. .
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
13:00 KS Kastrioti - KF Tiranë 1:2 (0:1)
13:00 KF Bylis Ballsh - KF Teuta Durrës 1:1 (1:1)
16:00 FK Partizani - KF Skënderbeu 0:1 (0:0)
Andorra > 1a Divisió 2020/2021  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 >
11:30 UE Santa Coloma - UE Engordany 3:1
11:30 Penya Encarnada - UE Sant Julià 0:3
16:30 CE Carroi - FC Santa Coloma 0:3
16:30 Inter Club d'Escaldes - Atlétic Escaldes 0:0
Argentinië > Primera División 2021  Argentinië >   Primera División 2021 >
01:30 San Lorenzo - Huracán 1:1 (1:0)
21:10 Arsenal de Sarandí - Estudiantes 0:5 (0:3)
23:20 Patronato de Paraná - Unión de Santa Fe 0:1 (0:0)
23:20 Gimnasia de La Plata - Defensa y Justicia 1:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Apertura >
21:10 Colegiales de Munro - Justo José de Urquiza 1:1 (1:1)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
11:00 Shirak FC - FC Ararat-Armenia 2:2
Australië > A-League 2020/2021  Australië >   A-League 2020/2021 >
06:05 Wellington Phoenix - Perth Glory 3:0 (2:0)
08:10 Western United - Western Sydney Wanderers 0:1 (0:0)
Australië > NPL New South Wales 2021  Australië >   NPL New South Wales 2021 >
03:00 Wollongong Wolves - Manly United 1:1 (0:1)
05:00 Blacktown City FC - Northbridge Bulls 2:0 (1:0)
05:00 Rockdale Illinden FC - Sydney Olympic 1:0 (0:0)
06:00 Sydney United 58 - Sydney FC Youth 5:2 (3:1)
Australië > NPL Queensland 2021  Australië >   NPL Queensland 2021 >
07:00 Moreton Bay United - Redlands United 2:1 (0:0)
07:15 Sunshine Coast Wanderers - Capalaba FC 6:3 (1:0)
09:00 Olympic FC - Gold Coast United 1:0 (0:0)
09:00 Eastern Suburbs - Brisbane Roar Youth 1:3 (1:2)
Australië > Vrouwen W-League 2020/2021  Australië >  Vrouwen W-League 2020/2021 >
06:05 Canberra United - Brisbane Roar 4:1 (3:1)
Bahrein > Kampioenschap 2020/2021  Bahrein >   Kampioenschap 2020/2021 >
16:30 Budaiya - Al Muharraq 0:3 (0:0)
16:30 Malkiya Club - Busaiteen 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
13:30 Royal Excel Mouscron - Standard Luik 1:0 (1:0)
16:00 Club Brugge KV - SV Zulte Waregem 3:0 (2:0)
18:15 RSC Anderlecht - KV Mechelen 1:1 (1:0)
20:45 KRC Genk - Cercle Brugge 2:0 (2:0)
België > Eerste klasse B 2020/2021  België >   Eerste klasse B 2020/2021 >
16:00 RFC Seraing - KVC Westerlo 1:1 (0:1)
20:00 Lommel SK - Club Brugge KV II 2:1 (0:0)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
17:00 Radnik Bijeljina - FK Mladost Doboj-Kakanj 3:1 (2:0)
Brazilië > Copa do Brasil 2020 > Finale  Brazilië >   Copa do Brasil 2020 > Finale
22:00 Palmeiras - Grêmio Porto Alegre 2:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara >
01:05 Volta Redonda - RJ - Vasco da Gama 1:0 (0:0)
19:30 Nova Iguaçu - RJ - Madureira - RJ 0:0 (0:0)
20:00 Fluminense RJ - Portuguesa - RJ 0:3 (0:1)
22:00 Boavista - RJ - Bangu - RJ 2:0 (1:0)
Brazilië > Campeonato Paulista 2021  Brazilië >   Campeonato Paulista 2021 >
15:00 Corinthians SP - Ponte Preta 2:1 (1:1)
15:00 Ituano - SP - Mirassol - SP 1:1 (0:1)
19:00 Guarani - SP - Red Bull Bragantino 1:1 (1:1)
Brazilië > Campeonato Mineiro 2021  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2021 >
01:00 U.R.T. - MG - Cruzeiro 0:2 (0:0)
14:00 Coimbra - MG - Tombense - MG 0:0 (0:0)
19:00 Athletic - MG - Boa Esporte - MG 1:0 (1:0)
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2021  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2021 >
00:00 Esportivo - RS - Brasil de Pelotas - RS 0:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Baiano 2021  Brazilië >   Campeonato Baiano 2021 >
20:00 Bahia de Feira - BA - Fluminense de Feira - BA 6:3
20:00 Juazeirense - BA - Atlético de Alagoinhas - BA 1:3
20:00 UNIRB - BA - Doce Mel - BA 0:0
20:00 Vitória da Conquista - BA - Bahia - BA 0:0
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Groep A  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Groep A
19:30 Jataiense - GO - CRAC - GO 1:1 (0:1)
20:00 Anápolis FC - GO - Atlético Goianiense 0:2 (0:2)
20:00 Itumbiara - GO - Grêmio Anápolis - GO 0:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Groep B  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Groep B
19:30 Jaraguá - GO - Aparecidense - GO 0:4 (0:1)
19:30 Iporá - GO - Goianésia - GO 0:0 (0:0)
20:00 Goiás - Vila Nova - GO 1:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2021  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2021 >
19:00 Sete de Setembro - PE - Náutico - PE 0:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Cearense 2021 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Cearense 2021 Primeira Fase >
19:30 Atlético Cearense - CE - Pacajus - CE 1:1 (0:0)
19:30 Barbalha - CE - Crato - CE 1:3 (1:0)
19:30 Ferroviário - CE - Caucaia - CE 2:1 (2:1)
19:30 Icasa - CE - Guarany de Sobral - CE 2:2 (2:1)
Brazilië > Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase >
19:15 Maruiense - SE - América - SE 7:2 (3:0)
19:15 Boca Júnior - SE - Atlético Gloriense - SE 2:1 (2:1)
Brazilië > Copa do Nordeste 2021 Fase de Grupos  Brazilië >   Copa do Nordeste 2021 Fase de Grupos >
00:30 Sampaio Corrêa - MA - Fortaleza 0:2 (0:0)
19:30 4 de Julho - PI - Salgueiro - PE 1:0 (0:0)
20:00 Santa Cruz - PE - ABC - RN 0:1 (0:0)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
11:00 Etar Veliko Tarnovo - FC CSKA 1948 Sofia 3:1 (1:1)
13:30 PFC Beroe - PFC Ludogorets Razgrad 1:4 (0:1)
16:00 Levski Sofia - Botev Plovdiv 2:2 (2:1)
Colombia > Primera A 2021 Apertura  Colombia >   Primera A 2021 Apertura >
02:00 Rionegro Águilas Doradas - Atlético Nacional 1:1 (0:1)
21:30 América de Cali - Deportivo Pereira 1:0 (0:0)
23:40 Jaguares de Córdoba - Patriotas FC 3:2 (3:1)
Colombia > Primera B 2021 Apertura  Colombia >   Primera B 2021 Apertura >
19:30 Deportes Quindío - Fortaleza FC 2:1 (2:1)
21:00 Barranquilla FC - Atlético FC 0:1 (0:1)
21:00 Orsomarso SC - Bogotá FC 4:2 (4:2)
21:00 Valledupar FC Real - Cortuluá 1:2 (1:2)
21:15 Real San Andrés - Boca Juniors de Cali 0:1 (0:1)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:30 Municipal Pérez Zeledón - LD Alajuelense 1:5 (1:2)
03:30 CS Herediano - Sporting FC 2:1 (0:0)
23:00 Deportivo Saprissa - Municipal Grecia 1:2 (1:1)
Cyprus > First Division 2020/2021 Abstieg  Cyprus >   First Division 2020/2021 Abstieg >
15:00 Ermis Aradippou - Nea Salamina 1:2 (0:0)
Cyprus > First Division 2020/2021 Playoff  Cyprus >   First Division 2020/2021 Playoff >
17:30 AEK Larnaca - Olympiakos Nikosia 2:1 (2:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021  Denemarken >   Superliga 2020/2021 >
12:00 Randers FC - Lyngby BK 1:2 (1:0)
14:00 Brøndby IF - FC Kopenhagen 2:1 (0:0)
16:00 FC Midtjylland - Aarhus GF 0:1 (0:1)
18:00 FC Nordsjælland - AC Horsens 2:2 (1:1)
20:00 Vejle BK - Odense BK 2:0 (0:0)
Denemarken > 1. Division 2020/2021  Denemarken >   1. Division 2020/2021 >
15:00 Silkeborg IF - HB Køge 2:0 (0:0)
15:00 Vendsyssel FF - FC Helsingør 1:2 (1:1)
Denemarken > Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021  Denemarken >  Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 >
14:00 Brøndby IF - AGF Fodbold 0:1
16:00 HB Køge - FC Nordsjælland 2:0
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 1. FC Köln - Werder Bremen 1:1 (0:0)
18:00 Arminia Bielefeld - 1. FC Union Berlin 0:0 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:30 Eintracht Braunschweig - SV Sandhausen 1:0 (0:0)
13:30 Fortuna Düsseldorf - 1. FC Nürnberg 3:1 (0:0)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
13:00 SpVgg Unterhaching - Hallescher FC 3:0 (1:0)
14:00 Bayern München II - SV Wehen Wiesbaden 2:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
FC Carl Zeiss Jena - BSG Chemie Leipzig niet gespeeld
Union Fürstenwalde - Energie Cottbus niet gespeeld
1. FC Lok Leipzig - Optik Rathenow niet gespeeld
BFC Dynamo - Chemnitzer FC niet gespeeld
Hertha BSC II - Bischofswerdaer FV niet gespeeld
Berliner AK 07 - FSV 63 Luckenwalde niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - ZFC Meuselwitz niet gespeeld
VfB Auerbach - SV Lichtenberg 47 niet gespeeld
Germania Halberstadt - TeBe Berlin niet gespeeld
SV Babelsberg 03 - VSG Altglienicke niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Rot-Weiss Essen - Fortuna Köln 2:0 (0:0)
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
SV Buchonia Flieden - Hessen Dreieich niet gespeeld
FV Bad Vilbel - SV 1910 Neuhof niet gespeeld
Rot-Weiß Walldorf - Hünfelder SV niet gespeeld
Türk Gücü Friedberg - FC Hanau 93 niet gespeeld
SV Zeilsheim - TuS Dietkirchen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
FV Lörrach-Brombach - 1. FC Rielasingen-Arlen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Hamburg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2020/2021 >
TSV Buchholz 08 - Meiendorfer SV niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2020/2021 >
SV 1914 Eilendorf - Borussia Freialdenhoven niet gespeeld
SV Breinig - Viktoria Arnoldsweiler niet gespeeld
Blau-Weiß Friesdorf - FC Pesch 1956 niet gespeeld
BC Viktoria Glesch-Paffendorf - FC Hennef 05 niet gespeeld
1. FC Düren - VfL 08 Vichttal niet gespeeld
Siegburger SV 04 - SpVgg Frechen niet gespeeld
Spvg Wesseling-Urfeld - FC Hürth niet gespeeld
Fortuna Köln II - VfL Alfter niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
FSV Duisburg - 1. FC Monheim niet gespeeld
1. FC Mönchengladbach - Sportfreunde Baumberg niet gespeeld
FC Kray - Germania Ratingen 04/19 niet gespeeld
SSVg Velbert - SC Velbert niet gespeeld
Schwarz-Weiß Essen - 1. FC Kleve niet gespeeld
TSV Meerbusch - TuRU Düsseldorf niet gespeeld
TV Jahn Hiesfeld - VfB 03 Hilden niet gespeeld
SpVgg Sterkrade-Nord - SC Union Nettetal niet gespeeld
TVD Velbert - Sportfreunde Niederwenigern niet gespeeld
1. FC Bocholt - Teutonia St. Tönis niet gespeeld
SC Düsseldorf-West - SpVg Schonnebeck niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
Blau-Weiß 90 Berlin - TSG Neustrelitz niet gespeeld
Brandenburger SC Süd - RSV Eintracht 1949 niet gespeeld
CFC Hertha 06 - Torgelower FC Greif niet gespeeld
Hansa Rostock II - 1. FC Lok Stendal niet gespeeld
Hertha Zehlendorf - FC Strausberg niet gespeeld
MSV Pampow - Rostocker FC niet gespeeld
SFC Stern 1900 - SV Tasmania Berlin niet gespeeld
Victoria Seelow - Greifswalder FC niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
Blau-Weiß Zorbau - FC Einheit Rudolstadt niet gespeeld
FC Carl Zeiss Jena II - FC Oberlausitz niet gespeeld
FC Eilenburg - VfL Halle 96 niet gespeeld
1. FC Merseburg - FC An der Fahner Höhe niet gespeeld
Rot-Weiß Erfurt - Union Sandersdorf niet gespeeld
FC Grimma - Inter Leipzig niet gespeeld
VfB 1921 Krieschow - VFC Plauen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Westfalen 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2020/2021 >
RSV Meinerzhagen - Sportfreunde Siegen niet gespeeld
Holzwickeder SC - Hammer SpVg niet gespeeld
Westfalia Rhynern - FCE Rheine niet gespeeld
SpVgg Vreden - ASC 09 Dortmund niet gespeeld
FC Gütersloh - Preußen Münster II niet gespeeld
1. FC Kaan-Marienborn - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
TuS Erndtebrück - TuS Haltern niet gespeeld
TSG Sprockhövel - SV Schermbeck 1912 niet gespeeld
TuS Ennepetal - SC Paderborn 07 II niet gespeeld
Westfalia Herne - SG Finnentrop/Bamenohl niet gespeeld
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Süd  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Süd >
Preußen 09 Reinfeld - PSV Union Neumünster niet gespeeld
VfB Lübeck II - TSV Pansdorf niet gespeeld
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2020/2021 Nord >
Weiche Flensburg 08 II - Husumer SV niet gespeeld
Inter Türkspor Kiel - TSB Flensburg niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
14:00 SC Freiburg - Bayern München 1:5 (0:2)
14:00 SV Meppen - VfL Wolfsburg 0:4 (0:2)
14:00 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 2:0 (2:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
1. FC Magdeburg - VfL Wolfsburg niet gespeeld
Hannover 96 - Hallescher FC niet gespeeld
FC St. Pauli - VfL Osnabrück niet gespeeld
Hertha BSC - RB Leipzig niet gespeeld
Holstein Kiel - FC Viktoria 1889 Berlin niet gespeeld
Energie Cottbus - Dynamo Dresden niet gespeeld
Hamburger SV - 1. FC Union Berlin niet gespeeld
Werder Bremen - Eimsbütteler TV niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2020/2021 >
Fortuna Düsseldorf - Wuppertaler SV niet gespeeld
Borussia Dortmund - VfL Bochum niet gespeeld
MSV Duisburg - Bayer Leverkusen niet gespeeld
FC Schalke 04 - Viktoria Köln niet gespeeld
Alemannia Aachen - Bor. Mönchengladbach niet gespeeld
Preußen Münster - Arminia Bielefeld niet gespeeld
Fortuna Köln - Rot-Weiß Oberhausen niet gespeeld
SC Paderborn 07 - 1. FC Köln niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Saarbrücken niet gespeeld
Bayern München - SC Freiburg niet gespeeld
FC-Astoria Walldorf - 1899 Hoffenheim niet gespeeld
1. FSV Mainz 05 - FC Ingolstadt 04 niet gespeeld
VfB Stuttgart - 1. FC Nürnberg niet gespeeld
FC Augsburg - 1. FC Kaiserslautern niet gespeeld
SSV Ulm 1846 - SV Darmstadt 98 niet gespeeld
1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC niet gespeeld
Kickers Offenbach - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
Dynamo Dresden - Hertha Zehlendorf niet gespeeld
Hertha BSC - FC Carl Zeiss Jena niet gespeeld
1. FC Union Berlin - Eintracht Braunschweig niet gespeeld
Hannover 96 - RB Leipzig niet gespeeld
Hamburger SV - Holstein Kiel niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - VfL Wolfsburg niet gespeeld
Energie Cottbus - Chemnitzer FC niet gespeeld
Hallescher FC - FC St. Pauli niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2020/2021 >
Preußen Münster - SG Unterrath 12/24 niet gespeeld
Fortuna Düsseldorf - VfL Bochum niet gespeeld
Bayer Leverkusen - Wuppertaler SV niet gespeeld
SV Lippstadt 08 - FC Schalke 04 niet gespeeld
Alemannia Aachen - 1. FC Köln niet gespeeld
Rot-Weiss Essen - Fortuna Köln niet gespeeld
Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld niet gespeeld
Bor. Mönchengladbach - FC Hennef 05 niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
Eintracht Frankfurt - Karlsruher SC niet gespeeld
Stuttgarter Kickers - SpVgg Greuther Fürth niet gespeeld
1. FC Kaiserslautern - 1. FC Nürnberg niet gespeeld
Bayern München - FC Augsburg niet gespeeld
1899 Hoffenheim - 1. FC Heidenheim 1846 niet gespeeld
SV Darmstadt 98 - SpVgg Unterhaching niet gespeeld
TSV 1860 München - FSV Frankfurt niet gespeeld
SV Wehen Wiesbaden - SC Freiburg niet gespeeld
1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart niet gespeeld
Ecuador > Serie A 2021 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Primera Etapa >
02:00 Emelec - Delfín SC 1:0 (0:0)
19:00 Olmedo - Macará 0:2 (0:0)
21:30 Manta - Deportivo Cuenca 1:0 (1:0)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Groep 1  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Groep 1
02:00 Sonsonate FC - Once Municipal 0:1 (0:0)
22:15 FAS - Isidro Metapán 0:1 (0:0)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Groep 2  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Groep 2
02:00 Santa Tecla FC - Alianza 0:3 (0:0)
22:00 Atlético Marte - Chalatenango 0:0 (0:0)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:00 West Bromwich Albion - Newcastle United 0:0 (0:0)
15:00 Liverpool FC - Fulham FC 0:1 (0:1)
17:30 Manchester City - Manchester United 0:2 (0:1)
20:15 Tottenham Hotspur - Crystal Palace 4:1 (1:1)
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2020/2021 >
14:00 Liverpool FC U23 - Derby County U23 1:4 (0:3)
15:00 Chelsea FC U23 - Brighton & Hove Albion U23 0:0 (0:0)
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
14:00 Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23 2:2
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
13:00 Manchester United WFC - Aston Villa WFC 3:0 (2:0)
15:00 Brighton & Hove Albion WFC - Tottenham Hotspur WFC 2:0 (0:0)
15:00 Manchester City WFC - Everton LFC 1:0 (0:0)
15:00 Birmingham City WFC - Arsenal WFC 0:4 (0:2)
16:00 West Ham United WFC - Chelsea FC Women 0:2 (0:1)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2021  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2021 >
16:00 07 Vestur - B36 Tórshavn 0:2 (0:1)
16:00 HB Tórshavn - NSÍ Runavík 5:2 (2:1)
16:00 Víkingur - TB Tvøroyri 1:0 (0:0)
17:00 B68 Toftir - KÍ Klaksvík 0:4 (0:2)
Frankrijk > Coupe de France 2020/2021 > 10e Ronde  Frankrijk >   Coupe de France 2020/2021 > 10e Ronde
18:30 GFC Ajaccio - Lille OSC 1:3 (0:1)
18:30 Angers SCO - Club Franciscain 5:0 (2:0)
18:30 SO Romorantin - Châteaubriant Voltigeurs 1:3 (0:2)
21:00 Canet Roussillon - Olympique Marseille 2:1 (1:1)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021 >
Amiens SC - Le Havre AC niet gespeeld
Évreux FC 27 - Lille OSC niet gespeeld
Entente Feignies Aulnoye - SM Caen niet gespeeld
JA Drancy - RC Lens niet gespeeld
Paris Saint-Germain - FC Chambly niet gespeeld
US Orléans - St-Pryvé St-Hilaire niet gespeeld
Valenciennes FC - Montfermeil niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021 >
AS Nancy - RC Strasbourg niet gespeeld
CA Pontarlier - FC Metz niet gespeeld
Clermont Foot - ESTAC Troyes niet gespeeld
FC Bourg-Péronnas - ASPTT Dijon niet gespeeld
FC Sochaux - AJ Auxerre niet gespeeld
Paris FC - Olympique Lyon niet gespeeld
US Torcy - Dijon FCO niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021 >
LB Châteauroux - Girondins Bordeaux niet gespeeld
FC Nantes - SA Mérignac niet gespeeld
Stade Laval - Angers SCO niet gespeeld
Stade Rennes - EA Guingamp niet gespeeld
Tours FC - Le Mans FC niet gespeeld
US Avranches - Stade Brest niet gespeeld
US Concarneau - USSA Vertou niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
Toulouse FC - FC Istres niet gespeeld
Pieve di Lota - AS Saint-Étienne niet gespeeld
US Colomiers - AS Béziers niet gespeeld
SC Toulon - Olympique Marseille niet gespeeld
AS Cannes - Nîmes Olympique niet gespeeld
AS Monaco - OGC Nice niet gespeeld
AC Ajaccio - Montpellier HSC niet gespeeld
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Bechem United - Ebusua Dwarfs 1:1 (0:1)
16:00 Berekum Chelsea - Medeama SC 1:1 (1:0)
16:00 Dreams FC - Great Olympics 0:1 (0:0)
16:00 Eleven Wonders - Legon Cities 1:0 (0:0)
16:00 Hearts of Oak - WAFA 4:0 (1:0)
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
14:00 Olympiakos - Lamia 3:0 (3:0)
16:15 Panetolikos - Volos NFC 1:0 (0:0)
18:30 PAOK Saloniki - Aris Saloniki 2:2 (0:1)
Griekenland > Super League 2 2021  Griekenland >   Super League 2 2021 >
12:30 Ergotelis - Doxa Dramas FC 6:0 (1:0)
12:45 AE Karaiskakis - OFI Ierapetra 2:3 (1:2)
13:45 Apollon Lárissa - AO Trikala 0:0 (0:0)
13:45 Chania Kissamikos - Levadiakos 0:0 (0:0)
19:30 Panachaiki GE - Diagoras Rhodos 0:1 (0:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Zona A  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Zona A
00:00 Comunicaciones - Santa Lucía 3:1 (3:1)
22:30 Xelaju MC - Deportivo Malacateco 0:0 (0:0)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Zona B  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Zona B
02:00 Sacachispas - Deportivo Guastatoya 0:1 (0:1)
20:00 Achuapa - CSD Municipal 1:2 (1:2)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura >
22:00 Marathón - Honduras Progreso 1:1 (0:0)
23:00 Motagua - Lobos UPNFM 3:1 (2:0)
Hong-Kong > Premier League 2020/2021  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 >
08:00 Lee Man FC - Happy Valley 0:0 (0:0)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
16:00 Budapest Honvéd - Kisvárda FC 0:1 (0:0)
18:00 Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC 2:2 (1:0)
20:00 Budafoki MTE - Fehérvár FC 1:2 (1:1)
IJsland > Lengjubikarinn 2021 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2021 > Groep 1
15:00 UMF Grindavík - Víkingur Ólafsvík 3:2
IJsland > Lengjubikarinn 2021 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2021 > Groep 3
12:00 UMF Selfoss - IF Vestri 1:0
Israël > Ligat ha'Al 2020/2021  Israël >   Ligat ha'Al 2020/2021 >
18:00 Bnei Sachnin FC - Ironi Kiryat Shmona 0:2 (0:0)
19:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 0:0 (0:0)
19:30 Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Tel Aviv 0:1 (0:1)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
12:30 AS Roma - Genoa CFC 1:0 (1:0)
15:00 Hellas Verona - AC Milan 0:2 (0:1)
15:00 ACF Fiorentina - Parma Calcio 1913 3:3 (2:1)
15:00 FC Crotone - Torino FC 4:2 (1:1)
18:00 Sampdoria - Cagliari Calcio 2:2 (0:1)
20:45 SSC Napoli - Bologna FC 3:1 (1:0)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
15:00 Empoli FC - AS Cittadella 1:1 (1:0)
21:00 AC Reggiana 1919 - US Lecce 0:4 (0:3)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
15:00 Giana Erminio - AS Livorno 1:0 (1:0)
15:00 Aurora Pro Patria - Piacenza Calcio 3:0 (2:0)
15:00 Calcio Como - AC Pro Sesto 1:0 (0:0)
15:00 US Grosseto FC - Juventus II 0:1 (0:0)
15:00 US Pergolettese - Olbia 0:3 (0:0)
17:30 Lucchese - US Pontedera 2:1 (1:0)
17:30 Novara Calcio - Calcio Lecco 1912 3:0 (2:0)
17:30 US Pistoiese - Pro Vercelli 0:1 (0:1)
20:30 US Alessandria 1912 - UC AlbinoLeffe 2:1 (1:0)
21:00 AC Renate - Carrarese Calcio 0:0 (0:0)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
12:30 Imolese Calcio - US Triestina 0:0 (0:0)
12:30 Sambenedettese - US Arezzo 1:0 (0:0)
15:00 Alma Juventus Fano - Fermana FC 1:1 (0:0)
15:00 Matelica - FC Legnago Salus 5:1 (2:0)
16:00 AC Cesena - Vis Pesaro 0:2 (0:0)
17:30 FeralpiSalò - Virtus Verona 4:0 (3:0)
17:30 AS Gubbio - Ravenna Calcio 3:1 (3:1)
17:30 Calcio Padova - AC Perugia Calcio 1:0 (0:0)
20:30 Carpi FC - Modena FC 3:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
Cavese - Trapani Calcio niet gespeeld
12:30 Viterbese - Monopoli 2:2 (1:1)
15:00 Teramo Calcio - US Catanzaro 0:0 (0:0)
15:00 Palermo FC - SS Juve Stabia 2:4 (1:1)
15:00 Vibonese - Casertana FC 1:1 (0:0)
15:00 Virtus Francavilla - Ternana Calcio 1:1 (0:0)
15:00 Bisceglie - Calcio Catania 0:3 (0:0)
17:30 SSC Bari - Potenza 0:2 (0:2)
17:30 US Avellino - Paganese Calcio 2:0 (0:0)
20:30 FC Turris - Foggia Calcio 1:3 (1:1)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
14:30 AC Bra - Casale 0:1
14:30 Gozzano - USD Lavagnese 1919 1:2
14:30 Borgosesia Calcio - Sanremese 1:1
14:30 Calcio Chieri - SC Caronnese 0:0
14:30 Castellanzese - GS Arconatese 1926 2:1
14:30 Citta di Varese - Fossano Calcio 0:0
14:30 Derthona FBC - Vado FC 2:1
14:30 PDHAE - US Folgore Caratese 0:0
14:30 Saluzzo - Legnano 1:2
14:30 USD Sestri Levante - Imperia 6:0
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
14:30 US Breno - AC Pontisola 1:1
14:30 AC Calvina Sport - Virtus Bergamo 1:2
14:30 Franciacorta - NibionnOggiono 2:0
14:30 Real Calepina - Sona 0:1
14:30 Seregno - AC Fanfulla 1874 1:0
14:30 SS Tritium 1908 - AC Crema 1:2
14:30 USD Caravaggio - Vis Nova Giussano 1:5
14:30 Villa d'Almè - US Scanzorosciate 1:2
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
14:30 AC Mestre - ASD Cjarlins Muzane 1:2
14:30 US Adriese - Union Arzignanochiampo 1:2
14:30 Calcio Montebelluna - APC Chions 2:0
14:30 Caldiero Terme - Virtus Bolzano 1:0
14:30 Union Feltre - AC Este 1:1
14:30 Manzanese - ASD Cartigliano 1:1
14:30 San Giorgio-Sedico - Delta Rovigo 2:1
14:30 Trento Calcio 1921 - AC Belluno 0:0
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
14:30 Mezzolara Calcio - Correggese 2:2
14:30 Forlì FC - Aglianese Calcio 0:0
14:30 Bagnolese - US Fiorenzuola 2:2
14:30 Lentigione Calcio - Real Forte Querceta 3:0
14:30 AS Livorno - Progresso 2:1
14:30 ASD Sasso Marconi 1924 - Ghivizzano Borgo 1:0
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
14:30 Robur Siena - Virtus Flaminia 3:3
14:30 Foligno Calcio - Grassina 1:0
14:30 Montevarchi - Montespaccato 1:0
14:30 Ostia Mare - Scandicci Calcio 1:1
14:30 US Pianese - AC Sangiovannese 1:1
14:30 San Donato Tavarnelle - Follonica Gavorrano 1:1
14:30 ASD Trastevere - ASD Cannara 4:2
14:30 UC Sinalunghese - AC Città di Castello 0:2
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
14:30 Olympia Agnonese - Castelnuovo Vomano 1:2
14:30 GSD Castelfidardo - CynthiAlbalonga 0:1
14:30 FC Aprilia - Matese 0:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - SN Notaresco 0:1
14:30 Real Giulianova - Tolentino 2:0
14:30 Montegiorgio Calcio - Campobasso 0:0
14:30 FC Rieti - Vastogirardi 1:2
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
14:30 Afragolese - AC Savoia 1908 2:2
14:30 Arzachena - Gladiator 1:1
14:30 ASG Nocerina - Lanusei Calcio 3:0
14:30 Formia - Sassari Latte Dolce 1:1
14:30 Monterosi FC - SEF Torres 1903 2:0
14:30 Muravera - ASD SS Nola 1925 0:1
14:30 ASD Vis Artena - Giugliano 3:1
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
14:30 Audace Cerignola - Sporting Fulgor Molfetta 4:4
14:30 Brindisi - Città di Fasano 2:2
14:30 Lavello - FC Francavilla 6:2
14:30 Puteolana Internapoli - ACD Nardò 2:1
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
14:30 Acireale - ACR Messina 0:1
14:30 Biancavilla - Marina di Ragusa 1:3
14:30 US Castrovillari - ASD San Luca 0:1
14:30 Calcio Cittanovese - Città Di S. Agata 0:0
14:30 FC Messina - Santa Maria Cilento 1:0
14:30 Gelbison - ASD Troina 3:1
14:30 Paternó - Licata 1:0
14:30 Roccella - Dattilo 1:2
14:30 Rotonda - Rende 2:1
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021 >
12:30 Inter - Lazio Roma 3:1 (2:0)
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
05:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima 3:3 (1:3)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
05:00 SC Sagamihara - Thespakusatsu Gunma 0:0 (0:0)
06:00 Ehime FC - JEF United Chiba 1:1 (1:1)
06:00 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa 0:1 (0:1)
06:00 Kyoto Sanga FC - Matsumoto Yamaga 0:0 (0:0)
06:00 Tochigi SC - Blaublitz Akita 0:1 (0:1)
07:00 Tokyo Verdy - Montedio Yamagata 0:2 (0:1)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
13:30 KF Feronikeli - Drita Gjilan 0:1
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
15:00 NK Osijek - HNK Gorica 1:1 (0:0)
17:30 Dinamo Zagreb - HNK Rijeka 2:0 (1:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
14:00 Dinamo Zagreb II - NK Solin 1:0 (0:0)
15:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete 2:1 (1:0)
15:30 Hajduk Split II - NK Croatia Zmijavci 2:1 (0:1)
Litouwen > A Lyga 2021  Litouwen >   A Lyga 2021 >
14:00 FK Sūduva - FK Panevėžys 0:1 (0:0)
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021  Luxemburg >   Nationaldivision 2020/2021 >
16:00 Etzella Ettelbruck - US Mondorf 0:1
16:00 FC Differdange 03 - CS FOLA Esch 1:4
16:00 US Hostert - Victoria Rosport 3:1
16:00 RFCU Luxemburg - Union Titus Pétange 1:0
16:00 UNA Strassen - RM Hamm Benfica 1:1
Luxemburg > Coupe 2020/2021 > 3e Ronde  Luxemburg >   Coupe 2020/2021 > 3e Ronde
Union Titus Pétange - Etzella Ettelbruck niet gespeeld
RFCU Luxemburg - FC Differdange 03 niet gespeeld
FC Ehlerange - Jeunesse Canach niet gespeeld
Syra Mensdorf - RM Hamm Benfica niet gespeeld
Avenir Beggen - CS FOLA Esch niet gespeeld
US Mertert/Wasserbillig - US Rumelange niet gespeeld
Alisontia Steinsel - F91 Dudelange niet gespeeld
CS Obercorn - US Hostert niet gespeeld
UN Käerjéng - Swift Hesperange niet gespeeld
FC Schifflange 95 - FC Wiltz 71 niet gespeeld
CS Sanem - FC Rodange 91 niet gespeeld
FC Lorentzweiler - US Mondorf niet gespeeld
FC Atert Bissen - Jeunesse Esch niet gespeeld
Jeunesse Junglinster - Yellow Boys Weiler niet gespeeld
N.N. - Progrès Niedercorn niet gespeeld
Victoria Rosport - UNA Strassen niet gespeeld
Maleisië > Super League 2021  Maleisië >   Super League 2021 >
14:00 Perak TBG - Petaling Jaya City FC 0:0 (0:0)
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Zejtun Corinthians - Sirens FC 1:1 (0:0)
18:00 Valletta FC - Gudja United 2:4 (1:0)
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
15:00 Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid 1:1 (0:1)
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:00 Atlas Guadalajara - FC Juárez 2:0 (1:0)
02:00 CF América - Club León 2:1 (1:1)
02:06 CF Monterrey - Gallos Blancos 2:1 (2:1)
04:00 Mazatlán FC - Deportivo Guadalajara 1:1 (1:1)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B >
22:00 CD Cuautla - Aguacateros CDU 0:3
22:00 Club Irapuato - Zitácuaro 2:1
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Pumas UNAM - Cruz Azul 2:1 (2:1)
18:00 Santos Laguna - Club Necaxa 1:1 (1:1)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Club Necaxa 2:1 (2:1)
18:30 Pumas UNAM - Cruz Azul 2:1 (2:1)
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
11:30 Speranţa Nisporeni - CS Petrocub 1:3 (0:1)
13:30 FC Zimbru - FC Milsami 1:2 (0:1)
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
12:15 AFC Ajax - FC Groningen 3:1 (1:0)
14:30 Fortuna Sittard - PSV 1:3 (0:2)
14:30 Heracles Almelo - PEC Zwolle 2:1 (0:0)
16:45 Vitesse - AZ Alkmaar 2:1 (1:0)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
20:00 De Graafschap - FC Eindhoven 1:0 (0:0)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
AFC - TEC niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zondag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2020/2021 >
GVV Unitas - JOS Watergraafsmeer niet gespeeld
Hoogland - UNA niet gespeeld
ADO '20 - Gemert niet gespeeld
HSC'21 - Quick niet gespeeld
Hercules - Dongen niet gespeeld
HVV Hollandia - OFC niet gespeeld
OSS '20 - Westlandia niet gespeeld
EVV - Groene Ster niet gespeeld
Blauw Geel '38 - DEM niet gespeeld
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2020/2021  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2020/2021 >
12:15 PEC Zwolle - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
Nicaragua > Liga Primera 2020/2021 Clausura  Nicaragua >   Liga Primera 2020/2021 Clausura >
00:00 Walter Ferretti - Real Madriz 2:0 (1:0)
02:00 Real Estelí - Deportivo Ocotal 1:1 (0:0)
03:00 Managua FC - Junior Managua 3:1 (2:0)
Nigeria > Professional League 2020/2021  Nigeria >   Professional League 2020/2021 >
16:00 Adamawa United - Dakkada FC 2:0
16:00 Heartland FC - Abia Warriors 2:2
16:00 Kano Pillars - Enugu Rangers 1:1
16:00 Katsina United - Sunshine Stars 0:0
16:00 Nasarawa United - Lobi Stars 1:0
16:00 Plateau United - MFM FC 3:1
16:00 Rivers United - Jigawa Golden Stars 2:0
16:00 Wikki Tourists - Kwara United 1:1
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
14:00 FK Belasica - Akademija Pandev 0:0 (0:0)
14:00 FK Pelister - FK Borec 1:0 (1:0)
14:00 KF Shkupi - FK Rabotnički 0:2 (0:2)
14:00 KF Shkëndija 79 - FK Renova 0:0 (0:0)
14:00 Vardar Skopje - FC Struga 1:1 (0:1)
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 Dinamo Kiev - FC Mynai 3:0 (0:0)
16:00 Zorya Lugansk - FK Lviv 4:0 (4:0)
18:30 Inhulets Petrove - Kolos Kovalivka 0:0 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 >
14:30 SV Ried - Wolfsberger AC 0:4 (0:2)
14:30 RB Salzburg - SKN St. Pölten 4:1 (2:1)
17:00 Austria Wien - Rapid Wien 0:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
10:30 Grazer AK - Austria Wien (A) 0:0 (0:0)
11:00 FC Liefering - SV Horn 6:2 (4:1)
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
11:00 USC Landhaus/Austria - FC Wacker Innsbruck 3:2
13:00 FFC Vorderland - FC Bergheim 1:1
Panama > Liga Panameña 2021 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2021 Apertura >
01:00 Plaza Amador - Costa del Este 0:0 (0:0)
22:00 Árabe Unido - Alianza 0:0 (0:0)
Paraguay > Primera División 2021 Apertura  Paraguay >   Primera División 2021 Apertura >
00:30 Sol de América - Club Olimpia 0:2 (0:2)
23:30 Guaraní - Sportivo Luqueño 0:1 (0:1)
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
12:30 Piast Gliwice - FKS Stal Mielec 2:1 (0:1)
15:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:1 (0:1)
17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warschau 0:1 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:40 GKS Tychy '71 - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1)
14:30 Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 4:0 (0:0)
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
18:30 CS Marítimo - Moreirense FC 0:2 (0:1)
21:00 Rio Ave FC - SC Farense 2:0 (1:0)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:15 FC Penafiel - Académica de Coimbra 1:2 (0:1)
15:00 UD Oliveirense - GD Chaves 0:1 (0:1)
Portugal > U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Campeão  Portugal >  U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Campeão >
15:00 GD Estoril - Sporting Braga 1:1 (0:1)
Portugal > U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Taça  Portugal >  U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Taça >
16:00 CD Cova Piedade - Boavista 3:2 (2:1)
Qatar > Qatar Stars League 2020/2021  Qatar >   Qatar Stars League 2020/2021 >
15:00 Al Wakrah - Al Sailiya 1:0 (0:0)
15:00 Al Arabi - Qatar SC 1:0 (1:0)
17:15 Umm-Salal - Al Sadd 0:3 (0:1)
17:15 Al Rayyan - Al Ahli Doha 3:1 (1:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 >
14:00 Astra Giurgiu - FC Hermannstadt 2:1 (1:1)
19:30 FCSB - Gaz Metan Mediaş 1:0 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
12:00 FK Ural - FK Ufa 0:0 (0:0)
14:30 Dinamo Moskou - FK Tambov 2:0 (1:0)
17:00 Spartak Moskou - FK Krasnodar 6:1 (2:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
13:00 Akademiya Konopleva - Zenit St. Petersburg 0:1 (0:1)
San Marino > Campionato 2020/2021  San Marino >   Campionato 2020/2021 >
15:00 SP Cailungo - SS Murata 1:2
15:00 SS Virtus - SP Tre Fiori 0:1
15:00 SS Folgore/Falciano - SC Faetano 2:0
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
13:00 Dundee United - Celtic FC 0:0 (0:0)
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
13:00 FK Inđija - Radnik Surdulica 0:1 (0:0)
15:00 FK Mačva Šabac - Proleter Novi Sad 3:1 (2:1)
15:00 FK Metalac - FK Voždovac 2:1 (0:0)
15:00 Vojvodina - FK Javor 2:0 (2:0)
15:00 FK Novi Pazar - Spartak Subotica 2:1 (1:1)
15:00 Radnički Niš - TSC Bačka Topola 2:0 (1:0)
17:05 FK Rad Beograd - Partizan 0:5 (0:2)
19:15 Rode Ster Belgrado - FK Čukarički-Stankom 2:0 (0:0)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
15:00 NK Tabor Sežana - NK Bravo 0:0 (0:0)
17:00 Olimpija Ljubljana - NK Celje 1:0 (1:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 SD Huesca - Celta de Vigo 3:4 (2:2)
16:15 Atlético Madrid - Real Madrid 1:1 (1:0)
18:30 Real Sociedad - Levante UD 1:0 (1:0)
21:00 Athletic Bilbao - Granada CF 2:1 (1:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
14:00 Málaga CF - CE Sabadell 2:0 (0:0)
16:00 SD Ponferradina - Sporting Gijón 2:2 (0:1)
18:15 RCD Mallorca - FC Cartagena 2:1 (1:0)
21:00 Girona FC - UD Almería 0:1 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
16:00 Real Oviedo B - Sporting Gijón B 1:0 (0:0)
16:30 CD Numancia - Burgos CF 0:1 (0:0)
17:00 CD Guijuelo - Unionistas CF 0:1 (0:0)
17:00 Marino de Luanco - CD Covadonga 3:1 (2:1)
17:00 Salamanca CF UDS - Zamora CF 1:1 (1:1)
19:00 Deportivo La Coruña - Pontevedra CF 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
11:30 CA Osasuna B - SD Logroñés 1:1 (0:0)
12:00 SD Ejea - CD Calahorra 0:0 (0:0)
12:00 CD Tudelano - CD Izarra 1:0 (0:0)
17:00 Haro Deportivo - UD Mutilvera 1:0 (0:0)
16:30 SD Amorebieta - SD Leioa 2:1 (1:1)
17:00 Racing Santander - Real Sociedad B 0:1 (0:0)
18:00 Arenas de Getxo - Real Unión 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 >
12:00 CD Alcoyano - Peña Deportiva 1:2 (0:1)
12:00 UD Ibiza - Orihuela CF 2:0 (1:0)
12:00 CF La Nucía - Atzeneta UE 1:0 (0:0)
12:00 Levante UD B - Valencia CF B 1:0 (1:0)
12:00 CF Badalona - FC Andorra 1:0 (0:0)
12:00 Gimnàstic - Lleida Esportiu 1:0 (1:0)
16:30 UE Olot - CE L'Hospitalet 1:2 (1:2)
17:00 FC Barcelona B - UE Llagostera 4:2 (1:2)
18:00 UE Cornellà - Espanyol B 4:3 (1:3)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 >
11:30 Sevilla Atlético - Real Betis B 0:0 (0:0)
12:00 Recreativo Granada - Lorca Deportiva 3:2 (1:1)
12:00 RB Linense - San Fernando CD 0:0 (0:0)
12:00 Marbella FC - UD Las Palmas B 0:0 (0:0)
12:00 UD Tamaraceite - Atlético Sanluqueño CF 0:0 (0:0)
17:00 Linares Deportivo - CD El Ejido 2012 2:0 (0:0)
18:00 Córdoba CF - Real Murcia 2:2 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 >
12:00 Atlético Madrid B - Rayo Majadahonda 1:0 (1:0)
12:00 Talavera CF - CP Villarrobledo 2:1 (1:1)
12:00 Las Rozas CF - Atlético Baleares 3:2 (1:2)
12:00 UD Melilla - Don Benito 1:1 (1:1)
12:00 UD Poblense - CDA Navalcarnero 1:1 (0:1)
12:00 UD SS Reyes - Getafe CF B 1:0 (0:0)
12:00 UD Socuéllamos - Villarrubia CF 1:0 (0:0)
18:00 Inter de Madrid - Real Madrid Castilla 1:2 (0:0)
19:00 Mérida AD - Extremadura UD 0:1 (0:0)
19:00 CF Villanovense - CD Badajoz 0:0 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
11:00 Real Sociedad - Deportivo de La Coruña 2:0 (1:0)
12:00 EDF Logroño - Madrid CFF 2:2 (1:1)
12:00 Sporting de Huelva - UDG Tenerife Sur 2:1 (0:0)
12:00 Real Madrid - Espanyol Barcelona 4:1 (1:0)
13:00 Real Betis - Atlético Madrid 0:4 (0:1)
13:00 Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 2:3 (1:2)
Thailand > Thai League 1 2020/2021  Thailand >   Thai League 1 2020/2021 >
11:00 BG Pathum United - Chiangrai United 0:0 (0:0)
12:00 Sukhothai FC - Samut Prakan City FC 2:3 (0:1)
12:30 Ratchaburi Mitr Phol - Chonburi FC 0:0 (0:0)
13:00 Port FC - Bangkok United 2:2 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 České Budějovice - FK Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
14:00 MFK Karvina - FC Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
18:30 Slavia Praag - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
10:15 Viktoria Žižkov - MFK Chrudim 1:3 (0:2)
14:30 FK Varnsdorf - SK Prostějov 2:4 (1:1)
14:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK MAS Táborsko 0:1 (0:0)
Tunesië > Ligue 1 2020/2021  Tunesië >   Ligue 1 2020/2021 >
14:00 Étoile du Sahel - AS Slimane 2:0 (1:0)
14:00 CA Bizertin - ES Métlaoui 1:1 (0:0)
14:00 Olympique Béja - AS Rejiche 0:0 (0:0)
14:00 Stade Tunisien - JS Kairouan 2:0 (1:0)
16:15 Club Africain - Club Sportif Sfaxien 0:0 (0:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
11:30 Fatih Karagümrük SK - MKE Ankaragücü 0:1 (0:0)
14:00 Gençlerbirliği - İstanbul Başakşehir 0:1 (0:0)
14:00 Hatayspor - Kayserispor 1:3 (0:2)
17:00 Galatasaray - Sivasspor 2:2 (1:2)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
11:30 Ümraniyespor - Giresunspor 3:1 (2:1)
14:00 Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor 3:0 (1:0)
14:00 Boluspor - Bursaspor 2:1 (0:0)
17:00 Altay Izmir - Tuzlaspor 5:0 (1:0)
Uruguay > Primera División 2020 Clausura  Uruguay >   Primera División 2020 Clausura >
00:15 Peñarol - River Plate 2:0 (1:0)
20:30 Danubio - Liverpool 0:1 (0:0)
22:45 Cerro Largo - Plaza Colonia 3:1 (2:0)
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2020/2021  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2020/2021 >
14:30 Ajman Club - Al Wahda 3:3 (1:2)
14:30 Khor Fakkan Club - Al Dhafra 5:1 (2:0)
17:15 Al Nasr SC - Sharjah FC 2:1 (1:0)
Wit-Rusland > Kubok 2020/2021 > Kwartfinale  Wit-Rusland >   Kubok 2020/2021 > Kwartfinale
12:30 BATE Borisov - FK Vitebsk 2:1 (1:1)
14:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:0 (0:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
14:30 Black Leopards - Golden Arrows 1:3 (1:1)
14:30 Moroka Swallows - Tshakhuma FC 1:1 (1:0)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
06:00 Suwon Bluewings - Seongnam FC 1:0 (1:0)
08:30 FC Seoul - Suwon FC 3:0 (1:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
05:30 Daejeon Hana Citizen - Busan IPark 1:2 (1:2)
08:00 Jeonnam Dragons - Gyeongnam FC 1:0 (1:0)
Zweden > Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 3  Zweden >   Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 3
15:00 Dalkurd FF - IK Gauthiod 5:0 (2:0)
15:00 BK Häcken - Helsingborgs IF 1:1 (0:0)
Zweden > Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 5  Zweden >   Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 5
15:00 Akropolis IF - Landskrona BoIS 0:2 (0:0)
15:00 Mjällby AIF - Östersunds FK 0:1 (0:0)
Zweden > Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 6  Zweden >   Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 6
17:00 GIF Sundsvall - Sandvikens IF 2:3 (1:3)
17:00 IFK Norrköping - IFK Göteborg 1:1 (1:1)
Zweden > Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 8  Zweden >   Svenska Cupen 2020/2021 > Groep 8
13:00 AFC Eskilstuna - Oskarshamns AIK 4:1 (4:1)
13:00 Hammarby IF - AIK Solna 3:2 (1:0)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
16:00 FC Lausanne-Sport - FC Sion 1:3 (1:1)
16:00 FC Lugano - FC Zürich 0:1 (0:1)
16:00 FC Luzern - FC St. Gallen 4:2 (1:2)
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
Etoile Carouge FC - FC Zürich II niet gespeeld
FC Sion II - AC Bellinzona niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
FC Bulle - Team Vaud uitgest.
FC Naters - FC Azzurri 90 LS uitgest.
Vevey United - FC Lancy uitgest.
BSC Young Boys II - FC La Chaux-de-Fonds uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
FC Biel/Bienne - SV Muttenz uitgest.
Grasshopper Club Zürich II - SC Buochs uitgest.
FC Langenthal - FC Solothurn uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Linth 04 - FC Wettswil-Bonstetten uitgest.
FC Paradiso - FC Thalwil uitgest.
FC Red Star Zürich - FC Tuggen uitgest.
FC St. Gallen II - FC Winterthur II uitgest.
USV Eschen/Mauren - FC Kosova Zürich uitgest.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner