. .
UEFA > Vrouwen Champions League 2020/2021 > Halve Finale UEFA >   Vrouwen Champions League 2020/2021 > Halve Finale
12:00 FC Barcelona - Paris Saint-Germain 2:1 (2:1)
13:30 Chelsea FC Women - Bayern München 4:1 (2:1)
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
16:00 KS Kastrioti - KF Skënderbeu 0:2 (0:0)
16:00 KF Bylis Ballsh - KF Tiranë 0:0 (0:0)
Andorra > 1a Divisió 2020/2021 Abstieg  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 Abstieg >
11:30 UE Engordany - UE Santa Coloma 2:5
11:30 Penya Encarnada - CE Carroi 1:3
Andorra > 1a Divisió 2020/2021 Playoff  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 Playoff >
16:30 FC Santa Coloma - Atlétic Escaldes 0:0
Argentinië > Primera División 2021  Argentinië >   Primera División 2021 >
15:00 Boca Juniors - Lanús 1:0 (0:0)
17:10 Independiente - Atlético Tucumán 0:1 (0:1)
17:10 Defensa y Justicia - Unión de Santa Fe 0:1 (0:0)
19:20 San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0 (1:0)
19:20 Talleres de Córdoba - Huracán 1:1 (1:0)
21:30 Banfield - River Plate 1:0 (0:0)
23:40 Aldosivi - Argentinos Juniors 1:3 (1:1)
23:40 Central Córdoba SdE - Racing Club 1:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
19:10 Almirante Brown de Isidro Casanova - Belgrano de Córdoba 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
20:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Güemes de SdE 1:2 (1:2)
20:00 Atlético Rafaela - Deportivo Morón 3:1 (1:0)
20:30 San Telmo - All Boys 1:1 (0:1)
20:30 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste 1:2 (0:1)
21:30 San Martín de San Juan - Ramón Santamarina 0:2 (0:1)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Apertura >
17:00 UAI Urquiza - Los Andes de Lomas de Zamora 1:1
20:30 Flandria - Acassuso 1:1
20:30 Deportivo Merlo - Sacachispas 0:1
20:30 Atlético San Miguel - Justo José de Urquiza 0:1
20:30 Comunicaciones de Buenos Aires - Colegiales de Munro 0:1
20:30 Armenio - Fénix 1:1
20:30 Villa San Carlos - Defensores Unidos de Zárate 1:0
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:30 Camioneros - Club Ciudad de Bolivar 0:3 (0:0)
20:30 Villa Mitre de Bahía Blanca - Olimpo de Bahía Blanca 5:1 (5:1)
20:30 Círculo Deportivo - Estudiantes de San Luis 0:0 (0:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:30 Defensores de Pronunciamiento - Unión de Sunchales 2:2
20:30 Juventud Unida de Gualeguaychú - Racing de Córdoba 0:0 (0:0)
20:45 Gimnasia y Tiro de Salta - Chaco For Ever 1:1
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
21:00 Juventud Unida Universitario - Huracán de Las Heras 1:0 (1:0)
21:00 Sansinena de Gral. Cerri - Sol de Mayo de Viedma 0:1 (0:1)
21:00 Desamparados de San Juan - Deportivo Madryn 2:1 (2:1)
21:00 Cipolletti - Independiente de Chivilcoy 1:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
21:00 Belgrano de San Francisco - Crucero del Norte 3:1
21:00 Sarmiento de Resistencia - Central Norte 1:1
21:00 Boca Unidos - Gimnasia de Concepción del Uruguay 1:0 (1:0)
21:00 Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 0:2
Australië > A-League 2020/2021  Australië >   A-League 2020/2021 >
08:05 Melbourne Victory - Central Coast Mariners 1:1 (0:1)
Australië > NPL New South Wales 2021  Australië >   NPL New South Wales 2021 >
07:00 Sydney United 58 - Manly United 5:0 (3:0)
10:30 Sydney FC Youth - Wollongong Wolves 3:5 (1:3)
Australië > NPL Victoria 2021  Australië >   NPL Victoria 2021 >
07:00 St Albans Saints - Avondale FC 0:3 (0:2)
Australië > NPL Queensland 2021  Australië >   NPL Queensland 2021 >
10:00 Brisbane Strikers - Gold Coast United 1:3 (1:2)
Australië > NPL Northern NSW 2021  Australië >   NPL Northern NSW 2021 >
06:30 Charlestown Azzurri - Valentine FC 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse A 2020/2021 Europe  België >   Eerste klasse A 2020/2021 Europe >
16:00 KAA Gent - KV Mechelen 2:2 (0:2)
België > Eerste klasse A 2020/2021 Championship  België >   Eerste klasse A 2020/2021 Championship >
18:30 Club Brugge KV - RSC Anderlecht 2:2 (0:0)
Bolivia > Liga Profesional 2021  Bolivia >   Liga Profesional 2021 >
01:30 CD Guabirá - Real Santa Cruz 1:0 (0:0)
21:00 Real Potosí - Nacional Potosí 1:2 (1:1)
23:15 Bolívar - Real Tomayapo 2:0 (1:0)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara Finals > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara Finals > Halve Finale
02:05 Volta Redonda - RJ - Flamengo RJ 0:3 (0:0)
21:00 Portuguesa - RJ - Fluminense RJ 1:1 (1:0)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Rio > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Rio > Halve Finale
23:00 Botafogo - RJ - Nova Iguaçu - RJ 0:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Paulista 2021  Brazilië >   Campeonato Paulista 2021 >
01:00 Red Bull Bragantino - Santos FC 1:1 (1:1)
Brazilië > Campeonato Mineiro 2021 Fase final > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2021 Fase final > Halve Finale
21:00 Cruzeiro - América - MG 1:2 (1:0)
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2021 Playoffs > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2021 Playoffs > Halve Finale
21:00 Juventude - RS - Internacional 1:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Paranaense 2021  Brazilië >   Campeonato Paranaense 2021 >
21:00 Toledo - PR - Operário Ferroviário - PR 1:0 (1:0)
23:00 Cianorte - PR - Maringá - PR 0:1 (0:0)
Brazilië > Campeonato Catarinense 2021 Playoffs > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Catarinense 2021 Playoffs > Halve Finale
21:00 Avaí - SC - Brusque - SC 0:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Baiano 2021  Brazilië >   Campeonato Baiano 2021 >
21:00 Vitória - BA - Jacuipense - BA 1:2
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Kwartfinale  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Kwartfinale
21:00 Atlético Goianiense - Goiás 0:0
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2021  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2021 >
21:00 Sete de Setembro - PE - Vera Cruz - PE 1:1 (1:1)
21:00 Sport - PE - Náutico - PE 3:0 (2:0)
21:00 Central - PE - Salgueiro - PE 2:1 (1:0)
21:00 Afogados da Ingazeira - PE - Santa Cruz - PE 0:0 (0:0)
21:00 Vitória - PE - Retrô - PE 0:3 (0:1)
Brazilië > Campeonato Cearense 2021 Segunda Fase  Brazilië >   Campeonato Cearense 2021 Segunda Fase >
00:00 Fortaleza - Caucaia - CE 4:1
20:30 Crato - CE - Ferroviário - CE 0:4
20:30 Icasa - CE - Atlético Cearense - CE 0:3
21:00 Ceará - CE - Pacajus - CE 1:1
Brazilië > Campeonato Paraibano 2021  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2021 >
21:00 Nacional - PB - Atlético - PB 2:2 (0:1)
Chili > Primera División 2021  Chili >   Primera División 2021 >
00:00 Ñublense - Colo-Colo 5:1 (1:1)
17:00 Cobresal - Curicó Unido 2:0 (1:0)
21:30 Huachipato - O'Higgins 0:1 (0:0)
Chili > Primera B 2021  Chili >   Primera B 2021 >
San Marcos - CSD Lautaro uitgest.
02:30 Universidad de Concepción - Rangers 3:2 (1:0)
China > Super League 2021  China >   Super League 2021 >
12:00 Henan Songshan Longmen - Shandong Taishan 1:1 (1:1)
14:00 Guangzhou FC - Shenzhen FC 2:0 (1:0)
Colombia > Primera A 2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Colombia >   Primera A 2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale
01:00 Millonarios - América de Cali 0:0 (0:0)
20:00 Santa Fe - Atlético Junior 0:0 (0:0)
22:30 Atlético Nacional - La Equidad 2:2 (0:0)
Colombia > Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep A
22:00 Fortaleza FC - Cortuluá 2:3 (2:3)
Colombia > Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep B  Colombia >   Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep B
22:45 Valledupar FC Real - Unión Magdalena 1:1 (1:1)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:00 Guadalupe - Jicaral 0:0 (0:0)
04:00 Municipal Pérez Zeledón - CS Herediano 0:3 (0:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Abstieg >
14:00 SønderjyskE - Odense BK 2:0 (0:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021 Meisterschaft  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Meisterschaft >
16:00 Randers FC - Brøndby IF 4:2 (1:1)
18:00 FC Midtjylland - FC Nordsjælland 3:0 (2:0)
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Aufstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Aufstieg >
14:00 FC Fredericia - Silkeborg IF 0:1 (0:1)
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Abstieg >
15:00 Vendsyssel FF - Hobro IK 1:1 (1:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2020/2021 >
13:00 Thisted FC - BK Frem København 1:1 (0:1)
13:30 Holbæk B&I - Dalum IF 2:4 (0:3)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2020/2021 >
13:00 AB Gladsaxe - Brønshøj BK 3:1 (1:0)
13:00 BK Avarta - FA 2000 2:2 (0:1)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 FC Roskilde - Hvidovre IF 1:2 (0:0)
15:00 Slagelse B&I - Kolding IF 1:0 (0:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:30 Slagelse B&I - Kolding IF 0:2
14:30 FC Roskilde - Hvidovre IF 3:3
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
11:00 Silkeborg IF - AC Horsens 10:1
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
VfB Auerbach - 1. FC Lok Leipzig niet gespeeld
Germania Halberstadt - Union Fürstenwalde niet gespeeld
BSG Chemie Leipzig - SV Babelsberg 03 niet gespeeld
Optik Rathenow - Chemnitzer FC niet gespeeld
Energie Cottbus - Bischofswerdaer FV niet gespeeld
VSG Altglienicke - FSV 63 Luckenwalde niet gespeeld
TeBe Berlin - FC Carl Zeiss Jena niet gespeeld
SV Lichtenberg 47 - Berliner AK 07 niet gespeeld
ZFC Meuselwitz - Hertha BSC II niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - BFC Dynamo niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Rot-Weiss Essen - SV Lippstadt 08 5:0 (1:0)
VfB Homberg - FC Wegberg-Beeck uitgest.
Duitsland > Bayernliga Süd 2019-2021  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019-2021 >
TSV Schwabmünchen - FC Ismaning niet gespeeld
TSV 1860 München II - TSV Nördlingen niet gespeeld
Duitsland > Bremenliga 2020/2021  Duitsland >   Bremenliga 2020/2021 >
ESC Geestemünde - TuS Komet Arsten niet gespeeld
Brinkumer SV - OSC Bremerhaven niet gespeeld
Union 60 Bremen - SV Hemelingen niet gespeeld
Habenhauser FV - LTS Bremerhaven niet gespeeld
SFL Bremerhaven - Vatan Spor Bremen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
1. FC Rielasingen-Arlen - FSV 08 Bissingen niet gespeeld
FV Lörrach-Brombach - FC Nöttingen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2020/2021 >
SpVgg Frechen - FC Hennef 05 niet gespeeld
FC Pesch 1956 - VfL Alfter niet gespeeld
SV Breinig - BC Viktoria Glesch-Paffendorf niet gespeeld
SV 1914 Eilendorf - 1. FC Düren niet gespeeld
Blau-Weiß Friesdorf - Spvg Wesseling-Urfeld niet gespeeld
FC Hürth - SV Deutz 05 niet gespeeld
Viktoria Arnoldsweiler - VfL 08 Vichttal niet gespeeld
Siegburger SV 04 - Fortuna Köln II niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
1. FC Monheim - Schwarz-Weiß Essen niet gespeeld
Cronenberger SC - Germania Ratingen 04/19 niet gespeeld
Sportfreunde Niederwenigern - SC Velbert niet gespeeld
SpVg Schonnebeck - Teutonia St. Tönis niet gespeeld
SSVg Velbert - 1. FC Mönchengladbach niet gespeeld
TV Jahn Hiesfeld - TSV Meerbusch niet gespeeld
SC Union Nettetal - Sportfreunde Baumberg niet gespeeld
SpVgg Sterkrade-Nord - FC Kray niet gespeeld
TVD Velbert - 1. FC Bocholt niet gespeeld
SC Düsseldorf-West - TuRU Düsseldorf niet gespeeld
VfB 03 Hilden - 1. FC Kleve niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
1. FC Lok Stendal - MSV Pampow niet gespeeld
CFC Hertha 06 - SFC Stern 1900 niet gespeeld
FC Strausberg - Brandenburger SC Süd niet gespeeld
Hansa Rostock II - Victoria Seelow niet gespeeld
RSV Eintracht 1949 - Greifswalder FC niet gespeeld
SC Staaken - Blau-Weiß 90 Berlin niet gespeeld
Torgelower FC Greif - Hertha Zehlendorf niet gespeeld
TSG Neustrelitz - SV Tasmania Berlin niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
FC Einheit Rudolstadt - FC Carl Zeiss Jena II niet gespeeld
FC Eilenburg - 1. FC Merseburg niet gespeeld
FC Oberlausitz - Union Sandersdorf niet gespeeld
FSV Martinroda - FC Grimma niet gespeeld
Ludwigsfelder FC - Rot-Weiß Erfurt niet gespeeld
VFC Plauen - FC An der Fahner Höhe niet gespeeld
VfL Halle 96 - Blau-Weiß Zorbau niet gespeeld
Wacker Nordhausen - VfB 1921 Krieschow niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Westfalen 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2020/2021 >
SG Finnentrop/Bamenohl - TuS Erndtebrück niet gespeeld
FC Gütersloh - RSV Meinerzhagen niet gespeeld
ASC 09 Dortmund - Sportfreunde Siegen niet gespeeld
Westfalia Rhynern - TSG Sprockhövel niet gespeeld
SpVgg Vreden - TuS Ennepetal niet gespeeld
FCE Rheine - TuS Haltern niet gespeeld
SC Paderborn 07 II - Hammer SpVg niet gespeeld
SG Wattenscheid 09 - Viktoria Clarholz niet gespeeld
1. FC Kaan-Marienborn - Holzwickeder SC niet gespeeld
Westfalia Herne - SV Schermbeck 1912 niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
Bor. Mönchengladbach - BV Cloppenburg niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd >
11:00 1899 Hoffenheim II - 1. FC Köln 0:1 (0:1)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
11:00 Borussia Bocholt - VfL Wolfsburg II 1:0 (1:0)
11:00 FC Carl Zeiss Jena - Arminia Bielefeld 2:1 (1:0)
11:00 RB Leipzig - SV Berghofen 3:1 (2:1)
11:00 FSV Gütersloh 2009 - Turbine Potsdam II 1:1 (1:0)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd >
14:00 1. FC Saarbrücken - SG 99 Andernach 3:2 (1:1)
14:00 Bayern München II - FC Ingolstadt 04 2:0 (1:0)
Ecuador > Serie A 2021 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Primera Etapa >
01:00 LDU Quito - Macará 2:1 (1:0)
03:30 Barcelona - Delfín SC 2:1 (1:0)
20:00 Técnico Universitario - Mushuc Runa 1:3 (0:2)
22:30 Orense SC - Emelec 2:3 (1:3)
Egypte > Premiership 2020/2021  Egypte >   Premiership 2020/2021 >
21:30 ENPPI - Misr lel-Maqasah SC 2:0 (0:0)
21:30 Zamalek - Pyramids FC 1:1 (0:1)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
15:00 Newcastle United - Arsenal FC 0:2 (0:1)
20:15 Tottenham Hotspur - Sheffield United 4:0 (1:0)
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2020/2021 >
15:00 Southampton FC U23 - Everton FC U23 0:5 (0:3)
Engeland > U23 Premier League Div. 2 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 2 2020/2021 >
15:00 Aston Villa U23 - Newcastle United U23 1:1 (1:0)
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
13:30 Aston Villa WFC - West Ham United WFC 0:0
14:00 Everton LFC - Arsenal WFC 1:2
15:00 Bristol City WFC - Manchester United WFC 0:1
15:00 Reading WFC - Brighton & Hove Albion WFC 3:2
16:00 Manchester City WFC - Birmingham City WFC 4:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 1  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 1 >
12:00 Plymouth Argyle - Forest Green Rovers 4:0
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
14:00 JK Tammeka - FCI Levadia 1:2 (1:1)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2021  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2021 >
16:00 B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørður 2:2 (0:1)
16:00 EB/Streymur - HB Tórshavn 0:3 (0:2)
16:00 NSÍ Runavík - TB Tvøroyri 3:0 (3:0)
17:00 B68 Toftir - Víkingur 0:6 (0:1)
17:00 07 Vestur - KÍ Klaksvík 0:5 (0:3)
Finland > Veikkausliiga 2021  Finland >   Veikkausliiga 2021 >
17:30 Kuopion PS - HJK Helsinki 0:0 (0:0)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
13:00 Girondins Bordeaux - Stade Rennes 1:0 (1:0)
15:00 Stade Brest - FC Nantes 1:4 (0:2)
15:00 Dijon FCO - FC Metz 1:5 (0:2)
15:00 FC Lorient - Angers SCO 2:0 (1:0)
15:00 Nîmes Olympique - Stade Reims 2:2 (0:1)
17:05 Montpellier HSC - AS Saint-Étienne 1:2 (1:1)
21:00 AS Monaco - Olympique Lyon 2:3 (1:0)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021 >
FC Chambly - Le Havre AC niet gespeeld
Entente Feignies Aulnoye - JA Drancy niet gespeeld
Montfermeil - Lille OSC niet gespeeld
Paris Saint-Germain - Évreux FC 27 niet gespeeld
SM Caen - Amiens SC niet gespeeld
St-Pryvé St-Hilaire - RC Lens niet gespeeld
Valenciennes FC - US Orléans niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021 >
AS Nancy - FC Sochaux niet gespeeld
AJ Auxerre - FC Metz niet gespeeld
ASPTT Dijon - Clermont Foot niet gespeeld
FC Bourg-Péronnas - CA Pontarlier niet gespeeld
Olympique Lyon - ESTAC Troyes niet gespeeld
Paris FC - US Torcy niet gespeeld
RC Strasbourg - Dijon FCO niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021 >
EA Guingamp - Stade Brest niet gespeeld
Le Mans FC - Angers SCO niet gespeeld
SA Mérignac - Girondins Bordeaux niet gespeeld
Stade Rennes - Stade Laval niet gespeeld
Tours FC - FC Nantes niet gespeeld
US Concarneau - LB Châteauroux niet gespeeld
USSA Vertou - US Avranches niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
AS Saint-Étienne - OGC Nice niet gespeeld
Olympique Marseille - Montpellier HSC niet gespeeld
AS Béziers - FC Istres niet gespeeld
Nîmes Olympique - AS Monaco niet gespeeld
SC Toulon - US Colomiers niet gespeeld
Pieve di Lota - AC Ajaccio niet gespeeld
AS Cannes - Toulouse FC niet gespeeld
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
17:00 Bechem United - Inter Allies 2:1 (2:0)
17:00 Dreams FC - Hearts of Oak 2:0 (0:0)
17:00 Elmina Sharks - Ashanti Gold 2:1 (0:0)
17:00 Great Olympics - Liberty Professionals 2:0 (1:0)
17:00 King Faisal - Karela FC 1:1 (1:0)
17:00 Medeama SC - Ebusua Dwarfs 3:0 (0:0)
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 Championship >
16:00 Lynx FC - Lions Gibraltar 4:0
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021 Relegation  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 Relegation >
18:30 College 1975 FC - Manchester 62 FC 0:0
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone
19:00 Antigua GFC - Sacachispas 1:1 (0:0)
19:00 Comunicaciones - Cobán Imperial 1:1 (0:0)
19:00 Iztapa - Deportivo Guastatoya 2:2 (1:1)
19:00 Deportivo Malacateco - Sanarate 0:1 (0:1)
19:00 Santa Lucía - Achuapa 0:2 (0:0)
19:00 Xelaju MC - CSD Municipal 0:3 (0:1)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Clausura Playoffs > Final de Grupos  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura Playoffs > Final de Grupos
02:00 Real España - Olimpia 0:0 (0:0)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Clausura Playoffs > Repechaje  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura Playoffs > Repechaje
01:00 Lobos UPNFM - Honduras Progreso 3:2 (3:2)
23:06 Vida - Motagua 1:1 (1:1)
Hong-Kong > Premier League 2020/2021  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 >
09:00 Hong Kong Rangers FC - Resources Capital 0:1 (0:0)
09:00 Happy Valley - Lee Man FC 1:4 (1:1)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
17:00 Budafoki MTE - Budapest Honvéd 0:1 (0:0)
IJsland > Úrvalsdeild 2021  IJsland >   Úrvalsdeild 2021 >
21:15 Víkingur Reykjavík - Keflavík ÍF 1:0 (1:0)
21:15 Breiðablik - KR Reykjavík 0:2 (0:2)
IJsland > Bikar 2021 > 2e Ronde  IJsland >   Bikar 2021 > 2e Ronde
15:00 Leiknir Fáskrúðsfirði - Huginn/Höttur 3:0
16:00 UMF Grindavík - Hvíti riddarinn 3:0
16:00 Stokkseyri - Haukar Hafnarfjörður 0:7
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
12:30 Lazio Roma - Genoa CFC 4:3 (2:0)
15:00 Sassuolo Calcio - Atalanta 1:1 (0:1)
15:00 SSC Napoli - Cagliari Calcio 1:1 (1:0)
15:00 Bologna FC - ACF Fiorentina 3:3 (1:1)
18:00 Udinese Calcio - Juventus 1:2 (1:0)
20:45 Sampdoria - AS Roma 2:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
17:30 AC Renate - Lucchese 1:0 (1:0)
17:30 Giana Erminio - US Pistoiese 2:0 (0:0)
17:30 AS Livorno - AC Pro Sesto 0:2 (0:0)
17:30 Calcio Lecco 1912 - UC AlbinoLeffe 1:2 (0:2)
17:30 Carrarese Calcio - Pro Vercelli 0:0 (0:0)
17:30 Novara Calcio - Calcio Como 0:5 (0:1)
17:30 Piacenza Calcio - Juventus II 3:2 (1:2)
17:30 US Alessandria 1912 - Aurora Pro Patria 0:1 (0:0)
17:30 US Grosseto FC - Olbia 2:0 (1:0)
17:30 US Pontedera - US Pergolettese 5:1 (4:1)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 AC Cesena - US Arezzo 3:1 (2:0)
15:00 FeralpiSalò - AC Perugia Calcio 0:2 (0:1)
15:00 AS Gubbio - Alma Juventus Fano 2:1 (1:0)
15:00 Calcio Padova - Sambenedettese 1:0 (0:0)
15:00 FC Legnago Salus - Fermana FC 3:1 (3:1)
15:00 Matelica - Imolese Calcio 3:0 (1:0)
15:00 Ravenna Calcio - Carpi FC 2:1 (0:0)
15:00 US Triestina - Mantova 1911 SSD 1:1 (0:1)
15:00 Virtus Verona - Modena FC 3:3 (1:2)
15:00 Vis Pesaro - FC Südtirol 1:3 (0:2)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
Potenza - Trapani Calcio niet gespeeld
20:30 Cavese - US Avellino 1:1 (0:1)
20:30 Casertana FC - Paganese Calcio 1:1 (1:1)
20:30 Teramo Calcio - Viterbese 2:0 (2:0)
20:30 Ternana Calcio - SS Juve Stabia 3:4 (0:1)
20:30 US Catanzaro - Monopoli 2:2 (1:1)
20:30 Vibonese - FC Turris 1:1 (0:0)
20:30 Virtus Francavilla - Palermo FC 1:3 (1:2)
20:30 Foggia Calcio - Calcio Catania 2:2 (2:1)
20:30 SSC Bari - Bisceglie 2:1 (1:1)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
15:00 Citta di Varese - Legnano 3:1
15:00 Imperia - Casale 1:2
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
15:00 AC Calvina Sport - USD Caravaggio 3:1
15:00 Virtus Bergamo - AC Pontisola 2:1
15:00 Franciacorta - AC Crema 1:1
15:00 US Scanzorosciate - Sona 2:3
15:00 Seregno - Real Calepina 2:1
15:00 USD Casatese - Vis Nova Giussano 1:1
15:00 Villa d'Almè - US Breno 1:1
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
15:00 Union Arzignanochiampo - Delta Rovigo 2:1
15:00 Clodiense SSD - AC Belluno 1:1
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
15:00 Mezzolara Calcio - Real Forte Querceta 1:1
15:00 Bagnolese - Ghivizzano Borgo 1:1
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
15:00 SC Trestina - Badesse Calcio 1:1
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
15:00 Montegiorgio Calcio - Atletico Terme Fiuggi 0:0
15:00 Campobasso - ASD Pineto Calcio 2:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - US Recanatese 1:3
15:00 Olympia Agnonese - Vastese Calcio 0:1
16:00 FC Aprilia - Vastogirardi 3:0
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
15:00 Team Nuova Florida - Muravera 1:1
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
15:00 Team Altamura - ACD Nardò 1:1
15:00 US Bitonto - Brindisi 3:1
15:00 Fidelis Andria - Taranto FC 1:1
15:00 FC Francavilla - FBC Gravina 1:1
15:00 Lavello - Aversa Normanna 1:1
15:00 Sporting Fulgor Molfetta - Città di Fasano 3:4
16:00 Audace Cerignola - Casarano 5:0
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
15:00 Licata - Acireale 1:0
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021 >
10:30 Empoli FC - AC Milan 1:1 (0:1)
12:30 Genoa CFC - Cagliari Calcio 0:0 (0:0)
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
07:00 Oita Trinita - Shimizu S-Pulse 1:0 (1:0)
08:00 Shonan Bellmare - Consadole Sapporo 0:0 (0:0)
08:00 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 1:1 (0:0)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
07:00 Mito HollyHock - V-Varen Nagasaki 1:0 (1:0)
08:00 Machida Zelvia - Renofa Yamaguchi 0:2 (0:0)
08:00 Tokyo Verdy - Omiya Ardija 1:1 (0:0)
Japan > J3 League 2021  Japan >   J3 League 2021 >
06:00 Grulla Morioka - Kagoshima United 2:1 (1:0)
06:00 Tegevajaro Miyazaki - FC Imabari 2:1 (1:0)
06:00 Vanraure Hachinohe - Gainare Tottori 2:0 (1:0)
10:00 AC Nagano Parceiro - Fukushima United 0:1 (0:1)
12:00 FC Gifu - Roasso Kumamoto 0:1 (0:0)
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
Ryutsu Keizai University - FC Tokyo uitgest.
Japan > U18 Premier League 2021 West  Japan >  U18 Premier League 2021 West >
Kyoto Sanga FC - Sagan Tosu uitgest.
Júbilo Iwata - Gamba Osaka uitgest.
Vissel Kobe - East Fukuoka High School uitgest.
Cerezo Osaka - Nagoya Grampus uitgest.
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
03:30 Yokohama FC - Urawa Red Diamonds 2:2
04:00 Aomori Yamada High School - Omiya Ardija 1:0
08:00 Yokohama F. Marinos - Ichiritsu Funabashi High School 1:2
Kazachstan > Premier Liga 2021  Kazachstan >   Premier Liga 2021 >
13:00 FK Aktobe - FK Astana 0:2 (0:2)
14:00 FK Atyrau - Kaspiy Aktau 2:1 (2:1)
15:00 Tobyl Kostanay - FK Taraz 3:0 (2:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
16:00 KF Llapi - Prishtina KF 1:3
16:00 FK Drenica - KF Ballkani 2:1
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
17:00 NK Istra 1961 - HNK Gorica 0:2 (0:1)
19:05 NK Osijek - NK Varaždin ŠN 1:1 (0:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
14:55 NK Solin - NK Orijent Rijeka 1:2 (1:2)
17:00 Dinamo Zagreb II - NK Dugopolje 2:0 (0:0)
17:00 Hajduk Split II - NK Osijek II 4:3 (1:3)
Kuweit > Premier League 2020/2021 Championship  Kuweit >   Premier League 2020/2021 Championship >
20:30 Khaitan SC - Al Shabab 1:1 (1:0)
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021  Luxemburg >   Nationaldivision 2020/2021 >
16:00 CS FOLA Esch - US Mondorf 2:3
16:00 F91 Dudelange - FC Differdange 03 3:1
16:00 Progrès Niedercorn - Etzella Ettelbruck 3:1
16:00 RM Hamm Benfica - FC Rodange 91 3:2
16:00 Swift Hesperange - Victoria Rosport 1:0
16:00 UNA Strassen - Jeunesse Esch 0:5
16:00 Union Titus Pétange - US Hostert 1:1
16:00 FC Wiltz 71 - RFCU Luxemburg 0:1
Maleisië > Super League 2021  Maleisië >   Super League 2021 >
15:15 Sabah FA - Perak TBG 2:1 (0:1)
16:00 Petaling Jaya City FC - Selangor FC 1:2 (1:0)
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
00:00 Youssoufia Berrechid - Difaâ d'el Jadida 0:1 (0:0)
00:00 Olympique de Safi - FAR de Rabat 0:3 (0:0)
00:00 Maghrib de Fès - Ittihad Tanger 2:1 (0:0)
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres 0:0 (0:0)
00:00 Club León - Gallos Blancos 2:1 (1:0)
02:00 Cruz Azul - Club Tijuana 1:1 (1:0)
04:06 CF Monterrey - Mazatlán FC 1:0 (1:0)
Mexico > Liga de Expansión 2020/2021 Clausura Playoffs > 2e Ronde  Mexico >   Liga de Expansión 2020/2021 Clausura Playoffs > 2e Ronde
05:00 Cimarrones de Sonora - Tepatitlán 1:4
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Halve Finale  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Halve Finale
23:00 Cruz Azul Hidalgo - Alacranes de Durango 1:1
23:00 Inter Playa - Club Irapuato 1:2
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura >
17:00 FC Juárez - Club León 2:1
19:00 Puebla FC - CF América 1:0
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
18:00 Santos Laguna - Puebla FC 2:3
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Puebla FC 1:0
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
12:15 ADO Den Haag - Feyenoord 3:2 (2:1)
14:30 AFC Ajax - FC Emmen 4:0 (1:0)
14:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam 1:2 (0:1)
16:45 PSV - sc Heerenveen 2:2 (0:1)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
14:30 Go Ahead Eagles - Helmond Sport 5:1 (1:1)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2020/2021 >
GVV Unitas - OFC niet gespeeld
Hoogland - Groene Ster niet gespeeld
ADO '20 - DEM niet gespeeld
HVV Hollandia - UNA niet gespeeld
OSS '20 - Hercules niet gespeeld
EVV - Westlandia niet gespeeld
Dongen - Quick niet gespeeld
JOS Watergraafsmeer - HSC'21 niet gespeeld
Blauw Geel '38 - Gemert niet gespeeld
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2020/2021 Championship  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2020/2021 Championship >
12:15 FC Twente - PSV Eindhoven 2:1 (1:1)
Nicaragua > Liga Primera 2020/2021 Clausura  Nicaragua >   Liga Primera 2020/2021 Clausura >
03:00 Diriangén - Managua FC 4:1 (3:1)
03:00 Junior Managua - Real Estelí 0:2 (0:0)
23:00 Juventus Managua - Real Madriz 0:0 (0:0)
Nigeria > Professional League 2020/2021  Nigeria >   Professional League 2020/2021 >
17:00 Rivers United - Enyimba Aba 1:0
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2021 >
Alta IF - Bærum SK uitgest.
Asker SK - IL Hødd uitgest.
FK Senja - Moss FK uitgest.
Vålerenga IF II - Eidsvold TF uitgest.
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2021 >
Rosenborg BK II - Egersunds IK uitgest.
Sotra SK - Levanger FK uitgest.
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 Rukh Lviv - FC Oleksandriya 2:1 (0:1)
16:00 FK Mariupol - FK Lviv 1:2 (1:1)
16:00 Zorya Lugansk - FC Mynai 1:0 (0:0)
18:30 Olimpik Donetsk - Inhulets Petrove 0:3 (0:1)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
10:30 Rapid Wien (A) - FC Wacker Innsbruck 0:2 (0:2)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2020/2021 >
FC Mauerwerk - Wiener Sport-Club niet gespeeld
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2020/2021 >
ATSV Stadl-Paura - TuS Bad Gleichenberg niet gespeeld
Sturm Graz (A) - SC Weiz niet gespeeld
SV Ried (A) - SC Kalsdorf niet gespeeld
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
10:00 FC Südburgenland - FC Wacker Innsbruck 1:2
10:00 FFC Vorderland - SKV Altenmarkt 0:1
12:00 USC Landhaus/Austria - SKN St. Pölten 0:5
Paraguay > Primera División 2021 Apertura  Paraguay >   Primera División 2021 Apertura >
02:00 Cerro Porteño - Club Olimpia 2:0 (0:0)
23:45 Guaraní - Sol de América 2:0 (2:0)
Peru > Primera División 2021 Fase 1  Peru >   Primera División 2021 Fase 1 >
22:30 Sporting Cristal - Alianza Lima 2:1 (1:1)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:00 Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów 1:3 (1:2)
12:40 GKS Jastrzębie - Odra Opole 3:0 (1:0)
12:40 Górnik Łęczna - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3:3 (1:2)
19:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy '71 0:1 (0:1)
19:10 Radomiak Radom - OKS Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Polen > Puchar Polski 2020/2021 > Finale  Polen >   Puchar Polski 2020/2021 > Finale
16:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1 (0:0)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:15 UD Oliveirense - SL Benfica B 0:2 (0:1)
15:00 FC Vizela - CD Feirense 1:1 (1:1)
17:00 Sporting Covilhã - Leixões SC 0:0 (0:0)
19:00 Casa Pia AC - Académico de Viseu 0:0 (0:0)
21:00 FC Penafiel - GD Estoril 0:0 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Relegation >
12:30 Astra Giurgiu - FC Politehnica Iași 1:2 (0:2)
15:00 FC Voluntari - FC Hermannstadt 0:1 (0:1)
17:30 FC Viitorul Constanța - Dinamo Boekarest 1:2 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Championship  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Championship >
20:00 Academica Clinceni - CS Universitatea Craiova 1:0 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
13:00 FK Khimki - FK Ural 1:0 (1:0)
15:30 FK Rostov - FK Tambov 2:0 (0:0)
18:00 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moskou 6:1 (3:0)
Rusland > 1. Division 2020/2021  Rusland >   1. Division 2020/2021 >
07:00 SKA-Khabarovsk - Dinamo Bryansk 1:0 (0:0)
12:00 Akron Tolyatti - Krylia Sovetov 1:2 (0:0)
12:00 FK Orenburg - FK Tom Tomsk 2:0 (0:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Chertanovo 1:1 (0:1)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh 0:2 (0:2)
15:00 FK Chayka - Irtysh Omsk 2:1 (1:1)
15:00 FK Krasnodar 2 - Tekstilshchik Ivanovo 0:1 (0:1)
15:00 FK Nizhny Novgorod - Spartak Moskou 2 4:0 (1:0)
15:00 Torpedo Moskva - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
15:00 Veles Moskva - FK Neftekhimik 0:2 (0:2)
19:00 Baltika Kaliningrad - Alania Vladikavkaz 2:0 (1:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
13:00 Spartak Moskou - FK Saturn 5:2 (2:0)
San Marino > Campionato 2020/2021 Playoffs > 1e Ronde  San Marino >   Campionato 2020/2021 Playoffs > 1e Ronde
15:00 SP Tre Fiori - FC Domagnano 0:2
15:00 SS San Giovanni - SS Murata 0:3
Schotland > Premiership 2021 Playoff  Schotland >   Premiership 2021 Playoff >
13:00 Rangers FC - Celtic FC 4:1 (2:1)
Singapore > Premier League 2021  Singapore >   Premier League 2021 >
14:30 Young Lions - Tampines Rovers 0:4 (0:3)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
17:15 Olimpija Ljubljana - NK Aluminij 2:2 (0:1)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Meisterschaft >
18:00 Spartak Trnava - Slovan Bratislava 3:0 (1:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Real Valladolid - Real Betis 1:1 (0:0)
16:15 Villarreal CF - Getafe CF 1:0 (0:0)
18:30 Granada CF - Cádiz CF 0:1 (0:1)
21:00 Valencia CF - FC Barcelona 2:3 (0:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
14:00 CF Fuenlabrada - FC Cartagena 2:1 (1:0)
16:00 Espanyol - Málaga CF 3:0 (2:0)
18:15 CD Castellón - UD Logroñés 0:0 (0:0)
18:15 CD Leganés - Sporting Gijón 0:0 (0:0)
20:30 UD Las Palmas - SD Ponferradina 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División >
12:00 Celta de Vigo B - CD Leonesa 2:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 CD Covadonga - Pontevedra CF 0:3 (0:1)
12:00 Sporting Gijón B - Coruxo FC 2:2 (0:1)
12:00 CD Lealtad - Salamanca CF UDS 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División >
17:00 Unionistas CF - Burgos CF 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF >
17:00 SD Compostela - Marino de Luanco 0:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 Real Oviedo B - CD Guijuelo 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda División >
18:00 Zamora CF - Real Valladolid B 2:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF >
19:00 Deportivo La Coruña - UP Langreo 5:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF >
11:30 CA Osasuna B - Arenas de Getxo 1:2 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 SD Ejea - Barakaldo CF 2:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 SD Tarazona - Real Unión 1:2 (0:1)
12:00 CD Ebro - CD Laredo 3:1 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 Haro Deportivo - Club Portugalete 1:0 (0:0)
18:00 CD Izarra - CD Alavés B 2:1 (2:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda División >
19:30 Real Sociedad B - CD Calahorra 0:1 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 CF La Nucía - CF Badalona 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF >
18:00 Orihuela CF - CE L'Hospitalet 5:2 (1:2)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda División >
18:30 FC Barcelona B - UD Ibiza 2:1 (2:0)
19:15 FC Andorra - Villarreal CF B 3:1 (2:0)
19:15 Gimnàstic - CD Alcoyano 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF >
11:00 Lorca Deportiva - UD Las Palmas B 2:2 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF >
11:30 Cádiz CF B - Real Murcia 0:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF >
11:30 Yeclano Deportivo - Recreativo Huelva 2:1 (1:1)
12:00 CD El Ejido 2012 - Marbella FC 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Primera RFEF >
13:00 UD Tamaraceite - Sevilla Atlético 1:1 (1:1)
17:00 RB Linense - Córdoba CF 0:5 (0:4)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda División >
18:00 Atlético Sanluqueño CF - Real Betis B 2:1 (1:0)
18:00 Algeciras CF - Linares Deportivo 0:0 (0:0)
18:00 San Fernando CD - UCAM Murcia CF 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF >
11:00 UD Melilla - Getafe CF B 1:1 (0:0)
12:00 UD Socuéllamos - Atlético Madrid B 1:0 (0:0)
12:00 Villarrubia CF - UD Poblense 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 Atlético Baleares - CF Villanovense 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División >
12:00 Inter de Madrid - Talavera CF 2:0 (1:0)
12:00 UD SS Reyes - Extremadura UD 3:0 (2:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Primera RFEF >
17:00 CDA Navalcarnero - Mérida AD 2:0 (2:0)
18:00 Rayo Majadahonda - Don Benito 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División >
19:00 Real Madrid Castilla - CD Badajoz 3:1 (2:1)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
Real Sociedad - Santa Teresa CD uitgest.
11:30 Deportivo de La Coruña - Madrid CFF 3:0 (2:0)
11:30 Valencia CF - Espanyol Barcelona 2:1 (1:0)
12:00 Real Madrid - Sporting de Huelva 1:1 (1:0)
13:30 Levante UD - Sevilla FC 2:1 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
15:00 FK Jablonec - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)
15:00 FK Pardubice - MFK Karvina 2:2 (1:1)
15:00 FK Teplice - FC FASTAV Zlín 0:0 (0:0)
17:00 Slovan Liberec - Sparta Praag 2:2 (1:0)
19:30 Slavia Praag - Viktoria Plzeň 5:1 (2:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
10:15 Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf 1:0 (0:0)
Tunesië > Ligue 1 2020/2021  Tunesië >   Ligue 1 2020/2021 >
14:30 Club Sportif Sfaxien - CA Bizertin 0:0 (0:0)
14:30 AS Rejiche - Étoile du Sahel 0:1 (0:1)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
15:00 Antalyaspor - Göztepe 2:3 (1:1)
15:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor 0:1 (0:0)
15:00 Atiker Konyaspor - Fatih Karagümrük SK 5:1 (1:1)
19:30 Gençlerbirliği - Galatasaray 0:2 (0:1)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2020/2021  Turkije >   2. Lig Beyaz 2020/2021 >
14:00 24 Erzincanspor - Ankara Demirspor 2:0 (0:0)
14:00 Gümüşhanespor - Yeni Çorumspor 1:0 (0:0)
14:00 Hekimoğlu Trabzon - Ergene Velimeşe 3:1 (2:0)
14:00 Hacettepe - Afjet Afyonspor 0:1 (0:1)
14:00 Kahramanmarasspor - Sancaktepe Belediye 4:1 (2:0)
14:00 Şanlıurfaspor - Niğde Anadolu FK 0:0 (0:0)
14:00 Sarıyer SK - Manisa FK 0:0 (0:0)
14:00 Uşakspor - Inegölspor 2:2 (1:1)
14:00 Zonguldak Kömürspor - Kocaelispor 2:3 (1:1)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2020/2021  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2020/2021 >
14:00 BAKspor - Bayburt İl Özel İdare 1:3 (0:2)
14:00 Bodrum Belediye - Karabükspor 5:0 (2:0)
14:00 Van BBSK - 1922 Konyaspor 3:2 (3:0)
14:00 Karacabey Birlikspor - Turgutluspor 0:0 (0:0)
14:00 Kırklarelispor - Eyüpspor 2:2 (1:1)
14:00 Kırşehir Belediyespor - Serik Belediyespor 2:1 (1:0)
14:00 Pazarspor - Kastamonuspor 3:1 (1:0)
14:00 Pendikspor - Elazığspor 2:2 (1:0)
14:00 Sakaryaspor - Etimesgut Belediyespor 4:2 (2:1)
14:00 Sivas Belediyespor - Tarsus Idman Yurdu 3:2 (1:0)
Uruguay > Supercopa 2021 > Finale  Uruguay >   Supercopa 2021 > Finale
23:00 Nacional - Montevideo Wanderers 2:0 (1:0)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo A >
01:15 Portuguesa FC - Deportivo Táchira 0:3 (0:2)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo B >
23:00 Yaracuyanos FC - Deportivo La Guaira 0:2 (0:2)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
01:00 New England Revolution - Atlanta United FC 2:1 (1:1)
01:30 Orlando City - FC Cincinnati 3:0 (2:0)
01:30 Philadelphia Union - New York City FC 0:2 (0:1)
02:00 FC Dallas - Portland Timbers 4:1 (3:0)
02:00 Minnesota United FC - Austin FC 0:1 (0:1)
05:00 San Jose Earthquakes - D.C. United 4:1 (3:1)
19:00 Nashville SC - Inter Miami CF 0:0 (0:0)
Verenigde Staten > USL Championship 2021  Verenigde Staten >   USL Championship 2021 >
01:30 Birmingham Legion - Indy Eleven 0:1 (0:1)
01:30 Tampa Bay Rowdies - Charlotte Independence 3:0 (0:0)
02:00 FC Tulsa - Sporting Kansas City II 2:0 (2:0)
02:30 OKC Energy FC - Atlanta United II 0:1 (0:0)
02:30 Rio Grande Valley FC - New Mexico United 1:0 (0:0)
02:30 San Antonio FC - Colorado Springs Switchbacks 3:0 (2:0)
Verenigde Staten > Vrouwen NWSL Challenge Cup 2021 > East Division  Verenigde Staten >  Vrouwen NWSL Challenge Cup 2021 > East Division
01:30 NC Courage - Orlando Pride 0:0 (0:0)
18:30 NJ/NY Gotham FC - Racing Louisville 0:0 (0:0)
Vietnam > V.League 1 2021  Vietnam >   V.League 1 2021 >
12:00 Binh Dinh - Than Quảng Ninh FC 1:1 (1:0)
12:00 SHB Đà Nẵng FC - Viettel FC 1:2 (1:1)
12:00 Hoàng Anh Gia Lai - Bình Dương FC 2:2 (2:2)
12:00 Hà Nội FC - Sài Gòn FC 3:1 (1:1)
12:00 Hồ Chí Minh City - Hải Phòng FC 3:0 (1:0)
12:00 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - DPM Nam Dinh 3:2 (1:1)
12:00 FLC Thanh Hóa - Sông Lam Nghệ An 1:0 (0:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
15:00 Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 0:3 (0:0)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
07:00 Jeonbuk FC - Jeju United 1:1 (0:1)
09:30 Incheon United - Gangwon FC 1:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
06:30 Gimcheon Sangmu - Gyeongnam FC 1:2 (1:0)
09:00 Bucheon FC 1995 - Busan IPark 0:2 (0:1)
11:30 Seoul E-Land FC - Ansan Greeners 1:0 (0:0)
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
15:00 Halmstads BK - IFK Göteborg 1:1 (1:0)
15:00 Örebro SK - IFK Norrköping 0:3 (0:1)
15:00 Östersunds FK - Varbergs BoIS 1:2 (1:1)
17:30 AIK Solna - IF Elfsborg 1:0 (0:0)
Zweden > Superettan 2021  Zweden >   Superettan 2021 >
13:00 Vasalunds IF - IK Brage 1:0 (0:0)
15:00 Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna 1:0 (1:0)
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
13:00 Piteå IF - Täby FK 1:1
16:00 Assyriska FF - Sandvikens IF 1:3
16:00 IF Brommapojkarna - IFK Haninge 4:1
16:00 IFK Luleå - Sollentuna FK 1:4
Zweden > Division 1 Södra 2021  Zweden >   Division 1 Södra 2021 >
14:00 IFK Malmö - Utsiktens BK 1:0
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
15:00 Djurgårdens IF - AIK Solna 1:2 (1:0)
15:00 Eskilstuna United - FC Rosengård 0:2 (0:2)
15:00 Vittsjö GIK - BK Häcken 1:1 (1:1)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
16:00 Servette Genève - BSC Young Boys 2:1 (0:0)
16:00 FC Sion - FC Lausanne-Sport 1:1 (0:0)
16:00 FC Zürich - FC Lugano 3:0 (1:0)
Zwitserland > Promotion League 2020/2021 Abstieg  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 Abstieg >
14:30 FC Münsingen - FC Köniz 0:1
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
Etoile Carouge FC - SC Cham niet gespeeld
FC Münsingen - FC Breitenrain Bern niet gespeeld
FC Zürich II - FC Basel II niet gespeeld
SC YF/Juventus Zürich - FC Sion II niet gespeeld
Stade Nyonnais - FC Rapperswil-Jona niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
FC La Chaux-de-Fonds - Team Vaud uitgest.
Martigny Sports - FC Azzurri 90 LS uitgest.
Olympique Genève - FC Bulle uitgest.
BSC Young Boys II - FC Naters uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
FC Luzern II - SV Muttenz uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Tuggen - FC Kosova Zürich uitgest.
FC Winterthur II - FC Thalwil uitgest.
FC Red Star Zürich - FC Linth 04 uitgest.
FC St. Gallen II - FC Gossau uitgest.
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
14:00 FC Basel 1893 - BSC Young Boys 1:3
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner