK - Keşlə FK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2018/2019  Bahrein >   Kampioenschap 2018/2019 >
15:30 Malkiya Club - East Riffa Club -:-
18:00 Al Najma - Budaiya -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I  België >   Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I >
20:30 KRC Genk - KAA Gent -:-
België > Europa League Playoffs 2018/2019  België >   Europa League Playoffs 2018/2019 >
18:00 KV Oostende - KFCO Beerschot Wilrijk -:-
20:00 KVC Westerlo - Sint-Truidense VV -:-
20:00 Union St. Gilloise - Waasland-Beveren -:-
20:00 Royal Excel Mouscron - Cercle Brugge -:-
België > U18 Elite U18 2018/2019 Playoff  België >  U18 Elite U18 2018/2019 Playoff >
13:30 Sint-Truidense VV - RSC Anderlecht -:-
14:00 KAA Gent - KRC Genk -:-
14:00 Sporting Charleroi - Oud-Heverlee Leuven -:-
14:00 Club Brugge KV - Standard Liège -:-
België > U16 Elite U16 2018/2019 Playoff  België >  U16 Elite U16 2018/2019 Playoff >
13:30 KRC Genk - KAA Gent -:-
14:00 Standard Liège - Club Brugge KV -:-
15:00 RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Sporting Charleroi -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
21:00 Always Ready - Destroyers -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2018/2019  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2018/2019 >
15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - FK Tuzla City -:-
15:00 Široki Brijeg - NK GOŠK Gabela -:-
15:00 Radnik Bijeljina - Čelik Zenica -:-
15:00 Sloboda Tuzla - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
15:00 Željezničar Sarajevo - FK Sarajevo -:-
15:00 Zrinjski Mostar - FK Krupa -:-
Bulgarije > Parva Liga 2018/2019 Meisterschaft  Bulgarije >   Parva Liga 2018/2019 Meisterschaft >
16:00 Cherno More Varna - Levski Sofia -:-
16:00 PFC Ludogorets Razgrad - CSKA Sofia -:-
16:00 PFC Beroe - Botev Plovdiv -:-
Bulgarije > Parva Liga 2018/2019 Abstieg  Bulgarije >   Parva Liga 2018/2019 Abstieg >
16:00 FC Dunav Ruse - Septemvri Sofia -:-
16:00 Etar Veliko Tarnovo - FK Botev Vratsa -:-
16:00 Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia -:-
16:00 FK Vereya - Vitosha Bistritsa -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
01:00 Huachipato - Cobresal -:-
20:30 Coquimbo Unido - Colo-Colo -:-
23:30 Universidad de Concepción - Audax Italiano -:-
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
01:00 Barnechea - La Serena -:-
23:00 Santa Cruz - Deportes Temuco -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
09:30 Tianjin Tianhai - Hebei China Fortune FC -:-
11:30 Wuhan Zall FC - Henan Jianye -:-
13:35 Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
09:30 Changchun Yatai - Nei Mongol Zhongyou -:-
09:30 Qingdao Huanghai - Heilongjiang Lava Spring -:-
09:30 Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan Leopard FC -:-
10:00 Sichuan Longfor - Meizhou Hakka -:-
13:30 Liáoníng Hóngyùn - Beijing Sport University -:-
13:30 Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Shenxin -:-
Colombia > Primera B 2019 Apertura  Colombia >   Primera B 2019 Apertura >
22:00 Atlético FC - Deportes Quindío -:-
22:00 Leones FC - Deportivo Pereira -:-
22:00 Orsomarso SC - Llaneros Fútbol Club S.A. -:-
22:00 Universitario Popayán - Bogotá FC -:-
22:00 Real Cartagena - Cortuluá -:-
22:00 Real San Andrés - Boyacá Chicó -:-
22:00 Tigres FC - Barranquilla FC -:-
22:00 Valledupar FC Real - Fortaleza FC -:-
Cyprus > First Division 2019 Abstieg  Cyprus >   First Division 2019 Abstieg >
16:00 Paphos FC - Ermis Aradippou -:-
Cyprus > First Division 2019 Playoff  Cyprus >   First Division 2019 Playoff >
17:00 Omonia Nikosia - AEK Larnaca -:-
18:00 AEL Limassol - APOEL Nicosia -:-
Denemarken > Superliga 2018/2019 Abstieg  Denemarken >   Superliga 2018/2019 Abstieg >
16:00 Randers FC - Vendsyssel FF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2018/2019 >
14:00 Brabrand IF - Dalum IF -:-
14:00 Ringkøbing IF - Odder IGF -:-
14:00 Jammerbugt FC - Kolding IF -:-
14:00 Aarhus Fremad - Skive IK -:-
14:00 Vejgaard BK - Kjellerup IF -:-
14:00 Tarup-Paarup IF - FC Sydvest 05 -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
14:00 Brønshøj BK - Slagelse B&I -:-
14:00 BK Avarta - Hillerød GI -:-
14:00 Middelfart Fodbold - B.93 København -:-
14:00 BK Marienlyst - Hellerup IK -:-
14:00 Skovshoved IF - AB Gladsaxe -:-
14:00 Vanløse IF - BK Frem København -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019 >
12:30 SønderjyskE - Vejle BK -:-
13:00 Brøndby IF - Aalborg BK -:-
13:00 FC Midtjylland - Aarhus GF -:-
13:00 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
15:30 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2018/2019 >
12:00 Næsby BK - Hellerup IK -:-
12:00 FK Viborg - FC Roskilde -:-
12:00 AB Gladsaxe - Randers SK Freja -:-
12:00 B.93 København - Thisted FC -:-
13:00 AC Horsens - HB Køge -:-
15:15 Hvidovre IF - FC Helsingør -:-
15:15 Næstved BK - Holbæk B&I -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019 >
13:00 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
14:45 SønderjyskE - Vejle BK -:-
15:15 Brøndby IF - Aalborg BK -:-
15:15 FC Midtjylland - Aarhus GF -:-
15:15 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
15:30 FC København - Randers SK Freja -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2018/2019 >
13:00 AC Horsens - HB Køge -:-
13:00 Hvidovre IF - FC Helsingør -:-
13:00 Næstved BK - Holbæk B&I -:-
14:15 AB Gladsaxe - Slagelse B&I -:-
14:15 B.93 København - Thisted FC -:-
14:15 Næsby BK - Hellerup IK -:-
14:15 FK Viborg - FC Roskilde -:-
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
15:30 Bayer Leverkusen - RB Leipzig -:-
15:30 FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt -:-
15:30 VfL Wolfsburg - Hannover 96 -:-
15:30 Hertha BSC - Fortuna Düsseldorf -:-
15:30 VfB Stuttgart - 1. FC Nürnberg -:-
18:30 Bayern München - Borussia Dortmund -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
13:00 MSV Duisburg - FC Ingolstadt 04 -:-
13:00 Holstein Kiel - FC St. Pauli -:-
13:00 SV Sandhausen - SC Paderborn 07 -:-
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
14:00 1. FC Kaiserslautern - VfR Aalen -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 Hallescher FC - Würzburger Kickers -:-
14:00 Karlsruher SC - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 FSV Zwickau - SV Wehen Wiesbaden -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - Energie Cottbus -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
12:00 VfL Wolfsburg II - SSV Jeddeloh -:-
13:00 Hamburger SV II - Weiche Flensburg 08 -:-
14:00 Werder Bremen II - Hannover 96 II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 VfB Auerbach - Hertha BSC II -:-
Duitsland > Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga West 2018/2019 >
14:00 Borussia Dortmund II - TV Herkenrath -:-
14:00 SV 19 Straelen - SC Verl -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Bonner SC -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - SV Lippstadt 08 -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
14:00 Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 SC Wiedenbrück - SV Rödinghausen -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2018/2019 >
14:00 1899 Hoffenheim II - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - FC 08 Homburg -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - Kickers Offenbach -:-
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Wormatia Worms -:-
14:00 Waldhof Mannheim - FK Pirmasens -:-
15:00 SC Freiburg II - SV 07 Elversberg -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2018/2019 >
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 FC Augsburg II - FC Ingolstadt 04 II -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - SV Schalding-Heining -:-
14:00 SV Heimstetten - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - VfB Eichstätt -:-
14:00 VfR Garching - FV Illertissen -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - FC Pipinsried -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
14:00 SC Eltersdorf - DJK Bamberg -:-
15:00 SpVgg Bayern Hof - SpVgg Jahn Forchheim -:-
15:00 Würzburger FV - SpVgg Ansbach -:-
16:00 TSV Abtswind - SV Seligenporten -:-
16:00 TSV Aubstadt - Würzburger Kickers II -:-
16:00 DJK Gebenbach - TSV Großbardorf -:-
16:00 ATSV Erlangen - FSV Erlangen-Bruck -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
14:00 FC Ismaning - TSV Nördlingen -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - DJK Vilzing -:-
14:00 FC Unterföhring - 1. FC Sonthofen -:-
14:00 SV Pullach - SV Kirchanschöring -:-
15:00 TSV Schwaben Augsburg - TSV Schwabmünchen -:-
16:00 TSV Kottern-St. Mang - TuS Holzkirchen -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
14:00 Hessen Kassel - FV Bad Vilbel -:-
15:00 Hünfelder SV - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 FC Ederbergland - FC Gießen -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 SC Waldgirmes - Viktoria Griesheim -:-
15:00 SV Buchonia Flieden - VfB Ginsheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 Eintracht Braunschweig II - Heeslinger SC -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 >
14:00 1. CfR Pforzheim - FC Germania Friedrichstal -:-
14:00 Normannia Gmünd - TSG Backnang -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - TSV Ilshofen -:-
14:00 Göppinger SV - FV Ravensburg -:-
15:30 Neckarsulmer Sport-Union - SV Linx -:-
15:30 FSV 08 Bissingen - SSV Reutlingen -:-
15:30 SV Oberachern - FC 08 Villingen -:-
15:30 Bahlinger SC - SGV Freiberg -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2018/2019 >
18:00 FC Wegberg-Beeck - Viktoria Arnoldsweiler -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
13:30 SV Lichtenberg 47 - Greifswalder FC -:-
14:00 Torgelower FC Greif - TeBe Berlin -:-
14:00 Hansa Rostock II - SC Staaken -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 Inter Leipzig - FC Einheit Rudolstadt -:-
14:00 Union Sandersdorf - VFC Plauen -:-
14:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FC Carl Zeiss Jena II -:-
14:00 VfB 1921 Krieschow - BSG Chemie Leipzig -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
14:00 Eintracht Trier - Hassia Bingen -:-
14:30 TSG Pfeddersheim - FC Hertha Wiesbach -:-
14:30 TSV Schott Mainz - SV Röchling Völklingen -:-
15:00 TuS Mechtersheim - TuS Koblenz -:-
15:30 FSV Jägersburg - VfB Dillingen -:-
15:30 FC Karbach - SC 07 Idar-Oberstein -:-
15:30 FV 07 Diefflen - TSV Emmelshausen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - VfR Neumünster -:-
14:00 SV Eutin 08 - VfB Lübeck II -:-
14:00 TSV Kropp - TSV Bordesholm -:-
14:00 TSB Flensburg - NTSV Strand 08 -:-
14:00 PSV Union Neumünster - SV Todesfelde -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 FC St. Pauli - FC Carl Zeiss Jena -:-
11:00 Hamburger SV - RB Leipzig -:-
13:00 Dynamo Dresden - Hertha BSC -:-
13:00 1. FC Magdeburg - VfL Osnabrück -:-
16:00 Niendorfer TSV - TSV Havelse -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 1. FC Köln - Borussia Dortmund -:-
11:00 FC Schalke 04 - Preußen Münster -:-
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - Bayer Leverkusen -:-
13:00 SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf -:-
13:00 VfL Bochum - MSV Duisburg -:-
13:00 SV Rödinghausen - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
12:00 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim -:-
13:00 Eintracht Frankfurt - Karlsruher SC -:-
13:00 Bayern München - FC Augsburg -:-
13:00 FC Ingolstadt 04 - Stuttgarter Kickers -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 Chemnitzer FC - VfL Wolfsburg -:-
11:00 1. FC Union Berlin - Hertha BSC -:-
12:00 RB Leipzig - Dynamo Dresden -:-
13:00 Energie Cottbus - SC Borgfeld -:-
13:00 Hannover 96 - FC St. Pauli -:-
13:00 Werder Bremen - Hamburger SV -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 -:-
11:00 Borussia Dortmund - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Köln -:-
11:00 MSV Duisburg - VfL Bochum -:-
14:00 Preußen Münster - FC Hennef 05 -:-
15:00 Arminia Bielefeld - SG Unterrath -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 SSV Ulm 1846 - SpVgg Unterhaching -:-
12:30 VfB Stuttgart - Bayern München -:-
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC Ingolstadt 04 -:-
13:00 1899 Hoffenheim - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - 1. FSV Mainz 05 -:-
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
02:15 LDU Quito - Técnico Universitario -:-
22:00 Mushuc Runa - Guayaquil City -:-
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
16:30 El Gouna - Nogoom FC -:-
16:30 Wadi Degla FC - Al-Mokawloon -:-
19:00 El-Entag El-Harby - Tala'ea El-Gaish SC -:-
19:00 Pyramids FC - Ismaily -:-
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
16:00 AFC Bournemouth - Burnley FC -:-
16:00 Newcastle United - Crystal Palace -:-
16:00 Huddersfield Town - Leicester City -:-
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
13:30 Norwich City - Queens Park Rangers -:-
16:00 Birmingham City - Leeds United -:-
16:00 Blackburn Rovers - Stoke City -:-
16:00 Bolton Wanderers - Ipswich Town -:-
16:00 Bristol City - Wigan Athletic -:-
16:00 Brentford FC - Derby County -:-
16:00 Millwall FC - West Bromwich Albion -:-
16:00 Hull City - Reading FC -:-
16:00 Preston North End - Sheffield United -:-
16:00 Rotherham United - Nottingham Forest -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Aston Villa -:-
16:00 Swansea City - Middlesbrough FC -:-
Engeland > League One 2018/2019  Engeland >   League One 2018/2019 >
16:00 AFC Wimbledon - Accrington Stanley -:-
16:00 Bradford City - Doncaster Rovers -:-
16:00 Burton Albion - Barnsley FC -:-
16:00 Coventry City - Bristol Rovers -:-
16:00 Fleetwood Town - Southend United -:-
16:00 Luton Town - Blackpool FC -:-
16:00 Peterborough United - Gillingham FC -:-
16:00 Plymouth Argyle - Charlton Athletic -:-
16:00 Rochdale AFC - Sunderland AFC -:-
16:00 Shrewsbury Town - Scunthorpe United -:-
16:00 Walsall FC - Oxford United -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Portsmouth FC -:-
Engeland > League Two 2018/2019  Engeland >   League Two 2018/2019 >
16:00 Carlisle United - Bury FC -:-
16:00 Cheltenham Town - Exeter City -:-
16:00 Colchester United - Oldham Athletic -:-
16:00 Crawley Town - Forest Green Rovers -:-
16:00 Grimsby Town - Stevenage FC -:-
16:00 Macclesfield Town - Morecambe FC -:-
16:00 Mansfield Town - Cambridge United -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Lincoln City -:-
16:00 Newport County - Tranmere Rovers -:-
16:00 Notts County - Northampton Town -:-
16:00 Port Vale FC - Crewe Alexandra -:-
16:00 Swindon Town - Yeovil Town -:-
Engeland > National League 2018/2019  Engeland >   National League 2018/2019 >
16:00 AFC Fylde - Eastleigh FC -:-
16:00 Boreham Wood - Sutton United -:-
16:00 Bromley FC - Aldershot Town -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - Barrow AFC -:-
16:00 Dover Athletic - Chesterfield FC -:-
16:00 Gateshead FC - Ebbsfleet United -:-
16:00 Hartlepool United - Solihull Moors -:-
16:00 Havant & Waterlooville - Harrogate Town -:-
16:00 Leyton Orient - Halifax Town -:-
16:00 Maidenhead United - Barnet FC -:-
16:00 Maidstone United - Salford City -:-
16:00 Wrexham AFC - Braintree Town -:-
Engeland > FA Cup 2018/2019 > Halve Finale  Engeland >   FA Cup 2018/2019 > Halve Finale
18:30 Manchester City - Brighton & Hove Albion -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 South >
12:00 Chelsea FC - West Ham United -:-
12:00 Fulham FC - Brighton & Hove Albion -:-
12:00 Reading FC - Arsenal FC -:-
12:00 Swansea City - Norwich City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 North >
12:00 Derby County - West Bromwich Albion -:-
12:00 Stoke City - Manchester City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 South >
13:00 Aston Villa - Norwich City -:-
13:00 Leicester City - Southampton FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 North >
13:00 Blackburn Rovers - Middlesbrough FC -:-
13:00 Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers -:-
13:30 Manchester United - Sunderland AFC -:-
13:30 Newcastle United - Everton FC -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division >
11:30 Notts County - Mansfield Town -:-
12:00 Burton Albion - Rotherham United -:-
12:00 Chesterfield FC - Lincoln City -:-
12:00 Doncaster Rovers - Hartlepool United -:-
12:00 Oldham Athletic - Bradford City -:-
12:00 Scunthorpe United - Grimsby Town -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
15:00 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 NSÍ Runavík - Víkingur -:-
Finland > Veikkausliiga 2019  Finland >   Veikkausliiga 2019 >
14:00 SJK Seinäjoki - Helsingfors IFK -:-
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
17:00 Olympique Lyon - Dijon FCO -:-
20:00 Amiens SC - AS Saint-Étienne -:-
20:00 Angers SCO - Stade Rennes -:-
20:00 EA Guingamp - AS Monaco -:-
20:00 Nîmes Olympique - SM Caen -:-
20:00 Toulouse FC - FC Nantes -:-
Frankrijk > Ligue 2 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 2 2018/2019 >
15:00 AJ Auxerre - FC Metz -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
15:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi -:-
Gibraltar > Premier Divison 2018/2019  Gibraltar >   Premier Divison 2018/2019 >
16:00 St. Joseph's FC - Lincoln Red Imps -:-
18:15 Gibraltar United FC - Lynx FC -:-
Griekenland > Superleague 2018/2019  Griekenland >   Superleague 2018/2019 >
16:15 OFI Heraklion - PAS Giannina -:-
18:00 Panathinaikos - Aris Saloniki -:-
18:30 Panionios GSS - AE Larisa -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
04:00 Deportivo Petapa - CD Puerto de Iztapa -:-
20:00 Siquinalá FC - Sanarate -:-
22:00 Antigua GFC - Xelaju MC -:-
Honduras > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
03:15 CD Honduras - Real de Minas -:-
23:00 CD Marathón - Real España -:-
Hong-Kong > Premier League 2018/2019  Hong-Kong >   Premier League 2018/2019 >
08:30 Dreams FC - Guangzhou R&F -:-
11:30 Kitchee SC - Southern District -:-
Hongarije > NB I 2018/2019  Hongarije >   NB I 2018/2019 >
17:00 Puskás FC - Kisvárda FC -:-
17:00 Ferencvárosi TC - Paksi SE -:-
17:00 Újpest FC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
17:00 Diósgyöri VTK - Szombathelyi Haladás -:-
17:00 Debreceni VSC - MTK Budapest -:-
19:30 Budapest Honvéd - MOL Vidi FC -:-
Ierland > Premier Division 2019  Ierland >   Premier Division 2019 >
20:45 Sligo Rovers - Bohemian FC -:-
Ierland > First Division 2019  Ierland >   First Division 2019 >
20:00 Cobh Ramblers - Cabinteely FC -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019 Playoff  Israël >   Ligat ha'Al 2019 Playoff >
14:00 Maccabi Haifa - Hapoel Hadera FC -:-
14:00 Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv -:-
14:00 Hapoel Be'er Sheva - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019 Relegation  Israël >   Ligat ha'Al 2019 Relegation >
14:00 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem -:-
14:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa -:-
14:00 Hapoel Ra'anana - FC Ashdod -:-
14:00 Bnei Sachnin FC - Maccabi Petach-Tikva -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
15:00 Parma Calcio 1913 - Torino FC -:-
18:00 Juventus - AC Milan -:-
20:30 Sampdoria - AS Roma -:-
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
15:00 Carpi FC - Calcio Padova -:-
15:00 AS Cittadella - AS Livorno -:-
15:00 Foggia Calcio - Spezia Calcio -:-
18:00 AC Perugia Calcio - Benevento Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2018/2019  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2018/2019 >
Genoa CFC - Chievo Verona -:-
Atalanta - Juventus -:-
Inter - AC Milan -:-
Torino FC - SSC Napoli -:-
Cagliari Calcio - US Palermo -:-
ACF Fiorentina - AS Roma -:-
Empoli FC - Sampdoria -:-
Sassuolo Calcio - Udinese Calcio -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
06:00 Consadole Sapporo - Oita Trinita -:-
07:00 FC Tokyo - Shimizu S-Pulse -:-
07:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka -:-
07:00 Vegalta Sendai - Sagan Tosu -:-
09:00 Shonan Bellmare - Júbilo Iwata -:-
12:00 Matsumoto Yamaga - Vissel Kobe -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
06:00 Yokohama S&CC - Thespakusatsu Gunma -:-
06:00 Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu -:-
07:00 AC Nagano Parceiro - Grulla Morioka -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
06:00 Tokyo Musashino City FC - Honda FC -:-
06:00 Ryutsu Keizai Dragons - Verspah Oita -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
11:00 FK Atyrau - Shakter Karaganda -:-
11:00 Irtysh Pavlodar - FK Taraz -:-
11:00 FK Kairat - FK Okzhetpes -:-
11:00 Kaysar Kyzylorda - FK Astana -:-
11:00 FK Ordabasy - Zhetysu Taldykorgan -:-
11:00 Tobyl Kostanay - FK Aktobe -:-
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
16:30 NK Inter Zaprešić - Lokomotiva Zagreb -:-
19:00 HNK Gorica - HNK Rijeka -:-
Kroatië > 2. HNL 2018/2019  Kroatië >   2. HNL 2018/2019 >
16:30 NK Varaždin ŠN - NK Solin -:-
16:30 NK Kustošija - Dinamo Zagreb II -:-
16:30 NK Dugopolje - NK Zadar -:-
16:30 NK Lučko - NK Međimurje -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
15:00 BFC Daugavpils - Riga FC -:-
17:00 Valmiera Glass FK/BSS - FK Ventspils -:-
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
12:00 FK Palanga - FK Atlantas -:-
16:00 FK Atlantas - FK Žalgiris -:-
Maleisië > Super League 2019  Maleisië >   Super League 2019 >
15:00 Kuala Lumpur FA - Kedah FA -:-
15:00 Melaka United - Selangor FA -:-
15:00 Terengganu FA - PKNP FC -:-
Malta > Premier League 2018/2019  Malta >   Premier League 2018/2019 >
16:00 Senglea Athletics - Hamrun Spartans -:-
18:00 Mosta FC - Floriana FC -:-
Marokko > GNF 1 2018/2019  Marokko >   GNF 1 2018/2019 >
Youssoufia Berrechid - Moghreb de Tétouan -:-
Mouloudia Oujda - Difaâ d'el Jadida -:-
Rapide Oued Zem - CR Al Hoceima -:-
FUS de Rabat - Hassania US Agadir -:-
Wydad AC - Raja Casablanca -:-
Olympique de Safi - FAR de Rabat -:-
Kawkab AC Marrakech - Olympique de Khouribga -:-
Ittihad Tanger - Renaissance de Berkane -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Clausura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Clausura >
03:00 Veracruz - Atlas Guadalajara -:-
05:00 Puebla FC - Monarcas Morelia -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura >
02:00 Mineros de Zacatecas - TM Fútbol Club -:-
03:00 CF Atlante - FC Juárez -:-
03:00 Dorados de Sinaloa - Venados FC -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2018/2019  Mexico >   Premier de Ascenso 2018/2019 >
00:00 CF América II - Tuxtla FC -:-
03:00 Alacranes de Durango - Tecos Fútbol Club -:-
19:00 Monarcas Morelia II - Deportivo Guadalajara II -:-
19:00 Correcaminos UAT II - Dorados UACH -:-
23:00 Gavilanes de Matamoros - Coras de Nayarit -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Clausura >
01:00 Deportivo Toluca - Pumas UNAM -:-
02:00 CF Monterrey - Club León -:-
03:00 CF América - Veracruz -:-
04:00 Santos Laguna - Atlas Guadalajara -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Cruz Azul - Gallos Blancos -:-
16:45 Club León - Club Necaxa -:-
18:15 UANL Tigres - Pumas UNAM -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Lobos BUAP -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Club León - Club Necaxa -:-
16:00 UANL Tigres - Pumas UNAM -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Lobos BUAP -:-
19:00 Cruz Azul - Gallos Blancos -:-
19:45 Club Tijuana - CF América -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Puebla FC - Veracruz -:-
16:00 Cruz Azul - CF América -:-
16:00 UANL Tigres - Deportivo Guadalajara -:-
16:00 Monarcas Morelia - Santos Laguna -:-
16:00 Atlas Guadalajara - Gallos Blancos -:-
17:00 Deportivo Toluca - Pumas UNAM -:-
19:00 Club Tijuana - Lobos BUAP -:-
23:00 Club León - Club Necaxa -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
Speranţa Nisporeni - FC Codru Lozova -:-
FC Zimbru - Dinamo Auto -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
18:30 Willem II - AFC Ajax -:-
18:30 ADO Den Haag - FC Utrecht -:-
19:45 FC Groningen - SBV Excelsior -:-
20:45 De Graafschap - AZ Alkmaar -:-
20:45 Heracles Almelo - NAC Breda -:-
Nederland > Tweede Divisie 2018/2019  Nederland >   Tweede Divisie 2018/2019 >
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen -:-
15:30 Kozakken Boys - Jong Almere City FC -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels -:-
18:00 Barendrecht - VVSB -:-
18:00 GVVV - Koninklijke HFC -:-
18:00 Jong Vitesse - HHC Hardenberg -:-
18:00 Katwijk - AFC -:-
18:00 FC Lienden - Excelsior Maassluis -:-
18:00 Spakenburg - De Treffers -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2018/2019 >
14:30 DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys -:-
14:30 Eemdijk - Achilles'29 -:-
14:30 HSV Hoek - VVOG -:-
14:30 FC Lisse - DOVO -:-
14:30 ODIN '59 - ASWH -:-
15:00 Jong FC Groningen - Ajax (amateurs) -:-
15:00 ONS Sneek - SteDoCo -:-
17:00 De Dijk - Noordwijk -:-
18:00 SJC - Quick Boys -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2018/2019 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2018/2019 Playoffs >
14:00 PSV Eindhoven - Vitesse -:-
14:30 AFC Ajax - NAC Breda -:-
14:45 NEC/FC Oss - Feyenoord -:-
15:00 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019 Championship Round  Noord-Ierland >   Premier League 2019 Championship Round >
16:00 Cliftonville FC - Coleraine FC -:-
16:00 Glenavon FC - Crusaders FC -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019 Relegation Round  Noord-Ierland >   Premier League 2019 Relegation Round >
16:00 Dungannon Swifts - Glentoran Belfast -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Warrenpoint Town -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 Mjøndalen IF - FK Bodø/Glimt -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
15:30 Aalesunds FK - Kongsvinger IL -:-
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
15:00 Dinamo Samarqand - Metallurg Bekobod -:-
15:00 Navbahor Namangan - Bunyodkor PFK -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2018/2019 Qualifikationsgruppe  Oostenrijk >   Bundesliga 2018/2019 Qualifikationsgruppe >
17:00 FC Wacker Innsbruck - Rapid Wien -:-
17:00 FC Admira Wacker - SCR Altach -:-
17:00 SV Mattersburg - TSV Hartberg -:-
Oostenrijk > Regionalliga West 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga West 2018/2019 >
FC Pinzgau Saalfelden - FC Kufstein -:-
FC Kitzbühel - SV Wörgl -:-
FC Langenegg - SVG Reichenau -:-
SV Wals-Grünau - SK Bischofshofen -:-
VfB Hohenems - USK Anif -:-
SCR Altach (A) - SC Schwaz -:-
TSV St. Johann - FC Dornbirn -:-
SV Seekirchen - SV Grödig -:-
Oostenrijk > Burgenlandliga 2018/2019  Oostenrijk >   Burgenlandliga 2018/2019 >
SV Wimpassing - SV Leithaprodersdorf -:-
FC Deutschkreutz - ASV Siegendorf -:-
SV Eltendorf - UFC Markt Allhau -:-
SV Oberwart - SV St. Margarethen -:-
SV Stegersbach - SC/ESV Parndorf (A) -:-
SC Bad Sauerbrunn - ASK Kohfidisch -:-
ASK Horitschon/Unterpetersdorf - ASV Draßburg -:-
SC Pinkafeld - SC Ritzing -:-
Oostenrijk > Kärntner Liga 2018/2019  Oostenrijk >   Kärntner Liga 2018/2019 >
SK Maria Saal - SV Feldkirchen -:-
FC St. Michael/L. - ATSV Wolfsberg -:-
SK Treibach - SAK Klagenfurt -:-
ASKÖ Wölfnitz - SV Lind -:-
ASKÖ Köttmannsdorf - SVG Bleiburg -:-
SC Gmünd - SV St. Jakob/Rosental -:-
SV Spittal/Drau - ATUS Ferlach -:-
SV Matrei - Klagenfurter AC -:-
Oostenrijk > OÖ Liga 2018/2019  Oostenrijk >   OÖ Liga 2018/2019 >
ASKÖ Donau Linz - SC Marchtrenk -:-
ASKÖ Pregarten - Union Edelweiß Linz -:-
SV Grün-Weiß Micheldorf - SV Wallern -:-
Union Weißkirchen - Union St. Florian -:-
Union Perg - ASKÖ Oedt -:-
SV Gmunden - SV Ried (A) -:-
SV Grieskirchen - Sportunion St. Martin/M. -:-
SV Bad Ischl - ASK St. Valentin -:-
Oostenrijk > Salzburger Liga 2018/2019  Oostenrijk >   Salzburger Liga 2018/2019 >
Salzburger AK 1914 - SV Kuchl -:-
UFC Altenmarkt - TSV Neumarkt -:-
SC Golling - SK Adnet -:-
UFV Thalgau - FC Puch -:-
FC Zell am See - USC Eugendorf -:-
SV Straßwalchen - SV Bürmoos -:-
SK Strobl - TSU Bramberg -:-
Austria Salzburg - Union Hallein -:-
Oostenrijk > Tirol Liga 2018/2019  Oostenrijk >   Tirol Liga 2018/2019 >
SK St. Johann - FC Söll -:-
FC Zirl - SV Innsbruck -:-
SV Völs - SV Zams -:-
SV Telfs - FC Natters -:-
SV Kematen - SV Kirchbichl -:-
SC Kundl - Union Innsbruck -:-
FC Volders - WSG Wattens (A) -:-
SV Hall - SC Imst -:-
Oostenrijk > Vorarlbergliga 2018/2019  Oostenrijk >   Vorarlbergliga 2018/2019 >
FC Lauterach - Dornbirner SV -:-
FC Wolfurt - FC Bizau -:-
SC Admira Dornbirn - SC Fussach -:-
SC Röthis - SV Lochau -:-
FC Alberschwende - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
FC Höchst - Austria Lustenau (A) -:-
FC Rot-Weiß Rankweil - FC Andelsbuch -:-
FC Blau Weiß Feldkirch - FC Nenzing -:-
Oostenrijk > Wiener Liga 2018/2019  Oostenrijk >   Wiener Liga 2018/2019 >
SV Gerasdorf - SV Donau -:-
WAF Vorwärts Brigittenau - SC Mannswörth -:-
SC Wiener Viktoria - AS Koma Elektra -:-
FV Wien Floridsdorf - FV Austria XIII -:-
ASV 13 - Post SV Wien -:-
SC Ostbahn XI - SK Slovan HAC -:-
Sportunion Mauer - SR Donaufeld -:-
Favoritner AC - SV Wienerberg -:-
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
Górnik Zabrze - Legia Warschau -:-
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec -:-
Korona Kielce - Zagłębie Lubin -:-
Lechia Gdańsk - Lech Poznań -:-
Miedź Legnica - KS Cracovia -:-
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia -:-
Wisła Kraków - Piast Gliwice -:-
Wisła Płock - Śląsk Wrocław -:-
Polen > I Liga 2018/2019  Polen >   I Liga 2018/2019 >
16:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz -:-
18:00 Garbarnia Krakow - GKS Jastrzębie -:-
18:00 GKS Katowice - Chrobry Głogów -:-
18:00 ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice -:-
18:00 OKS Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice -:-
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy '71 -:-
18:00 FKS Stal Mielec - Raków Częstochowa -:-
18:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Odra Opole -:-
18:00 Warta Poznań - Wigry Suwałki -:-
Roemenië > Liga 1 2018/2019 Championship  Roemenië >   Liga 1 2018/2019 Championship >
17:00 Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanța -:-
17:00 FCSB - Sepsi OSK -:-
17:00 CS Universitatea Craiova - CFR Cluj -:-
Roemenië > Liga 1 2018/2019 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2018/2019 Relegation >
17:00 FC Dunărea Călărași - FC Voluntari -:-
17:00 Dinamo Boekarest - Concordia Chiajna -:-
17:00 FC Hermannstadt - CSM Politehnica Iași -:-
17:00 Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani -:-
San Marino > Coppa Titano 2018/2019 > Halve Finale  San Marino >   Coppa Titano 2018/2019 > Halve Finale
20:45 SP Tre Penne - SS Folgore/Falciano -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2018/2019  Saoedi-Arabië >   Premier League 2018/2019 >
17:55 Al Fayha - Al Taawoun -:-
19:45 Al Wehda - Al Ettifaq -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
13:30 Heart of Midlothian - Hibernian FC -:-
16:00 Celtic FC - Livingston FC -:-
16:00 Dundee FC - Aberdeen FC -:-
16:00 Hamilton Academical - St. Mirren FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - St. Johnstone FC -:-
Schotland > Championship 2018/2019  Schotland >   Championship 2018/2019 >
16:00 Ayr United - Inverness CT -:-
16:00 Falkirk FC - Alloa Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Greenock Morton FC -:-
16:00 Ross County FC - Dundee United -:-
Schotland > League One 2018/2019  Schotland >   League One 2018/2019 >
16:00 Airdrieonians - East Fife FC -:-
16:00 Arbroath FC - Montrose FC -:-
16:00 Dumbarton FC - Brechin City FC -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Raith Rovers -:-
16:00 Stranraer FC - Forfar Athletic -:-
Schotland > League Two 2018/2019  Schotland >   League Two 2018/2019 >
16:00 Albion Rovers - Queen's Park FC -:-
16:00 Annan Athletic - Berwick Rangers -:-
16:00 Clyde FC - Peterhead FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Elgin City -:-
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
11:30 Albirex Niigata (S) - Balestier Khalsa -:-
11:30 Home United - Young Lions -:-
Slovenië > PrvaLiga 2018/2019  Slovenië >   PrvaLiga 2018/2019 >
NK Aluminij - NK Krško -:-
ND Gorica - NŠ Mura -:-
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje -:-
NK Celje - NK Domžale -:-
NK Triglav - NK Maribor -:-
Slowakije > Super Liga 2018/2019 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 Meisterschaft >
17:00 Slovan Bratislava - MFK Zemplín Michalovce -:-
17:00 DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina -:-
17:00 ŠKF Sereď - MFK Ružomberok -:-
Slowakije > Super Liga 2018/2019 Abstieg  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 Abstieg >
17:00 FK AS Trenčín - FK Senica -:-
17:00 Spartak Trnava - FC Nitra -:-
17:00 Zlaté Moravce - ŽP Šport Podbrezová -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
13:00 Girona FC - Espanyol -:-
16:15 Real Madrid - SD Eibar -:-
18:30 Rayo Vallecano - Valencia CF -:-
20:45 FC Barcelona - Atlético Madrid -:-
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
16:00 Deportivo La Coruña - Rayo Majadahonda -:-
18:00 Granada CF - Málaga CF -:-
18:00 Extremadura UD - UD Almería -:-
20:30 Real Oviedo - UD Las Palmas -:-
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
12:45 Port FC - PT Prachuap FC -:-
13:00 Buriram United - PTT Rayong FC -:-
14:00 Bangkok United - Suphanburi FC -:-
15:00 Trat FC - Samut Prakan City FC -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2018/2019 >
19:00 FK Dukla Praha - Slavia Praag -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2018/2019 >
SK Prostějov - 1. SC Znojmo -:-
České Budějovice - FK Pardubice -:-
MFK Chrudim - FK MAS Táborsko -:-
Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov -:-
FK Fotbal Třinec - MFK Vítkovice -:-
FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové -:-
Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf -:-
FC Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem -:-
Tunesië > Ligue 1 2018/2019  Tunesië >   Ligue 1 2018/2019 >
Stade Gabésien - AS Gabès -:-
CA Bizertin - Club Africain -:-
US Tataouine - JS Kairouan -:-
Club Sportif Sfaxien - US Monastir -:-
US Ben Guerdane - Stade Tunisien -:-
Espérance de Tunis - CS Hammam-Lif -:-
ES Métlaoui - Étoile du Sahel -:-
Venezuela > Primera División 2019 Apertura  Venezuela >   Primera División 2019 Apertura >
22:00 Metropolitanos FC - Deportivo Lara -:-
23:00 Aragua FC - LALA -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
04:00 Vancouver Whitecaps - Los Angeles Galaxy -:-
19:00 New York City FC - Impact de Montréal -:-
20:30 D.C. United - Los Angeles FC -:-
21:00 FC Cincinnati - Sporting Kansas City -:-
21:00 Toronto FC - Chicago Fire -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
Ottawa Fury - Nashville SC -:-
Tampa Bay Rowdies - Hartford Athletic -:-
North Carolina FC - Memphis 901 -:-
Birmingham Legion - New York RB II -:-
Louisville City FC - Pittsburgh Riverhounds -:-
Atlanta United 2 - Saint Louis FC -:-
Rio Grande Valley FC - New Mexico United -:-
Swope Park Rangers - Bethlehem Steel FC -:-
San Antonio FC - Las Vegas Lights FC -:-
OKC Energy FC - Portland Timbers 2 -:-
Real Monarchs SLC - Reno 1868 FC -:-
Sacramento Republic - Austin Bold -:-
Phoenix Rising - Fresno FC -:-
Orange County SC - Colorado Springs Switchbacks -:-
Los Angeles Galaxy II - Tulsa Roughnecks -:-
Vietnam > V.League 1 2019  Vietnam >   V.League 1 2019 >
12:00 Hải Phòng FC - Hoàng Anh Gia Lai -:-
12:00 DPM Nam Dinh - Sanna Khánh Hoà -:-
14:00 Sài Gòn FC - Ho Chi Minh City -:-
Wales > Premier League 2019 Championship  Wales >   Premier League 2019 Championship >
15:30 Bala Town - Barry Town United -:-
15:30 Newtown AFC - The New Saints -:-
Wales > Premier League 2019 Relegation  Wales >   Premier League 2019 Relegation >
15:30 Carmarthen Town - Llandudno FC -:-
15:30 Cefn Druids - Cardiff Metropolitan -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
15:00 Mamelodi Sundowns - SuperSport United -:-
15:00 Highlands Park - Free State Stars -:-
18:00 Kaizer Chiefs - Baroka FC -:-
20:15 BidVest Wits - Orlando Pirates -:-
20:15 AmaZulu FC - Chippa United -:-
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
07:00 Daegu FC - Seongnam FC -:-
07:00 FC Seoul - Gyeongnam FC -:-
09:00 Jeonbuk FC - Incheon United -:-
09:00 Sangju Sangmu - Ulsan Hyundai -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
06:00 Seoul E-Land FC - Suwon FC -:-
08:00 Ansan Greeners - Asan Mugunghwa FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
16:00 BK Häcken - Helsingborgs IF -:-
16:00 GIF Sundsvall - Malmö FF -:-
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
13:30 Degerfors IF - Jönköpings Södra IF -:-
16:00 Halmstads BK - Örgryte IS -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
19:00 Grasshopper Club Zürich - FC Zürich -:-
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC St. Gallen -:-
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
15:00 FC Basel II - SC Brühl -:-
16:00 FC Breitenrain Bern - SC Cham -:-
16:00 FC Köniz - FC Wohlen -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - FC Bavois -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
FC Azzurri 90 LS - FC Naters -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
FC Zug - FC Bassecourt -:-
FC Solothurn - SC Goldau -:-
BSC Old Boys - FC Black Stars Basel -:-
SC Buochs - SC Zofingen -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2018/2019 >
FC Wettswil-Bonstetten - FC Mendrisio -:-
SV Höngg - FC Kosova Zürich -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2018/2019 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2018/2019 2. Phase >
14:00 FC Zürich - FC Sion -:-
14:00 Team Vaud - FC Basel -:-
14:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Winterthur -:-
14:30 Grasshopper Club Zürich - FC Biel/Bienne -:-
16:00 Servette Genève - BSC Young Boys -:-
16:00 Team Aargau - FC Thun -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner