Selectie
Opstellingen
Sortering
Keeper
Patrik Gunnarsson Viking FK 15.11.2000
Elías Ólafsson CD Mafra 11.03.2000
Alex Rúnarsson FC Kopenhagen 18.02.1995
Hákon Valdimarsson Brentford FC 13.10.2001
Verdediging
Brynjar Ingi Bjarnason Hamarkameratene 06.12.1999
Hjörtur Hermannsson AC Pisa 08.02.1995
Sverrir Ingason FC Midtjylland 05.08.1993
Valgeir Lunddal Friðriksson BK Häcken 24.09.2001
Hörður Magnússon Panathinaikos 11.02.1993
Davíð Ólafsson KS Cracovia 15.05.1995
Alfons Sampsted FC Twente 06.04.1998
Middenveld
Mikael Anderson Aarhus GF 01.07.1998
Andri Baldursson IF Elfsborg 10.01.2002
Birkir Bjarnason Brescia Calcio 27.05.1988
Kolbeinn Finnsson Lyngby BK 25.08.1999
Daníel Grétarsson SønderjyskE 02.10.1995
Jóhann Guðmundsson Burnley FC 27.10.1990
Aron Gunnarsson Al Arabi 22.04.1989
Hákon Haraldsson Lille OSC 10.04.2003
Þórir Jóhann Helgason Eintracht Braunschweig 28.09.2000
Kristian Hlynsson AFC Ajax 23.01.2004
Ísak Jóhannesson Fortuna Düsseldorf 23.03.2003
Júlíus Magnússon Fredrikstad FK 28.06.1998
Victor Pálsson KAS Eupen 30.04.1991
Arnór Sigurðsson Blackburn Rovers 15.05.1999
Gylfi Sigurðsson Valur Reykjavík 08.09.1989
Arnór Traustason IFK Norrköping 30.04.1993
Willum Willumsson Go Ahead Eagles 23.10.1998
Guðmundur Þórarinsson OFI Heraklion 15.04.1992
Stefán Teitur Þórðarson Silkeborg IF 16.10.1998
Jón Dagur Þorsteinsson Oud-Heverlee Leuven 26.11.1998
Aron Þrándarson Víkingur Reykjavík 10.11.1994
Aanval
Mikael Ellertsson Venezia FC 11.03.2002
Alfreð Finnbogason KAS Eupen 01.02.1989
Andri Guðjohnsen Lyngby BK 29.01.2002
Albert Guðmundsson Genoa CFC 15.06.1997
Sævar Atli Magnússon Lyngby BK 16.06.2000
Orri Óskarsson FC Kopenhagen 29.08.2004
Trainer
Åge Hareide van 14.04.2023 23.09.1953
Arnar Viðarsson tot 30.03.2023 15.03.1978
Atletische coach
Arnór Snær Guðmundsson 20.04.1993
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner