Copa Libertadores 2021
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Groep 1 22.04.2021 02:00 U Independiente del Valle Independiente del Valle 1:1 (1:1)
Groep 1 29.04.2021 00:00 T Universitario de Deportes Universitario de Deportes 3:0 (1:0)
Groep 1 05.05.2021 02:30 T Palmeiras Palmeiras 1:2 (0:0)
Groep 1 13.05.2021 04:00 U Universitario de Deportes Universitario de Deportes 1:1 (0:1)
Groep 1 19.05.2021 00:15 U Palmeiras Palmeiras 4:3 (2:2)
Groep 1 28.05.2021 00:00 T Independiente del Valle Independiente del Valle 1:1 (1:1)
Achtste finale 14.07.2021 T Flamengo RJ Flamengo RJ -:-
Achtste finale 21.07.2021 U Flamengo RJ Flamengo RJ -:-
Copa Sudamericana 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 28.10.2020 23:15 U Sportivo Luqueño Sportivo Luqueño 2:1 (1:1)
2e Ronde 04.11.2020 23:15 T Sportivo Luqueño Sportivo Luqueño 1:1 (0:1)
Achtste finale 27.11.2020 01:30 T Vasco da Gama Vasco da Gama 1:1 (0:0)
Achtste finale 04.12.2020 01:30 U Vasco da Gama Vasco da Gama 1:0 (0:0)
Kwartfinale 09.12.2020 23:15 U Bahia - BA Bahia - BA 3:2 (2:1)
Kwartfinale 16.12.2020 23:15 T Bahia - BA Bahia - BA 1:0 (0:0)
Halve Finale 12.01.2021 23:15 U Coquimbo Unido Coquimbo Unido 0:0 (0:0)
Halve Finale 17.01.2021 00:30 T Coquimbo Unido Coquimbo Unido 4:2 (4:1)
Finale 23.01.2021 21:00 V Lanús Lanús 3:0 (1:0)
Recopa Sudamericana 2021
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Finale 08.04.2021 02:30 T Palmeiras Palmeiras 1:2 (0:1)
Finale 15.04.2021 02:30 U Palmeiras Palmeiras 4:3 (1:1, 2:1, 2:1) d.p.
Primera División 2021
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 14.02.2021 21:10 T Huracán Huracán 3:2 (2:1)
2. Ronde 20.02.2021 21:10 U Lanús Lanús 1:2 (1:2)
3. Ronde 26.02.2021 23:15 T Patronato de Paraná Patronato de Paraná 1:0 (0:0)
4. Ronde 07.03.2021 23:20 U Gimnasia de La Plata Gimnasia de La Plata 1:1 (0:0)
5. Ronde 13.03.2021 23:20 T Newell's Old Boys Newell's Old Boys 4:0 (2:0)
6. Ronde 21.03.2021 18:00 U Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín 1:3 (0:1)
7. Ronde 28.03.2021 21:15 T Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield 1:1 (1:0)
8. Ronde 03.04.2021 23:30 U Boca Juniors Boca Juniors 1:2 (1:1)
9. Ronde 10.04.2021 23:30 T Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba 2:2 (1:1)
10. Ronde 18.04.2021 23:00 U Independiente Independiente 0:1 (0:0)
11. Ronde 25.04.2021 18:30 T Arsenal de Sarandí Arsenal de Sarandí 0:1 (0:1)
12. Ronde 02.05.2021 17:10 T Unión de Santa Fe Unión de Santa Fe 0:1 (0:0)
13. Ronde 08.05.2021 20:30 U Atlético Tucumán Atlético Tucumán 0:5 (0:2)
Copa de la Superliga 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Zona B 21.03.2020 U Colón de Santa Fe Colón de Santa Fe niet gespeeld
Zona B 05.04.2020 U Rosario Central Rosario Central niet gespeeld
Zona B 12.04.2020 T Aldosivi Aldosivi niet gespeeld
Zona B 15.04.2020 U Huracán Huracán niet gespeeld
Zona B 19.04.2020 T Atlético Tucumán Atlético Tucumán niet gespeeld
Zona B 26.04.2020 U Talleres de Córdoba Talleres de Córdoba niet gespeeld
Zona B 29.04.2020 T River Plate River Plate niet gespeeld
Zona B 03.05.2020 U Argentinos Juniors Argentinos Juniors niet gespeeld
Zona B 10.05.2020 T Racing Club Racing Club niet gespeeld
Zona B 17.05.2020 U Lanús Lanús niet gespeeld
Zona B 23.12.2020 21:10 T Estudiantes Estudiantes 2:1 (0:0)
Copa Argentina 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 03.03.2021 02:15 V Estudiantes de Caseros Estudiantes de Caseros 1:0 (1:0)
Zestiende finales 25.03.2021 23:10 U San Lorenzo San Lorenzo 2:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner