Groep A
08.09.2022 18:45 Heart of Midlothian - İstanbul Başakşehir 0:4 (0:1)
18:45 ACF Fiorentina - Rīgas Futbola skola 1:1 (0:0)
15.09.2022 21:00 İstanbul Başakşehir - ACF Fiorentina 3:0 (0:0)
21:00 Rīgas Futbola skola - Heart of Midlothian 0:2 (0:1)
06.10.2022 21:00 Heart of Midlothian - ACF Fiorentina 0:3 (0:2)
21:00 Rīgas Futbola skola - İstanbul Başakşehir 0:0 (0:0)
13.10.2022 18:45 ACF Fiorentina - Heart of Midlothian 5:1 (4:0)
18:45 İstanbul Başakşehir - Rīgas Futbola skola 3:0 (2:0)
27.10.2022 18:45 ACF Fiorentina - İstanbul Başakşehir 2:1 (1:1)
21:00 Heart of Midlothian - Rīgas Futbola skola 2:1 (2:1)
03.11.2022 16:30 İstanbul Başakşehir - Heart of Midlothian 3:1 (2:0)
16:30 Rīgas Futbola skola - ACF Fiorentina 0:3 (0:3)
Groep B
08.09.2022 18:45 RSC Anderlecht - Silkeborg IF 1:0 (0:0)
21:00 West Ham United - FCSB 3:1 (0:1)
15.09.2022 21:00 FCSB - RSC Anderlecht 0:0 (0:0)
21:00 Silkeborg IF - West Ham United 2:3 (1:3)
06.10.2022 18:45 RSC Anderlecht - West Ham United 0:1 (0:0)
18:45 Silkeborg IF - FCSB 5:0 (3:0)
13.10.2022 21:00 West Ham United - RSC Anderlecht 2:1 (2:0)
21:00 FCSB - Silkeborg IF 0:5 (0:2)
27.10.2022 18:45 RSC Anderlecht - FCSB 2:2 (1:0)
21:00 West Ham United - Silkeborg IF 1:0 (1:0)
03.11.2022 21:00 FCSB - West Ham United 0:3 (0:1)
21:00 Silkeborg IF - RSC Anderlecht 0:2 (0:1)
Groep C
08.09.2022 18:45 Austria Wien - Hapoel Be'er Sheva 0:0 (0:0)
18:45 Villarreal CF - Lech Poznań 4:3 (3:1)
15.09.2022 21:00 Hapoel Be'er Sheva - Villarreal CF 1:2 (0:1)
21:00 Lech Poznań - Austria Wien 4:1 (1:1)
06.10.2022 18:45 Lech Poznań - Hapoel Be'er Sheva 0:0 (0:0)
21:00 Villarreal CF - Austria Wien 5:0 (2:0)
13.10.2022 18:45 Austria Wien - Villarreal CF 0:1 (0:0)
21:00 Hapoel Be'er Sheva - Lech Poznań 1:1 (1:1)
27.10.2022 18:45 Villarreal CF - Hapoel Be'er Sheva 2:2 (0:0)
18:45 Austria Wien - Lech Poznań 1:1 (0:0)
03.11.2022 21:00 Hapoel Be'er Sheva - Austria Wien 4:0 (2:0)
21:00 Lech Poznań - Villarreal CF 3:0 (1:0)
Groep D
08.09.2022 18:45 1. FC Slovácko - Partizan 3:3 (2:0)
19:40 OGC Nice - 1. FC Köln 1:1 (0:1)
15.09.2022 21:00 Partizan - OGC Nice 1:1 (0:1)
21:00 1. FC Köln - 1. FC Slovácko 4:2 (2:0)
06.10.2022 18:45 1. FC Slovácko - OGC Nice 0:1 (0:0)
21:00 1. FC Köln - Partizan 0:1 (0:1)
13.10.2022 18:45 Partizan - 1. FC Köln 2:0 (1:0)
21:00 OGC Nice - 1. FC Slovácko 1:2 (1:0)
27.10.2022 18:45 OGC Nice - Partizan 2:1 (1:0)
28.10.2022 13:00 1. FC Slovácko - 1. FC Köln 0:1 (0:0)
03.11.2022 21:00 1. FC Köln - OGC Nice 2:2 (0:2)
21:00 Partizan - 1. FC Slovácko 1:1 (1:0)
Groep E
08.09.2022 21:00 FC Vaduz - Apollon Limassol 0:0 (0:0)
21:00 SK Dnipro-1 - AZ Alkmaar 0:1 (0:0)
15.09.2022 18:45 AZ Alkmaar - FC Vaduz 4:1 (1:1)
18:45 Apollon Limassol - SK Dnipro-1 1:3 (0:3)
06.10.2022 18:45 SK Dnipro-1 - FC Vaduz 2:2 (1:1)
21:00 AZ Alkmaar - Apollon Limassol 3:2 (1:1)
13.10.2022 18:45 Apollon Limassol - AZ Alkmaar 1:0 (1:0)
21:00 FC Vaduz - SK Dnipro-1 1:2 (1:1)
27.10.2022 18:45 FC Vaduz - AZ Alkmaar 1:2 (0:0)
21:00 SK Dnipro-1 - Apollon Limassol 1:0 (1:0)
03.11.2022 18:45 Apollon Limassol - FC Vaduz 1:0 (1:0)
18:45 AZ Alkmaar - SK Dnipro-1 2:1 (1:1)
Groep F
08.09.2022 21:00 Molde FK - KAA Gent 0:0 (0:0)
21:00 Shamrock Rovers - Djurgårdens IF 0:0 (0:0)
15.09.2022 18:45 KAA Gent - Shamrock Rovers 3:0 (2:0)
18:45 Djurgårdens IF - Molde FK 3:2 (0:1)
06.10.2022 18:45 Molde FK - Shamrock Rovers 3:0 (1:0)
21:00 KAA Gent - Djurgårdens IF 0:1 (0:1)
13.10.2022 18:45 Djurgårdens IF - KAA Gent 4:2 (3:0)
21:00 Shamrock Rovers - Molde FK 0:2 (0:1)
27.10.2022 21:00 Shamrock Rovers - KAA Gent 1:1 (1:0)
21:00 Molde FK - Djurgårdens IF 2:3 (2:1)
03.11.2022 18:45 KAA Gent - Molde FK 4:0 (0:0)
18:45 Djurgårdens IF - Shamrock Rovers 1:0 (1:0)
Groep G
08.09.2022 18:45 KF Ballkani - CFR Cluj 1:1 (0:0)
21:00 Sivasspor - Slavia Praag 1:1 (1:1)
15.09.2022 18:45 CFR Cluj - Sivasspor 0:1 (0:1)
18:45 Slavia Praag - KF Ballkani 3:2 (3:2)
06.10.2022 18:45 Sivasspor - KF Ballkani 3:4 (1:2)
21:00 Slavia Praag - CFR Cluj 0:1 (0:1)
13.10.2022 18:45 CFR Cluj - Slavia Praag 2:0 (1:0)
21:00 KF Ballkani - Sivasspor 1:2 (1:0)
27.10.2022 21:00 Sivasspor - CFR Cluj 3:0 (1:0)
21:00 KF Ballkani - Slavia Praag 0:1 (0:0)
03.11.2022 18:45 Slavia Praag - Sivasspor 1:1 (0:1)
18:45 CFR Cluj - KF Ballkani 1:0 (1:0)
Groep H
08.09.2022 21:00 ŠK Slovan Bratislava - FK Žalgiris 0:0 (0:0)
21:00 FC Basel - Pyunik FC 3:1 (1:1)
15.09.2022 18:45 FK Žalgiris - FC Basel 0:1 (0:0)
18:45 Pyunik FC - ŠK Slovan Bratislava 2:0 (2:0)
06.10.2022 18:45 Pyunik FC - FK Žalgiris 2:0 (1:0)
21:00 FC Basel - ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:2)
13.10.2022 18:45 ŠK Slovan Bratislava - FC Basel 3:3 (1:1)
21:00 FK Žalgiris - Pyunik FC 2:1 (2:0)
27.10.2022 21:00 FC Basel - FK Žalgiris 2:2 (2:1)
21:00 ŠK Slovan Bratislava - Pyunik FC 2:1 (0:0)
03.11.2022 18:45 FK Žalgiris - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
18:45 Pyunik FC - FC Basel 1:2 (0:2)
Play-Offs
16.02.2023 18:45 Qarabağ FK - KAA Gent -:-
18:45 Trabzonspor - FC Basel -:-
18:45 FK Bodø/Glimt - Lech Poznań -:-
18:45 Sporting Braga - ACF Fiorentina -:-
21:00 Lazio Roma - CFR Cluj -:-
21:00 AEK Larnaca - SK Dnipro-1 -:-
21:00 FC Sheriff - Partizan -:-
21:00 PFC Ludogorets Razgrad - RSC Anderlecht -:-
23.02.2023 18:45 CFR Cluj - Lazio Roma -:-
18:45 SK Dnipro-1 - AEK Larnaca -:-
18:45 Partizan - FC Sheriff -:-
18:45 RSC Anderlecht - PFC Ludogorets Razgrad -:-
21:00 KAA Gent - Qarabağ FK -:-
21:00 FC Basel - Trabzonspor -:-
21:00 Lech Poznań - FK Bodø/Glimt -:-
21:00 ACF Fiorentina - Sporting Braga -:-
Achtste finale
09.03.2023 N.N. - N.N. -:-
16.03.2023 N.N. - N.N. -:-
Kwartfinale
13.04.2023 N.N. - N.N. -:-
20.04.2023 N.N. - N.N. -:-
Halve Finale
11.05.2023 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
18.05.2023 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
Finale
07.06.2023 21:00 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner