2. Liga 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 26.07.2019 19:10 U Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 0:2 (0:0)
2. Ronde 04.08.2019 10:30 T FC Dornbirn FC Dornbirn 1:0 (1:0)
3. Ronde 09.08.2019 19:10 U Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 0:2 (0:1)
4. Ronde 16.08.2019 19:10 T FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:1 (0:1)
5. Ronde 23.08.2019 19:10 T SKU Amstetten SKU Amstetten 2:1 (2:0)
6. Ronde 30.08.2019 19:10 U FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz 0:1 (0:0)
7. Ronde 14.09.2019 14:30 T Grazer AK Grazer AK 2:0 (0:0)
8. Ronde 21.09.2019 14:30 U FC Liefering FC Liefering 2:2 (0:1)
9. Ronde 28.09.2019 14:30 T SV Lafnitz SV Lafnitz 0:3 (0:1)
10. Ronde 04.10.2019 19:10 T Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 1:2 (0:1)
11. Ronde 18.10.2019 19:10 U Austria Wien (A) Austria Wien (A) 2:1 (1:1)
12. Ronde 25.10.2019 19:10 T SV Ried SV Ried 2:3 (2:2)
13. Ronde 03.11.2019 10:30 U Austria Lustenau Austria Lustenau 3:2 (1:0)
14. Ronde 08.11.2019 20:15 T SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:4 (1:2)
15. Ronde 22.11.2019 19:10 U SV Horn SV Horn -:-
16. Ronde 29.11.2019 19:10 T SV Horn SV Horn -:-
17. Ronde 21.02.2020 T Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr -:-
18. Ronde 28.02.2020 U FC Dornbirn FC Dornbirn -:-
19. Ronde 06.03.2020 T Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC -:-
20. Ronde 13.03.2020 U FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ -:-
21. Ronde 20.03.2020 U SKU Amstetten SKU Amstetten -:-
22. Ronde 03.04.2020 T FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz -:-
23. Ronde 10.04.2020 U Grazer AK Grazer AK -:-
24. Ronde 17.04.2020 T FC Liefering FC Liefering -:-
25. Ronde 24.04.2020 U SV Lafnitz SV Lafnitz -:-
26. Ronde 02.05.2020 U Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 -:-
27. Ronde 08.05.2020 T Austria Wien (A) Austria Wien (A) -:-
28. Ronde 15.05.2020 U SV Ried SV Ried -:-
29. Ronde 21.05.2020 T Austria Lustenau Austria Lustenau -:-
30. Ronde 24.05.2020 U SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt -:-
ÖFB-Cup 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 19.07.2019 19:00 U FC Kitzbühel FC Kitzbühel 7:0 (1:0)
2e Ronde 24.09.2019 18:45 U Grazer AK Grazer AK 2:1 (2:0)
Achtste finale 30.10.2019 19:00 T Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:0 (1:0)
Kwartfinale 08.02.2020 U SKN St. Pölten SKN St. Pölten -:-
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 12.01.2019 15:00 U FC Südtirol FC Südtirol 0:3 (0:1)
Kalenderweek 19.01.2019 14:00 V SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:1
Kalenderweek 07.02.2019 09:00 V Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 0:0 (0:0)
Kalenderweek 16.02.2019 14:00 U FC Liefering FC Liefering 5:1 (3:1)
Kalenderweek 22.03.2019 14:00 V Jahn Regensburg Jahn Regensburg 3:1 (1:0)
Kalenderweek 21.06.2019 18:00 V Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 1:6 (1:3)
Kalenderweek 26.06.2019 18:00 V VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:4 (0:3)
Kalenderweek 05.07.2019 18:00 V Dinamo Kiev Dinamo Kiev 0:3 (0:3)
Kalenderweek 07.07.2019 17:00 T FK Ufa FK Ufa 1:9 (1:3)
Kalenderweek 10.07.2019 18:00 V Dynamo Dresden Dynamo Dresden 2:1 (0:0)
Kalenderweek 06.09.2019 14:00 U TSV 1860 München TSV 1860 München 1:5 (0:1)
Kalenderweek 11.10.2019 14:30 T FC Vaduz FC Vaduz 1:3 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner