Groep A
20.09.2023 16:30 Lille OSC - Olimpija Ljubljana 2:0 (1:0)
21.09.2023 21:00 Slovan Bratislava - KÍ Klaksvík 2:1 (0:0)
05.10.2023 18:45 KÍ Klaksvík - Lille OSC 0:0 (0:0)
18:45 Olimpija Ljubljana - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
26.10.2023 18:45 KÍ Klaksvík - Olimpija Ljubljana 3:0 (2:0)
18:45 Lille OSC - Slovan Bratislava 2:1 (0:1)
09.11.2023 21:00 Olimpija Ljubljana - KÍ Klaksvík 2:0 (0:0)
21:00 Slovan Bratislava - Lille OSC 1:1 (0:0)
30.11.2023 18:45 KÍ Klaksvík - Slovan Bratislava 1:2 (1:1)
18:45 Olimpija Ljubljana - Lille OSC 0:2 (0:1)
14.12.2023 21:00 Lille OSC - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
21:00 Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana 1:2 (1:1)
Groep B
21.09.2023 21:00 Maccabi Tel Aviv - Breiðablik 3:2 (3:1)
21:00 Zorya Lugansk - KAA Gent 1:1 (0:0)
05.10.2023 18:45 Breiðablik - Zorya Lugansk 0:1 (0:1)
18:45 KAA Gent - Maccabi Tel Aviv 2:0 (1:0)
26.10.2023 18:45 KAA Gent - Breiðablik 5:0 (4:0)
09.11.2023 21:00 Breiðablik - KAA Gent 2:3 (2:1)
21:00 Zorya Lugansk - Maccabi Tel Aviv 1:3 (0:3)
25.11.2023 16:30 Maccabi Tel Aviv - Zorya Lugansk 3:2 (1:0)
30.11.2023 14:00 Breiðablik - Maccabi Tel Aviv 1:2 (0:1)
18:45 KAA Gent - Zorya Lugansk 4:1 (1:0)
14.12.2023 21:00 Maccabi Tel Aviv - KAA Gent 3:1 (2:0)
21:00 Zorya Lugansk - Breiðablik 4:0 (3:0)
Groep C
21.09.2023 21:00 Dinamo Zagreb - FK Astana 5:1 (1:0)
21:00 Viktoria Plzeň - KF Ballkani 1:0 (0:0)
05.10.2023 16:30 FK Astana - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
18:45 KF Ballkani - Dinamo Zagreb 2:0 (1:0)
26.10.2023 18:45 KF Ballkani - FK Astana 1:2 (1:2)
21:00 Dinamo Zagreb - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
09.11.2023 16:30 FK Astana - KF Ballkani 0:0 (0:0)
18:45 Viktoria Plzeň - Dinamo Zagreb 1:0 (1:0)
30.11.2023 16:30 FK Astana - Dinamo Zagreb 0:2 (0:0)
18:45 KF Ballkani - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
14.12.2023 21:00 Dinamo Zagreb - KF Ballkani 3:0 (0:0)
21:00 Viktoria Plzeň - FK Astana 3:0 (0:0)
Groep D
21.09.2023 21:00 Club Brugge KV - Beşiktaş 1:1 (0:0)
21:00 FC Lugano - FK Bodø/Glimt 0:0 (0:0)
05.10.2023 18:45 Beşiktaş - FC Lugano 2:3 (1:0)
18:45 FK Bodø/Glimt - Club Brugge KV 0:1 (0:1)
26.10.2023 18:45 FC Lugano - Club Brugge KV 1:3 (0:1)
21:00 FK Bodø/Glimt - Beşiktaş 3:1 (1:0)
09.11.2023 18:45 Beşiktaş - FK Bodø/Glimt 1:2 (0:1)
21:00 Club Brugge KV - FC Lugano 2:0 (0:0)
30.11.2023 18:45 Beşiktaş - Club Brugge KV 0:5 (0:2)
18:45 FK Bodø/Glimt - FC Lugano 5:2 (1:0)
14.12.2023 21:00 Club Brugge KV - FK Bodø/Glimt 3:1 (1:0)
21:00 FC Lugano - Beşiktaş 0:2 (0:1)
Groep E
21.09.2023 18:45 Legia Warschau - Aston Villa 3:2 (2:2)
18:45 Zrinjski Mostar - AZ Alkmaar 4:3 (0:3)
05.10.2023 21:00 Aston Villa - Zrinjski Mostar 1:0 (0:0)
21:00 AZ Alkmaar - Legia Warschau 1:0 (0:0)
26.10.2023 18:45 AZ Alkmaar - Aston Villa 1:4 (0:2)
21:00 Zrinjski Mostar - Legia Warschau 1:2 (1:1)
09.11.2023 18:45 Legia Warschau - Zrinjski Mostar 2:0 (2:0)
21:00 Aston Villa - AZ Alkmaar 2:1 (0:0)
30.11.2023 18:45 AZ Alkmaar - Zrinjski Mostar 1:0 (0:0)
21:00 Aston Villa - Legia Warschau 2:1 (1:1)
14.12.2023 18:45 Legia Warschau - AZ Alkmaar 2:0 (1:0)
18:45 Zrinjski Mostar - Aston Villa 1:1 (0:0)
Groep F
21.09.2023 18:45 Ferencvárosi TC - FK Čukarički 3:1 (2:1)
18:45 KRC Genk - ACF Fiorentina 2:2 (1:2)
05.10.2023 21:00 ACF Fiorentina - Ferencvárosi TC 2:2 (0:1)
21:00 FK Čukarički - KRC Genk 0:2 (0:2)
26.10.2023 21:00 ACF Fiorentina - FK Čukarički 6:0 (3:0)
21:00 KRC Genk - Ferencvárosi TC 0:0 (0:0)
09.11.2023 18:45 Ferencvárosi TC - KRC Genk 1:1 (0:0)
18:45 FK Čukarički - ACF Fiorentina 0:1 (0:1)
30.11.2023 21:00 ACF Fiorentina - KRC Genk 2:1 (1:1)
21:00 FK Čukarički - Ferencvárosi TC 1:2 (1:0)
14.12.2023 18:45 Ferencvárosi TC - ACF Fiorentina 1:1 (0:0)
18:45 KRC Genk - FK Čukarički 2:0 (1:0)
Groep G
21.09.2023 18:45 Eintracht Frankfurt - Aberdeen FC 2:1 (1:1)
18:45 HJK Helsinki - PAOK Saloniki 2:3 (1:0)
05.10.2023 21:00 Aberdeen FC - HJK Helsinki 1:1 (0:0)
21:00 PAOK Saloniki - Eintracht Frankfurt 2:1 (1:0)
26.10.2023 21:00 Aberdeen FC - PAOK Saloniki 2:3 (0:0)
21:00 Eintracht Frankfurt - HJK Helsinki 6:0 (4:0)
09.11.2023 18:45 HJK Helsinki - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:1)
18:45 PAOK Saloniki - Aberdeen FC 2:2 (1:1)
30.11.2023 18:45 HJK Helsinki - Aberdeen FC 2:2 (2:1)
21:00 Eintracht Frankfurt - PAOK Saloniki 1:2 (0:0)
14.12.2023 18:45 Aberdeen FC - Eintracht Frankfurt 2:0 (1:0)
18:45 PAOK Saloniki - HJK Helsinki 4:2 (1:1)
Groep H
21.09.2023 18:45 Fenerbahçe - FC Nordsjælland 3:1 (2:0)
18:45 PFC Ludogorets Razgrad - Spartak Trnava 4:0 (0:0)
05.10.2023 21:00 FC Nordsjælland - PFC Ludogorets Razgrad 7:1 (4:1)
21:00 Spartak Trnava - Fenerbahçe 1:2 (0:0)
26.10.2023 18:45 Fenerbahçe - PFC Ludogorets Razgrad 3:1 (1:0)
21:00 Spartak Trnava - FC Nordsjælland 0:2 (0:1)
09.11.2023 18:45 FC Nordsjælland - Spartak Trnava 1:1 (1:0)
21:00 PFC Ludogorets Razgrad - Fenerbahçe 2:0 (1:0)
30.11.2023 21:00 FC Nordsjælland - Fenerbahçe 6:1 (2:1)
21:00 Spartak Trnava - PFC Ludogorets Razgrad 1:2 (0:0)
14.12.2023 18:45 Fenerbahçe - Spartak Trnava 4:0 (1:0)
18:45 PFC Ludogorets Razgrad - FC Nordsjælland 1:0 (0:0)
Play-Offs
15.02.2024 18:45 Sturm Graz - Slovan Bratislava 4:1 (2:1)
18:45 Union Saint-Gilloise - Eintracht Frankfurt 2:2 (1:2)
18:45 Olympiakos - Ferencvárosi TC 1:0 (0:0)
18:45 Molde FK - Legia Warschau 3:2 (3:0)
21:00 Servette FC - PFC Ludogorets Razgrad 0:0 (0:0)
21:00 Real Betis - Dinamo Zagreb 0:1 (0:0)
21:00 AFC Ajax - FK Bodø/Glimt 2:2 (0:1)
21:00 Maccabi Haifa - KAA Gent 1:0 (0:0)
21.02.2024 18:00 KAA Gent - Maccabi Haifa 1:1 (0:1)
22.02.2024 18:45 PFC Ludogorets Razgrad - Servette FC 0:1 (0:1)
18:45 Dinamo Zagreb - Real Betis 1:1 (0:1)
18:45 FK Bodø/Glimt - AFC Ajax 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
21:00 Slovan Bratislava - Sturm Graz 0:1 (0:0)
21:00 Eintracht Frankfurt - Union Saint-Gilloise 1:2 (0:0)
21:00 Ferencvárosi TC - Olympiakos 0:1 (0:1)
21:00 Legia Warschau - Molde FK 0:3 (0:2)
Achtste finale
07.03.2024 18:45 AFC Ajax - Aston Villa 0:0 (0:0)
18:45 Molde FK - Club Brugge KV 2:1 (1:0)
18:45 Sturm Graz - Lille OSC 0:3 (0:1)
18:45 Olympiakos - Maccabi Tel Aviv 1:4 (1:3)
21:00 Servette FC - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
21:00 Union Saint-Gilloise - Fenerbahçe 0:3 (0:1)
21:00 Dinamo Zagreb - PAOK Saloniki 2:0 (1:0)
21:00 Maccabi Haifa - ACF Fiorentina 3:4 (2:1)
14.03.2024 18:45 Viktoria Plzeň - Servette FC 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
18:45 Fenerbahçe - Union Saint-Gilloise 0:1 (0:0)
18:45 PAOK Saloniki - Dinamo Zagreb 5:1 (3:0)
18:45 ACF Fiorentina - Maccabi Haifa 1:1 (0:0)
21:00 Aston Villa - AFC Ajax 4:0 (1:0)
21:00 Club Brugge KV - Molde FK 3:0 (1:0)
21:00 Lille OSC - Sturm Graz 1:1 (1:1)
21:00 Maccabi Tel Aviv - Olympiakos 1:6 (0:3, 1:4) n.v.
Kwartfinale
11.04.2024 18:45 Olympiakos - Fenerbahçe 3:2 (2:0)
18:45 Viktoria Plzeň - ACF Fiorentina 0:0 (0:0)
21:00 Club Brugge KV - PAOK Saloniki 1:0 (1:0)
21:00 Aston Villa - Lille OSC 2:1 (1:0)
18.04.2024 18:45 Lille OSC - Aston Villa -:-
18:45 ACF Fiorentina - Viktoria Plzeň -:-
21:00 PAOK Saloniki - Club Brugge KV -:-
21:00 Fenerbahçe - Olympiakos -:-
Halve Finale
02.05.2024 Aston Villa / Lille - Olympiakos / Fenerbahçe -:-
Plzeň / Fiorentina - Club Brugge / PAOK -:-
09.05.2024 Olympiakos / Fenerbahçe - Aston Villa / Lille -:-
Club Brugge / PAOK - Plzeň / Fiorentina -:-
Finale
29.05.2024 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner